Reklama

středa 18. října 2017

Proč, pane Zaorálku, na věčné časy s marodérem světa?Lubomír Man
18. 10. 2017


V minulých dnech jste prohlásil, že málokdo z našich politiků, včetně pana Babiše, si troufne (jako kdyby ten měl podobné choutky), pozměnit zahraničně politické směřování České republiky. Měl jste samozřejmě na mysli naši podřízenost a vazalství - jež nesmí být dle vás ohroženy či umenšeny – a to nejen vůči Bruselu a EU, ale hlavně vůči vedoucí západní zemi USA. Čili zemi, která prakticky jako jediná z glóbu dělá dnes na hladině mezinárodního života vlny, jednou nižší, podruhé jako domy vysoké, a někdy, když je situace příhodná, vypustí do světa i tsunami. Po němž se pak z z její libosti zbombardovaných a rozvrácených zemí Středního východu a severní Afriky hrne do Evropy nedohledný proud uprchlíků, hrozící přeměnit bílou evropskou rasu v rasu světlehnědou, která bude pro USA zadarmo robotovat, jak o tom ve svých knihách sní známý americký politolog a politik Thomas Barnett.

Vy o těch vlnách i o těch tsunami víte. Víte, že Američané už dnes fakticky ani jinak jednat nemohou, protože na jejich čele lpí Kainovo znamení za to, že zradily odkaz svého prezidenta Eisenhowera, který je při odchodu z funkce v r. 1961 co nejdůtklivěji varoval před dalším růstem jejich vojenskoprůmyslového komplexu. To je především toho výrobního odvětví, které nad výrobu čehokoli jiného miluje výrobu zbraní, protože ty ze všech nebiologických produktů nejdříve stárnou. Staré typy zbraní musí být rychle nahrazovány typy novými, protože tak si to obrana coby nejsvětější povinnost země vyžaduje. Nu a čím rychlejší je tato obměna, tím vyšší jsou zisky vojenskoprůmyslového komplexu, který si s jejich dopomocí kupuje i stát, stále více do něj vrůstá, až nakonec komplex a stát jedno jsou - a Dick Cheney, jako jeden z nejvýznačnějších vlastníků komplexu se coby viceprezident stane druhou nejvlivnější figurou Spojených států.
Pro obranu země, v jejímž posvátném jménu se tohle všechno děje, je samozřejmě třeba nepřítele, který, když není, musí se nějak vyprodukovat. Je to asi tak, jako když na ulici pocítíte chuť se prát. Strčíte do jednoho pána na zastávce, a když nezareaguje, dáte už dalšímu facku, který se už ke rvačce s vámi zmátoří, zvláště, když ma vedle sebe ženu, na jejímž úsudku mu záleží.

A už se to pěkně mydlí a přesně takhle je to i v americké politikoekonomice. Když se to kdesi na zastávce - třeba v Praze - začne mydlit, je to jako když Američané v kterési zemi zahájí válku. Zbrojní průmysl se rozjíždí na plné obrátky, jeho zisky rostou, a čím déle ta šarvátka kdesi daleko od USA trvá, tím lépe pro komplex a dnes už také tím lépe pro Spojené státy.

A důkaz pro to, že to v dnešních USA skutečně takto funguje? Tím důkazem jsou americké vojenské základny ve 150 zemích světa, což je ze 193 zemí, dnes v OSN vedených, skutečně slušný počet. A pokud jde o činnost tohoto až po zuby ozbrojeného bumbrlíčka? Jen v 17 letech tohoto současného a ještě hodně mladého století stačil už buď přímo vojenskými akcemi, či svržením vlád, nebo odstraněním těch politických vůdců, kteří mu nevoněli, intervenovat v celkem 18 zemích. Takže víc než jednu novou intervenci či válku dokáže tenhle výtečník zkompletovat za jeden rok, přičemž ty starší – pokud to jen trochu jde, nenechává vychladnout.

Stojí to samozřejmě peníze, ale těmi se nešetří, protože výdaje na zbrojení platí stát, ale zisky z něj jdou do kapsy komplexu. A přitom USA samozřejmě nezbrojí samy, ale nutí země sdružené v NATO, aby činily totéž a vydávaly každá na výrobu zbraní aspoň 2 % svého HDP. Nu a jelikož všechny ty vyrobené zbraně a všechna ta nová děla, bombardéry a rakety mají miřidla zaměřená nejpřednostněji na Rusko a Čínu, nezbývá těmto velmocem nic jiného, než zbrojit také. Výsledkem onoho závodu kdo s koho je pak skutečnost, že celosvětové výdaje na zbrojení každým rokem rostou, a loňského roku vydal svět na nákup armádní výzbroje a výstroje už 1,69 bilionů dolarů (41,8 bilionů kč). Nejmarnotratnější byly samozřejmě USA, které na daný účel vyklopily 611 miliard dolarů, následovány Čínou, Ruskem a předlouhým zástupem zemí dalších.

