Reklama

pátek 13. října 2017

Rakušané volí v neděli, týden před námi: Muslimové s "rakouským charakterem"?

13. 10. 2017 Protiproud
Mladý premiér Vídeň tentokrát už neubrání. Integrační zákon? Pozdě bycha honit. Rakousko bude muslimské, stejně jako Německo. Soeren Kern popisuje realitu vzestupu islámu jen malý kousek od nás a zoufalé snahy mladého lídra rakouských lidovců o jeho integraci. Nový průkopnický zákon upravující integraci přistěhovalců právě vstoupil v platnost v Rakousku. Takzvaný integrační zákon - který zakazuje muslimské plné zahalování obličejů na veřejných prostranstvích a zakazuje islámským radikálům distribuovat Korán - stanoví jasná pravidla a povinnosti pro uznané žadatele o azyl a uprchlíky, kteří dostali v zemi legální status azylanta.


Rakouští představitelé říkají, že hlavním cílem zákona je prosazovat respekt k rakouským hodnotám, zvykům a kultuře. Muslimové naopak tvrdí, že se opatření nespravedlivě zaměřuje na ně a bude podporovat "islamofobii".
Co říká nový zákon

Od 1. října každý, kdo si na veřejnosti zahalí tvář burkou, nikábem nebo maskou, dostane pokutu ve výši 150 EUR. Zákon, jenž vychází z podobných zákazů v Belgii, Francii a Nizozemsku, vyžaduje, aby byla tvář zcela viditelná ve všech veřejných prostorách, včetně autobusové, železniční, letecké a námořní dopravy. Ti, kdo odmítnou vyhovět, budou zatčeni.

Nový zákon rovněž požaduje, aby přistěhovalci ze zemí, které nejsou členy EU, podepsali "integrační smlouvu", která je zavazuje k tomu, aby se naučili psát a mluvit německy a aby se zapsali do kurzů o "základních hodnotách rakouského právního a společenského řádu". Imigranti jsou také povinni "získat znalosti o demokratickém pořádku a o základních principech, které z něj vyplývají".

Imigranti jsou následně povinni provést "imigrační zkoušku", aby dokázali, že mají "hlubokou znalost německého jazyka" a "hluboké znalosti základních hodnot právního a společenského řádu Rakouska."

Přistěhovalci mají dva roky k tomu, aby naplnili integrační dohodu. Ti, kdo to nedodrží, dostanou pokutu do výše 500 EUR, bude jim hrozit odnětí svobody na dva týdny a ztratí nárok na sociální dávky - deportováni však nebudou.

Protichůdná společnost je realitou

Nový integrační zákon je nápad ministra zahraničí Sebastiana Kurze, lídra konzervativní rakouské lidové strany (ÖVP). Kurz, který stále víc obhajuje tvrdší přístup k přistěhovalcům a k migraci, vede průzkumy veřejného mínění v předvečer parlamentních voleb 15. října a je na cestě stát se dalším kancléřem Rakouska. Takto odůvodnil nový zákon:

"Nový integrační zákon upravuje rámcové podmínky pro integraci lidí, kteří se chtějí usadit v Rakousku: potřebujeme jasná pravidla a předpisy, abychom dosáhli sociální solidarity a sociálního smíru. Lidé nejsou posuzováni podle země původu, ale podle vůle přispívat k prosperitě Rakouska. Hlavním cílem tohoto zákona je podporovat integraci."

"Nebudeme tolerovat žádné symboly, které by napomáhaly vytvořit jinou - protichůdnou společnost," odpověděl Kurz.
Exploze salafistů

Předtím Kurz pomáhal reformovat rakouský sto let starý zákon o islámu (Islamgesetz), který řídí status muslimů v zemi. Kurzův další nový zákon, který byl přijat v únoru 2015, je zaměřen na integraci muslimů a boj s islámským radikalismem podporou "islámu s rakouským charakterem". Zdůrazňuje také, že rakouské právo musí mít přednost před islámským právem šaría pro muslimy žijící v zemi.

Rakouská muslimská populace nyní přesahuje 700 000 (zhruba 8% z celkové populace), což je nárůst z 340 tisíc (resp. 4,25%) v roce 2001 a 150 000 (nebo 2%) v roce 1990 - podle údajů zpracovaných univerzitou ve Vídni.

