Reklama

.

.

sobota 7. října 2017

Rusové se bránili, bylo to prý nemravné

Jaroslav Loudil
 7. 10. 2017
Komentátor Milan Šíma se v pořadu Svět bez obalu opět pokouší kydat další hnůj na Rusko. Rusko totiž postavilo sochu vynikajícímu konstruktérovi zbraně Kalašnikov, který nedávno zemřel ve věku 94 let. V pořadu se s jakýmsi "rádoby analytikem" pokouší vypočítat, kolik vlastně tato zbraň dokázala ve světě dosud zabít lidí a že je to vlastně příšerné co Rusko zase dělá. Hnůj, hnůj, hnůj.... Pan Šíma se propůjčil do role norského kolaboranta Widkuna Quislinga,  servilného poskoka německých nacistů. 


Chěl bych připomenout panu Šímovi, to, že tu dnes může kecat své nesmysly bylo vybojováno v letech 1941-45 díky jiným ruským zbraním , třeba tanku T-34, letounům Lavočkin, raketometům Kaťuša či samopalům zvaným podle zásobníku  "talířák". Nebýt obrovského hrdinství lidí obsluhujích tyto zbraně , tak by pan Šíma měl dnes jiné starosti, pokud by vůbec žil. Patrně někde za polárním kruhem jako vysídlenec  z Čech , kde už by dnes bylo dávno říšské Německo.

P.S. V Vídni stojí mnoho soch Franci Josefu I, člověku který zahájil 1.sv. válku . Zavinil tak smrt asi 20 milionů lidí (včetně obětí "španělské chřipky" zavlečené do Evropy vojáky USA). Tento císař je skutečný masový vrah  a ejhle má také sochy ! A mnoho !  Na rozdíl od Kalašnikova, on masové vraždění sám nařídil. Kalašnikov nikoli. V New Yorku stojí Socha svobody, je to výsměch právu, pravdě  a všemu lidskému !! Byla totiž postavena v době, kdy bylo na území USA stále pokračováno ve vyvražďování místních obyvatel Indiánů s pomocí Armády USA. Bylo jich zavražděno na 7 milionů. Je to stejné jako postavit Sochu svobody  V Berlíně roku 1943, kdy v Německu naplno běžel Holocaust. Důstojník zbraní SS a člen NSDAP  Dr. Wernher Won Braun byl vyznamenán osobně Adolfem Hitlerem za jeho přínos zbrojnímu průmyslu Třetí říše. Vyvinul totiž střely V-1 a V-2, kteými byly zabity tisíce obyvatel Londýna  a dalších evropských měst. Poté tohoto důstojníka  zbraní SS vyznamenaného Hitlerem zaměstnaly USA ve svém civilním raketovém průmyslu a díky němu přistály roku 1969 s raketou Saturn-5 jako první na Měsíci. Dostal královský plat v Dolarech  a Američané tohoto bývalého skalního nacistu a SSmanna nosili na ramenou s výkřiky: "Bravo německým rakeťákům".

Propagandistické a prolhané pořady, třeba jako ten pana Šímy, mne nechávají zcela chladným. Zbytečné pořady, které tvoří zcela zbyteční lidé. Kdyby zametali odpadky na ulici, byli by pro spočenost užitečnější.

Dnešní Česko se bohužel začíná  blížit v  "průmyslu lhaní svým občanům"  časům Josefa Goebbelse v Německu 1933-45. Rozdíl je už jenom opravdu minimální. Řekl bych skoro, že už jenom v tom, že tehdá dostávali režimní poskoci plat v RM, dnes v Kč.

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/rusove-stale-oslavuji-michaila-kalasnikova-vynalezce-automaticke-pusky-ktera-zabila-miliony-lidi-38073?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp

40 komentářů :

 1. Apríl! Přistání na Měsíci byla finta! Finta Fň" z Holý údu! :D:D:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,nedávno se vyjádřil jeden bývalý poradce Trumepty, že je směšné, když abtajlung patlalů z NASA vyvolává do světa, že už v r.2030 USA vypraví raketu s lidskou posádkou na Mars, když ještě nebyl ani na Měsíci...Brzy se k tomu i oficiálně přiznají sami us.potentáti (potentovaní)...

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Šíma je zakomplexovaný senilní blb.