Představme si nyní na okamžik, že by se všechny tyhle ve skutečnosti komínem vyhozené peníze využily ke zlepšení podmínek života lidí na zemi. Mohl by to být ráj, protože ty peníze by mohly vymýtit světové hladomory, bídu, pozvednout život lidí na netušenou úroveň – ale nelze to, protože dnešní USA, ovládané svým vojenskoprůmyslovým komplexem, nemohou bez válek a intervencí zkátka žít.

A jsme u záležitosti, která prezidentu Eisenhowerovi ležela na srdci, když své spoluobčany před vojenskoprůmyslovým komplexem varoval. Jasnozřivě viděl - či si dovedl představit - k jakým koncům jeho země vojenským komplexem vlečená a ovládaná, dospěje. Že se stane státem chorobným, neschopným mírového života a pro zbytek světa proto trvale nebezpečným. Že bude notorickým rváčem, chronickým rozdmychávačem válek a sporů a přitom i ubožákem, který bez nich nemůže dýchat. Že bude věčným a nevyléčitelnými světovým kazimírem i marodérem, bez jehož lačnosti po válkách by lidstvo mohlo žít životem vskutku pohádkovým.

Nu a a protože je to mezi lidmi stejné či podobné jako mezi státy, dovolil bych se zeptat už nejen pana Zaorálka, ale i pana Kalouska, Schwarzenberga, Langšádlové, Teličky, Štětiny, Stropnického a všech dalších našich slavných nenávistníků Ruska, jak by pozuzovali situaci v kolektivu, třeba vládním, nebo sportovním či ledajakém, v němž by jeden z členů tohoto kolektivu bez oddechu vyvolával rozbroje, kdekoho z kolektivu by pomlouval, štval by jednoho jeho člena proti druhému, provokoval by hádky všech proti všem a občas by se dokonce s někým z kolektivu i popral?

Cože? Že byste s takovým ničemou všechny kouty vytřeli a žhavé uhlí mu ještě návdavkem na hlavu nasypali?

Ale jak je pak, prokrista, možné, že jste tak oddáni Washingtonu a nic než pochodovat spolu s ním (a k čemu jinému s ním můžete dopochodovat než k válce?), si nikdo z vás nedokáže představit? Co jste to za lidi? A jste vůbec ještě lidi?

22 komentářů :

 1. Především se jedná o deprivanty a psychopaty. Synonymem pro tuto diagnózu jsou zrůdy, duševní mrzáci, pakáž, zkrátka cosi co již nemá s normálním lidstvím nic společného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi výstižné označení pro celou tu zaprodanou vlastizrádnou bandu ve službách světového agresora. nejlepší by bylo je všechny vystěhovat do SSA!

   Smazat
  2. Ale jen s tím,že už se sem nesmí nikdy vrátit,....jako ti židovští Dingozbíři a Švejkomani......

   Smazat
 2. ,, ...pro to že ty vole,
  kdyby to tady padlo jdeme všichni bručet*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 14:53 - kromě toho "vola" nechápu Váš argument.

   Smazat
  2. ..vůl je ironicky a to že páni senátoři a poslanci včetně vlády jsou trestně odpovědný za své skutky *

   Smazat
  3. 15.39 útoky na Jugoslávii, Írák, Afghanistan, Lybii....byly válečnými zločiny a zločiny takového rozsahu nebudou beztrestné navěky

   Smazat
 3. „… jak by pozuzovali situaci v kolektivu, třeba vládním, nebo sportovním či ledajakém, v němž by jeden z členů tohoto kolektivu bez oddechu vyvolával rozbroje, kdekoho z kolektivu by pomlouval, štval by jednoho jeho člena proti druhému, provokoval by hádky všech proti všem a občas by se dokonce s někým z kolektivu i popral? „ Vždyť to je přece ta pravá tvář demokrácie, a to již po více než 200 let. Nebo máme ji snad někde jinou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Demokraticky vyhrál kdysi i Hitler nebo Musoliny atd.. Lid si buď zvolí dobře nebo špatně! Karel z Plzně

   Smazat
  2. Karle, lidé si volí vždy v dobré víře! V tom je ta demokracie. Co není domyšleno, jsou tresty za nesplněné sliby. Až bude souběžně s politiky, lidmi volen i "soudní tribunál", ubude politiků "všehoschopných". Ti zbývající si založí komoru advokátů, která je bude hájit před "tribunálem". Demokratičnost potvrdí/odsoudí/zruší "Ústavní soud OSN". Je zajímavé, kolik lidí má sny, které se za jejich života nesplní, což mi, v mém případě nevadí.

