Reklama

úterý 10. října 2017

Příklad cenzury na Facebooku: Nadnárodní korporace chrání loutkové vlády

Ivan David za redakci Nové republiky
10. 10. 2017
motto: Absolutní morálka - nic se nesmí. (Gabriel Laub) 

Milý čtenáři, podívej se, co už se nesmí....

Převzali jsme článek pana Olšera z webu "Rukojmí" ZDE. Abychom pomohli jeho šíření, vložili jsme odkaz na něj i na Facebook. Osobě, která to učinila byl Facebook zablokován.
Podívejte se, jakou to pornografii jsme šířili!
Objevil se pak tento text:
Zkontrolovat Zásady komunity na Facebooku
Zobrazování nahoty omezujeme. Také některé popisy sexuálních aktivit můžeme odebrat. Tato omezení zobrazení nahoty a sexuální aktivity platí i pro digitálně vytvořený obsah, pokud tento obsah není zveřejněn pro vzdělávací, humoristické nebo satirické účely.
Odebereme obsah, který vyhrožuje nebo propaguje sexuální násilí nebo zneužívání. To se týká žádostí o materiály sexuálního charakteru, jakýkoli sexuální obsah zahrnující nezletilé lidi, výhrůžky zveřejněním intimních snímků a nabídky sexuálních služeb. Pokud uznáme za vhodné, hlásíme takový obsah bezpečnostním složkám.
Další informace o tom, jaké zprávy a příspěvky jsou na Facebooku povolené, najdete na stránce Zásady komunity na Facebooku.

13 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 2. Na ja, fotka NDR Merkelky s kámoškama z nudapláže na Rujáně ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevyčítejte mu focení mladých pohledných Cikáneček, na svých toulkách po zákoutích Havany se zamiloval do trvale dobře opálených kreolek a černošskými půvaby oplývajících exotických mulatek a od té doby vyhledává multikulturní obohacení. Jediný rasismus, který Břéťa spolu s Novou republikou toleruje, je ten v Izraeli vůči Palestincům.

   Smazat
  2. 14:53 - velmi kecáte. Nová republika není rasistická. Vy jen chcete škodit a pomlouvat. Palestince Olšer kritizuje proto, že se dali na cestu teroru a ne např. podle Ghándího cestou klidného neozbrojeného odporu. Získali by víc, dřív a nedali by židovským extrémistům záminky k represím a krádežím půdy.

   Smazat
  3. 20:06 Oblbujte si někoho jiného, už Vás tady všichni svobodomyslní čtenáři prokoukli a příspěvků na téma naroubování Árjů (konkrétně Chazarů) do prostředí Semitů (Palestinců, což jsou původní konvertovaní Židé a Arabů) tady bylo smazáno dost. Bez toho vzájemné pnutí a intifádu nikdy nepochopíte. Cenzurujete vše, co by mohlo poškodit oficiální izraelskou a ruskou propagandu, a to i vědecké studie a ekonomické údaje. Nejde Vám o to dobrat se v diskuzi pravdy, ale potírat jinaké názory a umlčet nepohodlné příspěvkáře. Nejste nic víc než totalitní gumy - připínači náhubků politické korektnosti z opačné strany a otrokářští nasazovači roubíků do úst. A co je nejhorší zklamání zde a vůbec mě netěší, zdejší manipulátory je nutno opakovaně usvědčovat ze lži archivovanými diskuzemi, ti už se nezmění.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 5. Možná, že jde o to, že Facebook, chce, aby více či méně odhalené děvy byly dostupné jen jistou úplatu Facebooku,
  viz krajní pravý slouec na FB:
  např.
  SPONZOROVÁNO!
  http://www.jenpromuze.cz/galerie/24546-fotogalerie-slovanske-holky-z-ulice-ukazuji-ze-je-mame-nejhezci?utm_source=fb-onvo&utm_medium=link&utm_campaign=onvodb

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od samého vzniku Facebooku
   mně vadila komunikace a sdílení těch nejsoukromějších informací mezi uživateli.

   Těžko pochopit, proč o sobě lidé úplně cizím osobám vyprávějí to, co má zůstat doma...
   Je to už spoustu let,
   stránky vůbec nenavštěvuji, natož abych tam měl svůj "profil".
   A představte si, že mně to vůbec nechybí,
   stejně jako sledování ČT a spol.

   Smazat
 6. Jourová (ANO):“Nemůžeme připustit, aby tu panoval digitální divoký západ." EU přitvrdí - budou nás cenzurovat neziskovky
  28.9.17

  Evropská unie:
  “Nemôžeme dopustiť, aby tu panoval akýsi digitálny divoký západ.”
  Týmito slovami upozornila eurokomisárka Věra Jourová (ANO) na skutočnosť, že zásady právneho štátu platia rovnako online. Pripomenula, že kódex správania, na ktorom sa dohodla so spoločnosťami Facebook, Twitter, Google a Microsoft, naznačil, že samoregulačný prístup prináša výsledky.
  “Ak však technologické spoločnosti nenaplnia očakávania, tak zakročíme my,” odkázala.
  Navrhované opatrenia predstavujú prvú časť protiteroristického balíka, ktorý oznámil predseda EK Jean-Claude Juncker.
  Podľa podpredsedu EK pre jednotný digitálny trh Andrusa Ansipa chce eurokomisia uľahčiť internetovým platformám plnenie ich povinností v úzkej spolupráci s orgánmi presadzovania práva a občianskou spoločnosťou (=budou nás cenzurovat neziskovky).
  Eurokomisia očakáva, že v nasledujúcich mesiacoch online platformy prijmú rýchle kroky v oblasti boja proti terorizmu a nenávistným prejavom, ktoré sú podľa práva EÚ nelegálne.
  Komisia bude pozorne sledovať pokrok, ktorý platformy dosiahli, a posúdi, či treba ďalej konať, napríklad novými legislatívnymi krokmi na doplnenie súčasného regulačného rámca.
  Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/eu-ma-nove-zasady-pre-online-plat...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš to za pár, tak co s tím uděláš? 28 let mlácení prázdné slámy a hospodských řečí moc nezabírá.

   Smazat
 7. Není nahota jako nahota zřejmě ani v případě premiérů a premiérek. Topolánek může ukazovat vše, Merkelová ne ...

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.