Reklama

neděle 8. října 2017

Záminky se mění, liga proti Rusku zůstává

Jaroslav Loudil
8. 10. 2017
Říká se, že kdo si  z vývoje dějin nevzal poučení ,bude donucen si je znovu prožít. Kdysi  v časech Třetí říše  došlo k pokusu "slepit"  ze  "všech ochotných servilních říšských  podžtašků" -"Jednotnou protibolševickou, rozuměj protiruskou frontu. Dokonce bylo vyrobeno i poštovní razítko s tímto logem a každá pošta tak s tímto "protibolševickým razítkem mohla razítkovat". 


Dějiny se skutečně opakují  a tak jsme opět svědky pokusu o slepení : "Jednotné evropské protiruské fronty". A opět u toho má kdejaký americký podržtaška z Praha, Bratislavy či Varšavy  patolízalsky sekundovat. Možná už Brusel, kde sídlí NATO, chystá také vydání svého razítka s nápisem :" Europas Einheitsfront gegen den Russland". Do spolku NATO jsou tak naháněny neuvěřitelné zkrachovalé  kreatury typu islámské Albánie, kavkazské asijské Gruzie či občanskou válkou rozvrácené Ukrajiny, kterou ovládají polofašistické  nacionalistické struktury. Diktátorské  Turecko neuvádím, to je členem NATO už dávno.

Celá Evropa, nahnaná do vyhnívajícího spolku NATO, se tak má pokusit společně opět jednou "složit"  nepoddajného  ruského medvěda = největší stát na světě. V minulosti na tom už zcela pohořel Napoleon či Hitler. Nyní se o to máme pod taktovkou Washingtonu pokusit znovu my , Evropané. Nám ,Čechům, Slovákům,Polákům, Bulharům, Srbům , .. se do toho zrovna moc nechce. Proč bychom se my Slované měli navzájem vraždit na pokyn z Washingtonu ?? Nebylo by náhodou lepší uznat ruské právo na samostatnou vlastní mocenskou politiku, než se pokusit udělat  z Ruska násilím takového amerického servilního podržtašku jako je třeba Česko nebo Belgie ? Našim vládcům se v roli věčných  patolízalů  zřejmě líbí a tak jsme se po roce 1989 vrhli do náruče USA . Dle mého soudu,  nikoli zrovna šťastné rozhodnutí. Historie nás o tom přesvědčí.

P.S. Mně vyhovuje Rusko takové jaké je. Hrdý stát s vlastní nezávislou politikou. Má na to plné právo. Je největším státem světa a  v Evropě má zdaleka nejvíce obyvatel. A podle toho by se s ním mělo  i jednat. Dosavadní světový policajt USA se se svojí zahraniční politikou zcela znemožnil. To, co předvedli v Iráku, Afganistánu, Lybii, Vietnamu  nebo Sýrii je prasárna první kategorie, ze které musí každý soudný člověk zvracet. Tedy jen pokud nepřehlédne několik milionů zavražděných nevinných civilistů.

16 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Autor prokazuje základní nevzdělanost: parafrázuje sice nacistickou praktiku, ale činí tak neobratně, neboť ani neví, že "Russland" je středního rodu, a navíc se člen v němčině v nominativu u názvů národů vůbec neužívá.

   Smazat
  2. Né že by na tom nějak záleželo, ale autor asi opsal pouze to, co je vepsáno v razítku u té poštovní známky z té doby.

   Smazat
  3. 20:42 autor zřejmě není němčinář. To se stává. K obsahu článku nic?

   Smazat
 2. Hlavně z Waršavy tady jsem úplně skeptický k nějaké V4. Ta averze těch bohulibých polských katolíků, kteří mají plné pysky božího odpuštění a milosti, nastavování druhé tváře jsou ve skutečnosti totálně protirusky orientovaní.

