Reklama

.

.

pondělí 2. října 2017

Oni to zvládnou? A co my?

Jaroslav Loudil
2. 10. 2017
islámští fanatici dnes - "opět úřadovali". V kanadském Edmontonu příslušník Islámského státu /měl v autě vlajku IS/ najel do dopravního policisty tak rychle, že policista letěl vzduchem asi 4 metry ,pak islamista vystoupil a ještě do policisty bodal nožem. Když následně ujížděl pronásledovatelům ,tak - "pro jistotu" srážel další chodce na chodníku".


Ve francouzském Marseille před nádražím dnes islámský fanatik podřezal dvě ženy ve věku 17 a 20 roků a řval přitom: "Alláhu Akbar". Obě ženy zemřely.

Evropští státníci přitom opět zase a znovu brblají pod vousy : "My to zvládneme .Nedáme se zastrašit." Paní Merkel tuto islámskou svoloč do Evropy pozvala . Nedivím se vůbec pozůstalým dalších a dalších obětí islamistů, že si přejí, aby příští obětí islamistů se stalo toto - "parádní jelito z Berlína."

Zdroje
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/muz-v-edmontonu-pobodal-policistu-a-najizdel-do-chodcu-v-jeho-aute-se-nasla-vlajka-islamskeho-statu-37796?seq-no=4&dop-ab-variant=&source=article-detail


https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/nasili-na-nadrazi-v-marseille-muz-ubodal-nejmene-jednoho-cloveka-druheho-zranil-37797?seq-no=3&dop-ab-variant=&source=article-detail

29 komentářů :

 1. Vzdy jsem vam rikal, ze vas budou zabijet, protoze jste Evropane a vzdy jsem od vas sklidil pouze nalepky, ze jsem RASISTA !
  100 x jsem vam napsal, ze znam Afriku, kde jsem prozil mladi a 100 x jsem vam napsal, ze budete umirat tam, kde se nejmene nadate !

  To nema s rasismem nic spolecneho. To je boj o dominanci a snaha o vase evropske zotroceni.

  To neni nic noveho ! Tento boj trva od 7-meho stoleti !
  Podivejte se do dejin, ktere jsou vam tajeny
  Globalisty !
  Tyto vety jsem napsal ja nick HONOLULU a aspon ve vaznych thematech me nemazte ! Evropane musi vedet co je ceka !


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No pane vachmajstr vy jste hlava! No ty nevýš odkud ten citát je. Ale na to by opravdu nkdo nepřišel a nikdo to neví co si tady napsal. Tys ten myslitel. Kdyby tebe nebylo! Rodilý vůdce neznalých!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Honolulu měl a má pravdu!!!!
   Ono je to buď MY nebo ONI - nic mezi tím, čím dřív to pochopíme, tím dřív se začneme bránit.
   Afričani do Afriky, bez debat! Mají svůj světadíl, ať se o nej starají a rozvíjejí ho a nelezou jinam.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. Zas ten psychopat Honolulu tady exhibuje - copak on toho nenechá? Proč musí denně lézt na český web? Ten člověk u toho snad dřepí celý den, jen aby mohl tady blekotat ty pořád stejný nesmysly. Ani jeden jeho nesmysl není kompatibilní s článkem, ve všech žvástech má tendenci jen tupit, hanět, urážet a nadávat všem Čechům, v lepším případě se pošklebuje. Proč - proč - proč denně na tyto diskuze leze? Vždyť je jak filcka přicucnutá do rozkroku. Proč se neproducíruje na americkým webu když tam žije, a je na to hrdej?

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. Jelito z Berlína přijde na řadu až jako úplně poslední. Vůbec bych se nedivil, kdyby měli islamisté instrukce, ve kterých by se jim přímo zakazovalo útočit na pohlaváry prosazující import těchto fanatiků do Evropy. Nemluvě o jejich opancéřovaných limuzínách a po zuby ozbrojených ochrankách. Nejdříve je potřeba zlomit odpor stáda. Až nakonec přijdou na řadu jejich pasáci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vladimír hricák 5:03

   To myslíte vážně, že se atentátníci řídí podobnými instrukcemi, resp. že TAKOVÉ instrukce existují?!

   Existující instrukce (přesnější je: strategická doporučení) - pokud Vás to zajímá - najdete tady:

   https://www.scribd.com/doc/275734802/The-Call-For-A-Global-Islamic-Resistance-Abu-Musab-Al-Suri-English-100-pgs

   (arabsky neumím/e, takže zkrácená anglická verze)

   K dalšímu studiu: Gilles Kepel, Olivier Roy etc.

