Reklama

pátek 20. října 2017

Ukrajina Über Alles

20.10.2017, Petr Ďoubalík


Noví "hrdinové" svobodné Ukrajiny. Porazit Rusy. Teorie spiknutí. 19.10.2017 - tak je nazváno video, ke kterému jsem udělal titulky.


Pochodňovým průvodem v centru Kyjeva nedávno oslavili Den obránce Ukrajiny a nové národní hrdiny: Banderu, Šuchevyče a Petljuru. Evropské politiky to nechává úplně v klidu. Ukrajina se tak sama dobrovolně zařazuje mezi poražené státy ve 2. světové válce.


Dnes se pokojně rozešel nový "majdan", který od 17.10. organizoval gruzínský exprezident a oděsský exgubernátor M. Sakašvili. Řekl, že budou v protestu pokračovat jinými prostředky. Jinak řečeno - nepovedlo se. I tak si zabojovali, je to již takový ukrajinský folklor, zranění jsou na straně policie i demonstrantů, do lidí si zakopal i psychicky zjevně vyšinutý profesionální revolucionář V. Parasjuk. Demonstrující a útočící nacionalisté měli asi jasno, zač se bijí, ale ostatní lidé byli z protestů zmateni a zůstali raději doma. Ono i poskakování na "majdanu" omrzí. A když ještě špatně platěj...
V souvislosti s tímto posledním "majdanem" jeden z ruských expertů v diskusním pořadu přiznal, že se přistihl, že začíná fandit Porošenkovi, a sám se toho zděsil. Až takový politický galimatyáš si vyskákali nebozí Ukrajinci.
Video, titulky z mluveného slova: Ďouba

Rozšiřující učivo k videu:

Ivan Mazepa:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ivan_Mazepa
Symon Petljura:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Symon_Petljura
Roman Šuchevyč:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Roman_%C5%A0uchevy%C4%8D
Stepan Bandera:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Stepan_Bandera
Sieg Heil:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Sieg_Heil
Halič:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Hali%C4%8D
Wehrmacht:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Wehrmacht
Joseph Goebbels:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Joseph_Goebbels
Blitzkrieg:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Blitzkrieg
Abwehr, školy Abwehru:
https://secrethistory.su/1230-razvedyvatelnye-i-diversionnye-shkoly-abvera.html
https://cs.wikipedia.org/wiki/Abwehr
Sídlo prezidenta Ukrajiny - Dům s chimerami:
https://cs.wikipedia.org/wiki/D%C5%AFm_s_chim%C3%A9rami
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D0%BC_%D1%81_%D1%85%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8_(%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2)


5 komentářů :

 1. Je tam pěkný bordel pošleme jim šláfenberga štětinu kocába když k tomu dopomohly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ještě Zaorálka, ten se taky angažoval svými činy a plamennými slovy.

   Smazat
 2. Strašné. Oni to ještě stále neví, ale začínají tušit, že cesta do Evropy nevede přes Německo. Němci dnes jako před desítkami let Ukrajinci hluboce pohrdají. Tudy do EU vstoupí jen hrstka nejbohatších. Ukrajinská cesta do světa vede jedině přes Rusko a spolu s Rusy. Pokud to nepochopí, je jim souzeno umírat za "svobodu a demokracii", za Bandery a Porošenky... Zatím nic nepochopili.

  OdpovědětSmazat
 3. Největší z Němců se skláněl před Velikou Rusí, než ji židáci zahubili, ale nevěřil že se dá vzkřísit, protože Sovětský svaz byl pod vedením Židů, kteří povraždili ty nejlepší Rusy, z nichž bylo mnoho německé krve. V žilách ruských carů proudila německá krev, stejně jako většiny aristokracie. "Po celá staletí žilo Rusko z germánského jádra horních vládnoucích vrstev. Toto jádro dnes může být považováno za zcela vyhubené a vymazáno. Na jeho místo nyní nastoupil Žid. Stejně, jako je pro Rusy nemožné zbavit se vlastní silou tohoto židovského útlaku, tak je pro Žida nemožné natrvalo udržet tuto ohromnou říši. On sám není žádným organizačním prvkem, ale pouze rozkladným fermentem. ... A konec židovského panství v Rusku bude také znamenat konec ruského státu jako takového. "- Adolf Hitler, Mein Kampf

  A pravdu děl, páč Rus vznikla poté co ji sjednotili uškujnici! Tedy nordičtí piráti z vikingských (varjažských) kmenů ze Skandinávie. Podle ruského liberálně nacionalistického historika Alexeje Širopajeva Rus od počátku čelila něčemu, co nazývá "Projekt". Projekt je plán různých skupin (etnických, kulturních, náboženských, politických, atd.) na změnu původně homogenní nordické, seversky orientované a evropské kultury, založené na myšlenkách svobody, cti a etnické identity na mnohonárodní despotickou říši, založenou na asijské despocii, otroctví a teroru. Toto se změnilo když se vlády ujal Petr I. Veliký, který chtěl vrátit Rusko na evropskou, germánskou trajektorii vývoje už tím že hlavní město přenesl k břehům Baltu - blíže právě Skandinávii. Jeho germánští potomci v čele Ruska tuto říši pozvedli na světovou mocnost, ale naráželi na překážky kladené jim do cesty světovým Židovstvem. Nakonec byli jím uvrženi do vzájemně zničující války s Německem, která způsobila nebývalou krizi a pád Ruska. Lhostejný postoj většinové negramotné slovanské populace byl příčnou toho, že znovu pak již nikdy nepovstalo a bylo nahrazeno židovským projektem SSSR, po jehož zániku zbylo jakési torzo zvané SNS v čele s tzv. Rusku federací, jejíž Putinův režim považuje Širopajev za "pravoslavný neostalinizmus": směs těch nejhorších prvků byzantské a bolševické fáze Projektu. Je to vláda komisařů požehnaných pravoslavným duchovenstvem, kteří rozšiřují impérium na úkor bílé populace Ruska, přičemž podporují občanské vlastenectví, míchání ras, alkoholismus a mystiku, protože opilci a kvazi vlastenci, co se bojí Boha (nebo spíše: boje kněze) se nebudou nikdy bouřit proti svým pánům.

  OdpovědětSmazat
 4. Ze mne to samotneho nenapadlo. Slovani jsou negramotni a Nemci jsou ybr ales. Vzdyt je to tak jednoduche.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.