   Smazat
 4. My si, ale musíme hlídat především ty svoje rozvraceče naší země, amerika to může maximálně koordinovat, platit a jinak ovlivňovat, to dělá ostatně vždy a všude. Důležité je už konečně nepouštět do sněmovny, kromě starých struktur s podepsanými memorandy či naditýma šrajtoflema, také ty co stojí za dolárky v záloze, třeba zelení vzteky nebo černočervení, kterým by spíše slušela hnědá košile a kteří jsou dnes v USA již prohlášeni vládou za teroristickou organizaci, zatímco u nás příznivci jim podobní (viz fota v P.L.) mají nášlápnuto do parlamentu. Jejich hlavní "úkol zřejmě bude legalizace marihuany a pořizování kopií všech CD a vítání budoucí totalitní společnosti pod rouškou "uprchlictví". Záleží na nás, na naší informovanosti a odvaze, zda vláda lidu, ikdyž s vadami na kráse, vyhraje nebo půjde do kytiček. Totalita, nejhoršího typu, je za branami (které vlastně máme už jenom obrazně)! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 5. Jak už pravil náš moudrý pan prezident " Agresor je každý, kdo na cizí území vstoupí dřív než Spojené Státy"
  pozorný posluchač

  OdpovědětSmazat
 6. Tito zaorálci a všeliké jemu podobné tuzemské štětiny jsou stále ještě lidmi.
  Vypadají tak. Jenže s poruchou osobnosti.
  Jsou totiž buď bezekrupulózně prodejnými (a hrabivými) nebo sociopatickými.
  Nenávist a hrabivost se jim vepsala do vzorců jejich uvažování. Takřka do jejich genomu.
  A nezůstává jen u osobní poruchy. Oni se ji snaží z titulu majestátu svých koryt šířit do společnosti jako chytlavou epidemii. A ne že by v tom konání neměli i stádo přičinlivých prostituujících pomocníků! ....

  OdpovědětSmazat
 7. Považuji za účelné doplnit informace uvedené v článku následujícími informacemi:
  První informace se týká současně působícího papeže. Papež František je významný nositel pokroku lidstva v řadě globálních problémů světa. Papež František volá po „jedné světové vládě“ a „jedné politické autoritě“ se zdůvodněním, že vytvoření jedné světové vlády je potřebné k boji s hlavními světovými problémy, jako je „klimatická změna“, "celosvětový mír" a pod.. Papež František podporuje nastolení jednoho světového náboženství, viz stejnojmenný článek - http://miloslav7.blogspot.cz/2017/07/papez-frantisek-podporuje-vznik-jednoho.html
  Druhá informace se týká existence Teorie vševývoje - http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html Tato teorie je v podstatě univerzálním návodem k řešení libovolně zvoleného problému.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za A) k článku se toto vůbec nevztahuje
   za B) proč píšete na různé webové stránky stále to samé - jste placený provokatér?
   za C) papež František není žádný nositel pokroku, je to zaprodanec podporující islamizaci Evropy, rozklad národních států, destrukci našich hodnot, volá po jednotné vládě pod hlavičkou NWO - což pro nás, bílé Evropany znamená genocidu ... a v neposlední řadě to není vůbec legální papež, v řade papežů je již přebytečný a jeho úkolem je rozklad církve jako takové, je to antikrist a lidově řečeno - lump
   Pro mne ten člověk NENÍ PAPEŽ!!!!

   Smazat
  2. Ing. Dědku, vy blbe,

   co tady furt tapetujete vaše okouzlení papežem ?!
   A to samé na vasevec.cz u Paroubka !
   V článku není o papeži ani slovo, což byl i váš minulý příspěvek, kdy zřejmě potřebujete vypustit ventil vaší flustrace,
   mající původ v tom, že informovaní občané považují papeže za podporovatele islamizace Evropy a naprosté podřízení tomuto náboženství, což potvrdil i svým aktem, kdy myl a následně líbal islámským vetřelcům nohy...
   A jinak také souhlas s 22:33 !

   Smazat
 8. Nejhorší je že určitá část populace je opět bude volit.

  OdpovědětSmazat
 9. Letos znovu volím ČSSD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já také.

   Smazat
  2. Re (13:04):
   Je to vaše volba!
   Škoda jen, že se nedokážete i podepsat, abych věděl, komu jmenovitě "poděkovat" za všechny ty sralbotky aj. škůdce/darebáky nově navolené do našeho parlamentu ...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.