Reklama

pondělí 30. října 2017

Prezident M.Zeman: V prvních povolebních vyjednáváních všechny slepice říkají, že to tomu kohoutovi nedají a obíhají takové kolečko… Když slepice oběhne dvě až tři kolečka, tak najednou kohout na ni dolehne, myslím, že analogie z živočišné říše s povolebním vyjednáváním je příznačná"...

30.10.2017
Dvacet minut Radiožurnálu (30.10.2017 17:05),
Rozhovor s českým prezidentem Milošem Zemanem nejenom o tom, zda se Andreji Babišovi podaří sestavit novou vládu..., ale o celé škále možností,  jak povolební vyjednávání může probíhat...

...zastavení u možnosti prosazení referenda,které by podepsalo 250 000 občanů... prezident se vyjádřil k problémům ve Španělsku v souvislosti s vyhlášením nezávislosti Katalánska... Poslechněte si zajímavou a podnětnou dvacetiminutovku s prezidentem ČR. Klikněte zde Radiožurnál 

26 komentářů :

 1. No to je docela vtipný a hlavně pravdivý, pokud se to někomu nelíbí tak je to příznivec ospalého číra, což mu ale vůbec nezávidím, protože bude mnohem a mnohem hůře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan prezident si na stáří libuje v sexistických výrazech - jak by strhal nějaké ženě burku, kde přišel o panictví, že má pořád prostatu jako mladík, teď tedy jak kohout nalehne na slepici. Člověk by se umlátil smíchy.

   Smazat
 2. Tak jako volič SPD jsem proti tomu aby teď Okamura kandidoval na presidenta. Zeman to řekl dobře sebral by mu 10% a ničeho by nedosáhl. Poté by jsme prohrály všichni.Jo za 5 let když bude kandidovat tak ho budu volit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 23:23
   Přesně tak jsem to chtěl napsat,díky.
   Já bych jen přidal,Okamura to ví také,může to býti od Okamury signál Zemanovi,aby přemýšlel a nedal Babišovi takovou moc,aby vládnul sám.

   Smazat
  2. To se Okamura silně splete, pokud si myslí, že Milošovi sebere nějaké voliče. Stejně jako kdyby kandidoval Babiš, tak mu dá hlasů mnohem méně, než kolik volilo ANO. Ale snad tak hloupý není. Ještě se sedmkrát vyspíme a uvidíme.

   Smazat
  3. 7:59 Jste poněkud mimo mísu. To prohlásil Zeman, ne Okamura.

   Smazat
  4. 23:23 "...sebral by mu 10% a ničeho by nedosáhl." - Sebere mu 10%, jež mu budou chybět, to za to stojí. Že měl Zeman v Okamurově vyřazení z poslední prezidentské volby nemůžou být pochyby. Alespoň Bimbo jednou pozná, jak sladká pomsta chutná na druhé straně. A ještě bude mít pravdu, mstivý pragmatik jeden (že v politika bývá tvrdá).

   Smazat
  5. oprava: ... měl ve vyřazení prsty...

   Smazat
  6. 15:03 - tvoje pomstychtivost je dojemná. Máš někoho lepšího než Miloše Zemana? Dej sem jméno.

   Smazat
 3. Okamuru jsem volil, ale Okamura si nesmi po ziskani 10% myslet, ze ho bude nekdo volit za prezidenta. To se pomatnul !!! Zemanovi by vzal akurat hlasy. Prezidenta budu volit Zemana! Okamura by se jen strapnil a mel by utlum!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:33
   Souhlasím a mylím, že je nás většina kteří volili p. Okamuru (nebo lépe řečeno SPD) ale jako presidenta budu volit p. Zemana
   Václav
   PS: jenom nedej bože aby byla uzákoněna eloktronická volba - úplně stačí podfuky u klasické volby.

   Smazat
 4. Živočišná říše je dosti krutá. Pokud i prezident země hledá analogie mezi zvířaty, pak třeba "Ovar" by jednoho dne nemusela být jen neškodná slovní invektiva.

  OdpovědětSmazat
 5. Okamura se profláknul. Je to další systémová mucholapka na nespokojené, podobně jako kdysi Unie Svobody. Ve skutečnosti žádnou přímou demokracii zavést nechce, nýbrž tuto myšlenku zdiskreditovat. Podobně to dopadne s piráty, kterým z free copyrightu nezbylo nic, vykvetla na něm pravicová sobeckost okořeněná computerovou Orwellovštinou.

  OdpovědětSmazat
 6. Na Zemana už kohout doleh, ví o čem mluví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:56 A co víte Vy vážený, h.... ?!

   Smazat
 7. Víte proč se jim ten dement vysmívá? Protože mu nehrozí žádný postih za nezodpovědnou politiku. Až jmenuje vládu, která o parník nezíská důvěru, tak za to bude nepostižitelný. V USA by za takovou politiku dávno visel ve vzduchu impeachment.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:10 Pláčete na špatném hrobě, s urážkami prezidenta ČR jste tady - na NR, na špatné adrese ...
   L.S.

   Smazat
  2. Řeknete mi to znovu za měsíc, až Babiš ponese demisi na hrad.