Obrovská demografická a náboženská transformace probíhající v Rakousku, tradičně římsko-katolické zemi, se jeví jako nezvratná. Ve Vídni, kde muslimské obyvatelstvo nyní přesahuje 12,5 %, muslimští studenti již převyšují počet katolických studentů na druhém stupni základních škol a na středních školách. Muslimští studenti jsou také na pokraji toho, aby převýšili katolíky na Vídeňských základních školách.

Zároveň se z Rakouska stala bašta radikálního islámu. Rakouská agentura pro státní ochranu a boj proti terorismu (BVT) varovala před "explodující radikalizací salafistické scény v Rakousku". Salafismus je radikální proti-západní ideologie, která usiluje o zavedení islámského práva šaría.

Islám s rakouským charakterem?

Rakouský ministr zahraničí Sebastian Kurz, který prosazuje platformu "zákon a pořádek" řekl: "Imigrace v posledních letech mění naši zemi ne k lepšímu, ale k horšímu. Nekontrolované přistěhovalectví ničí řád v zemi."

Alžírsko-francouzský podnikatel Rachid Nekkaz řekl, že se zavázal "neutralizovat" dopad rakouského zákazu burky placením všech pokut udělených muslimským ženám za porušení nového zákona. "Pokud člověk přijímá náboženskou svobodu, musí také přijmout viditelnost náboženství," řekl. Nekkaz údajně zaplatil pokuty ve výši více než 200.000 EUR, které byly vydány nositelům burky v Belgii a Francii.

"Nebudeme tolerovat žádné symboly, které by napomáhali vytvořit jinou - protichůdnou společnost," odpověděl Kurz.

Zdroj.

37 komentářů :

 1. Na tom se nic komentovat nedá. Ale dá se připomenout:"Češi, vlastenci, probuďte se, ještě máme 20 a 21.10. šanci. Jinak po volbách pojedeme už jen s kopce. A kam, snad aspoň trochu tušíte -:)). A.Š.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A.Š Přesně tak proto volme SPD.

   Smazat
  2. Evropská komise spouští pilotní projekty legalizace ekonomické migrace z Afriky
   http://www.zvedavec.org/komentare/2017/10/7400-evropska-komise-spousti-pilotni-projekty-legalizace-ekonomicke-migrace-z-afriky.htm

   Krvavý parlament
   https://www.youtube.com/watch?v=BCsX3JqSSE8

   Smazat
  3. Pitomio nic nevytrhne
   Poznas to do roka

   Smazat
  4. V Rakousku je zákaz nošení burky pod pokutou, podnikatel to za ně zaplatí. To je špatný trest. Správný trest je vystěhování z Rakouska. Část se přizpůsobí a část bude muset odejít.

   Smazat
 2. Bratislavčan (Blavak)13. října 2017 22:36

  Bratia Češi, nedovoľte, aby vás zničil rozmahajúcí sa islamizmus so všetkými dopadmi a následkami pre vás, vaše deti, vnuky,... Máte ešte šancu v blížiacích sa volbách. Preto dajte svoj hlas pro strany a hnutia, ktoré sú proti nelegálnemu prisťahovateľstvu. Verím, že sa konečne aspoň teraz spojíte a dáte najavo svoj rozhodujíci národný hlas. Vy to zvládnete, k čomu vám držím palce! Verím tomu!

  OdpovědětSmazat
 3. Zákon nestačí, je třeba odhodit všechny zábrany a jednoduše tuto svoloč, co se NIKDY neintegruje a ani to nechce, vyhnat ze země. Pěkně to řekl p. Robejšek na PL - "my se vůči našim nepřátelům musíme chovat stejně nepřátelsky jako oni vůči nám. Pak máme šanci, že neprohrajeme. Chceme-li vyhrát, musíme být ochotni porvat se ještě o stupeň agresívněji než naši nepřátelé. A v soupeření civilizací nezvítězí ta humánnější, nýbrž ta, která se dokáže prosadit. Je třeba mít na paměti, že hodnotový systém přežije pouze tehdy a do té míry, do jaké míry bude ochoten a schopen použít pro svou obranu násilí."
  takže - hlasuji pro násilí, zákony ta verbež stejně poslouchat nebude, neb oni mají své vlastní, šaríju.