   Vymazat
 3. Dny NATO v Mošnově - na ČR2 hlásí : tisíce lidí se přišly podívat na přistání "legendárního" bombardéru B52.....napalmová legenda z války ve Vietnamu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co vy víte, třebas přišli, aby viděli leteckou katastrofu.

   Vymazat
 4. Já jsem na ten článek náhodou narazil, je to hňup placený hňupy a potřeboval by po tlamě, aby psal nezaujatě.Ani jsem to nedočetl,jelikož to nestojí za to. On, kdyby tu byl Hitler, tak ty kurvy novinářské by šli zase na ruku jemu. Mám několik výtisků protektorátních novin a to by jeden blil, jak se presstituti dokáží okamžitě přesměrovat po směru větru.
  Je to hnůj a jako s hnojem je potřeba s nimi jednat.Čest výjimkám, někteří byli stateční a položili život za svou pravdu a vlast.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně je pojmenoval pan prezident Zeman. Novinářská žumpa.��

   Vymazat
 5. Náhodou jsem na článek narazil dneska okolo oběda a docela na mě zapůsobol tak jako na autora tohoto článku....
  A hnedka mi v paměti naskočilo: kolik lidí zachánil a osvobodil... Také hodně...
  Podle Šímy ten kdo vymyslel zbraň tak je lump? Na vijně nám říkali že už i klacek je zbraň a ruc etaké, záleží jak s nimy zacházíme... A největším světovým výrobcem a dodavatelem jsou USA, ale ti je zřejmě dodávají jenom slušným lidem..., jako třeba ISIL, chunta v Kyjevě... Mia

  OdpovědětVymazat
 6. Víte,všechny tyhle idotské "šímoviny"dělají propagandističtí presstituti typu toho Šímy,kteří kromě roznášení drbů a hecování pitomců neumí zatlouct ani hřebík a proto jimi každý slušný člověk hluboce pohrdá.
  Rusové si ale svého dědka Kalašnikova váží,neboť přestože se režimy měnily,on dělal vše z vlasteneckých pohnutek pro obranu své země,nikoli proto,aby vyvážel demokracii a kroutil někomu na druhém konci světa rukama kvůli "dodržování lidských práv" atd...
  Když zemřel před pár lety světoznámý a v odborných kruzích vážený český konstruktér zbraní mj.i Sa58 ing.Jiří Čermák,tak mu odmítl rektor/náčelník brněnské Univerzity obrany (nebo spíš útoku..) nechat od studentů/vojáků střelit při pohřbu čestnou salvu z těch jeho osmapadesátek,neboť prý "to byl konstruktér z doby totality a komunismu..", ale těm samým hovadům,jako ten rektor, nebylo blbý ty jeho samopaly rozkrást, abychom se nemohli bránit a skoro všechny je přes zloděje Kalouska zašmelit do ohnisek válek, osnovaných mezinárodním sionismem i se stovkami tun munice.
  Dnes proto můžeme čekat,že právě tyto zašmelené zbraně, které na úkor naší životní úrovně minulý režim měl v zásobě pro případ obrany národa a státu, nás v rukou Mutti Merklovou pozvaných teroristů ze Středního východu budou zabíjet, jako v Líbyi,Sýrii,na Filipínach a kdoví kde ještě dnes jsou a my tu budem bezbranní, jen s "afrika korpsem" pod velením 10.tankové divize Bundeswehru,kterému velí potrhlá ženská,která se celý doposavadní život šťourala v dámských přirozeních...Co potom bude žgryndat nějaký pitomec jménem Šíma??!!Mimochodem, v Praze už se staví betonové zátarasy...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak se ptám, měl být ing. Jiří Čermák vlastenec nebo měl krást v podniku materiál, aby si mohl otevřít po převratu zámečnickou dílnu?

   Kdo zná konstruktéry se jmény Vlček nebo Galia? Přihlaste se!

   Jak si mám spojovat nevděk se slohovými pracemi o vlastenectví od Lenky Procházkové? Neměla by udělat pořádek mez těmi hajzly, co se prodrali k moci?

