Reklama

pátek 13. října 2017

Video pro ty, kteří Slovensku závidí Andreje Kisku

14. 10. 2017

39 komentářů :

 1. Ten blb řekl "Entré"?
  Po těch finančních skandálech se k němu havloidi moc hlásit nebudou.
  Zbohatlická, exekutorská mafie, která se chlubí nakradeným majetkem.

  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/444498-kiskov-pozemkovy-skandal/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ACH Boze ludia ja neviem kto tohoto tupca mohol na Slovensku volit.Tento homosapien nevie hovorit!!Luzer chrapun uzernik a danovy podvodnik!!!Ale nesmiem zabudnut FASISTA!!!!!

   Smazat
 2. Bože,to je vůl....

  OdpovědětSmazat
 3. Kisku nikdo soudný Slovákům závidět nemůže, je to odporná nabubřelá krysa a zloděj

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:34 Přesně tak a fico do party a je vymalováno.

   Smazat
  2. Já Slovákům Kiska závidím. Kdybychom tak moudrého prezidenta měli také, v televizi bychom měli další humoristický program a mohli bychom se čemu smát. Hraji si na filosofa a je to obyčejný kašpar.

   Smazat
 4. Dopozeral som k slovám empatia, súcit, potom som sa skoro povracal. Úžernícke hovedo. Jeho dobrovolné exekútorké predaje domov, kde za 15 tisíc, prišiel človek o strechu nad hlavou, samozrejme bez doplatku zostatkovej ceny. Veď nebol problém, predať byt za 10 000 € a ešte človek zostal tisíce dlžný. A ako sa taktne mlčí o jeho podvode pri voľbe prezidenta. Porošenko je jeho krvná skupina. Kotleba je vedľa neho dvojročné decko. Toľko o fašizme na slovači.
  AN

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně, do první minuty 30 vteřin, dál jsem to nedal. Stačilo. Mám natolik rozvinutou empatii, že je mi jasné, kam to povede.

   Smazat
 5. ÚŽERNÍK NABÁDÁ DĚCKA,ABY AŽ BUDOU MÍT NĚJAKÝ MAJETEK A PRACHY,MYSLELI NA TY,KTERÉ ON JAKO ÚŽERNÍK,PŘIVEDL NA MIZINU.TEN ZMETEK ZBOHATL NA LICHVĚ,KDY OKRÁDAL LIDI ZAHNANÉ DO KOUTA.NĚCO TAKOVÉHO JE VRCHOL HNUSU.KISKA JE NESKUTEČNÝ ZMETEK.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak proč si ho zvolili?!:))))))

   Smazat
  2. Prečo? Vás nikto nikdy neoblafol peknými rečami?

   Smazat
  3. Potřebuje, aby se kola točila dál, když nebude nikdo těm obětem pomáhat, tak se to zadrhne a nepokapou dál penízky, takže je potřeba do toho zapojit ještě další a další dobrodince.

   Smazat
 6. Rika spravne veci, spis v jeho podani to zni blbe

  Pochopil jsem z toho ze je bohaty ale nestastny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem zase nepochopila, zda to myslíte vážně, nebo ze srandy.

   Smazat
 7. Tehdejší kandidát na post prezidenta, KISKA,
  měl jediného protikandidáta a to byl FICO.

  KDO sledoval jejich předvolební duel (najdeš na youtube),
  tak tomu muselo být jasné, že Fico neuspěje,
  neboť ten křivák Kiska přišel s kampaní, model USA.
  Není divu, že mu občané naletěli.
  NĚCO
  tak lidsky odporného, jako je současný slovenský prezident, se sotva najde, takže Slovákům není co závidět...

  OdpovědětSmazat
 8. Zdá se, že Slováci jsou příliš slušní a důvěřiví, když tomuhle primitivnímu manipulovaní věří. Až je mi jich líto. Je to asi způsobené tím, že u nich byla vždycky taková úcta k titulů, šlechtickým titulům, oceňovali především noblesní chování a dekórum. A tak je takový manipulativní žralok schramstne jako malinu. Divné je, že to vypadá, že ho zvolí znovu. Asi jako tady voliči ODS si nechtěli nikdy přiznat, že je to banda podvodníků, tak si nalhávali, že to je jenom nepřízeň opozice. No nic, vlastně o nic nejde, ale je to pro nás poučené.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toľko slniečkárov nie je, aby ho zvolili, je to hanba slovákov

   Smazat
 9. Kiska prezidentom... nedozierny trapas.. hambim sa, ze som ho volil. Tento chlap rozprava o etickych hodnotach, o novej kulture v politike.. Danovy podvodnik.. spekulativny nakupca pozemkov pod Tatrami.. neexistuje jedina jeho zapamatatelna myslienka.. sama vata a dristy..

  OdpovědětSmazat
 10. Loutka globalistů, jak vyšitá, srovnatelná s Porošenkem či Macronem a Merkel. Lehce se mu žije, nepotřebuje myslet, jen papouškuje jako ostatní loutečky. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 11. A to jeho žoviální sednutí na stůl..... Má tu manipulaci vytuněnou do posledního gesta!