  OdpovědětSmazat
 4. Snahy ministra Kurze jsou bezpochyby chvályhodné, jenže přichází pozdě a účinek všech těch opatření bude mít jenom jepičí život.
  Protože v nich chybí jeden detail.
  Povinně se přizpůsobit i mírou porodnosti.

  Bez tohoto, což je prakticky nemožné, a bez včasného vystěhování, což je už asi taky prakticky nemožné, má Rakousko po smrti.

  Z poměru počtu studentů a odhadu porodnosti lze soudit, že v době řádu jediné generace muslimové, včetně těch nyni povinně ukázněných, získají ve volbách převahu a zákony změní zpět, a nejen zpět, a ve svém zájmu.

  Nelitujme Rakouska.
  Začněme včas litovat sebe.
  Jsme v Schengenu.
  Volit budu Okamuru. Ten potřebnou předvídavost má.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pitomio to nevytrhne
   Ale vas, Dedo, zvu na
   svobodnarepublika.blogspot.com
   Horni Dolni

   Smazat
  2. Rakušané se pozdě probudili. Před 15-ti lety tam byly 4% muslimů, dneska 8%, dětí je tam 20% a ve Vídni 50%. Zavřít hranice, počkat 15 let a je tu muslimský stát.A moje děti? Jeden chytrý blb a druhý blbý chytrák. S muslimy se jim bude žít líp.

   Smazat
 5. Kouzelný dědečku ! Pokud neudělaji do 2 let zkoušky z Německého jazyka zaplatí pokutu 500 Euro a budou jim odstraněny veškeré peněžní dávky ! Ty slimáci se ten jazyk nenauči a budou bez peněz ! Jak prohlásil Sebastián Kurc ! A on to vyhraje a dodrží ! To znamená hromadný útěk do Německa 30-40 % slimáků ! Tak budeme držet palců při volbách Sebastianu !

  OdpovědětSmazat
 6. Jazyk se bezpochyby nauci .cetli jste kolik muslimu studuje na rakouskych skolach .nesudte podle svych schopnosti jine o kterych nevite nic .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jazyk se naučí maximálně tak jako ty, nic moc.Ostatní je raději bez komentáře.

   Smazat
 7. ŽÁDNÝ
  ..."hromadný útěk do Německa 30-40% ..." nebude.

  Z jednoho prostého důvodu.
  KDO již získal status uprchlíka v Rakousku, ten se nemůže jen tak sebrat do Německa a tam pokračovat
  ve ždímání jejich sociálního systému.
  Co si Němci a Rakousko svou přivadrovaleckou politikou
  navařili, to si musí i sníst !

  V létě jsem byl v několika regionech bývalé NDR
  a byl jsem opravdu šokován stavem, s kterým jsem byl denně konfrontován.
  Jsem jen zvědav,
  až se tady islámští vetřelci budou producírovat, jak
  na to bude česká veřejnost reagovat.
  Vlastně to vím předem,
  budou klopit hlavy a snažit se rychle přejít na druhou stranu chodníku...

  OdpovědětSmazat
 8. P.s. Nova republiko ,jak se vam libi zdejsi komentare ?Zejmena slova jako slimaci pripominajici zidaci ?Mam dojem ,ze se ocitam v Nemecku 30.let.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste mimo, ostatně většina lidí neví nic nebo jen málo o tom co se ve světě děje nebo dělo, ale alespoň vědí, že mlčeti zlato! Karel z Plzně

   Smazat
  2. Bagoun - to je maďarské prase, že?

   Smazat
 9. Na zimu taková burka není špatná.

  OdpovědětSmazat
 10. I bagouni kožíšek -)

  OdpovědětSmazat
 11. Nejde je integrovat.
  Je nutno je tvrdě, bez ohledu na status, prostě vystěhovat! Až se dostane k moci někdo normální, kdo si bude stát za svým a tvrdě po nich půjde, pak to má šanci. Se současnými "politiky", kteří jsou slabí, změkčilí, hloupí a navíc zaprodaní, to nemá šanci.
  Zbývá jen se modlit, aby ten někdo normální se objevil dřív, než bude pozdě ... a to je velká otázka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zbývá jen se modlit, aby ten někdo normální se objevil dřív, než bude pozdě ...
   xxxxxxxxxxx
   Modlit se? Čekat, že se objeví někdo normální?
   Člověče
   nečekej na nic, nikdy se nedočkáš.
   Začni u sebe.