  OdpovědětSmazat
 3. Ti, co by to měli číst, to číst nebudou. Mají svou pravdu na iDnes hovno a dalších devadesát procent tištěných či inter žump. "Česká" kalouskova tele vize tomu dává punc.

  OdpovědětSmazat
 4. Byrokracie vládne světu. (cituji Putina) Odevzdáním socialistického bloku, jsme dali byrokratickému aparátu USA (vojensko-průmyslový komplex) dalších deset života ve stylu "mňam-mňam,šuk-šuk,hamty-hamty" samozřejmě za maximálního přispění našich vlastních elit usazených v byrokratickém aparátě KS, kteří záviděli a chtěli stejný "mňam-mňam,šuk-šuk,hamty-hamty" jako má státní elita USA. Jenže kde nic není ani smrt nebere a proto teď ty chytřejší z elit jsou nuceni svět stabilizovat a rozebrat byrokratickou strukturu (vojesko průmyslový komplex USA - pax Amerikana).

  Takže byrokratická struktura USA se brání a potřebuje nepřítele a také další zdroje na svoje fungování, něco by získali zničením Ruska a rozdrobením ho na menší celky a genocidou jeho obyvatelstva. Mimochodem již vešlo veřejně ve známost, že plánují převrat v Rusku a odstavení Putina v roce 2018, ale to jim asi nevyjde jsou již příliš průhlední.


  Na závěr něco od krále parazitů Karla Marxe o byrokracii (aby se lež dala zamaskovat musí být ukrytá mezi mnohými pravdami nejlépe kaleidoskopicky uspořádanými):

  Byrokracie je kruh, z něhož nikdo nemůže vyskočit. Její hierarchie je hierarchie vědomostí. Vrchy se spoléhají na nižší kruhy ve všem, co se týká znalosti detailů; nižší kruhy důvěřují vrchům ve všem, co se týká chápání všeobecného, a takovým způsobem se navzájem uvádí v omyl. Všeobecný duch byrokracie je tajemství. Zachovávání toho tajemství se zabezpečuje v jejím vlastním prostředí její hierarchickou organizací, a ve vztahu k vnějšímu světu (společnosti) – jejím uzavřeným korporativním charakterem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:16 v souvislosti se snad citovanou argumentací je zvláštní napsat: „Na závěr něco od krále parazitů Karla Marxe...“, když ten nezpochybnitelně odkryl kapitalismus jako parazitistický společenský systém a určil zákonitost jeho vývoje. Tato zákonitost je realitou především USA každým dnem nezpochybnitelně potvrzována. Nevím, proč by Marx měl být králem takového typu lidí, jako je Paris Hilton a dalších podobných, které můžete najít třeba v Blesku. Chcete snad tvrdit, že ti kteří se živí prací, která tvoří skutečné životní potřeby, jsou parazité? To si troufnu tvrdit o vlastnících například Fortuny, Sazky, nebo poskytovatelích spotřebitelských půjček. Připomínám si občana Horáčka, který se domnívá, že způsob kterým zbohatnul, je dobrým předpokladem pro funkci prezidenta republiky. Řekl bych, pravděpodobně ve shodě s Marxem, neskonalá drzost!

   Smazat
 5. Talmudistickému parazitu v totálním ovládnutí svšta brání jediná síla a tou je Rusko, krok po kroku se vymaňující z pod jeho vlivu a proto ta repetice nástupu Hitlera k moci a koncentrace zdrojů Evropy, aby ta opět se pokusila o Drang nach Ost pro sionisty stejně cizíma rukama, jak se o to pokoušeli za posledního půl tisíciletí už několikrát a vždy marně...
  Nyní ale riskují, že ten pokus bude poslední pro celou zeměkouli a pro ně zcela jistě,protože pak,pokud to nezvládnou podle svých představ, teprve nastane ten "Endlósung"...jejich...

