Reklama

středa 11. října 2017

Potřebujeme Háchu?

Jaroslav Loudil
11. 10. 2017
V lednu 2018 bude mít prezident Zeman opět můj hlas. Důvod ?? Neklepou se mu kolena před Washingtonem ani Bruselem. Dokáže naplno říci svůj vlastní názor . Nyní opět v souvislosti s Krymem. V roce 1999 napadla organizace NATO suverení stát Srbsko. Důvod ?? Zajistit samostatnost státu Kosovo. Ta byla následně vyhlášena roku 2008. V Kosovu žije 90 % islámských Kosovců. 

Na jejich ochranu zasáhlo vojensky NATO. Roku 2014 byl v Kyjevě zorganizován Západem polovojenský puč proti demokraticky zvolenému prezidentovi ,který musel uprchnout ze země. Pučisté po puči ihned zakázali několika milionům Rusů na Ukrajině mluvit svým jazykem, tedy rusky. Probíhalo lynčování ruské menšiny. Ruská armáda dislokovaná na Krymu pak zasáhla ve prospěch 90 % ruských obyvatel Krymu. Po puči proti demokraticky zvolenému prezidentovi se už v takové zemi - "necítili zrovna dobře". Musím říci, že kdyby polovojenské bojůvky s podporou ze zahraničí (z USA) svrhly v Praze demokraticky zvoleného prezidenta Zemana, který by uprchl soukromým letounem v noci z letiště Karlovy Vary do Sudánu nebo do Maroka , také bych se v ČR necítil - "zrovna dobře" pod novým vedením dosazeným na Hrad a do Strakovky z USA. V nepohodlných zemích přitom provádějí USA - "barevné revoluce" - zcela běžně. 

Američtí vojáci v Kosovu odvádějí srbského důchodce, měl doma pušku.

P.S. Kdysi za časů socialismu se razilo heslo : "Jednotné fronty socialistických zemí". Dnes je snaha zase dosáhnout : "Jednotné fronty zemí NATO". Historie se tak opakuje. Kdo vybočuje z řady je hoden kritiky, opovržení a zatracení. Slizcí podržtaškové USA bez vlastního názoru (Sobotka, Zaorálek, Kalousek, Schwarzenberk, ....atd.) papouškují zjevné nesmysly , které historie už brzy vyvrátí. Zeman vidí dále než oni a tyto nesmysly vyvrací rovnou dnes. Nebojí se. Drahoš nebo Horáček jako prezidenti by ihned srazili své paty a v pozoru by blekotali jako malé děti ranní zprávy z Washingtonu. Pokud bude Washington třeba hlásit, že je země placatá, bude pan Drahoš jako bývalý šéf českých vědců tvrdit, že si toho všimnul už na dovolené u Máchova jezera před 50 lety. Bál se to však říkat za minulého režimu nahlas, neboť by ho komunisté mohli pronásledovat. Až teprve nyní, když máme svobodu , může toto - "americké zjištění" - z titulu své funkce prezidenta jednoznačně potvrdit ! A také se zasadit o zavedení tohoto vědeckého faktu do českých školních učebnic. No a z takových prezidentů se mi rovnou zvedá žaludek. Nového Emila Háchu tu nepotřebujeme.

34 komentářů :

