Reklama

středa 25. října 2017

Volker jede do Kyjeva pro ústupky ohledně Donbasu


25. 10. 2017      zdroj
S odvoláním se na své zdroje v ukrajinské vládě Interfax-Ukrajina oznámil, že zvláštní vyslanec ministerstva zahraničí USA pro Ukrajinu Kurt Volker se v nejbližší době setká s Petrem Porošenkem. "Proběhne setkání prezidenta s Volkerem ... Bude to během příštích 10 dní", řekl zdroj agentuře. Toto setkání se bude konat před třetím jednáním s Ladislavem Surkovem.


Jak uvádějí ukrajinské listy, účelem návštěvy Volkera na Ukrajině může být získání záruk od Petra Porošenka. "Nedávno Rada prodloužila zákon o zvláštním postavení Donbasu, ale je deklarativní, je nutných dalších 16-18 zákonů, základy pro fungování místních samospráv, uskutečnění voleb, posílení zvláštního statusu", vysvětlil Vesťam expert na mezinárodní záležitosti Anton Kučuchidze. Expert se ale domnívá, že Kyjev, který dva roky mluvil o destruktivní povaze Minských dohod, nemůže rychle otočit svou rétoriku pod tlakem USA.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. Nová totalitní republika je false flag řízený Chovanci? Politickému trafikantovi odstranili jím vystavený článek o Sorošovi, kde se mluvilo o vyhnání agentů cizí státní moci usilujících o globální kontrolu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Presstitutům vypadla autocenzura, do oběhu unikl politicky nekorektní a závadový článek a požár musel hasit bývalý havlista, který obnovil europrotektorátní pořádek a klid na práci.

   Smazat
 2. Ten Americkej zmrd ma vyridit Prasacenkovi aby si zabalil svych par svestek a zdekoval se aby neskoncil jak Ciaucesku.Zadna UST/United States of Terrorist/uz nebude a tak mu prijde dat extrema uncito.
  Rad bych videl toho ukosskyho zmrda i s Jajcenjukem jak se kolebaji ruka v ruce poveseni za nohy na ostnaci na hlavnim namesti v Kijeve.
  Hned bych si skocil po par lahvi a pratel abychom to statecne zapili.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to horší než to vypadá. Přijel úkáčkům zakázat útok na Kerčský most. Došlo jim, že Putinova trpělivost je na hranici.

   Smazat
 3. Copak je Kurt Volker nějaký agent cizí státní moci usilující o globální kontrolu? Tady budou redakční hitlerčíci také alternativně gumovat - stahovat již vystavené články a likvidovat diskuze, pálit Tóru a nakonec nasazovat lidem náhubky a zacpávat ústa roubíky jako v případu Soroš?

  OdpovědětSmazat
 4. Okleštěná diskuze na NR se podobá svobodě na Ukrajině a je vizitkou karakteru bývalého havlisty a politického trafikanta.

  OdpovědětSmazat
 5. Tak co sem strkáš ten ussackozbytečnej rypák????
  Hovnodolni Honolulan má V.I.P. stránky,tady tě nikdo nedrží!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Redakční k/análníku, tebe nikdo cenzurovat nebude, jsi pro polistopadový režim neškodný , navíc fandíš potírání informací o Chorošovi a jeho z Budapešti za protimaďarskou činnost vyobcované univerzitě, kterou chtěl Hrabiš promtně pozvat do Prahy.

   Smazat
 6. Měl by na Kyjev uvalit sankce za bojkot minských dohod.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.