Reklama

úterý 24. října 2017

Sýrie: nová formace banditů se vytváří kolem americké základny At-Tanf

Alexej Gromov
24. 10. 2017         zdroj
Západní instruktoři připravují nové síly k destabilizaci situace v Sýrii. Uprchlický tábor Rukban se stal novým polygonem pro výcvik protivládních ozbrojenců. Podle informací místních obyvatel vyšlo najevo, že v táboře jsou stovky vojenských instruktorů z členských států NATO a také z Izraele. Tábor se nachází u americké základny v blízkosti hraničního přechodu At-Tanf.

Zdroj uvádí, že instruktoři se zabývají přípravou oddílu ozbrojenců, který se bude nazývat Partyzáni revoluce. Je v něm velké množství ozbrojenců teroristické skupiny Džabhat an-Nusra ... V současné době čítá skupina nejméně dva tisíce osob, uvádí zdroj.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

15 komentářů :

 1. Tu základnu je potřeba zkalibrovat, samozřejmě humanitárně aby žádný usraelčan a podpidonosník dlouho netrpěl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostá a 100% pravda. Jestli jsou kalibry opravdu tak dobré jak se zde píše, tak je potřeba je jen přesně zaměřit a vypustit. Svoji práci už udělají sami.Jen tak náhodou by se nějaký mohl zatoulat i na tu US základnu, aby taky Usáci poznali jak chutná humanitární bombardování.

   Smazat
 2. Rusové jednejte!!Vezměte to z jedné vody načisto včetně židoamerickejch zkurvenejch poradců a speciálů...Kalibry na ně!!Ať ani jeden smradlavej špinavec nepřežije!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Sýřané jeto váše zemně, vypůjčte si kalibry a tu verbež ukliďte ze světa.Když budou ušáci mrčet, tak zlikvidovat i je.Mají tam hovno co dělat.

  OdpovědětSmazat
 4. US huni již přestávají i předstírat, že v Sýrii jsou proto, aby tam (jakože) bojovali proti IS(IL).
  Od samého počátku tam totiž svou agresi hlavně vedou jen proti vzdorovitému Asadovu režimu (a to i s přispěním IS(IL) a jeho tamních klonů) a za ovládnutí (či podmanění) té země, jejího teritoria a jejího přírodního bohatství.
  Jinými slovy, pod zcela vylhanými argumenty a otřepanými floskulemi o šíření jakýchsi civilizačních hodnot tam vedou zločinnou agresi proti mírumilovné zemi. Která - ke svému neštěstí - je regionálním protivníkem Izraele, křižovatkou strategických cest pro tranzit ropných surovin a oplývá nejen písky, ale i ropou a plynem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jasný možná asi tak deseti procentům obyvatel světa. 90% tupounů je s tím spokojeno.

   Smazat
  2. Přesně tak, myslící člověk chápe. Ale stádo sluníčkářů a biorobotů je naprogramováno jinak.

   Smazat
  3. O místní suroviny jde jen naoko. Hlavní cíle byly tyto: 1) postavením ropovodu do Evropy odříznout Rusko od zákazníků a vyvolat v něm nouzi a poté převrat 2) velký Izrael.

   Smazat
 5. Vážení, mezinárodní právo existuje jen na papíře, v praxi se uplatňuje jen právo silnějšího. Dokud budou USA se svými pohůnky silnější, bude jim to procházet. Teď je jen otázka, jak dlouho...

  OdpovědětSmazat
 6. Třeba je chytrýma bombami zredukovat. Prý partyzáni pošlapání celého jejich jména. 2000 fanatiků není žádná síla.

  OdpovědětSmazat
 7. RUSI MATE JEŠTĚ NĚCO NEVYZKOUŠENÉ ?! TAK DO TOHO!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Současnou strategií USA v Sýrii je, aby odtud síly Ruské Federace zatížené bojovými operacemi nemohly odejít a tak Ruskou Federaci (potažmo i Irán) alespoň vyčerpávat. Stejnou taktiku volí i s Donbasem. Oboje ponechává v klidu Čínu. Tak je to v dlouhodobém výhledu hloupé.

   Smazat
 8. Rusové nemusí se Sýrie nikam odcházet maji tam podepsanou smlouvu na 50 let ! To už bude dávno USA na smetišti dějin a okusovat kořínky !

  OdpovědětSmazat
 9. 0:27 napsal jsem to hloupě. USA nutí RF, na daných místech, k vojenské či materiální angažovanosti, což nemálo zatěžuje ekonomiku státu, jeho ozbrojené síly i jeho vnitřní politiku. Což nakonec může vyhovovat i Číně. Jen ať se ti bílí, tedy širší Euroamerická civilizace vyčerpává vnitřními konflikty, zatímco Čína a obecně „rozvojový východ“ sílí. To je to neuvěřitelně hloupé a krátkozraké na politice USA i její asistenci impotentní EU s tajtrlíkující Francií, SRN a USA poplatnou Britanií.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.