   Smazat
 12. Islám, zvláště ten, který díky penězům Saudské Arábie, Kataru a dalších zemí vyznávající radikální islám, jenž se rozšířil v EU, je neintegrovatelný!! EU dopadne tak, že integrovaní budeme my, vepřo knedlo zelo bude tabu, psi budou postupně vyhubeni, ženám se opět sníží práva na minimum, taktéž ostatním církvím, ateisté budou kamenováni jako židé, homosexualita bude trestána nejtvrději atd, atd. Muslimové ve Vídni řvou, že jsme a budeme více islamofóbní, já pevně věřím, že nikoliv. My totiž již tento salafistický, wahabistický islám sunnitů velice dobře známe a víme co již ve světě udělal ( Egypt, Somálsko, Mali, Nigérie, Sůdán, Eritrea...., o zemích Asie nemluvě) jinověrcům, držených tam v izolaci, o nichž turista s naditou peněženkou vůbec nemá potuchy, že v těchto zemích ještě vůbec na pokraji společnosti živoří. V Evropě tedy ne, děkuji vás tady nechci! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nechce je skoro nikdo, jen pár desítek podplacených a tupých politických hovad a pak mladá sluníčkáři s vymytými mozky, co ještě o životě vědí houby, jsou naivní a snadno manipulovatelní.
   Pokud by ta mlčící většina konečně zvedla zadky a šla za týden volit, měli bychom šanci něco změnit. Tak se prosím proboha snažte!!!!!!!!!

   Smazat
 13. vše spěje k tomu , že se naše budoucí generace stanou otroky těchto islámských přivandrovalců. Dělají jen takovou agresi a výtržnosti, které jin jejich Imáni nařídí. Jsou houževnatí a proto zde studují a neflákají se, žádné drogy a bezmezná svoboda a falešné "humanitární" cítění. Podívejte se na SAE. Kdo je staví Indové , Pákistánci, kteří tam nemají žádná práva a ubohou mzdu o sociálních dávkách ani nemluvě. Není to jenom o ropě. Arab tam pomalu nesmí fyzicky pracovat. Jako chodit v noční košili a kouřit šíšu, to by se jim líbilo. Stejně jako černochům v Americe - sportovat , tančit a bavit se po Africku. Nikdy jsem nebyl rasista, ale tato tzv. liberální demokracie mě jistě k tomu dovede. Proto se nedivím ani vzestupu preferenci náckovských stran v západní Evropě. Tu islámskou svoloč musíme zastavit na naších hranicích i kdyby jsme k tomu měli povolat Putina, jak to udělal Bašár Asad. ( když to EU neumí či nechce udělat)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 100% souhlas!!!!!

   Smazat
  2. Anonymní14. října 2017 11:01
   „Nikdy jsem nebyl rasista, ale tato tzv. liberální demokracie mě jistě k tomu dovede.“
   Vidím to podobně. Nepřítelem nejsou ti neintegrovatelní, kteří sem byli namanipulováni, ale nepřítelem jsou propagátoři a realizátoři liberalismu, kterým se nás snaží paralyzovat. Vytváří ve všech evropských státech neziskovky, zkorumpovaní politici do nich nalévají peníze, na úkor vlastních občanů a ony sem naváží ty neintegrovatelné, bez ohledu na národní vlády.
   Zde je třeba to rozetnout. Navrátit se k našim starým dobrým imigračním zákonům a ke kontrole vlastního území. Ilegály deportovat. Odmítat liberální náboženství, neboť nám škodí a likviduje naši ekonomiku.
   Takovou ekonomiku, která by zajišťovala sílu a nezávislost státu. Ta byla nahrazena ekonomii služeb a spekulací, která hlavně odsává prostředky od té části populace, která se podílí na skutečné ekonomice. Tj. na výrobě, těžení, pěstování, nebo výzkumu. P.K.

   Smazat
 14. Natahat sem islám je skvělý tah židobankéřů. Obyčejný evropský lid byl zatažen do boje proti migrantům, aby zapoměli na svůj přednostní boj, dříve zvaný třídní.
  Strany které se chtějí hlavně zabývat problémem který nejvíc tíži lidi, jsou upozaděny. Miliardáři jsou tady představování jako zachránci lidí před miliardáři.
  Nacionalismus je povýšen na nejvyšší modlu, k radosti všech co ždímají lidi, lichváři, "podnikatelé" v podnikání, pasáci a jejich dělnice.
  Ano, je nutné se bránit přeměně Evropy na multikulturní sajrajt, ale nezapomínat na to, kdo to všechno takto zařídil.

