Reklama

neděle 22. října 2017

Prolezli tak, tak, ale štěkají nejvíc..

Radomír Dolanský
22.10.2017   Rukojmí
Kalouskův učeň svými záštiplnými bláboly překonal samotného Mistra keců. Praha a „cizinci“ se vyznamenali záchranou fialového moru. Nicky nedokáží pochopit, co je to vůle voličů. Z jejich vyjádření bylo cítit, že volič = tupec.
A tak, jak Čechy straší tato galerka už třicet let komunistickým nebezpečím, zatímco na jejich triku jdou podvody do miliard, mají nového bubáka, AliBabiše z Čapího hnízda.
Petr Fiala se dme pýchou, jako by to byla ODS, která získala bezmála 30% hlasů voličů. Ale ani on neopomněl vyčíst oprávněným, že volili mafiánského zloděje. Vlastně všichni zhrzení se téměř utopili v kecech o demokracii a poznámky o nástupu nacistů a zlodějů zvracela mnohá ústa.
Chvílemi působili zhrzení až komicky, když zloději fňukali, že lid zvolil zloděje. Ufňukanci jsou na pokraji infarktu. Tolik zvratků vylili na Babiše, že zapomněli národu sdělit, co pro něj chtějí udělat, a nesvéprávní jej přesto zvolili s tak obrovskou převahou. No, rozdíl přibližně milionu hlasů je zdrcující a neoddiskutovatelný. A tak, jak Čechy straší tato galerka už třicet let komunistickým nebezpečím, zatímco na jejich triku jdou podvody do miliard, mají nového bubáka, AliBabiše z Čapího hnízda.
Kalouska může názor voličů rozervat. Ovšem česká média se můžou radovat, že nemusí vyhledávat nového blábolistu. I když ten se vlastně zrodil právě na půdě Topky. Honza Farský nastoupil s rétorikou svého učitele jako přes kopírák. Čas ukáže, zda získá přívlastek chytrý nebo hloupý. No, pokud nechce být za hlupáka, měl by se pozorně podívat, kam za ta léta dostala Topku Kalouskova rétorika.
Dobrý starosta od malé vesničky až po velká města vyniká vzácnou vlastností umění kompromisu. Takto mnohdy překvapoval ve Sněmovně předseda STAN Petr Gazdík. Dovede to, co se za třicet let nedokázalo naučit 95% darmošlapů ze Sněmovní ulice – přijmout dobrý nápad, i kdyby byl od samotného ďábla. Ovšem, pokud Farskému popustí uzdu příliš, ono rodinné stříbro povahy starostů, se rychle rozplyne v planých kecech a urážkách oponentů, jak to velmi dobře známe například od Jejich uražené ješitnosti Fialy a Kalouska. Páně Fialova ostatně neměla daleko k zlostnému výbuchu, když se jej novináři opakovaně ptali, jestli by Václav Klaus mladší neměl vystoupat nahoru. Ano, Václav Klaus mladší je hlas rozumu, který ODS již dávno ztratila.
Velký vítěz je zcela určitě kontroverzní postavou, takže uvidíme, jak se popasuje s Mňačkovým Ako chutí moc. Možná by všechny mohl překvapit experiment ANO, SPD, KSČM. V zájmu splnění alespoň některých bodů volebního programu, by se zklidnil i Tomio. Ostatně jeho rétorika se léty v politice podstatně změnila od stálého omílání přímé demokracie a přetlačování silou hlasu. V republice máme mnohem větší nebezpečí, než jsou dnešní komunisté, takže i to by se dalo přežít. Nebezpečím pro Babiše je především Babiš sám. A to proto, že si nedovede vybrat vhodné spolupracovníky a bude se s nimi hádat další čtyři roky. Přesně to by pravděpodobně nastalo při realizaci jeho úvah ANO, ODS, Piráti. Uvidíme.

