Reklama

neděle 22. října 2017

Slib předáků devíti stran redaktoru ČT Moravcovi


Lubomír Man
22. 10. 2017
Tak, jak si před sebe posadí pan učitel nezbedné žáčky, aby mu slíbili, že poslední roščatina byla určitě už ta poslední, tak si včera redaktor Moravec z ČT posadil před sebe devět politiků stran, jež se dostaly do parlamentu, aby mu na pupek a na holé břicho slíbili, že i když volby dopadly všelijak, zachrání oněch devět přítomných aspoň to poslední a nejcennější, co národ má. Což je důsledné a na věčné časy trvající prozápadní směřování země i trvalá věrnost EU a NATO. Poklady, které nesmí být utraceny a ani umenšeny, jakkoli se na ně sápají síly národa nejzlovolnější. Tohle vše je třeba uchovat jako věčnou relikvii, jíž teď přítomných devět politiků budoucích stran parlamentu odpřisáhne svou věrnost až za hrob i na svůj život věčný.


Přítomných devět sedí a nehýbají se. Nevyskočí ze svých míst a neprotestují proti takovémuto neslýchanému zneužití televizního vysílání pro jediný politický názor. Ne, sedí jako zařezaní. Včetně představitelů stran levicových.

A redaktor Moravec pokračuje: „Takže pánové, kdo s naším posvátným prozápadním slibem začne? Druhý od leva, pan Farský ze STANU? Dobře!“

Farský tedy začal a svým projevem dosvědčuje, že volby opravdu dopadly všelijak. A že hlubiny podlosti, kterých ve svých politických projevech v minulosti dosáhli Gazdík, Kalousek, Štětina, Herman a další, nebyly hlubinami nejhlubšími. Že si budeme muset zvykat na projevy nepředstavitelné i na nové tváře politiků stále méně uvěřitelné. A oznámení politiků nejzlověstnější. Jako je ono z úst předáka Babiše bezprostředně po volbách: „Ano vidí jako názorově sobě nejbližší ODS, Piráty a STAN“.

Mám za to, že s takovouto vládní sestavou nebude mít redaktor Moravec problém.

30 komentářů :

 1. Aspoň,že sudeťák Herman je v p...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je ta nejlepší zpráva z celých voleb, díky bohu potáhne i " chytrý ", Gabal.

   Smazat
  2. myslíš toho vobřezanýho sudeťáka?

   Smazat
  3. Chvíli před volbama se kulturní fronta mohla roztrhnout, kdo víc vleze Hermanovi do pr...., tolik lásky od Renče, Marhoula, Kubišové, no a ono je to prd platné.

   Smazat
  4. Takže skvělá zpráva: Šeredný vlastizrádce Daniel Ošklivec Fantomas Pan Muž Herr Mann politicky spláchnut do klósetu. Copak teď asi bude "ředitelovat"? Nejspíš nějakou galerii nebo galerku, anebo takzvanou "neziskovku"? Baron Pomeranč Posselt v Bavorsku, kanadskej strejda Brada, pánbíček nebeskej a v neposlední řadě čtyřprocentní "bráchové" pláčou ... Možná že i makrela zaslzí ...

   Smazat
  5. Já bych tak nejásal. To, že se Herrman nedostal do parlamentu, ještě neznamená, že nebude sedět ve vládě. V ČT už dnes zaznělo něco jako nabídka lidovcům, že by Herrman mohl vykonávat funkci ministra zahraničních věcí. To by se pak podpora landsmanšaftu a Posselta stala oficiální politikou Česka...

   Smazat
 2. Přece už dávno víme, že Moravec není žurnalista ale presstitut a jeho úkolem není sběr a předávání informací, ale jejich vytváření :-)
  PK2

  OdpovědětSmazat
 3. Navrhuji zvýšit měsíční poplatky, které platíme "veřejnoprávní televizi", aby se stala ještě "objektivnější", mohla zaměstnávat tak sofistikované jedince, jako je pan Moravec, slečna Tvarůžková, paní Peroutková a další, zároveň jim mohla podstatně navýšit plat. Kdo by pracoval za 40 - 60 tisíc měsíčně, že?

  :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přispěla bych raději na to, aby ho vykopli.
   Nejlépe v přímém přenosu.
   Hned by jim stoupla sledovanost.

