Reklama

neděle 22. října 2017

Povolební debaty Vladimíra Moravce mě vždycky otráví. Mám pocit, že vždy vzkazy voličů naprosto ignorují a jedou dle svého propagandistického scénáře...Byly vůbec volby? Tohle si Ty voliči máš myslet! A na výsledky voleb rychle zapomeň! A tak jsem dala přednost TV Barrandov


Blanka Langerová
22.10. 2017
Většina preferovaných lídrů  stran zvolených do Poslanecké sněmovny vyrazila na povolební debatu do České televize. Vítěz voleb a šéf hnutí ANO dal veřejnoprávní televizi košem a raději šel debatovat s generálním ředitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem.Možná znáte týdenní rozhovory Vladimíra Soukupa  s prezidentem republiky Milošem Zemanem .Dokážete tak dobře vystihnout rozdíl mezi propagandistickou debatou Václava Moravce a rozhovory vedené ředitelem TV Barrandov Vladimírem Soukupem... Podívejte se...TV Barrandov

24 komentářů :

 1. Pana Moravce z důvodu dodržení určité duševní hygieny nesleduji. Mám tomu rozumět tak, že pan Babiš poslal pana Moravce tam, kde to má pan Moravec nejraději?

  OdpovědětSmazat
 2. U nás doma mu říkáme Emanuel Moravec,stejná svině.

  OdpovědětSmazat
 3. Zeman se soukupem předvádějí diskusní figuru učitel-žák. Plácají o čemkoliv. Mezi řečí jsou občas záludní. U nás se diskutuje, že chybí miliarda, dvě nebo deset a dvacet miliard. Soukup se opatrně v poslední seanci zeptal na Zemanův názor na odliv 250 miliard dividend do zahraničí. Zeman školáčka Soukupa ujistil, že on se dívá také na zahraniční investice do České republiky, takže příliv-odliv je vybalancován. Nemáme se znepokojovat. Pak kritizoval naše banky, které jsou dcerami zahraničních matek a které financují špatně hospodařící zahraniční matky. Je to prkotina, protože rakouská Česká spořitelna má zisk 9 miliard, Komerční banka 8 miliard a dále u menších bank nevím.
  Zahraniční investice nejsou darem českému lidu. Jsou ve vlastnictví cizinců. Tito cizinci vydělají asi 13% za podmínek kdy investice do rozvojové země nesou jen 8,4% a do rozvinuté země jen 4,8% podle zprávy OSN. Jsme sprostě vykořisťováni a Zeman to bohorovně přehlíží. Tak se může stát, že v Česku Čechům postupně nebude patřit nic výnosného a staneme se otroky.
  Odtékající kapitál tady zoufale chybí. Máme třetinové platy. Když přejedete hranice do Polska, žasnete nad výbornou kvalitou jejich dálnic.
  Na Zemana je třeba si dávat bedlivý pozor. Nenechte si vrážet klíny lží do hlavy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady se musí zformovat úplně nová generace politických vůdců, která začne pohlížet na český národ ne jako na otroky, kteří se prodávají predátorům ze západu do gulagů a montoven a ještě se jim za to nasype balík, ale jako na suverénní svobodnou, sebevědomou a ambiciozní společnost, která má i jiné potřeby, než žrát a položit život v gulagu.

   Smazat
  2. To : 15:54

   S tím Zemanem máš recht.
   On, stejně jako ostatní politici, počítá
   s krátkou pamětí občanů a právem se domnívá,
   že většina z nich už dávno zapomněla jeho vládu, kdy byly prioritou investiční pobídky,
   ať to stojí, co to stojí,hlavně, když sem ty montovny přijdou.
   A ony přišly, bodejť by ne, když k tomu dostaly ještě daňové prázdniny a mzdové náklady byly srovnatelné s těmi v Bangladéši.

   Vzpomene si ještě někdo na Philips v Hranicích na Moravě a tu nebohou kadeřnici, která nechtěla prodat ten svůj kousek pozemku za nabízený pytlík buráků a co si musela vyslechnout a prožít nejen od Zemana ?!
   A dnes se k tomu socani nechtějí znát a pokrytecky skučí, kolik to miliard každý rok odtéká do zahraničí.

   Smazat
  3. Rýpat do hovna se nemá,jak říká staré přísloví.

   Smazat
  4. Slibovali vybudování výzkumného centra v Hranicích, pak v Novém Jičíně a naposledy v Ostravě. Bylo to geniální rozhodnutí stavět fabriku na zastaralý výrobek když stejná fabrika už stála ve Valašském Meziříčí.

   Lidé jako Zeman páchali tragické kiksy. Byla to sebranka, která si za komunistů válela koule. Zeman tvrdil, že ležel v knížkách, snad proto mu první manželka utekla. Porovnával prý Tigrida s Pelikánem. Co se proboha mohl od takových zkrachovalých existencí naučit? Ti namyšlení blbci, kteří to po listopadu vzali do svých rukou, byli většinově odborní pitomci. Sem tam byla vyjímka, zpravidla nějaký poctivý osmašedesátník.

   Smazat
  5. Aha, může za to Zeman, že o tom mluví. Hospodářská politika státu je pokud vím v rukou vlády. Proč tedy toto nevyčítáte vládě, resp. bývalé koalici nebo komu chcete. Téma článku to zrovna nebylo, k Zemanovi se vůbec nevázal, ale Vy jste si to prostě nalinkoval.

