Reklama

úterý 17. října 2017

V Sýrii zabitá Bílá vdova učila svého 12-letého syna podřezávat krky


17. 10. 2017        zdroj a zdroj
Britská teroristka Sally Jonesová, také známá jako Bílá vdova, učila 12-letého syna Jo Dixona odřezávat hlavy. Jak píše The Sun, "učebními pomůckami" byly kozy. Tímto způsobem matka, která se připojila k DAEŠ, zvykala syna k násilí.


Podle tvrzení zdrojů se Hamza Hussein (toto jméno dostalo dítě u DAEŠ) vyznačoval silným charakterem, vysoce jej hodnotili dospělí teroristé i vrstevníci. Dítě se dokonce stihlo vyznamenat, když popravilo pro videozáznam vězně střelením do hlavy.

50-letá Jonesová a její syn byli zabiti v Sýrii v důsledku úderu amerického dronu v červnu. Žena byla zabita při pokusu o útěk ze syrského města Rakka, obklíčeného kurdskými oddíly. Až do své smrti vedla ženské křídlo skupiny Anwar al-Awlaki, které se zabývalo přípravou teroristických útoků v západních zemích.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. Důvod k oslavě , že oba pošly ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NO A TU VLASTNE VSECI CITAME AKA TA UMIERNENA OPOZICIA KTORU NAM PREZENTUJE AMERIKA SIRI DEMOKRACIU TYM ZE NAM KRESTANOM REZU HLAVY!!!! VED TO NEMAL ANI HITLER V 2 W W. A PROPAGANDA PISE O FANATICKYCH DETOCH KTORE BOJOVALI V RADACH SS. VED SI SERU DO TOPANOK!!!!!!!!! Nemam pravdu???

   Smazat
 2. dvě kreatury po smrti.A líto mi není ani jedné z nich...

  OdpovědětSmazat
 3. Škodná zvěř má být likvidována. Ač je to žena a dítě, nemám slitování s těmito jedinci, které ani nemůžu lidmi nazvat.

  OdpovědětSmazat
 4. Takto zatocit so vsetkymi bez lutosti,je to ludsky odpad

  OdpovědětSmazat
 5. Ono nadarmo se neříká, že "Poturčenec je horší Turka". U Bílé vdovy a jejího syna to platí mna 100%.

  OdpovědětSmazat
 6. v české republice uřezávačům hlav rozdavají vaznamenání Topolánek- Mašínové

  OdpovědětSmazat
 7. Jo tihle řežou hlavy a černoši z Afriky nejdřív člověka domlátí do polomrtva pak mu dají pneumatiku na krk a zapálí ho. Čím delší agonie a utrpení tak je to pro ně lepší. A dělají to i ve městech.

  OdpovědětSmazat
 8. A ptáte se vůbec někdo proč to ti teroristi dělaj ? Všechno je jinak. Krmený jste záměrně mediálně hovadinama, aby se občané k teroristům nepřidávali. Proč ? Protože teroristi bojujou proti zkorumpovaným vládám a nenažrané elitářské honoraci, která vám občanům krade děti a práva ! Proberte se ! Myslíte, že tohle vám někdo řekne v tv nebo napíše do tisku ? Teroristi ve skutečnosti bojují za svobodu a práva těch, co nejvíc řvou, že nemaj peníze, platí předražené nájmy, mají exekuce atd. ! Používejte mozek.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.