   Vymazat
  2. pro 20:50 .
   Nezoufejte,az to zacne,bude tu tolik trofejnich zbrani ze kazdej primej chlap s pateri bude nosit hned dva zeleza, na kazdem rameni jedno!
   pocitejte:40 000 policajtu,20000 vojaku,spousta myslivcu,fandu do zbrani,cernejch drzitelu,sklady zbrojovek,vojenske opravovny,retezy,vidle,kosy....-)
   Taky hrable,kanony z pamatniku...primo silenej arzenal! A to znam par lidi kteri potrebujou mit zbrojal i na ruce a oci:-)))

   Vymazat
  3. Milý 21:53,tady nezačne nic...od zdegenerované,obézní a potetované, pologramotné chátry obou pohlaví,která nejde ani k volbám a pokud jde,tak volí knížete,nebo Bakšiše,se nedá očekávat,že půjde do pranice o svojí budoucnost.Ta se popere tak nanejvejš o nákupní vozejky před lídlem,když vyhlásí,že mají v akci gambrinus.

   Vymazat
 7. Kalacha na Šímu.

  OdpovědětVymazat
 8. Přepisování dějin, a-lá bruselská demokracie s vedením IV.říše!

  OdpovědětVymazat
 9. Nejlepší je, že ta socha nemá v ruce Kalašnikov, poslechněte si Pjakina z minulého týdne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pjakin se mýlí. Srovnej vzhled na wiki AK 47 a Stg 44. A ještě se liší jiným zdvihem pístu nabíjení.

   Vymazat
  2. Musím to zopakovat,protože cenzor je ve střehu,ale nemůžu si pomoct,jste VŮL,když nepoznáte,že na tom pomníku drží ta figura AK a odvoláváte se na nějakýho Pjakina,zvlášť,když jste nepochopil ani to,o čem ten Váš Pjakin mluvil...

   Vymazat
  3. 22:16-Pjakin se nemýlí,mýlí se ten matěj z 21:13,který ani nezná AK a vůbec nepochopil,co Pjakin říkal a Vy jsẗe na tom stejně...rozumíte tomu oba, jako koza petrželi...Vy jeden "jiný zdvihu pístu nabíjení"...vy se bez "wiki" taky ani nevy.erete že?!

   Vymazat
  4. 22:16 ty blbečku jak na tý soše budu hledat zdvih pístu.Seš to ale vemeno.

   Vymazat
  5. Na tom pomníku Michailu Timofejeviči Kalašnikovi totiž škodolibý obřezaný umělec typu Davida Černého udělal úmyslně chybu a to takovou, za kterou měl být podle ruských vlastenců a nadšenců z Klubu vojenské historie z AK namístě popraven, nebo muměly být alespoň zlomeny ruce a zavázány na uzel,dvojitý...Ono totiž pod sochou na podstavci je několik vyobrazení AK a jiných zbraní od jeho konstrukce odvozených.No a úplně v pravo je tzv."explozivní obraz",který má ukazovat jednotlivé součástky AK,jenže ten "umělec" při komcipování této části pomníku nechal do bronzu odlít nikoli AK, ale šturmgevér StG 44, čímž se dopustil drzé provokace a neodpustitelného rouhání a to z hlediska ideového, tak technického...Ony totiž ty obě zbraně mají společného jen opravdu velmi málo, pouze to, že mají zahnutý zásobník a automatika shodně "pracuje na principu odběru spalných plynů kanálkem z hlavně" a že používají náboj o "středním balistickém výkonu" i když náboje diametrálně odlišné...
   Liší se v tom opravdu zásadním z hlediska konstrukce a to je "uzamykání náboj.komory a bicím a spoušťovým ústrojím".Přičemž AK má rotační závorník a kladívkové bicí ústrojí" a StG má výkyvnou závoru a kohoutkové bicí ústrojí"...

   Vymazat
 10. Je je, Všechny mocnosti světa braly po 45tom ve WWII svoji technikau od Hitleta.Dobry příklad je stíhačka MiG 15.Najdi na wiki., Zloděje v Rusku najdu na každém rohu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbů je taky dost, bohužel je Vás hodně.

   Vymazat
  2. Když se chlubím znalostmi, tak těmi skutečnými. Proudová stíhačka MIG 15, měla motor koupený od Britů. Těmi byl vyvinut. A Rusové ho doplnili přídavným spalováním, výrazně zvyšujícím výkon.
   Pán si plete Mig 15 s použitím trofejních motorů od Me 262, nebyly vhodné malým výkonem a složitým startováním.

