Reklama

sobota 28. října 2017

Zvolení Pirátů do Poslanecké sněmovny je sdělením, kam intelektuálně a morálně padáme...Snad to tak nebude...A nebo s tím něco uděláme?

Vincent Pribula
28.10 2017   Eurasia 24
Cucáci přemluvili bábu, jednadvacetiletý student přemluvil dědu, Kalousek a Gazdík přemluvili tři a půl milionů lidí v bídě. Zelení kooperovali s Piráty, vítači, homo lobby a přemluvili squattery i uživatele LSD a Cannabisu. Matematické počty a rozložení společenských vrstev zcela vyvrací úspěch devíti stran ve volbách.

Budou pidi strany užitečnými idioty? Za měsíc protestní elán opadne a jak dopadne Bartoš, Okamura, Babiš? Se zrádci se nejedná, nebo už ano? Vše rozhodnou ambice poslanců toužících po funkcích a moci. Otázka „kolik peněz bude stát sestavení vlády?“ je a byla v mega státních zakázkách. Tam se rozhodne a tam je třeba nasměrovat pozornost. Spojení pekla a nebe pro státní zájem bude osvědčená rétorika politiků. Budou trpět za nás!

Opět budou vládnout loutkovodiči politiků. Z voleb se stala fraška, divadlo korporátních vlastníků zdrojů. Politici dnes mohou vše, ovšem nesmí překročit červenou čáru megabyznysu.
Provázanost pupeční šňůrou korupce je pevná, více než kdy jindy.

Jak je to možné, že máme rekordní počet stran v Poslanecké sněmovně?

Média se obratně tématu vyhýbají a pozornost směrují na neustálé napadání vítěze voleb. Názory na čistotu voleb jsou ve společnosti konstantní.


Jedni nevěří a mají pocit velkého podvodu, druzí věří na Ježíška a třetí na globální světové spiknutí sionistů.

Nejpravděpodobnější realitou zvolení devíti stran je společenská frustrace, dekadence, úpadek společenských hodnot a cílená dlouholetá debilizace mladé generace, která se pohybuje mezi realitou, mladickou nevyzrálostí a permanentním odporem k vylhaným autoritám.

Osobně se domnívám, že fragmentace politických sil je počátek obrovské a zničující společenské krize. Pojmy skutečných hodnot politici svou ignorací, mocenskou posedlostí a bezbřehým egoismem ze společnosti odstranili. Místo zájmů vlastních lidí, dětí, nemocných občanů, dali enormní prostor a podporu europarazitům v podobě likvidačních fondů národní suverenity.

Společenskou a politickou krizi platí zahraniční nadace, fondy na to či ono. To největší společenské zlo jsou všechny open fondy pro společnost, politiku a bla bla bla. Lidé už zcela vážně odmítají neustále sociopaty vnucovanou povinností „pomáhat“. Pro našince žádný fond není, který by zmírnil bídu a chudobu. Pokrytecké adventní koncerty jsou ostudné v porovnání s tím, kam tečou miliardy a komu.

Nějaká vláda bude a bude dělat, co jí bude dovoleno. Zda to bude vláda složená vítězem, či poraženým, je nepodstatné

Kdo usedne do příští vlády, bude pod dohledem Evropského protektorátu za přímé účasti našich europoslanců a bratrského dohledu ambasády USA. Za každou cenu udržet hodnoty, kterým už nevěří sami autoři. Je nutné udržet onen diktát, kterému drze říkají „demokracie“.

Kdo očekává změny k lepšímu, bude už po pětadvacáté zklamán. Zatímco papaláši budou jednat o vládě a excelovat v rétorice a obraně svobody či klást podmínky, za jakých budou vládnout a s kým.

V ten samý čas budou slušným lidem rozdávat pokuty za odhozený nedopalek, vyhánět dědky z vesnických hospod a slídit, kdo špatně topí, aby ekologická komanda mohla vtrhnout do vašich obýváků. Opět nám zatopí sníženou životní úrovní a žebráckou mzdou, kterou mají v plánu do konce časů. Mašinérie pojede dál sama z vlastní podstaty.

Hlídací psi demokracie budou stále krmeni za vytváření každodenní lži a manipulace.

Opět budou tajně schváleny integrační smlouvy a vyčleněny další miliardy na islamizaci společnosti.