   Smazat
 4. Ale co si tak představujete od představitelů koloniální správy ČR? Koloniální správa od začátku spravování nově vzniklé západní kolonie ČR v roce 1989 udělala za svých sto tisíc měsíčně přesně to, co od ní skutečná vláda ČR ( se sídlem kdesi "na západě") požadovala - to jest zlikvidování potravinové soběstačnosti státu ( likvidace zemědělství) zlikvidování průmyslu těžkého i lehkého, výprodej energií včetně vody a tím dosažení plné závislosti ČR na dovozu všech druhů energií včetně vody z ciziny, dále úplnou devastaci původní, české, potažmo slovanské kultury a její nahražení kýčovitou, brakovitou, lacinou, násilnou a bezobsažnou kulturou "západu" ať už jde o filmovou, divadelní, a televizní tvorbu, včetně tvorby literární a další. Výprodej pozemků české půdy cizincům, a takové zadlužení ČR, že kdyby nám třeba zítra "západní věřitel" nařídil, že všichni čeští občané ihned si zabalí to nejnutnější, opustí své domovy, a zařadí se do transportu do některé Africké země, odkud jsou zase naopak transportováni domorodci do EU, tak to lidé budou muset ihned udělat bez náhrady, protože nikomu z nás naše domovy ve skutečnosti nepatří, přes všechny listiny a smlouvy, jelikož představují majetek, který by "věřitel" upotřebil k umoření části dluhu. V zemi by zůstaly jen občané, uznaní za pro kolonii významní, ( sammozřejmě že političtí kolaboranti a protekční zmetci, jejich rodiny apod). Bylo by to něco jako hromadná deportace obyvatel zadlužené kolonie. To z nás udělala naše koloniální správa za dvacet sedm let, a nedovedu si vůbec představit, jak tohle může jednou skončit. ČR už NIKDY nezíská zpět soběstačnost, a nikdy nedojde k jejímu oddlužení - to je možné jednom válkou, a po válce zcela novým uspořádáním poměrů, novými smluvními vztahy apod. Takže - tady v ČR - ať vládne kdo chce s kým chce, nikdy se nemůže změnit nic pro potřeby lidu, neboť koloniální správa ČR k tomu nedostane pokyn. Český "občan - domorodec" není v tom měřítku vůbec nic. Je úplně jedno, co kreténi, jako je Moravec a další v ČT a všech ostatních kanálech za své peníze žvaní a předvádějáí za zhovadilosti ( ke všemu je scénář z USA) jedinou obranou je, se na to vůbec nedívat, veškerá media ignorovat, a zvyknout si na možnost, že může nastat situace, že do ČR nebudou dovezeny potraviny vůbec, nebudou dovezeny léky, bude uzavřena pitná voda, přívod el. energie, nebudou fungovat bankomaty, a dojde k zastavení výplat důchodů a dávek. Naše domovy nejsou naše. Nic není naše. Proč se hádat o nepodstatných detailech?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to o voličích, v Maďarsku koloniální správa moc nefunguje.

   Smazat
  2. Voleb se neúčastnilo 39% voličů, kteří by teoreticky dostali 78 míst ve 200 členném parlamentu. Babiš by měl 18% hlasů, tj. jen 36 míst. ODS by dostala 7%, tj. jen 14 poslanců.

   Pozoroval jsem jednoho nevoliče, který byl totálně nabídkou dezorientovaný.

   Smazat
 5. Slyšeli jste, jak nedemokraticky Kalousek mluvil po volbách a urážel vítěze voleb? Proč lidé tyhle primitivy volí? Není Kalousek ovládán KGB, aby rozložil demokracii a budoucnost Evropy?:)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to spiš CIA.

   Smazat
  2. Kalousek se dekadentní způsoby a morálku vyučil u lidovců.

   Smazat
 6. On ten Moravec je zpovědník EU,nebo NATO?
  Ještě to měli podepsat krví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že před TV nestojí Ruml se spacákem? Co mu dali na starost organizovat příděl imigrantů, tak nějak vyměknul.

   Smazat
 7. Havloidi zlikvidovali českou levici. Toto je nejzávažnější výsledek voleb.
  Havloidi vytunelovali ČSSD. Proč ČSSD skončila v likvidaci? Protože havloidi zombifikovali ČSSD skrze Sobotku, udělali si z ní, díky Sobotkovi, v podstatě druhou Unii svobody. Udělali z ní programovatelnou zombií, která skákala, jak havloidi pískali.
  Poslední bod, kdy šlo ještě něco napravit, byl okamžik těsně po minulých volbách, kdy měla ČSSD Sobotku okamžitě zlikvidovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na posledním sjezdu Sabotkovi aplaudovali delegáti ve stoje, on je někdo nutil?

   Smazat
  2. 14:52
   V tom případě mají, co chtěli.