  OdpovědětSmazat
 6. Dementni moulove z USA a NATO jeste budou zirat kdyz vyprovokuji vojensky stret s Ruskem, O tom ze je vetsina obcanu Ceska, Slovenska , Srbska a Bulharska nepodpori je vic jak jisty, Zadni normalne myslici clovek si nepujde palit prsty za valecne zlocince z USA

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale - vždyť nic nevyprovokují! A jestli vás inspirují k věčnému strachu žvásty na novinkách ( o Kimovi a bla bla - každý den) tak tento bulvár tak činí proto, že se blíží konec roku, a oni potřebují namakat ještě hodně diskuzí, aby se zase dostali na svoje tučné příjmy. Opakují denně to samé - v současné době je to šílený střelec v Las Vegas, do toho KIM, a předtím to byl Babiš a do toho Kim. Ale to podstatné - a tím je ohavné kupčení s lithiem - tak o tom ani ťuk, ale chápu to, zatím k tomu media nemají ty správné noty, ani dirigenta. Musí si vystačit s diskuzně osvědčenými bláboly. Jinak by to bylo už šíření poplašné zprávy, ale oni vědí, že se k žádné válce nechystá - to jen potřebují, aby lid blábolil na diskuzích. A o čem má blábolit - o míru? Ten by nezabral.

   Smazat
  2. 15:53-a proč si vy chytrej nachystali přes 4.000 kusů obrněné techniky v Pobaltí a tak honem narychlo mění v zemích EU legislativu ohledně braných zákonů,utužují centralizaci moci a represivního aparátu a rozjíždí budování tzv.evropské armády do které plánují vcucnout ty jinak v Evropě nepotřebných a plných adrenalínu a testosteronu statisíce inženýrů a doktorů z exotických krtajin?!

   Smazat
 7. Historie jasně ukazuje že říše mají vzestup a pád. To se však neobejde bez problémů. Nic nového pod sluncem.

  OdpovědětSmazat
 8. To se válečným štváčům nepovede maximálně tak zničit planetu a zahubit veškerý život.

  OdpovědětSmazat
 9. Hned po sametové revoluci, kterou někteří označují slovem hadrák, jsem si kladl otázku, jaký že má Václav Havel názor na sadistické řádění svých chlebodárců Američanů ve Vietnamů. Bohužel za celá léta jsem nikde nepodchytil Havlovo vyjádření k takovému tématu ...

  OdpovědětSmazat
 10. TEN PRVNÍ DISKUTUJÍCÍ JE KLASIKOU, JAK ODVÉST POZORNOST OD PODSTATY VĚCI A PŘEDVÉST SE JAKO GERMANISTA ČI GERMANOFIL. MNĚ TAM SPÍŠE CHYBÍ TEN PRAVÝ VÝKŘIK O ŽIDOBOLŠEVISMU, JAK BY SE ASI DNES TOTO SPOJENÍ VYJÍMALO A PŘIJÍMALO.
  Jenže my jsme nahradili antisemitismus antirusismem, stejně fanatickým a zejména frenetickým, jak jen to kdysi uměli nacisté. Prostě diktátoři války a vraždění z Bruselu nám tento postoj vnucují, abychom si zvykli na představu, jak z nás bude v lepším případě smaženice a že to VE SVĚTOVÉM KREMATORIU přebolí. To nás mají za blbce, že bychom věřili, že Rusko někoho ohrožuje, když je na svých hranicích obklopeno USA základnami. To snad ať nám vykládají, až budou ruské armády a rakety na hranicích Mexika či Kanady s USA. Po pravdě řečeno ale takový stav asi bude jednou poslední záchranou světa před USA atomovkami, neutronovkami a vodíkovkami. Víte, že USA došli k "hlubokému" poznání, že největší zisky jsou z válek a že se toho zisku nesmí vzdát, že by to byl podle nich hřích? Co na tom, že zařvou miliardy lidí, trénink v teroristických náletech mají z druhé světové války dobrý. Tak hurá, světe poddej(podělej) se! Amíci se dobře baví!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.