Reklama

neděle 8. října 2017

Ramzan Kadyrov: Západ a USA se nevzdaly svých pokusů podlomit ekonomiku, vojenskou sílu, politickou stabilitu Ruska!


8. 10. 2017     zdroj
"Náš národní vůdce Vladimír Putin dává jasně najevo, že tyto sny prokletých přátel se nikdy nesplní! Rusko je, bylo a bude velkou zemí a silnou mocností, ať se to komu líbí nebo ne! Dnes slaví ruský prezident Vladimír Putin své výročí! Chci dnes proto připomenout, v jaké situaci byla země, když se do jejího čela dostal! Těžké důsledky rozpadu SSSR, zničené a rozkradené hospodářství, zesláblá armáda, hladovějící národ, prázdné regály, běsnící zločinnost, hordy mezinárodních teroristů.


Země byla ponížena a uražena. Nepřátelé Ruska se rozhodli se nezastavovat na zničení SSSR, ale rozdělit naši vlast na kousky, změnit velkou mocnost na surovinový přívěsek Západu. Největší nebezpečí spočívalo v tom, že ruští představitelé se v podstatě smířili s tímto procesem a soudili, že je nemožné je zastavit. Nicméně se síly našly! Poté, co se stal prezidentem Ruska, Vladimír Putin vrátil společnosti pocit lásky a úcty ke své vlasti, pocit víry ve vlast a víru ve vlastní síly. Vyhlásil válku mezinárodnímu terorismu, který zaplavil jih země a Čečensko zejména. 

Putin dal jasně najevo, že plně podporuje v tomto boji prvního prezidenta Čečenské republiky, Hrdinu Ruska Achmata-Hadži Kadyrova. A vždy zůstal věrný svému přátelství s Achmatem-Hadži, založeném na shodě názorů a přístupů k hodnocení událostí v Čečensku, způsobech a metodách jejich řešení. Když rádoby politici ve dne v noci doporučovali jmenovat v Čečensku hned jednoho, hned druhého, prezident sám učinil svou volbu a nechyboval. Čečensko je jediným územím na světě, kde je zcela poražen a vymýcen terorismus. Optimisté dávali Čečensku 50 let na obnovu. S pevnou podporou Vladimíra Vladimíroviče bylo Čečensko nejen obnoveno, ale proměněno ve vzkvétající a nádherný kout Země. V současné době náš prezident bojuje proti terorismu na vzdálených přístupech, aby ruce "iblisů" a "šajtanů" nedosáhly do Ruska. Západ a USA se nevzdaly svých pokusů podlomit ekonomiku, vojenskou sílu, politickou stabilitu Ruska! Náš národní vůdce Vladimír Putin dává jasně najevo, že tyto sny prokletých přátel se nikdy nesplní! Rusko je, bylo a bude velkou zemí a silnou mocností, ať se to komu líbí nebo ne! Blahopřeji vám, Vladimíre Vladimíroviči! Přál bych si, aby Vás vždy doprovázelo pevné zdraví, úspěch a štěstí!"
 

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

21 komentářů :

 1. sami sebou vyvolení vlastníci USA, FEDu a EU ale nespí a snaží se a snaží Rusko rozkrást

  OdpovědětSmazat
 2. Výstižně napsané a díky za překlad vhodného článku.
  Můžu se jen připojit s přáním pevného zdraví a dobré mysli V.Putinovi.

  OdpovědětSmazat
 3. Souhlasim se vsim co Kadyrov napsal, protoze je to pravda. Panu V.Putinovi si dovoluji poprat hodne zdravi, stesti a osobni pohody ke dni jeho narozenin,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Připojuji se k přání!!!
   Má mou úctu a obdiv a přeji mu hodně sil a úspěchů.

   Smazat
  2. Výborý článek a samozřejmně přeji presidentu Putinovi vše dobré
   Václav

   Smazat
  3. I já se připojuji a modlím se , aby nezanevřel na Český národ

   Smazat
  4. Drzim palce afroamericanum , nejdrive jim rosvratili armadu /Vietnam napr./ ted milionari z toho co nazyvaji sportem rozvraci cely USA...Jen do toho..

   Smazat
 4. Já taktéž a ještě dodatečně přeji panu Putinovi pevné zdraví, pevné nervy, optimizmus, nadhled, a výdrž. Hlavně nadhled - je to v současné době nejrozumnější prezident, kterého ubohá planeta Země má. Dělá vše pro udržení míru, a činí tak bez pathosu, bez mediálního pozérství a bez okázalosti. Dokud je na svém místě, je a bude dobře. Musíme se modlit,... aby nám ho pánbu zachovati ráčil....