   Vymazat
 4. Včera jsem viděl na Primě ve 22.15 film - Harry Brown. Byl sice ještě plný "politické korektnosti", neboť hlavní postavy zločinců z Londýnského ghetta byli bílí angličané a k tomu jistě neislamisti, jen pár okolo, kteří navíc byli špatně vidět byli odlišní, ale velmi jej doporučuji. Takhle to skutečně na západě, od Anglie do Švédska, přesně v těchto lokalitách vypadá a nejsou to jen čtvrti s pár domy, ale v Londýně, Birminghamu, Rotherhamu, Marseille, Paříži, Malmó a jinde a jinde se to dotýká již 15 - 30 % města. V Malmó tedy už mnohem více. Tak toto skutečně u nás, si myslím až na nějaké "hodo", nikdo nechce. Děvčata ve věku 17 a 20 let podřízne v Marseille nějaký islamista, nevím jestli z Afriky nebo blízkého východu, a tady skutečně nejde jen o čin jednotlivce, jako ostatně ve všech podobných případech, ale pokus islamizace Evropy muslimy jako se jim to již podařilo od Maroka po Bangladéš a nyní se o to pokouší též m.j. v Evropě, Indii a Barmě. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lide cinksli havlovi, ten zrusil hranice, cesko se pridalo k evrope ktera jde na popravu
   Trump se snazi zastavit zlociny spachane Obamou
   Ted rozsiril zakaz vstupu o dalsi zeme
   A stavi plot v dobe kdy ho cesi bori

   Vymazat
  2. Ono už to začalo tím, že politici, mecenáši, zastupitelé na radnicích, media, a dokonce i občané hýkali radostným nadšením, když se tady začalo v devadesátém čmárat sprejem po fasádách - ještě povzbuzovali ty blbé smečky ožralých a zpustlých puberťáků a různých idiotů, že prý je to - a právě jen to - výraz "svobody" -ano, tento výraz svobody je opravdu vidět v záběrech reportáží i spoustě filmů ze "západu" postižených přivandrovalci, sockami a různými zfetovanými blby! Zničené fasády v celých čtvrtích měst - toto tady předtím čtyřicet let nebylo! Proč tehdy nikdo neměl nutkání lézt v noci po ulicích a ničit fasády domů a vůbec všechno, co zničit šlo? Proč se proti tomu nezakročilo ihned a pěkně natvrdo, s tím, že ale takhle ne??? Stejně jako se nezasáhlo ihned proti podvodům, různým letadlům, hrám for you, herbalifu, a dalším západním zhovadilostem a lichvě? Proč se muselo počkat, až to zničí spousty lidí, které ani nenapadlo, že jsou to ničivá svinstva - všemu se přezdívalo "svoboda"! Teď by se mělo zasáhnout? Teď? Když ten odporný plevel tady rozbujel, a společnost je samej ksindl? Zejména ty mladší generace - samej hajzl, feťák a ksindl! Nemusely tady u nás být žádné "lokality" nemuselo tady být žádné porno, žádné soutěže miss, žádné teploušské bary, žádné drogy, žádní žebráci a bezdomovci - proč to nikomu nevadilo když to začalo? Proč se každej páprda poťouchle usmíval, jako že jde o hovno? Teď to došlo k znásilňování, podřezávání, vraždám - ale tam to prostě začalo! Když mi někdo začne srát na práh, nebo tam bude posílat srát svý psisko, budu to řešit ihned - nenechám to dojít až k sousedský rvačce na nože - ne? Plevel se musí vždycky začít vytrhávat, když začne rašit - hovno je to svoboda! Doplácíme na svou blbost, podlézavost, a pokrytectví!

   Vymazat
  3. 16:21 Naprosto přesný popis; cítím to stejně. Jenom kromě té veliké BLBOSTI, která začala docházet velmi pomalu, pocit studu za to, jak moc ti, co se tak radovali a cinkali, museli před hadrem trpět. Takže vyklizení pole těm "správným".

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 6. MILÁNKOVÉ,TA NEJOBJEKTIVNĚJŠÍ TELEVIZE,KTEROU SI PLATÍME,
  oznámila něco zcela jiného,totiž to,že onen muž nekřičel ALLÁHU AKBAR,...ale,...Bůh je veliký,...to abyste pochopili,že arab terorista asi umí česky,.....fuj.....

  OdpovědětVymazat
 7. 8,27
  Blog Venzla Moravce z teplomilova se jmenuje Svobodnarepublika?????
  To se máte s tím přemřelou čím chlubit!!!!!!.-DDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uhrovitej mladiku, ty ani nevis co je to blog

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Zase sem vlezli ti dva emigranti, diskuze končí....
   Honulu nám opět přeje špatnou budoucnost a zabíjení od negrů, on to zná, on tam vyrostl.
   Horedole zase sprostě nadává. Ti dva si nemůžou pomoci, bez přání všeho nejhoršího čechům by neusnuli.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 8. + Thank you for your sharing. Thanks to this article I can learn more things. Expand your knowledge and abilities. Actually the article is very practical. Thank you!
  flip diving

  OdpovědětVymazat
 9. Jasně nechci nic zvládat chci odejít z eu u voleb se rozhodne v čem budeme žít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesko bude zase zrazene

   Vymazat
  2. Tak volte v sobotu a volte samuraje.

   Vymazat
  3. 18:49 Přesně tak pudem v sobotu volit samuraje.

   Vymazat
 10. Už aby tě vymazali z povrchu zemského ty ussackej přemlelo!!!!!!

  OdpovědětVymazat