46 komentářů :

 1. Moudrý Brouk Pytlík22. října 2017 22:31

  Keby som bol privržencom ANO hneď by som išiel do Prahy poradiť Babišovi, aby nešiel do koalície so zlodejskou ODS. Prečo? Od XI/1989 doposiaľ boli u vesla a koryta ODS (OF) alebo ČSSD. Ako u blbých na dvorku! A v podstate nebol medzi nimi žiadny kvalitatívný rozdiel. Prečo? Pretože, či ODS alebo ČSSD okrádali české občany, ako keby mal nastať konec světa! A to sa bude diať v koaličnej vláde u ODS, pretože si už zvykla kradnúť, lobbovať, klamať... a iné huncúvstva. A Babiš? Keď bude chcieť zachovať si čistý štít, bude museť stále riešit problémy s ODS!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. 22:31 svatá prostoto ó jakém zachovàni čistého štítu je řeč? Moc Moudrý Brouk Pytlík nejste,jinak by jste věděl,že AB má ten štít hodně posranej.Že jej volilo tolik lidí,kterým to nevadí,nebo trpící ztrátou paměti v Česku nikoho snad nepřekvapilo.Vždyť i na Hradě si v poklidu hačá soudem uznaný lhář,taky demokratický zvolený,a jeho neprověřena kamarila,co jiného se dalo od voličů očekávat,že?

   Smazat
  3. Podstatat údajně zmazaného štítu AB je v jediné věci - příliš dlouho byl zvyklý nebrat na názor lidu příliš velký zřetel. Nyní je to diametrálně jinak - AB dobře ví, že ti, co jej volili, mu odpustí přešlapy v mezích společenské normy minulosti, ale nikoli protilidovou zrádcovskou mafiánskou politiku, jakkoli se jí říká. Šnahy odstřelit AB Čapím hnízdem jsou zcela podle kopíráku odstřelení DR krabicí od bot. AB viditelně povedeně zrekonstruoval chátrající statek obdobně jako DR povedeně zrekonstruoval chátrající centrum Buštěhradu. Že oba vzali tam, kde bylo předem stanovené jiné určení bez podmínky povedených rekonstrukcí či jiných efektivních alokací investic? Porušena pravidla oběma byla, ale táž pravidla jsou řádově výše a četněji porušována těmi, kdo se vystavují jako vzory ctnosti. Proto se již lid v případě AB řídil onou společenskou hranicí mravnosti, nikoli zvrácenými formálními pravidly a ještě zvrácenějšími mechanismy jejich dodržování.

   Smazat
  4. 10,08 - zklidněte hormon!!!
   patologická nenávist vás zaslepuje a máte to nakoukané z propagandy čt a medií obecně. U některých osob (které špiní profláklé partaje a zaprodaná novinářská verbež) vám vadí cokoliv, i věci vylhané, a u jiných, 100x hiorších a s hroznou minulostí tolerujete vše??? Sundejte si klapky z očí a uší a buďte spravedlivý a neměřte dvojím metrem.
   Jinak mně osobně je jedno, kdo byl nebo nebyl kde před 30 lety, pokud KONEČNĚ něco udělá pro naši zem, kterou ti vámi milovaní jen ničili a rozkrádali a zotročovali v žoldu zahraničních lumpů. takže tak!

   Smazat
  5. 11:54 Zkušenost říká-takovych jak vy už taky bylo a demokraticky byl zvolen Hitler,takže
   tak.

   Smazat
  6. 13:37 Už jste všichni s tou ohroženou demokracií trapní. Takže tak. V.J.Horák

   Smazat
  7. Přesně tak, demokracie u nás není ohrožena, neboť tu dosud není, jen jakási parodie na ni.
   A k příspěvku z 13,37 jen tolik, že Hitler zvolen byl, ale do války si ho vyzbrojily a vyslaly USA, kdoví co a jak by bylo, kdyby se ten světový četník a rozvraceč do Německa nepletl s cílem ovládnout Rusko. A zas už je svrbí, takže si zameťte před vlastním prahem, používejte rozum místo zadečku a uvažujte, než začnete omílat mantru lokajíčků USA o ohrožení demokracie (= jejich zájmů) u nás!!! Zdar.

   Smazat
 2. Jako volič SPD vím že teď nelze požadovat referendum. Stačí když se tu nedostanou nový osídlenci. Také tím vyhrál babiš volby. Jinak piráti řekly že vydají babiše trestnímu stíhání asi nepochopil o co jde. Nastrčený piráti+ods+kdu+top09+stan se proti němu spojí a budou chtít vyšachovat ano.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čéče, ty budeš asi "velkej vodborník". Škoda, že tvoje čeština je někde na úrovni 5. třídy základní školy.

   Smazat
  2. 23:19 Stačí číst a na moji češtinu se vybodni.