 1. Nejvíc se tomu počínání Evropy, může smát USA. USA potřebuje, aby ostatní svět, ale hlavně Evropa, platila USA jeho astronomické dluhy. Z uvedeného důvodu již několik let USA provádí otevřenou politiku "Zadržování Ruska". Z tohoto důvodu USA donutilo SRN, aby zpřetrhalo ekonomické vazby s Ruskem a od Baltu po Černé moře, aby byla provedená izolace Ruska od západní Evropy. Proto se ve státech jako Polsko, Ukrajina, Moldávie, provádí silná protiruská kampaň. Vše je namířeno k tomu, aby Rusko nemohlo, za žádnou cenu, dodávat, jak plyn, tak ropu, do Evropy. Naopak plyn a ropu. za několikanásobně vyšší ceny, bude muset Evropa odebírat z USA. Tento záměr se USA celkem daří i když dočasně - částečně, protože SRN bere od Ruska plyn přes Baltické moře v jakémkoliv množství, který pak rozprodává po Evropě, jako západní demokratický plyn, ale za vyšší cenu. Dnes na ČT 24 to bylo jasně řečeno, že my máme zájem, aby se udržely dodávky plynu přes Ukrajinu, protože plyn ze SRN je za vyšší a nevýhodné ceny. Takže v celém tomto případě ohledně Ukrajiny, jde o obchodní válku mezi USA a Evropou, kdy USA má za cíl oslabit Evropu tím, že ji odstřihne od levných energetických zdrojů a donutí Evropu odebírat vše z USA a tedy platit astronomický dluh USA. Tady je možné vidět paralelu ve válce Severu proti Jihu, kde samozřejmě nešlo o svobodu otroků, ale o to, že jižní státy Ameriky vyráběly zboží podstatně levněji, protože měly levnou pracovní sílu a sever tomu nemohl konkurovat, proto vymyslel boj za svobodu otroků a rozjel válku proti jihu. Američanům nevyšlo postavit si na Krymu svojí základnu, tak jak to učinili v Kosovu, z které by byly namířené rakety přímo na Moskvu, což již bylo Američany naplánováno. Jinak frontální útok na Rusko můžeme očekávat v době konání Mistrovství světa ve fotbale, kdy USA rozjedou obrovskou mediální a štvavou kampaň proti Rusku a budou se snažit destabilizovat Rusko zevnitř a udělat v Moskvě Majdan za lidská práva, tak aby Američani dosáhli stavu který byl v Rusku za Jelcina, kdy si Američani v Rusku dělali co chtěli. Není vyloučeno, že se jim to povede a když ne, je tady varianta přímého útoku na Rusko. V každém případě budou Američané už něco muset udělat, protože sankce nemají žádnou efektivitu, jenom tu , že Evropa na sankcích je postižena nejvíc, protože obchod Rusko a USA naopak stoupá , takže Američani se naopak smějí Evropanům, jak jsou blbí, že Americe na něco, jako jsou sankce, skočili, když sami Američani je nedodržují.
  Takže prezident Zeman řekl na Evropské radě jenom to co je faktický stav a zatím nikdo nic nemůže změnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napiš článek tapeto.

   Smazat
  2. Rusové už budou připraveni; západ už nemá dost propag střeliva; v Rusku na rozdíl od západu je běžná všestranně otevřená diskuze v médiích, tedy něco, co si naši mladí už ani představit nedokáží a to je tou nejlepší obranou proti manipulaci 5. kolonou; nemluvě o vlastenectví Rusů.

   Takže, nijak černě to nevidím, přestože je jasné že západ bude ještě hodně tlačit na pilu, nic jiného jim totiž nezbývá, koloniální zdroje jim vysychají a přitom si za celá staletí zvykli žít na úkor ostatního světa, to se teď mění. Jejich nároky jsou obrovské a pod říšským protektorem Bohušem a pod heslem arbeit macht frei makající kolonie Böhmen und Mähren to nevytrhne.

   Smazat
 2. V úterý vystoupil Zeman a odpovídal sám na dotazy v Radě Evropy. Ve středu vystoupil Porošenko a ten celý projev četl tak jak mu ho napsali na velvyslanectví USA. Bez USA by byl Porošenko nula. USA potřebuji Porošenky, Svobody, Hermany a elou pražskou kavárnu, které nevadí zabíjení lidí Američany provádění převratů s bombardováním civilistů protože jak řekl sám velký Havel je to humanitární bombardování.

  OdpovědětSmazat
 3. Miloš Zeman má tu prvotřídní vlastnost prezidentů, že než někam šlápne, tak si to před sebou vydláždí.

  OdpovědětSmazat
 4. ...krade společně s katolickou církví, neomluvitelné*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi cvok? Dolož... nebo zmlkni.

   Smazat
  2. Mafián Mrázek, kterého zastřelili, kdysi na objednávku sháněl na jednotlivé politiky kompromitující materiály, řekl "Já na toho Zemana nemůžu nic sehnat". Kdyby např. kradl to by bylo tóčo. |Jenže nic. Mám podezření že i ten protikuřáckej zákon prošel jenom kvůli a na vztek Zemanovi.