  OdpovědětSmazat
 15. Češi volte nejmenší zlo SPD ! Makáme na cigány a teď budeme dřít ješte na muslimy ? Včera jsem sotva višel z kaufu venku kouřili rómské rodiny a čekali na taxi . To platí oni nebo my z našich peněz ? Hlavně že na České děti sbíráme víčka . Tak nezapomeňte podpořit pana Okamuru . M

  OdpovědětSmazat
 16. 700 000 muslimů v Rakousku ,jak to mohli rakouští politici dopustit.Nejsou to uprchlíci ,ale kolonisté,kteří přišli zničit náš svět.Musíme se vzbouřit proti všem českým politikům ,kteří k nám chtějí dovézt muslimy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K tomu potřebujeme volit strany a hnutí, které budou podporovat antiislamizmus. Dále vyhnat na smetiště dějin takové partaje, jako ČSSD, ODS, ČSL, TOP 09..., aby tam chcíply! Do Trestního zákoníku zakotvit, že podpora a propagace islamismu je trestní čin a výši trestu. A podle něho postupovat za nové vlády.

   Smazat
 17. Německý ministr vnitra navrhuje zavést islámské svátky . Muslimové začínají být ve školkách většina . Pokud promarnime šanci aby zabralo SPD tak za dvacet let budete prosit Rusáky aby to tu vyčistili . Mě to bude šumafuk , to už budu p.... do hlíny . Jdu volit SPD abych morálně chránil vnoučata před muslimama . Není to populistické jak říká Praha . V roce 2 000 jsem byl ve Francii , už v té době prodavači , muslimové byly nepříjemní . Tak mládeži je to na vás jak si to uděláte tak budete žít .

  OdpovědětSmazat
 18. Nechci imigranty, budu volit Okamuru.
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen ho vol, nic jineho ti nezbyva, ale do roka te zklame, je to vyzirka

   Smazat
 19. Je naprosto naivní si myslet, že Sebastian Kurz zastaví islamizaci Rakouska. Kurz je další figurkou na scéně, kterou protlačil George Soros. Nikdo se ve volebních debatách nezeptal Kurze, so dělá jako ministr zahraničí v ECFR, jehož zakladateli jsou Soros a Rohan /ten navrhl Kurze za minsitra zahraničí) a Kurz je dítětem dalšího významného člena Wolf.Schüssela. Program ukradl Kurz Svobodným. Jeho ICH, já, já já - "já jsem uzavřel balkánskou cestu, atd... je nebezpečím diktátorského vedení. Soros má ve volbách dvě figurky: jako dříve byly financovány vždy dvě strany - menševici i bolševici, dnes se přátelstvím se Sorosem netají ani druhý hlavní borec, stávající premiér Kern. Rakousko e v pasti, Stracheho k moci nepustí. Hra je doře rozehrána. Myslím, že tady panu Hájkovi není vše zcela jasné. Kurz je velkým nebezpečím, je to rakosuký Macron.

  OdpovědětSmazat
 20. Nic není tak, jak na první pohled vypadá. Vezmeme to od začátku. Vyvolá se válka a ta přinese uprchlíky. Uprchlíci kteří jsou opravdu v nebezpečí nabalí na sebe i ekomigranty. Zpráva ze Německo bere všechno se rychle šíří a tak o Evropu má zájem skoro celá Afrika.
  Příliv lidí jiné kultury přináší problémy domácím, kteří už rezignují, protože tlak na ně ze strany vládců je mimořádný. Přilákaní lidé se pak začnou selektovat, aby to vyvolalo nějaký protest pomocí bomby, střelby či nožů.
  Je proto nutno posílit policii a taky přizvat armádu. vyhlásit mimořádný stav, vytvářet pomocí ozbrojenců v ulicích potřebný strach.
  Vytvořený stav je pak kouřovou clonou pro současné a hlavně budoucí problém kapitalismu, krizi. Armáda a policie bude už připravena, stávky a nepokoje budou už znemožněny stávajícím neomezeným vyjímečným stavem.
  Ochotné pracovní síly už budou připraveny, protože i opici lze naučit kouřit.
  A opice co nebudou chtít, budou odeslány na východ.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.