   Smazat
  3. Anonymní23. října 2017 0:06
   23:19 Stačí číst a na moji češtinu se vybodni.
   To je ještě horší. P.K.

   Smazat
  4. kde neni argument
   zkritizuji češtin
   Tony

   Smazat
  5. Anonymní22. října 2017 22:31
   „Jako volič SPD vím, že teď nelze požadovat referendum.“
   To se domnívám, že není pohled voliče SPD. Zákon o referendu, je spolu s nulovou tolerancí nelegální migrace, vlajkovou lodí programu.
   Na jeho prosazení, také staví Okamura jakoukoliv vládní spoluúčast. P.K.

   Smazat
 3. Kalousek a jeho gang kandidovali letos v Praze, protože v Praze letos volili emigranti. Za 4 roky budou mít TOP gangy dilema mezi Prahou s jejich sympatizující tuzemskou naplaveninou ze všech krajů, a krajem, kde budou volit za 4 roky občané cizáci. Když do sněmovny, včetně Schwarzenberga a 21 letého Cikána Feriho protlačili občané cizáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo v tomto v tomto případě protlačil do Sněmovny cizáka Okamuru? Nebo Japonec nebo Korejec nebo co on je zač ti nevadí?

   Smazat
  2. 23:24 - Okamuru protlačili do Sněmovny voliči (téměř 30% hlasů). Okamura není cizák, ale čecho-japonec. Matka Češka, otec Japonec. Stačí? Spokojen?

   Smazat
  3. 23,24 - trhněte si nohou!!!!!!!!
   Okamura se narodil tady, jen jeho otec je Japonec. A ač je tedy poloviční Čech, je ostuda naší země, že je mnohem větší vlastenec, než mnozí ti echt Nováci, Dvořáci a další tuplovaní Češi, co jsou sice 100%ní, ale pokukují na západ a roupama nevědí, jak naši zemi zaprodat a zničit.

   Smazat
  4. Čeští zahraniční voliči volili ve Středočeském kraji,tam taky kandidoval i Kalousek i Babiš. Výsledky: ODS 13%, Stan 8%, Pirát 12%, ANO 28%, TOP 6%, SPD 9%. Zahraničních volilo 10 tisíc, TOP získala26%, čili 3 tisíce, nic moc.Piráti 190, ODS 12%. Takže zahraniční voliči neměli skoro vliv.

   Smazat
  5. Jen jsem srovnával Feriho a Okamuru. Oba protlačili do Sněmovny voliči. Okamura se narodil v Tokiu, Feri v Kadani.

   Smazat
  6. Okamura je vlastenec.
   Feri je multikulti hnus už od pohledu, v 21 letech ještě bez rozhledu, zkušeností, rozumu, vedený jen emocemi, láskou ke všem menšinám a nenávistnou indoktrinací TOP09, což je katastrofa pro naši zemi

   Smazat
  7. Češi potřebovali Slovenský bič : Husák , Biľak , Krnáčová , Babiš . Teď ještě samurajský meč a vyčistime ten chlîv .

   Smazat
 4. Jen jestli ten výpadek volebních vebů napojených na ČSÚ, který prý zapříčinili hackeři neměl za úkol tam vsunout trojského koně na upravu volebních čísel. Podezřelé už bylo to, že těsně před koncem zpracování volebních dat najednou vystřelili Piráti, Starostové a TOP09 i když celou dobu předtím jejich preference stagnovaly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč podezřelé? - Prostě se jako vždycky poslední dopočítává Praha, jelikož je tam největší počet voličů.

   Smazat
  2. Praha má taky okrsky, které nepřekročí určitý počet voličů, který je stejný jak v nějaké větší Spodní Vyšší, tak že by měli průběžně dodávat výsledky ve stejné době s ostatními. Pražáci jsou známá střeva, tak že jim sčítání může trvat déle. Ale to čekání jak dopadne Praha mi bylo vždy podezřelé a je li problém s přijímáním výsledků od pražských okrskových komisí, mělo by se to urychlit tak, aby Praha ,,zapadla" do kolektivu. To by neměl být v dnešní technické době problém.

   Smazat
  3. Ani v Praze neměla TOP tak oslnivý výsledek, aby na poslední chvíli přeskočila 5%. Ale zázraky se dějí.