   Smazat
 4. Kdy už konečně někdo vypráská tu havloidní inkvizici z veřejnoprávních médií?
  Vždyť to je jako koukat na Kim čong-ila v Severní Korei.

  OdpovědětSmazat
 5. Sorry, politickejm lídrům teď poradím: Vládu by měla postavit koalice Babiš plus Okamura plus Vojtěch Filip. To je pro svobodu a vcelku spokojený život českého národa nejlepší varianta. A do všech hlasování přináší vlastně pohodlnou většinu stopatnáct poslanců. Zmíněné tři strany ale musí dokázat neboli být schopny dohodnout se na nějakým kompromisu (nevím, jakým - toť tvrdej voříšek), co se týče členství či nečlenství v EU a v NATO. Takže tak. Venouš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. í22. října 2017 16:07
   Alespoň neleze žádnému cizinci do pozadí a neslintá na jeho vzácnou ruku.

   Smazat
 6. Velmi mile mne překvapily již i rozhovory pana Soukupa s presidentem Zemanem, pan Soukup se nestaví do role Rozumbrady Všeználka. Je současně racionální i taktní a má dobré postřehy. Pan Soukup nepřispívá k tendenčnímu hecování národa, což se o Moravcovi a celé ČT vůbec říci nedá.
  Jinak výsledky voleb by byly lepší, kdyby si občané uvědomili, že čím více stran, tím méně demokracie a tím více jásá "rozděl a panuj". Debakl TOP 09, soc. dem. i lidovců je zasloužený, Piráti vyjadřují zoufalství národa, ANO jeho potřeby a ODS tužby oligarchie po bakalizaci státu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 17:01 - bezvadný a případný komentář!

   Smazat
  2. Milý 17:01 a co tento článek?

   https://aeronet.cz/news/exkluzivne-vybusny-a-nikdy-nepublikovany-dokument-z-pocitace-marka-pribila-odhaluje-napojeni-zdenka-bakaly-na-rodinu-rothschild-anonym-odhalil-podivne-redakcni-praktiky-v-soukupove-vydavatelskem-imp/

   Soukup je pěkný ptáček jarabáček. Přetvařuje se.

   Smazat
  3. Přesné. Dodám jen, že ODS vedená p-rofesorem p-olitologem, který nemá o globální politice žádné ponětí a jeho mentálním maximem je přesně papouškovat názory Trumpem porážené clintonovské pseudoelity, jež mají na svědomí tolik zla proti lidem, že na to ani tahání klád v pekle nestačí k odčinění. Vystoupit z EU ano, ostatní nikoli.

   Smazat
 7. Informace o vztahu Bakali k "australske firme" na pannenskych ostrovech = zablokovano na Svobodne republice. Nevime kdo ma tak dlouhe prsty.
  Nejdou odeslat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Netřeba želet, jde o přímé napojení na parazitické korporátní zájmy skupin používaných obdobně jako britská královna Alžběta používala ke svému zbohatnutí korzáry, nezaslouženě dnes glorifikované nelidské hrdlořezy, které zajímalo pouze zlato a jiné cennosti.

   Smazat
 8. Informace o infekcnich tropickych nemocech, proti kterym nemaji Evropane immuni obranny system a ktery prinasi invaze barbaru do Evropy jsou mazany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neželet, stačí vyské dávky kyseliny l-askorbové, tedy vitamínu C v čisté práškové formě společně s přírodním zdrojem pro účinné vstřebání, k tomu kyselinu listovou, jinak vitamím B9 nad 1 mg denně.

   Smazat
 9. Inteligentni Babis se casem srazi ze zajmy Bruselu a Berlina. EU nejde ozdravit a zrevidovat ze vnitr !

  OdpovědětSmazat
 10. Nektere nazory noveho premiera Babise a naseho oblibeneho presidenta Trumpa jsou totozne !
  Napr. sjednoduseni danoveho systemu a zkraceni dani.
  -------------------------------------------------------
  vas minister Havlicek podepsal velmi jednostrane a srandovni veci. 4-lete devcatko v curkarne je chytrejsi.
  ------------------------------------------------------
  Kdyz napisi nazev ostrovu v karibske oblasti , ktere jsou rejdistem podvodniku a zlodeju, tak to bude smazano.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jména ostrovú v Karibiku zná v česku každý. Nech si svoje moudra pro americké analfabety a oblíbeného židovského pohúnka Trumpa který zatáhl svět na pokraj nukleární války ty rádoby mudrci. Víš kulovy o situaci u nás a chceš radit všem jak řídit republiku? Ubožáku, jsi trapnej......

   Smazat
 11. Americka IRS (Internal Ravenue Service) dela na nektere NEjmenovane ostrovy najezdy. Pan Bakala je tam velmi uspesnou osobnosti a IRS na neho nema paky.

  Slovensko melo Janosika,
  Francie mela Arsena Lupina,
  Anglie mela Robin Hooda.
  Pan Bakala z Ceska je definitivne nejchytrejsi ze vsech jmenovanych.
  T.j. pouze otaska casu, kdy ukradne i Babisovi spodni pradlo !
  ------------------------------------------------------
  Pane Babis jsem rad, ze jste vyhral !
  Fandil jsem Vam a panu Okamurovi.

  OdpovědětSmazat
 12. Při cause brady TV Barrandov jako jediná neštvala proti presidentovi.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.