   Smazat
  3. Myslím, že z toho plyne ponaučení, že se dají úspěšně tunelovat nejenom fabriky, ale i politické strany a hnutí.

   Smazat
  4. A komunisty zlikvidoval dolejš s filipem.

   Smazat
 8. Mají co si zaslouží. Podváděli občany, lhali a kradli tak jako ODS a další. Jsem zvědav, jestli Babiš sestaví vládu a jakou.

  OdpovědětSmazat
 9. Co nová vláda může zařídit?
  Může zprovoznit druhý pilíř. Mladí budou platit a sníží si příjem. S jejich penězi budou hrát na trhu cizí. Když vyhrají, nebudou se s nikým dělit. Když prohrají, zaplatí to účastník druhého důchodového pilíře.
  Jestliže se sníží daně, platy se sotva zvýší, ale bude chybět na zdravotnictví a školství. Do zdravotnictví se zavedou přímé platby a do školství školné.
  Babišovi ne nejbližší ODS. Uvědomujete si toto nebezpečí pro většinu?

  OdpovědětSmazat
 10. Chtelo by to kouknout se na volice z ciziny, kteri volili na nasich ZU, chtelo by to zkontrolovat jestli vubec ziji a nejsou uz pod drnem. Jestli to nebyly cerne duse. Protoze prave ti....ti najednou pridali ty desetiny procenta aby Kalousek mohl byt v PS. Kalousek to vedel, byla to jeho posledni zachrana. Jinak to mel velmi dobre vymysleno: Pirati jsou jeho klon (tam se to podarilo), dale spolehal na flandaky (ze budou mit minimalne 12%), on a ODS take minimalne 12% (to mu vyslo), spolecne pak tyto 4 subjekty udelaji koalici a budou mit ustavni vetsinu...krasne tak oddelaji Babise a Tomia. Jeho ukolem a to mu vyslo bylo zlikvidovat socany, doslova v tom slova smyslu ridil a ukoloval Sobotku. Ukoloval ho prostrednictvim Spidly! Ale nejak se to zvrtlo, takze posledni jeho zachrana byli volici v zahranici, kteri volili prave a jen jeho stranu.

  OdpovědětSmazat
 11. Budou nove predcasne volby - brzy nebo urednicka vlada jmenovana presidentem.

  OdpovědětSmazat
 12. Soc. dem. již z podstaty svého renegátství do slušné společnosti nepatří. Naděje, že se po r. 1989 nějak obrodí a bude sloužit občanům a sociální spravedlnosti, zcela selhaly. Aspoň tento symbolický dar Karlu Marxovi, zakladateli soc. dem. hnutí, kterého tak s chutí zapudili!
  TOP 09 vsadila přímo na vlastizradu a jak se zdá, moc si tím nepomohla. Škoda, že nezůstali pod 5 %, není na tuto hanbu partajního veksláka Kalouse ani důvod vzpomínat. Lidovci také příliš vekslovali, ti zase pána boha za odpustky v podobě dotací od plátců daní. Chvála jejich bohu za to, že skončí jejich prosudeťáckonacistické horování. Piráti - to je až k nevíře, kam se lze demagogií s dredy propracovat ve společnosti, o které se tvrdí, že má IQ 98. Jenže mít IQ a myslet je velký rozdíl. KSČM se ne a ne zotavit z narkózy palicí v r. 1989.
  Tak snad příště, pokud nějaké bude, neb také většina partají horuje pro NATO a 3. světovou válku, místo pro neutralitu. MÍR, TO JSOU PO NĚ PROJEVY ZBABĚLCŮ A PAN STROPNICKÝ S PANÍ JOUROVOU JSOU JEDINÉ ČERNÉ SKVRNY NA ANO. OKAMUROVCI A REFERENDUM, TO JE SPRÁVNÁ VOLBA, ale to ostatní?
  Kéž by nová vláda byla aspoň tak úspěšná, jako kdysi Zemanova s opoziční smlouvou s ODS! Tolik proklínanou výlučně těmi, kteří přišli o svá koryta!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobře jsem se zasmál vašemu příspěvku. Hlavní pozornost nyní věnujte nějakému povzbuzení postupně umírající partaji komoušů!!

   Smazat
 13. "Se Spojenými státy na věčné časy a nikdy jinak". Tak to už tu bylo. Parafráze zněla Se Sovětským svazem do věčných lovišť. A i ta bude naplněna. Všichni na tom makají jako o život.

  OdpovědětSmazat
 14. Nesledoval jsem, jako ostatně vždy, ale to se odehrálo opravdu tak, jak pan Man líčí? Q.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.