  OdpovědětSmazat
 5. Vladimír Putin

  je důkazem, že i v těch nejnemožnějších podmínkách rozvrácené země lze udělat změnu k lepšímu, ovšem za podpory a chápání věci širším publikem a skupiny oddaných přátel kolem sebe.

  Vladimáru Putinovi a ruskému národu a federaci přeji, aby pokračovali úspěšně ve svém životě a práci.

  A nám v České republice přeji, aby se náš prezident Zeman zachoval podobně jako Jelcin, ne proto, že také chlastá a leze americkým židům do zadku, ale proto, aby se podíval na to, co způsobil svojí příchylností k EU a NATO a našel odvahu k odpovědnosti a k tomu, aby předal moc do rukou " českého Putina". Najde se takový ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak pomalu - nech našeho prezidenta na pokoji, ty pomlouvači, a podívej se na sebe, co jsi za zmetka. Nikdy by nikdo nepsal že "pije" - kdyby to nepsala smradlavá media. Pokud jde o pana Putina, Rusové jsou jiní kabrňáci, než čeští úplatní přizdisráči, podržtaškové, a panští slouhové. Ti za svým prezidentem stojí, a každému sprostému pomlouvači by vypláchli hubu pěstí. Prezident nemůže dělat asi nic, když ČR vstoupila do EU i NATO, a on se stal prezidentem když už jsme byli v těchto paktech. Že by lezl američanům do zadku? - tuhle hnusnou pomluvu odvíjíš od jeho návštěvy v USA? On tam Putin nebyl? A jiní prezidenti? A o jeho soukromí víš kulový hovno, a co pije, do toho je ti taky hovno. Přežvykovat to, co vyplivují z prolhaných čumáků mediální sráči, jako poslední vůl, to by ti šlo. V žádné zemi neexistuje, aby se občané tak sprostě vymezovali proti svému prezidentovi, kterého si zvolili, jako se to děje zde, podněcováno mediálními kurvami. Zvlášť bych vyzdvihl při té příležitosti, že pod články o cikánech bývá diskuze ( na nejodpornějším bulváru "novinky") zablokována, stejně tak byla zablokována pod článkem o úmrtí Jana Třísky. Ale prezidenta předhazují tytéž bulvární kurvy diskuzním masturbantům k sprostým nadávkám a urážkám se zjevnou radostí. Tady v ČR a Putin? Aby mu obratem takoví jako jsi ty, lezli do zadku, a leštili mu kliky? O takové on by určitě nestál. A jestli někdo v zahraničí sleduje naši mnohdy silně hnusnou a bulvární internetovou "publicistiku", a k tomu ty perverzní a sprostý diskuze, vůbec se nelze divit, že jsme jako zem považováni za sprostou, nemravnou díru po granátu. Takoví jako jsi ty, si Putina nezaslouží, leda by dokázal nahnat sprostou a vlastizrádnou občanskou břečku na nějakej stadion a nechal to postřílet, jako to udělal Che-Guevara. Ale to u nás nehrozí. Břečka přežila německej protektorát, přežije i americkej, případně evropskej. Tak - a vyplachuj si držku s našim panem prezidentem dál, ty špíno.

   Smazat
  2. Takto to vypadá, když redakcí protěžovaný pervert 16:33 přezdívaný grafoman, z hloubi duše nenávidící emigranty a důchodce, zareaguje na doložitelná fakta.

   Chlastá člověk, který se chlubí tím, že denně vypije šest skleniček vína a tři panáky slivovice?

   Nechal papaláš Zeman jako tehdejší předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR zavřít do vazby Miroslava Sládka (SPR-RSČ), aby prošla volba národem neoblíbeného Havla za prezidenta o jediný hlas?

   Předsedové polistopadových vlád a jejich soukmenovci, kteří nás zatáhli do civilisty vraždící organizace EU/NATO jsou dostatečně známi.

   Smazat
  3. Máš recht - 18:28

   za tu dobu, co je v politice, to není a nemůže být nepopsaný list...
   Někomu se líbí, jiní zase mají své výhrady.