   Smazat
  3. Ponese demisi a bude vládnout. Pak druhý pokus a opět demise a bude stále vládnout a pak třetí pokus, sestavením lvády pověří předseda parlamentu za ANO, opět jmenování Babiše tentokrát potřetí, pak demise a bude stále vládnout až do předčasných voleb. A protože se před lidmi ukáže jako jediný zodpovědný, zvýší důchody a pod, tak ve volbách nasbírá 51% hlasů a už se s nikým bavit nebude a sestaví vládu sám. Malé strany se do parlamentu nedostanou, Piráti i ODS ztratí voliče, ČSSD nevygeneruje zesvých řad nikoho kloudného, tak umře.

   Smazat
  4. Když Okamuru podpoří ANS/ČSNS a ostatní protestní uskupení, Babiš nedostane 51% ani náhodou. Dokope-li se jít k volbám i těch absentujících 40% voličů, tak Babiš nedostane ani těch současných 30%. Mysleme na to, předčasné volby jsou docela reálnou variantou. P.K.

   Smazat
  5. 9:10
   Čím dál se tu objevuje více a více debilů tobě podobných proč se neangažuješ na hovinká CZ nebo na Blicích listech a lezeš sem.
   Václav

   Smazat
  6. Výsledek předčasných voleb bude stejný pat. Takže jestli chce opozice vystavět Babišovi hradbu, tak by neměla otálet. Zeman ztratil soudnost i slušnost, v podstatě jej lze považovat za nepříčetného, a podle toho se také zařídit. To znamená, zvolit předsedu Poslanecké sněmovny za kteroukoliv jinou stranu, než je ANO, a ve třetím pokuse sestavit vládu buďto ryze opoziční, šesti nebo sedmibarevnou, anebo přijít s nějakou kombinací zahrnující ANO, ovšem bez předsednictví. Prozatím Pirátům a SPD nikdo neřekl, že podpora Vondráčka je pro celou opozici sebevražda, snad jen s výjimkou té situace, kdy by sám Vondráček pověřil sestavením vlády někoho z jiné strany, než ANO. Jestli se na to dá spolehnout, ať zváží opoziční strany při volbě předsedy PS. V opačném případě cesta vede přímo k předčasným volbám, anebo přijetí role "zalehnutých slepic"... až si říkám, jestli Zeman chce opozici vyprovokovat, protože to by snad byl důvod k rétorice, kterou vede. To je asi tak jedno promile šance, pravděpodobně je to prostě Zemanovo buranství a v lepším případě měknoucí mozek.

   Smazat
  7. Anonymní31. října 2017 18:09
   „.. jestli Zeman chce opozici vyprovokovat, protože to by snad byl důvod k rétorice, kterou vede.“
   Sestavit vládu, může teoreticky Babiš, nebo mainstreamová svoloč. Zeman svoloči říká, zanechte všech nadějí. Co od něj chcete víc?
   Zbývající varianta, jsou nevyzpytatelné nové volby. P.K.

   Smazat
 8. Stále a stále propukají lamentace nad tím, jak unaveně vypadá nyní Zeman. Ano, poté co zhubnul, vypadá unaveně, zmizel podkožní tuk ve tvářích, očnicích, přibylo vrásek, oči jsou zapadlejší. Jenže co ubylo na "kráse", to přibylo na duchu. Je sice možné, že občané pod vlivem propagandy většiny medií, včetně ČT, stojících pod taktovkou oligarchie, zvolí nějaké princátko, nějakého veksláka, či molekulárního řiditele, karbaníka, ale tím nezvolí nic jiného, než naprogramovaného robota, určitě digitalizovaného, ale ne s uměním samostatně myslet a z paměti vytahovat potřebné odkazy, citáty, fakta. Prostě druhý člověk s mentální kapacitou, jakou má Zeman, se zatím nepřihlásil a ani zřejmě kdyby byl, tak se ho nepodaří oligarchii do prezidentské kandidatury "dokopat", právě proto, že má rozum.

  OdpovědětSmazat
 9. Zajímavé je, že jsem se nemohl "připnout" pod 18:09! O "plod a jeho ochranu" Romancovové z vnitra nemám pochyby. Děláte to dobře, "nasrali" a poslali jste další voliče Babišovi! Tak jaký pat?

  OdpovědětSmazat
 10. Představa, že by mohla vzniknout nějaká jiná funkční vláda mimo ANO je nesmyslná, i když věřím, že touhy politických loutek (mimo KSČM) ze "systémových stran" jsou převeliké. Těch 30 % voličů ANO přece jen nelze zadusit těmi poskládanými zlomky voličů odlišných pachů. Pokoušet kompatibilitu ODS s Piráty či Okamurovci - záhuba pro všechny tři v předčasných volbách. Nebo snad spojení ODS se sudetonacisticky orientovanými lidovci, s regionálně prospěchářsky a proti všem ostatním stojícím STANem, nebo dokonce třeba se stranou dnes již prakticky TROP 09 a rekordmanem o největšího tlučhubu českých novodobých politických dějin - Kalouse Ušatého, také rekordmana v manku české kasy (stál vás občánci jednoho každého 50 tisíc Kč a to je vám fuk?)- Tedy pokoušet účelově získat moc proti občanům se vedle ANO zbylé snůšce partají nevyplatí v předčasných volbách, ale není pochyb, že redukce parlamentních stran na 2-3 bude jen prospěšná.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.