   Smazat
  3. Co mám dokládat, trpíš katolickou slepotou.
   Restituce jsou od počátku zlodějna podporovaná hloupým Zemanem.
   A proto katolická církev s fašistickou minulostí i přítomností je největším zaměstnavatelem v ČR.
   Proto chtějí náboženství do škol a berou děti již v pěti letech na převýchovu.
   Proto lektoři univerzit stávají se idioti s vystudovanou teologickou školou.
   Proto národní knihovnu řídí další černoprdelník ničící naši kulturu a proto mistr Aleš trajdá po světě a tak dále...vole*

   Smazat
  4. Náboženství bylo , je a vždy bude nástrojem duševního otroctví. Takový stav vyhovuje každé vykořisťovatelské třídě. Zeman, ačkoli občas vysloví pravdu, se k této třídě zařadil. Ještě lze dodat, že nikdy neřekne pravdu celou. T

   Smazat
  5. Blbec 11:00, ty si teda riadne tupelo,dobre vidno, že máš v hlave guláš, keď splietaš dve na tri.

   Smazat
  6. Slepá husa 11 : 37
   Nikdo v dějinách lidstva tolik neubližoval a neubližuje ženám jako katolická církev.
   To že dneska jsou vaše ženy, dcery a matky levnou pracovní silou je ,, křesťanská ,, západní politika*

   Smazat
  7. 11:00 "Restituce (církevní) jsou od počátku zlodějna podporovaná hloupým Zemanem." Račte to s tím Zemnem nějakým způsobem doložit, když to jako jediný všude a vytrvale opakujete!

   Smazat
  8. Rád,
   viditelné jsou státní vyznamenání katolickým zlořádům.
   Slyšitelné jsou slova z úst vazala Zemana o nutnosti propojit církev se státem a hmatatelné jsou důsledky, ...například největším zaměstnavatelem v ČR je církev.
   Jinými slovy pro úplné slepce,
   kdo nebojuje proti zlu, podporu je ho...když už nic jiného.
   Co se týká konkrétních zlodějen, ukáže čas a soudy*

   Smazat
  9. 17:50 neskutečné, vyznamenat primase Duku je podporou církevních restitucí, nebo za jeho postoje proti Římu ve věci migrantů? Citujte mi prosím Zemanův výrok o nutnosti propojit stát s církví ..., byl by protiústavní, protože ČR je stát sekulární! Tím největší zaměstnavatelem je církev – i kdyby, co s tím má co Zeman jako prezident? „Co se týká konkretních zlodějen, ukáže čas“ to je argument? Mezi slušnými lidmi to je pomluva! Jste mimo mísu, zřejmě z neznalosti, jestli ne i z nedostatku intelektu.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 6. Naprosto přesný článek, děkuji. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 7. ČT se tak neskutečně snaží a ono je to hovno platné. Díky bohu .

  OdpovědětSmazat
 8. Bravo, vážený pane prezidente Zemane!

  OdpovědětSmazat
 9. Háchu nepotřebovali Češi, Háchu potřebovali Hitler, sudeťáci, Schwarzenbergové KVŮLI PRACOVNÍMU TÁBORU PRO FLINKY V LETECH K laciné PRÁCI V JEJICH POLÁMANÝCH LESÍCH,... a dnes jeho inkarnaci shání stejná verbež, USAci a EK.

  OdpovědětSmazat
 10. Bravo ministře Jurečko, Vaše postoje k presidentovi jsou skutečně "demokratické". Vy jste měl skoro 4 roky řešit nekvalitní potraviny produkované Západem pro ČR? Co jste udělal? NIC! Jen blábolíte na ČT24, místo aby jste se držel volantu traktoru, budete to potřebovat. Po volbách určitě ministrem nebudete. To je ta demokracie, bude Vám nakopána ...

  OdpovědětSmazat
 11. Naprosto souhlasím s článkem žádnou západní loutku nepotřebujeme.

  OdpovědětSmazat
 12. Pro mne je Zeman nevolitelný, poněvadž na straně jedné verbálně bojuje s terorismem, na straně druhé izraelský státní terorismus fanaticky podporuje. Schizofrenik by neměl být politikem, natož pak presidentem. A poněvadž nevidím nikoho z kandidátů, kdo by mne zaujal, prostě volit nepůjdu. I to je postoj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman, mj., podporuje právo Izraelců na vlastní stát a právo Izraelců zajistit si v něm bezpečí.

