Reklama

neděle 29. října 2017

P.C.Roberts: Jednoho dne už zítřek nepřijde


29. 10. 2017       PaulCraigRoberts Dřive, než nás washingtonští idioti nechají sfouknout z tváře Země, měli by se smířit s faktem, že americká schopnost vést válku je ve srovnání se schopností ruskou až druhořadá.
Např.: námořnictvo USA se stalo zastaralým díky ruské nadzvukovémanévrující raketě Zirkon.
Např.: rychlost a trajektorické změny letu ruské mezikontinentální rakety Sarmet vynuloval washingtonský antibalistický raketový systém ABM. Jeden Sarmet dokáže vymazat Britanii, Francii či Německo, a během několika sekund přemění rakety Sarmet v trosky celé území Spojených států. 
Např.: washingtonská nesmírně drahá stihačka F-35 se vžádném směru nevyrovná stihačkám ruským.
Např.: americké tanky nesnesou srovnání s tanky ruskými.
Např.: ruské jednotky jsou díky svému výcviku a své pohotovosti reagovat na vzniklou situaci vysoce motivovány a nikoliv unaveny 16 lety nesmyslných a frustujících válek, o jejichž smyslu nic neví, jak je tomu u jednotek amerických.

Proč o tomhle všem nevíte?

Jestliže existence USA ve válce s vojensky nadřazenou mocností skutečně jednoho dne skončí, bude to vina Hillary Clintonové, demokratického národního komitétu (DNC), dřívějšího ředitele CIA Brennona, vojenskobezpečnostního komplexu, amerických presstitutek a americké liberálně progresivní levice, která se se svou stupidní politikou identity spojila s neokonzervativními válečnými štváči proti prezidentu Trumpovi, a zabránila mu tak normalizovat vztahy s Ruskem.

Bez těchto normálních vztahů s Ruskem visí totiž nad námi všemi nukleární armagedon jako Damoklův meč.

Cožpak nesouhlasíte s tím, že je pobuřující, zarážející, neomluvitelné, nevysvětlitelné, bezohledné a nezodpovědné, když Demokratická strana, tisk, televizní média a vojenskobezpečnostní komplex, tvářící se tak, jako by zde byl pro naši ochranu, pracuje se všemi shora uvedenými i s liberálně progresivní levici na zničení lidské rasy?

Proč existuje tak tuhá opozice vůči normalizaci vztahů s Ruskem? A proč na vůz s propagandou proti Trumpovi naskočili i Zelení. To ani oni důsledky nukleární války nevidí? A proč tak šíleně bují snaha zbavit se prezidenta, který chce vztahy s Ruskem normalizovat? A proč nejsou právě tyto otázky částí společenské debaty?

Úpadek politického vedení, médií a intelektuální třídy v Americe je totální. A zbyku světa tak nezbývá, než nalézt prostředky, kterými by se dal Washington dostat do izolace dřív, než ďábel zničí život na planetě Zemi.

Překlad: Lubomír Man

12 komentářů :

 1. nemám pražádnou radost z toho jak ti šílenci napravo i nalevo zbrojí i když život mě poučil, že jediný zdroj míru hloupého lidstva jsou vyrovnané vojenské síly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Existuje jedno rceni:kde se konci lidska hloupost zacina vojenske mistrovstvi.
   A druhe,jenz ho umocnuje pravi:zbrane by mel mit kazdy krome vojaku a policajtu protoze s nima delaji ptakoviny.
   A UST filozofie hlasa: zbrane ve svete vlastni 2 lide z deseti. Otazkou je,jak vyzbrojit tech zbylych 8!
   Co k tomu dodat?.....

   Smazat
  2. Kdyby Anglie nemela bojove plyny tak by ji Hitler bombardoval jedovatymi plyny

   Smazat
 2. Obávám se, že v době, kdy se vodíková bomba vejde do krabice od bot, jsou rakety zbytečné. Propašovat se dá cokoli kamkoli.

  Mimochodem věděli jste, že naše západní hranice byla zaminovaná atomovými minami?

  https://technet.idnes.cz/conrad-tri-minuty-do-soudneho-dne-navarro-kgb-stb-fb3-/vojenstvi.aspx?c=A171009_104850_vojenstvi_kuz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:19 Kdo a kdy provedl odminování, kolik těch min tam těm lajdákům zůstalo a kolik si jich kdo ukrad? Abychom už konečně věděli všechno!

   Smazat
 3. nekdo kdysi rekl : " umirej pozvolna narode blby.." ,bude to ale skoda...

  OdpovědětSmazat
 4. Jak se bránit tomu dnešnímu svinstvu? Nepomůže ani to zaminování atomovými minami. Nejhnusnějšími zbraněmi proti nám je většina našich politiků parazitujících na nás od cinknutého převratu. DEFENESTRACE NEBUDE.

  OdpovědětSmazat
 5. Já chci napsat jen toto: čeho chtějí lidé kolem Clintonové a podobní u nás dosáhnout - fakt občanskou válku v USA s vyústěním do WW3? Proč?

  OdpovědětSmazat
 6. P.C.Roberts má pravdu usa blbečci neporazily ani Taliban a chtěj se montovat do Ruska.

  OdpovědětSmazat
 7. Protože nám lidem dávají nápady různé, moc různé vlivy. Jenže v době materialismu... to pak dopadá, že nechápeme.

  OdpovědětSmazat
 8. Zase vyborny clanek od Robertse

  OdpovědětSmazat
 9. Pan Roberts ma pravdu,ale nie je potrebne sumarizovat potencial sil RF.Rusko s tymto vedenim sa urcite nechysta znicit Angliu jednou raketou,ani nikomu nehrozi,svoje si neda a cudzie nechce a histeria,okolo Pobalstkich krajin a Polska je na zasmiatie.Jedno je iste,kto mecom bojuje,mecom padne!Staci si precitat clanok o zakone z dielne kongresu juesej,aby do 180 dni oligarchovia Ruska zvrhli Putina,teda,aby sa uz nestal prezidentom RF,ale prisiel opat nejaky trouba,typu Jelcin.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.