Reklama

sobota 28. října 2017

Ústavní soud: Vodu je možné vrátit do rukou obcí

Radek Novotný
28.10.2017   Outsidermedia

Ústavní soud dne 24.10.2017 ke kauze tunelování Vodárny Kladno Mělník, a.s. potvrdil můj názor na nemravný komplot, kterým anti-politici instalovali mezi lidi a vodu protiprávně soukromý penězovod a tím zisky z vodného a stočného vyvedli na účty cizinců.Ústavní soud umožňuje protiprávní stav ukončit a napravit ve prospěch lidí a měst. Vodu je možné vrátit do rukou měst. Stačí, když soudy budou trvat na dodržování zákonů a politici budou pracovat pro města a ne kolaborovat.


Co znamená tento nález Ústavního soudu ČR pro lidi a vodu?

Ústavní nález znamená, že soudci, kteří měli protiprávní stav ukončit, odmítli jednat v souladu se zákony ČR a tím hráli do karet cizincům. Díky tomu je voda na Kladensku léta protiprávně v rukou cizinců a do zahraničí odteklo z peněženek lidí kolem 650 mil. Kč. Lidé je zaplatili v předražené ceně vody.

Pokud se prokáže, že peníze inkasuje od lidí léta protiprávně, pak je bude muset vrátit.

 

Vodu je třeba bránit a je třeba ukončit nemravný systém

Vedení obrany okresní vodárny a dosažení tohoto Ústavního nálezu mne stálo 14 let života, neskutečné množství práce, úsilí, energie a času a přes 2 milióny korun jen za právníky.

Jsem toho názoru, že za šanci zastavit hanebnou kolonizaci české vody a naši republiky to stálo.

Ústavní soud umožňuje posoudit protiprávní jednání organizované skupiny, které vedlo k pokoutné instalaci koncernu Veolia na místo jejího přímého konkurenta, městské společnosti Vodárny Kladeno-Mělník, a.s. Jsem toho názoru, že tento komplot je možné ukončit.
 

O co jde v soudních sporech ve vodárnách?
 • O ukončení drancování peněženek lidí.
 • O ukončení tunelování okresních vodáren.
 • O VODU o základní surovinu pro život.
 • O odsun cizinců od české vody.
 • O ukončení kolonizace České republiky.

Zdroj a místo, kde lze stáhnout celý rozsudek ÚS: Pravda o vodě

29 komentářů :

 1. Pokud by u nás existovala elementární spravedlnost, měli by i Vám i odběratelům vody zaplatit dosud vzniklé škody nejprve oni všichni zločinní soudci.
  A ti ať by se vyrovnávali s Veolií atd.
  Doufám že se blíží doba, také díky Vám, kdy budou všichni špatní soudci odsouzeni. Ostatní nadále hmotně odpovědni.
  Sledoval jsem Vaše úsilí s úžasným obdivem, díky velice, Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O vině politiků se ani nezmiňuji - na to nemám slov. Děda.

   Smazat
  2. Chtěl bych jenom připomenout, že ten Okamura jehož program je podle různých myslitelů zde nerealizovatelny, v něm má cosi jako odpovědnost politiku, což mi v tomto případě přijde velmi dobře realizovatelne. Co v tomto případě nabízí Babiš - EET? Líní a neschopní si užijí, jak pracovitemu sousedovi chcipne kráva, o kterou by se oni stejně nechtěli starat, ale že je ve skutečnosti odřou velké korporace jim nikdy nedojde.

   Smazat
  3. soudci a hlavně městy placeni pravnici kteři z te statni vody maji dividendi a ty smlouvy vymysleli kde naklady hradi město a zisk jde do pr-yč až by jsme žasli

   Smazat
 2. Jména, jména, jména !!! Trest smrti utopením !!!

  OdpovědětSmazat
 3. Moc Vám fandím, pane Novotný.
  Doufám, že Vaše záslužná činnost bude mít zdárný výsledek a že všichni ti lumpové a zločinci se budou zodpovídat.
  Nejlepší by na ně byl soudce Lynch, občas mě mrzí, že žijeme již v o něco civilizovanější době - ale oko za oko, zub za zub by mělo platit stále.

  OdpovědětSmazat
 4. Utratit je. Anebo deratizovat :-). A vykonavatelum tvrde baganci do kouli.)))

  OdpovědětSmazat
 5. Proto je třeba schválit zákon o hmotné odpovědnosti politiků, soudců a prokurátorů. A zákon o jejich odvolatelnosti.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A taky zakon o trestni odpovednosti s navysenim trestni sazby 3 krat oproti trestni sazbe za stejnej delikt, pokud se ho dopusti statni zamestnanec,soudce,prokurator anebo politik.

   Smazat
  2. Václav Souhlas.

   Smazat
 6. A jak to vypadá s vlastnictvím vody v celé ČR? Budou ti, kteří podepsali smlouvy s Veolií souzeni za vlastizradu, za postoupení strategické suroviny cizímu státu a ohrožení obyvatelstva?
  Nepostoupila již Veolie správu nad českou vodou jiné společnosti?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pokud se pamatuji tak byl souzen jen Novák z Chomutova že za úplatu prodal akcie plynárny . To byl účel privatizace obce dostaly akcie a nejenom jeden zastupitel ale v celé republice zastupitelé prodávali jak zběsilí. Zrovna tak zprivatizované státní podniky jejich správci prodávali jak na jarmarku.