   Už vzhledem k jeho věku, je třeba být shovívavý, k armádě má, coby vrchní velitel své sympatie, i k hlavnímu protiruskému štváči,gen.Pavlovi,
   prapor EU nechal ze samé radosti vyvěsit na symbolu české státnosti hned, jak se tam nastěhoval, jeho dobrý přítel je T.Blair,
   zločinec,mně zvlášť odporný typ člověka, který aktivně podporoval rozbití tehdejší Jugoslávie, atd. atd.
   Je to holt takový přemoudřelý jezevec,
   který si chce svých pět minut slávy ještě užít.
   A co se týče Putina,
   tak měl narozky včera a poslal jsem mu gratulaci přímo z konzulátu.
   Tak jednoduché je to, pane Novák.

   Smazat
  4. Ty hlupáku to jsi si spletl čas.

   Smazat
  5. 15,57 - srovnání Zemana a Jelcina - to jste tedy totálně mimo mísu, vážený. Jelcin byl tupé opilé hovado, zrazující svoji zem a podávající ji na stříbrném podnose zlosynům ze Západu. To Zeman rozhodně nedělá, naopak, brání naše zájmy seč může, ovšem v podmínkách těch paktů, kam jsme vlezli, to jde špatně. A že pije, o tom řvou zejména jeho nepřátelé a úplatná média - kdoví kde je pravda!!! Proč se nepíše o chlastu Kalouska - denně ožralý, nebo V: Havla - totéž??? Pomlouvá se M.zeman, protože prostě ble/elitě není po chuti a snaží se jej všemožně očernit, pomluvit a znechutit v očích lidí ... naštěstí lidé tu mají svůj rozum a vědí, čemu mají věřit, médiím a kavárně naletí jen tupé ovce ...

   Smazat
 6. Rovněž blahopřeji a přeji mnoho úspěchů a obezřetnosti při jednání a prosazování míru zejména na východě evropy. Mám za to, že v současné době není lepšího politika na celé planetě. Je to opravdu PAN prezident a vůbec se nedivím, že ruský národ je na něj tak hrdý.
  A k tomu našemu panu prezidentovi, no prostě buďme rádi, že tam máme aspoň takového, a na druhé straně, vždyť tam nebylo možné někoho dalšího posadit. Nebo snad máte nějakou jinou variantu? V podstatě nebylo koho vybrat, a v současné době ani není. Nebo snad chceme, aby jsme měli za prezidenta vexláky a rozné "elity", kterým je jedno, že si náš národ nechce zachovat svou identitu? Já rozhodně ne. Jsem čechem a zůstanu čechem. Každý má své chyby a má je i prezident, ale díky za nej.

  OdpovědětSmazat
 7. Přátelství Čečenska, je velkým uměním Putina. Poté, co tu zemi srovnal se zemí, dal jasně najevo, že se vyplácí být přítelem Ruska.
  Poučení pro nás – nepřátelské živly nemůžeme ve své zemi tolerovat a omlouvat, či dokonce preferovat, nýbrž potírat a je-li z jejich strany vůle, tak integrovat. Jenom tak si lze zajistit bezpečný stát. V tom nám nepomůže EU, to musíme řešit sami i navzdory EU, jde o náš stát. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na té fotografii vypadá Kadyrov úplně stejně jako Havel lísající se ke svému zámořskému páníčkovi. Podstatný rozdíl ale je, že zatímco Čečensko vzkvétá, tak z průmyslově rozvinutého Československa se po roce 1989 oficiálně stává rozvojová země s dostatkem banánů i v létě.

   Smazat
  2. 18,40 - jenže ten Havlův páníček a velitel byl pořádný hnusák, V. Putin je sympatický a charismatický chlap ...

   Smazat
 8. Nejlepší projev Putina (bez cenzury)

  http://politikus.ru/video/100085-luchshaya-rech-putina-bez-cenzury.html

  OdpovědětSmazat
 9. Pěkný článek doufám že bude Putin president i v dalším volebním období.

  OdpovědětSmazat
 10. Suma sumárum už se nám to začíná utěšeně tříbit. Ani to není třeba počítat, protože v příspěvcích je jenom minimum trollů. Buď je špatně platí, nebo jim už začíná docházet marnost jejich konání. A to je chválihodné. K Zemanovi napsal na Euserver Jiří Jaroš Nickelli už 3.2.2013 "Volbou M.Zemana jsme zachránili republiku v hodině dvanácté. Nejsme knížecí poddaní a nevolníci". Jak pravdivá slova, a přesto, že Zeman dělá co může, dovolí si ti grázlové zašantročit naše lithiové národní bohatství. Nechci ani domýšlet co by si dovolili kdyby neměli vítr z presidenta. Kdo je bez viny a chyby ať první hodí kamenem.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.