Reklama

.

.

čtvrtek 5. října 2017

Teroristé prchají jako krysy5. 10. 2017          zdroj
Teroristé na Blízkém východě mají v úmyslu po porážce v Sýrii a Iráku vytvořit novou celosvětovou teroristickou síť, uvedl ředitel Federální služby bezpečnosti RF Alexandr Bortnikov. Bortnikov při zahájení XVI. konference hlav speciálních služeb, orgánů bezpečnosti a orgánů činných v trestním řízení zahraničních partnerů FSB, která se koná ve dnech 4. a 5. října v Krasnodaru, konstatoval, že teroristé utrpěli značné ztráty díky účinným krokům syrských vojsk a VKS Ruska. Podle něj ztratili kontrolu nad velkým územím a řadou ropných oblastí.


Skupinám se také zmenšila hospodářská základna, která umožňovala financování nejen velkých formací teroristů, ale i jejich příznivců mimo Sýrii a Irák.

"Souhrn uvedených faktorů a povědomí o hrozbě totálního zničení v oblastech bývalé dominance přinutil pohlaváry mezinárodní teroristické organizace změnit strategii další činnosti", uvedl ředitel FSB.

Pravda.ru dříve psala o tom, že pracovníci FSB v Moskvě zadrželi 18 teroristů DAEŠ, kteří připravovali útoky v metru a restauracích. V bytě, který se nachází na Novopěredělkynské ulici, byly dopadeny čtyři osoby s výbušným zařízením domácí výroby.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

5 komentářů :

 1. evropa otevíra naruč

  OdpovědětVymazat
 2. Ta pizda merkelová není Evropa.

  OdpovědětVymazat
 3. No, nechtel bych byt v kuzi zadrzenych.

  OdpovědětVymazat
 4. To bylo jasné že jak válku projedou tak budou z ilegality páchat atentáty.

  OdpovědětVymazat
 5. Kéž by od nás kolaboranti a vlastizrádci také prchali. Ale to bychom je museli k tomu přinutit a to se nám jako "humanistům" nějak nechce.
  Václav
  Ps. to věšení na kandlábrech a vyhazování z oken na sudlice je fajn, ale už se nějak nehodí ( a soudy jsou taky na h...no, dávno zapalcené a inkvizitorské).

  OdpovědětVymazat