Reklama

sobota 28. října 2017

Prezident republiky vystoupí v živě vysílaném rozhovoru na Radiožurnálu


28.10. 2017   Hrad
Prezident republiky vystoupí v živě vysílaném rozhovoru na Radiožurnálu
Prezident republiky Miloš Zeman vystoupí v pondělí dne 30. října 2017 v 17.05 hodin v pořadu 20 minut Radiožurnálu na stanici Český rozhlas Radiožurnál. Rozhovor bude vysílán živě ze zámku v Lánech.

7 komentářů :

 1. Co už, tak přeladíme na Evropu 2 ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:44 čím hloupější, tím méně potřebuje a je schopen vědět. Tak už to chodí

   Smazat
 2. Asi už jen kvůli panu presidentovi jsem nepřestal platit za televizi a rozhlas. Kdyby tady s Ovčáčkem nebyli, asi bychom si je museli vymyyslet, jinak bychom byli v p....i. A vo tom to je.

  OdpovědětSmazat
 3. Pan president v radiožurnálu ? Předpokládám, že opět ( náhodou ) dojde k drobnému výpadku ve vysílání, aby neporušili tradici.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně aby řekl, že NECHCE válku s Ruskem!!!! Jsou to naši SLOVANŠTÍ bratři, vděčíme jim ZA NAŠE PŘEŽITÍ, když nás chtěl vyhubit jistý pán, původem z Rakouska. MUSÍME vystoupit z SA, které se pod vedením SS, stalo agresivní a zločineckou organizací!!!! Naši bratři z Ruska, se nedají vyvraždit jako Iráčané, Vietnamci, Korejci, Panamci, Afgánci, Somálci a příslušníci dalších států, které SS přepadli!!!

   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/uderna-sila-ruske-triady-proc-si-nic-nezacinat-s-ruskem/

   Smazat
 4. Ještě bude záležet, kdo bude klást za Radiožurnál otázky. Pokud to bude nějaký pravdoláskařský havloid, tak to okamžitě přepínám. Protože bude jen snůška demagogických, manipulativních, návodných a zavádějících otázek. Nemusím potom všechno slyšet. Když to bude ale korektní a žurnalisticky vyvážený rozhovor, tak si ho potom rád poslechnu.

  OdpovědětSmazat
 5. 12:12
  To v klidu nechte na panu presidentovi. Toho nějaký hloupý novinář určitě nevyvede z míry. No a pokud se nebude pan redaktor chytat, tak je určině připravená porucha ve vysílání.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.