   Smazat
 7. Veškeré hospodářské závazky poškozující zájmy této země podepsané podvodníky z politických stran jsou neplatné.
  Není těžké dopátrat se šlendriánu jenž naší zemi způsobili podvodníci v kravatách.
  Vodárny, pivovary, železárny, těžební průmysl, mlékárny, pekárny, nemocnice...atd
  Tyto smlouvy uzavírali kriminálníci proti zájmu a vůli lidu a státu Bohemia*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tyto smlouvy uzavírali kriminálníci proti zájmu a vůli lidu a státu Bohemia.

   Neznám stát Bohemia !!!

   Smazat
  2. ...dříve stačilo dát do odkazu Bohemia a vypadlo Česko.
   Také západní Evropané vědí co to znamená,
   hovořím z vlastní zkušenosti*

   Smazat
 8. Toz tento politické ksindl, které reprezentoval...opakojo reprezentoval ceskó spolecnost ide do hajzlo je konec toz tresty bodó jako v Cíne zastrelit.......slonce v dosi .....howk

  OdpovědětSmazat
 9. No to jsem si oddychl, že se to nesvádí na Babiše. Píše se o něm jako o nejhorším zločinci všech dob, v ČR zavinil snad všechen zmar, od vydrancování a rozprodání majetku státu, zničení průmyslu a zemědělství, školství, zdravotnictví a kultury- tak alespoň že ta voda se mu nedává za vinu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:36 hloupě kecáš mimo problém. Převládá otázka, co lze od Babiše očekávat. To je racionální. Pro předvolební období je všude ve světě typické, že strany všemožně napadají svoje konkurenty. Se svými preferencemi to pro všechny logicky byl Babiš. Na tom nejen že neztratil, ale získal.

   Smazat
 10. Za Kalouska se řešili jiné závažné skutečností. Například vymyšlený Ráth za sedum melounů nastrčených v krabici, ale že nám odtékali miliony do ciziny,do kapes těchto politiků ,soudcu a jiné verbeže to se na veřejnoprávní média nedostalo ani náhodou.Dát do do přádku museli bychom do holých rukou vzít klacky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napiš jméno toho soudce, kterému odtekly do kapsy miliony a dolož to.

   Smazat
  2. 28. října 2017 22:01
   To je snadno doložitelné, zadarmo to nebylo a asi mu nikdo nedržel pistoli u hlavy. A pokud věříš v nepodplatitelnost soudců a jejich zásadovost tak se nech léčit.

   Smazat
 11. Mno tak já nevím, autor nebo někdo jiný kdo tady nadává na cizí majitele vodáren by mě mohl možná opravit.
  CO já si pamatuji tak po plyšáku se stát vody rychle zbavil tak že ji převedl bezúplatně na obce.
  Měl k tomu dobrý důvod protože většina vodovodů a kanalizací byla v havarijním stavu, který si vyžadoval nemalé investice, které by stejně vedly ke zvyšování ceny vodného a stočného. Mno a většina obcí aby si ušetřila handrkování s občany to normálně prodala zahraničním vodařům. Takže žádná krádež přátelé byl to obchod. Za lidskou blbost se platí protože žádný opravdový hospodář se nevzdá zdrojů vody za žádnou cenu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jedno, jak tu krádež nazveš. Obchod, krádež, zašantročení, džusování, tunelování, odklonění, výsledek je stále stejný, máme holou řiď a ještě k otmu nemůžeme o sobě rozhodovat, jako svéprávná komunita.

   Smazat
  2. 21:23 být stát řádným a odpovědným hospodářem, tak nepřipustí, aby tak strategická veřejná služba jako je zásobování pitnou vodou se stala zdrojem zisku zahraničního podnikatele. To snad je jasné!

   Smazat
  3. Vodovodní řád (rozvody)zůstal státu, obcím, prodalo se pouze to, co nejvíce neslo a co patří k základním strategickým komoditám států - zdroje vody, úprava vody a její distribuce.
   Opravte mne, je-li tomu jinak.ČR má také strategickou polohu jako rozvodí - Labe, Odra,...

   Smazat
 12. naše jměni je kneutahani a co na to vovčan ten jen čumi co mu soudruch starosta většinou stranicky turista rozkaže bez naznaku odporu a když někdo řekne jak to je tak zněj udělaji dementa viz město dotuje zimni stadilon protože tahruza nema finance na to aby ho provozovalo ale opravy plati ze sveho aještě dotuje provoz a soudruh spřateleny podnikatel si masti kapsu vic než si myslel a když to krytizuje někdo ze zastupitelu tak zněj udělali vola ktery nema všech pět pohromadě no a voda to už je folklor na ktery by se dali nachytat i zajezdy z ciziny

  OdpovědětSmazat
 13. Česko je kolonie a jako taková musí přispět svým dílem na záchranu tzv. Sobotkova "tvrdého jádra" EU. A kdo to doposud nepochopil, tak tomu bude na stravu a byt přidělena imigrantská rodinka - lze si i vybrat odkud, od Bangladéše třeba až po Kongo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EON ČR - soukromá německá firma danící v Německu - provozuje zcela zdarma elektrické rozvody, sloupy a trafostanice vystavěné na soukromých pozemcích před r. 89.

   Smazat
 14. 29. října 2017 0:34
  Jsem si téměř 100% jistý, že ne všechny obce svou vodu prodaly. Takže jestli se cítíte jako podvedený trouba, tak je to vaše vina, protože se zajímáte o politiku jen plácáním na NR. Kdyby jste se o věci staral nemohlo by zastupitelstvo ve vaší obci vodu prodat.
  PS, Nazvat obchod krádeží může jen zakomplexovaný trouba.
  Sorry jako.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.