   Smazat
 5. Podle mě ty volby byly cinklé, co vím tak se ODS, Piráti ani Topka u nás vůbec nechytali a ejhle jaký výsledek dosáhli. Že by to cinkli jejich přátelé z EU či SSA?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyloučit se to nedá, především TOP uspěli nečekaně, hlavně díky hlasům z našich velvyslanectví.

   Ale to, že Vaše okolí není zrovna ideální statistický vzorek, to snad chápete, ne?
   Vláďa z Brna

   Smazat
 6. Hm, právě koukám, jak ve volbách dopadla ANS ...  OdpovědětSmazat
 7. No , když se počítala Praha, ve které také vyhrálo ANO, tak proti logice věci a matematice, ANU % klesla Top a Stan rostla....

  OdpovědětSmazat
 8. Jestlize byli volby cinknute tak se na to prijde kdyz budou Pirati a modry straky vyskakovat.
  Jejich volebni preference se mne nejak nzdaji. A nezdaji se urcite ani Okamurovi ani Babisovi. Chce to jen cas a vysthnout spravny cas a konstelaci hvezd.
  Tak ci tak,neco se zmeni a ja preji Babisovi aby nechal svy odvete volny pruchod a tu pakaz z CSSD a Stop 09 neutralizoval!
  Bude to pak ta spravna deratizace na kterou dozral cas.
  Mam pocit,ze ta stara zahnojena zumpa bude trochu procistena.
  Pomahej k tomu Babisovi panbicek a vsichni rusti inzenyri :-)

  OdpovědětSmazat
 9. Napište prosím, zda se to dá nějak zkontrolovat nebo prostě namítnout = reklamovat, zda STOP09 si situaci ev. nezachránila podvodem, třeba že z těch cizích velvyslanectví (řízených například germány) hlasy posílaly černé duše, neboli jedinci, kteří nejsou už mezi živými nebo kteří nikdy neexistovali? Děkuji. Je to fakt mrška náhodička, že STOP09 i černozádelníci a dokonce i vykulenej Gazda šli na poslení chvíli vo sakra vodřený poprsí nad pět procent.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ze zahraničí získala TOP jenom 3 tisíce hlasů z celkových 10 tisíců, to nehrálo roli.

   Smazat
 10. Novy zidovsky prcackar z Hoolywoodu odhalen ,opet obtloustly krasavec s dirou mezi zuby, plesatec bez boltcu usnich .Modli se vyhradne v jidis chrochta a zaroven zere ovce,po obcovani s nimi

  OdpovědětSmazat
 11. Gazdík byl sice bezpáteřní mopslík, ale jeho lhaní bylo tak čitelné, že byl směšný nebo na ránu.
  Ale Farský je skutečný retard, ten tak nejen vypadá, ten tak i mluví, to je nějaký nepodařený robot. Ten se vyrovná i spícímu retardovi s knížecím titulem Karlu Slintavcovi:-D

  OdpovědětSmazat
 12. Vazeni Cesi,jedine Ondra Babisu,kopal za CR!Ci sa vam to paci,alebo nie!Babis vymenoval v snemovni CR,vsetky zlodejiny za 27 rokov a opytal sa,co poslanci urobili pre ich vysetrenie...nik neodpovedal,len Kalousek,ze Bures je bude spovidat...Babis pracoval v podniku zahr.obchodu a ako taky,musel dokladovat svoje aktivity stb,preto mu dali privlastok spolupracovnik...a to je cele!Takze cesi,prajem vam prijemnu zabavu s novou vladou.Inak Ondru by sme brali,on vsak nechce.Jozka zo slovenska

  OdpovědětSmazat
 13. asi jak počitali ty hlaski pro opileho flaternika kradlouska tak museli nasadit turbo otačky aby ho soudruzi zachranili ani vlaštofka marcelka a bobaklepeto s mladim šelesnym nebyli proti a brutalně ignorovali otačky počitadla ktere se točilo na jednu stranu zatimco ostani stali jako přikovani a jakože je to užasne jak se voliči najednou semkli tedy něco jako podvod v přimem přenosu nad kterym se ani nikdo nezamysli natož aby ukazal no když muže jeden rychlo ministr sam podepsat prodej republikoveho bohatsvi tak je to fakt noumalni ludo a neni se čemu

  OdpovědětSmazat
 14. Este nakratko..Babisa po vstupe do politiky lustrovali desiatky investigativnych novinarov,stouralov a nenasli nic,co by hovorilo o jeho zlodejine na CR.!Tak sa chytili slamky v podobe 50 melounu,ktore Babis vrati lavou,zadnou.Ale kedy vrati 360 melounu ti geny ceskeho naroda Kalousek a Sasa Vondru,kteri udelali botu v Promopro,na ceskem statu????? Jozka...