   Jenom blboun nejapný a nejapný blboun může tvrdit, že Zeman je schizofrenik a fanatik.

   Smazat
  2. Ad 12. října 2017 12:07: Že je Zeman fanatický židomil, o tom tě nehodlám přesvědčovat, to vidí i slepý! Právo na stát se nemůže zakládat na rasismu, šovinismu, radikalismu, anexi cizích území apod. Něco si o tom přečti, jsi typický vymytý mozek sionistickou propagandou!

   Smazat
 13. 11,26
  A má bejt?????

  OdpovědětSmazat
 14. Jako nejmenší zlo budu také volit Zemana. Co naplat...

  OdpovědětSmazat
 15. Vidím, že byste se přetrhli ochotou volit zadarmo Zemana. Měli byste po Zemanovi chtít něco na oplátku. Například by měl začít zcela otevřeně mluvit o našem koloniálním statusu a násilím a vydíráním vyváženým kapitálem z Česka. Za váš hlas dostane nadstandardní zdravotní péči a volnou jízdenku popřípadě letenku k cestování po celém světě. Měl by také slíbit, že napraví, co zkazil a co nám způsobilo podřadné postavení v EU.

  Ve svých výrocích o Krymu mluvil o anexi, což je lež. Zase tolik odvahy nemá, aby vybočil z řady ochotných a všeho schopných. Anexe je podle mne násilné obsazení území, které obyvatelstvo intenzivně brání s použitím zbraní. Krymčané přeběhli i s muzikou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman nepochopitelně přehlédl, že značná část ukrajinských vojenských posádek přeběhla na stranu Rusů. Ukrajinci přišli také o svoje lodě. Rusů bylo na Krymu kolem 20 tisíc. Ukrajina byla bez prezidenta a panovalo tam mimoústavní bezvládí. Masový odchod Krymčanů na Ukrajinu se nekonal, proto kulhá i obsazení našeho pohraničí v roce 1938, kdy jsme byli připraveni se bránit. Krymčané z Ukrajiny utekli, aniž se museli stěhovat-

   Zemana nechává chladným střílení na Majdanu, upalování v Oděse a odstřelování paneláků na Donbasu. Nechal se slyšet, že Porošenko je prezident míru a neodvolal to. Můžete to vysvětlit vy vlezdoprdelkové?

   Smazat
  2. 16:28 i tak se dá útočit na Zemana, že totiž je razantní málo! Co je mezi námi za lidský póvl, to jsem ani netušil. Internetové diskuze mi otevřely oči. S takovými do "přímé demokracie", do odvolatelnosti politiků, do referend?

   Smazat
  3. 17:15, vy byste nařídil, že máme milovat Miloše Zemana? Za minulého režimu jsme měli milovat Sovětský svaz. Víte, jak to dopadlo? Máme Miloše povinně obdivovat? Je to podmínkou pro zavedení přímé demokracie", odvolatelnosti politiků nebo referenda? Já póvl si to zřejmě nezasloužím. Děkuji.

   Smazat
  4. 22:56 umíte vůbec číst? Mluvím o způsobu kritiky a úrovni některé, což začasté ukazuje na etiku i intelekt autorů. Pokud se domníváte, že mnohé z diskuze neukazuje na nízkou úroveň informovanosti, lidské slušnosti a nevalnou rozumovou úroveň, tak se v názoru rozcházíme. To je všechno. Cokoli vyvozujete navíc je hloupost. Je mi líto.

   Smazat
  5. Ad 16:28
   Zeman není ideální. Ale když mluví, tak vždy s nějakým cílem. Nechce jen věci pojmenovat, chce je změnit. Pohybuje se v mantinelech možného.
   Můžete mít třeba tisíckrát pravdu, když vás nikdo nebude chtít poslouchat. A takového prezidenta, jaký by se líbil vám, by v Evropských institucích poslouchal málokdo.
   Zemana nenávidí kde kdo, ale on to ustojí a právě jenom díky tomu, že zase jiní, i ti ve světě významní, ho naopak zase uznávají.

   Smazat
 16. Srovnání s Háchou sedí na Václava Letiště Veškrnu.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.