  OdpovědětSmazat
 12. Mně přijde, že se těm študentíkům vysmíval, no a na tvářích těch posluchačů je dost dobře vidět otázka "Co to proboha je?"
  A to pořekadlo také obrátil, říká se sytý hladovému nevěří a ne naopak. I když to tak také platí, ale ne v té míře.
  Už když ho zvolili, jsem se náramně divil, co se to se slováky stalo. Loutka USA alá lHAlWELl.

  OdpovědětSmazat
 13. Říká věci, které jsou v podstatě pravda. Jak může být člověk šťastný, když lpí na majetku, když se sám zabezpečuje /i na úkor ostatních/, na svém zabezpečování lpí do krajnosti? Čím je kdo bohatší, tím víc se ho to také většinou dotýká. Spíše projde velbloud...aneb rozverné kázáníčko pana komedianta.

  OdpovědětSmazat
 14. ...ještě mne napadá, že podobná skleníková hydroponní moudra rozdává i Tomáš Sedláček.

  OdpovědětSmazat
 15. Volil som ho, pretože sľuboval rešpektovať mienku voličov a že bude hájiť ich záujmy. Bol bohatý, takže nešiel na funkciu, aby sa zapelešil, jak je to v politike bežné. Nevadil mi spôsob získania majetku, bol podnikateľ, musel rešpektovať zákon a keď niekoho ošmekol, jeho vec a vec orgánov činných v trestnom konaní. Možno niekomu aj pomohol. Ostatní kandidáti nestali za moju pozornosť: Fico, Kňažko - sprofanovaní v minulosti, sebastredný Prochádzka s prehnaným sebavedomím a nedostatočnými životnými skúsenosťami. Ostatní odvážlivci s nedostatkom sebareflexie a mnohokrát s naivnými a blbými názormi. Uznáte nebolo koho. Čo z neho vzišlo? Neháji ľudí, mám osobnú skúsenosť, keď som sa obrátil na jeho kanceláriu. Nerešpektuje mienku ľudí naopak snaží sa ich mentorovať. Vychádza z príslovia, že komu dal boh úrad, dal mu aj rozum. Použil by som v jeho prípade ešte iné príslovie: Komu neni z hora dano v apatieke nekúpiš. Nezáviďte ani neháňte, ale sa poučte. Budú ďalšie voľby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A hrabe. To jste ještě zapomněl. Kdo má prachy, vždycky chce víc, nikdo nemá nikdy dost.

   Smazat
 16. Máme tady dost českomoravské kyšky, na co ještě tu slovenskou.

  OdpovědětSmazat
 17. Musíte volit ty, na které šmejdi podávají trestní oznámení a nemůžete udělat chybu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dodatek - a když je to populista, extrémista a je titulován jako protievropský zaměřený, tak to je přesně to, co republika potřebuje.

   Smazat
  2. Populista, extrémista a xenofob :-)

   Smazat
 18. Co tím chtěl básník říci nevím, ale zajímalo by mě za jakou cenu prodává ony "moudra"...

  OdpovědětSmazat
 19. Jednemu je spatne z toho, co ten uzernik Kiska placa, mysli si ze kdyz se uzerou a podvody dostal k velkym penezum tak muze poucovat jiny,

  OdpovědětSmazat
 20. Toho je skoda za prezidenta sk. Mal by ist do usa tam by mu to sedelo .

  OdpovědětSmazat
 21. Inu sluníčkář (bez přívlastku) každým coulem a slovem! Pohoda prosycená všelikými empatiemi, nezištnostmi, altruismy, štěstími z něj přímo sálá jako ... alkoholový odér.
  Je užitečné si takovéto i poslechnout, to aby se člověk měl na pozoru před podobnými, kteří se i u nás derou na Hrad.
  I z jejich úst znějí podobně pokrytecké floskule, a i jim dokážou studentíci po těch blábolech ještě i zatleskat ...

  OdpovědětSmazat
 22. Stačilo jak na slavíně strašil s věncem Ukrajinské trikolóri . Hlavně že tam byla jen Ruská delegace . Zlatý Zeman .

  OdpovědětSmazat
 23. KISKA JE TO NEJODPORNĚJŠÍ,CO SLOVENSKÁ POLITIKA DNES MÁ.KLANĚT SE BOHATÝM HAJZLŮM,TO NENÍ FENOMÉN DNEŠKA.BYLO,JE A BUDE.PAK DOCHÁZÍ K PROCITNUTÍ,VYSTŘÍZLIVĚNÍ.JENŽE,POZDĚ BYCHA HONIT.ČESKO MÁ DNES KAUZU BUREŠ.TAKY TO BUDE CHVÍLI TRVAT,NEŽ TO ČECHŮM DOJDE.SLOVÁKŮM TO SNAD S ÚŽERNÍKEM KISKOU,VÍTAČEM ARABŮ,UŽ DOCHÁZÍ.

  OdpovědětSmazat
 24. POSLOUCHAT TYTO MORALITY PRÁVĚ OD KISKY,JE CHUCPE.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.