   Vymazat
  3. 21:23 všichni konstruktéři využívají všechny dostupné vědecké i technické poznatky. Pokud bys‘ uměl pořádně číst, nebo, a to je pravděpodobnější nelhal, rozpoznáš to podstatné – MIG 15 byla práce sovětských konstruktérů, zatímco kosmická raketová technika USA byla výsledkem práce německého konstruktéra, esesmana Wernhera Von Braun. Příště trapně nepřekrucuj. Nefandím těm ani těm, hledám pravdu. Bez té se nejde správně rozhodovat! Pak se tě ptám, jakou to máš morálku, když lžeš a překrucuješ v tak prosté věci?

   Vymazat
 11. Hend v zašátku článku je chyba, velká chyba - "... bylo vybojováno v letech 1941-45 díky jiným ruským zbraním , ...". Ne, vítězství nad německý nacismem nebylo vybojováno díky sovětským zbraním. Bylo vybojováno díky těm, kteří je drželi v rukách, obsluhovali, pilotovali, nesklonili se ani v nejtěžších chvílích. Bojovali, neuhli, ryaději zemřeli. Ne zbraně, ale lidé nám přinesli svobodu a zachránili náš národ před německou genocidou. Češi a Řekové byli jsou jediné Evropské národy, které se nepřidali k němcům. Buď čest a sláva všem, kdo proti německým nacistům a jejich posluhovačům, vlastizrádcům bojovali. Vzpomínejme s úctou na každého padlého protinacistického bojovníka. Umželi, abychom my mohli žít. Věčná hanba všem, kdo je o jejich čest chtějí okrást. Jsou to většinou pohrobci vlastizrádné chátry.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nyní jsme ten hedikap z 2.sv.války dohnali,když min.války chazar Stropnický s požehnánín všech ústavních i neústavních řiťolezů se do vojsk pokračovatele 3.říše zařadil.Bravo,to neudělali tenkrát ani Slováci,když vyrazili na Rusa,aby to udělali bez donucení a bez dezercí!!!

   Vymazat
 12. Naši američtí kamarádi vymysleli atomovou bombu . Kalašnikov byl troškař .

  OdpovědětVymazat
 13. 7,62mm samopal PPŠ vzor 1941 talířák by jse mohlo říkat i Degťarjev DP.

  OdpovědětVymazat
 14. A co pan Colt, Smyth and Westson, Winchwster a třeba Nobel? Všechny jejich vynálezy a výrobky dosud střílí, nebo mohou zabíjet...A první jmenovaní jsou v USA stále ctěni. Honolule potvrď.

  OdpovědětVymazat
 15. Novodobi europsky pozdrav od arabdštích kolonistú,kalách akbar

  OdpovědětVymazat
 16. AŤ ten zmrd zaprodaný bezcenný probere ve Vietnamu s místními nejhumanitárnější zbraň na světě M16!!!!Možná by mu Vietnamci při těch neodolatelně příjemných vzpomínkách rozkopali tlamu ještě dnes.

  OdpovědětVymazat
 17. Pôvodne konštruktér Kalašnikov zostrojil zbraň na obranu svojej vlasti a to že je to najrozšírinejšia zbraň na svete,vďačí svojej jednoduchosti a preto že keď ju aj z blata viťiahnete tak stačí naťiahnuť uzáver a tá páli.Zato že si ju odkukali aj iné armádi a teroristické organizácie zato už konštruktér nemôže.To je to isté ako volať Anštaina za použitie atomovich bômb zhodené na Japonsko.P.K.

  OdpovědětVymazat
 18. A kdo to vůbec je ten Šíma ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeden takový nýmand.

   Vymazat
  2. jeden takový nýmand.

   Vymazat
  3. To je takový jeden cocot,který nás krmil tendenčními kecy a tím svým zaprodaným ksichtem otravoval v TV, zaplať Bůh, že je v tahu.

   Vymazat
 19. Velky omyl v uvedenem clanku,Oficialni pocet povrazdenych indianu, tedy puvodnich obyvatel dnesnich USA nebylo onech zminenych 7 milionu, ale jednalo se prakticky o genocidu, kdy onech povrazdenych,zabitych a hladem umucenych a zavlecenymi nemocemi a infikovanymi pokryvkami cilene zavrazdenych indianu bylo vice nez 113 000 000 !!!! A to je sakra rozdil!!!!

  OdpovědětVymazat
 20. Loudil se malinko zlepsil ale ne o moc, jeste pridat, neloudat se

  OdpovědětVymazat