Reklama

.

.

čtvrtek 5. října 2017

Teroristi IS napadli syrské jednotky z oblasti „americké vojenské mise"!

kou
5.10.2017  PrvníZprávy

Militanti „Islámského státu“ provedli sérii útoků na syrské jednotky ze zóny „vojenské mise Spojených států“, uvedl mluvčí ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov.


Podle něj se 28. září skupina militantů pokusila obsadit výšiny okolo města El-Karjatein. Současně teroristé obcházeli skryté posty vládních sil, přičemž disponovali přesnými souřadnicemi. A ty mohly být získány pouze leteckým průzkumem, jehož údaje byly „pečlivě předány" k diverzi.

„Tyto teroristické útoky spojuje pouze jedno - všechny byly provedeny z 50-ti kilometrové zóny kolem vesnice Al-Tanf na syrské-jordánské hranici. A tam se „rozkládá americká vojenská mise. A kde doslova dokonce na dostřel děl Američané nepustili jednotky syrské armády, pronásledující teroristy," upozornil Konašenkov.

Syrská armáda musela vyvinout značné úsilí, aby neutralizovala mobilní skupiny militantů na silnici Palmira – Deir az-Zour a osvobodila osady obsazené teroristy.

„Jestliže americká strana považuje takové operace za nepředvídatelné „nehody“, tak ruské letecké síly v Sýrii jsou připraveny přistoupit k úplnému zničení všech takových „nehod“ v zóně pod svojí kontrolou,“ dodal zástupce ministerstva obrany.

Znovu zdůraznil, že hlavní překážkou porážky teroristů v Sýrii není jejich bojeschopnost, ale jejich podpora a flirtování s nimi ze strany Spojenými států.


Související článek:
Lavrov obvinil USA ze „smrtelně nebezpečných provokací" v Sýrii!

- - -

21 komentářů :

 1. Je to smutné, ale naštěstí Rusové ví, s kým mají tu ,,čest"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už vedia. Doteraz ich brali ako partnerov, ale pohár trpezlivosti pretiekol. A to je len dobre.

   Vymazat
  2. Jenom vůl by je bral ako partnerov. Rusové prostě nechtějí jít do konfliktů. Viz tragedie Alexandovců. Ale ustupovat se nedá více jak jednou. Pak je to zbabělost (viz Stalinův pakt o neútočení. Ten dnes každý ignorat vysvětluje jako spolčení Ruska s nacist.Německem proti demokracickému světu.
   Václav Vodrážka

   Vymazat
  3. Nejhorší je ta nejednota odboje! Ti partyzáni by se měli už konečně sjednotit - pak by putleroffským okupantům a jejich (pr)assadovským kompradorům nakopali po zásluze prdele! Takhle to vedou jak naši po Basileji! Sirotci proti Táborům a všichni proti umírněným Utraquistům ...a pak to měl Zikmund nevyhrát! Zrzatá kremelská liška to hraje podobně, pozor!

   Vymazat
  4. Bože 19:07 - ty jsi ale opravdu zvrhlý prase. To nedokážeš rozlišit lepší od horšího, propagandu od skutečnosti, právo od bezpráví? No, už jsem to o tobě napsal: prase!

   Vymazat
 2. Co chtít po teroristických usa.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak ve švédsku to došlo hodně daleko:

  http://svobodnenoviny.eu/afghanci-ve-svedsku-pozaduji-aby-se-svedove-naucili-jejich-jazyk-dari-a-perstinu/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak takhle to začíná. Jen zlehka a pomalu, mají dost času. Až dosáhnou toho, že naučit se perštinu a darí, tak přijde na řadu povinnost znát doslova korán. Ten kdo nebude schopen toto zvládnou, nebo se bude tomuto protivit bude likvidován jako nepřizpůsobivý elelment a nepřítel.

   Vymazat
  2. 12:55 Přesně tak je to cesta do chalífátu.

   Vymazat
 4. Ve Švýcarsku proběhlo hlasování lidu referendům o snížení dávek slimákům ! Měsíční dávky 900 SF se snížily na 360 SF ! Očekává se proto hromadný útěk slimáků ze Švýcarska do Německa a Rakouska ! Jsem ráda že v moji zemi maji právo o hlasování lidé a né zkorumpované země v EU !

  OdpovědětVymazat
 5. Za všemi barevnými revolucemi stálo USA, to ví dnes již každý a není o tom pochyb. Všem je jasné, že USA na obhajobu a prosazení svých zájmů používá a vyzbrojuje teroristy na celém světě a proto kdekoliv na světě, kde tito teroristé zabíjejí lidi ve prospěch zájmů USA, je USA nenechá padnout. USA je fašistický stát, který následuje odkaz Hitlera sofistikovanějšími metodami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však si těch nacistgů po druhé světové válce do USA natáhli dost a dost. Rozhodně dost na to aby se měli od koho učit.

   Vymazat
 6. Mohou tu zónu zvát jak jen vzletně chtějí, je to stále výsostné syrské území, které je dočasně okupováno US huny a jejich spojenci, nájemními džihádisty.
  A pokud je z toho rajonu nadto i vedena bojová činnost proti syrské vládní armádě, je načase, aby byla vyčištěna.
  Taková už je logika osvobozovacího boje. Pro agresora a vetřelce, který v zemi zabíjí místní obyvatele či vojáky, tam místo není a nebude.
  Snad to v Pentagonu pochopí také.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Opluštile to co píšete je zákon pro civilizované zemně, né pro barbary a kovboje.

   Vymazat
  2. Pochybuji, že to v tom Pentagonu pochopí. Jsou to jen vygumované mozky, které ovládají, a to ještě ne moc dobře, vojenské řemeslo.

   Vymazat
 7. ... píše ria.ru ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8,00
   Rozhodně jsou věrohodnější než Fuckingtown post nebo Blicí listy ty vemeno z kachny!!!!!

   Vymazat
 8. Pro 8:00 - A co váš názor, škytající anonyme?

  OdpovědětVymazat
 9. Musíme si uvědomit, že válečná politika SS se během vládnutí žádného nezměnila. Snad jen JFK se jestřábům více nebo méně vzpouzel a vzpouzel se i FEDu, na což zřejmě dojel. Tato politika SS od roku 1945 včetně až po 2017 je zcela kontinuální a neměnná. Dělat si iluze, že nevyužívaly, nevyužívají a nebudou využívat teroristů pro svůj ekonomickopolitický prospěch, je hodné dítěte předškolního věku! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 10. nesrát se zničit,šmejdy americké

  OdpovědětVymazat
 11. False flag intervence jsou žel pro americký "deep state" typické.

  OdpovědětVymazat