  OdpovědětSmazat
 15. Je úsměvné, když politik profláklé parlamentní strany prohlásí: Ano, budeme jednat s Babišem na povolební spolupráci za předpokladu, že nám splní tyto naše podmínky a požadavky....!!! Ultimatum ještě před jednáním...Zda jo nebo ne rozhodne vítěz.

  OdpovědětSmazat
 16. Je nepochybné, že do našich voleb zasáhl Trump. Ten má zkušenosti. Taky byl do poslední chvíle až ten druhý a pak s pomocí Putina zvítězil. Tady pomohl on se svými agenty profláklé straně. TOP je přeci vrchol a ten nemůže být pod hladinou.

  OdpovědětSmazat
 17. Ještě to tu nepadlo, tak holt musím první: Putin zasáhl do našich svobodných, demokratických voleb svojí špinavou pazourou, jinak si náhlý vzestup TOP v posledních minutách nedovedu vysvětlit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A neste asi zdaleka sám/sama, kdo se těšil na chvíli, kdy ten darebák konečně už vypadne ze sněmovny.
   Leč velké pražské volební okrsky dávají výsledky tamního hlasování jako poslední. A protože kalousek a jeho partička má po Praze mnoho svých ideových klonů, výsledek dopadl, jak dopadl. Zahraniční voliči snad také kalouskům něco přidali. A tak jej budeme opět vídat v TV, a to s takovou frekvencí jakoby ve volbách dostal i přes padesát ..
   Věřím, že se však ještě dočkáme!, a po tomto se slehne zem ..

   Smazat
  2. Mas recht kamo! v nedeli rano jsem potkal Putina u Kremlu,byl celej zmuchlanej,oci jak cibule,prsty pokrivene od krece co cele 2 noci nespal a hackoval volby v Cesku aby pomoh Andejovi vyhrat volby.
   Urcite se mu to hackovani krute vymsti a Ondra ho pri prvni prilezitosti podrazi.
   Napadlo mne hned na prvni pohled ze von je ten nejvetsi hacker v Rusii. Nebezpecnej chlap,buzik z Evropskejch hovnot Jandak by mu mel dat do drzky pri prvni prilezitosti!
   Ale kdyz to tak v hlave probiram,napada mne taky ze by to asi neslo... Putin by mu urcite nakopal koule ze by mu z nich litali kurata!
   Kua,lidicky,nevim jak by se ten number one ruskej hacker dal potrestat,mozna by to chtelo poslat na neho Langsadu,ta by ho zrovnala ze by mu priste zasla chut montovat se do ceskych voleb a nedejbuh hackovat sestaveni vlady. ))))))

   Smazat
 18. Ano, určitě to byl Kreml, které zamíchal výsledky českých voleb ve prospěch lidovců, soc. dem., ODS a top 09 a nasadil nám i trojského koně v podobě Pirátů. No, jak jinak, když USA dělají barevné či jarně-podzimní revoluce, Majdany i Národní třídy, proč by Rusko, které nemá takové finanční zdroje ke korumpování, si nemělo vystačit s hackery a počítači určitě ještě z dob SSSR.
  (V tom prý nemám pravdu, mají počítače z JZD od Čuby.)

  OdpovědětSmazat
 19. Měl jsem z voleb stejný pocit, jak píše autor na začátku článku. Pan Fiala se opravdu nakrucoval jako krocan, vskutku jako by on byl vítězem voleb. Přínosem pro ODS je určitě V. Klaus ml.ale nejsem schopen pochopit znovuzvolení, tetky ze Žďáru ???

  OdpovědětSmazat
 20. Nechápu autorovo nadšení z toho blba ze suché haluzy, Gazdíka.
  Ten blb byl hlavně neúnavný bojovník proti Rusku, Putinovi a našim komunistům.
  O jiných jeho "starostech" nevím.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.