Je třeba schválit zákon a přísný trest za porušení a urážku integrovaných. Zamaskovat bídu české životní úrovně a permanentní podsouvání nevychovaných a líných Čechů je úkol číslo 1 mediálních presstitutů. Náprava křivd, která je doménou KDU, bude nejlépe dovršena zrušením Benešových dekretů a odškodněním sudetských Němců.

Devět stran v českém parlamentu je strategické přeskupení s pomocí cílené fragmentace. Osvědčená strategie malých proti velkému a většímu. Chaos není jen výsledkem českých voleb, je to zákonitý proces: od společenského vrcholu ke dnu. Pokud se něco pohne, tak jen oněch tři a půl milionu lidí v bídě – při rostoucí ekonomice – k ještě většímu otroctví a chudobě. Opět se potvrdí, že mocenské elity budou vždy mocensky posedlé a neelity zdebilizované.

Zvolení Pirátů do Poslanecké sněmovny je sdělením, kam intelektuálně a morálně padáme. Vidíte, koho můžeme dostat do funkcí. Znak Pirátů si takticky upravili, protože překřížené hnáty a lebka je znak násilníků, vrahů a loupežníků. Tak tu máme nějaké umírněné piráty, kteří popírají svůj skutečný symbol na vlajce. Přes deset procent voličů poslalo do českého parlamentu znak lebky a zkřížených hnátů, to je jediný a skutečný symbol Bartošových korzárů.

Zda se budou chovat podle jejich skutečného kultovního znaku, ukáže čas. Hesla „drogy do každé rodiny“ společnost popudí. Jejich slova o boji s korupcí narazí na onu velkou benevolenci užívání drog. Mládež je radikální, dokáže být i brutálně cynická. Pokud má pocit, že ji zkušená generace usměrňuje, jedná se vždy o nesprávně pochopeného generačního soupeření.

Zklamaly téměř všechny politické strany. Krom zklamání dovedly společnost ke lhostejnosti, enormní bídě a zadlužení. Výkřiky pravdy a lásky působí jak červený hadr na býka, protože to vykřikují neustále dokola ti největší zloději a podvodníci.

ODS je strana, která jako jediná nechala zavřít řidiče s žebráckým platem kvůli tykadlům, jež namaloval na hlavy papalášů. To se jen tak nezapomene. Je až smutné, kam spadla strana ČSSD. Vedení zcela propadlo mamonu a funkcím. Je to strana, která nejvíce zradila své voliče a české zájmy. Deset let se budou pachtit v opozici a je možné, že vezmou nějaké funkce nabízené ANO. K TOP 09 není co dodat. Kalouskova strana byla zachráněna mladým klukem, který jako maskot přitáhl potřebné hlasy mladých. Prostě pane předsedo, ten rating vám opět vyšel.

K devíti stranám přibudou strany Adamitů, umírněných deviantů a konečně nastane ona genderová vyváženost.

ANO a Okamura je jistá šance a velká neznámá. Pokud nepřijde zrada zevnitř obou uskupení, nějaká možnost tu je. Princ zahraniční politiky v EU Telička zradil Babiše, patrně z vděku za dobře placené koryto.

Je pravděpodobné, že protestní strany půjdou na budoucí kooperaci a dělbu postů, ovšem přijímání nových protektorátních směrnic EU to neovlivní.

Stejně jako socialisti prodali své sliby o církevních restitucích, ty stejné sliby prodá jiná parta. Za sto milionů máte potřebný počet hlasů a za miliardu se dá prodat vlastní stát. S bilionem ovládnete všechny, vytvoříte politické strany, frakce, nátlakové skupiny, vytvoříte politické téma, které neexistuje, a strach, který je nezbytný pro ovládání mas.

Přečíst výsledky voleb tou správnou politickou optikou znamená podívat se na sponzory a mecenáše.

Finančně dotovat jednu partaj je normální. Dotovat dvě je k zamyšlení a sponzorovat pět je politická „genialita“. Všichni v šachu ale v dobře placených funkcích.

Lidé stále doufají, že se jich skutečně někdo zastane, někdo, kdo jim vrátí lidskou důstojnost a ukradený stát.

Devět stran ve Sněmovně bude bojovat za své programy, vítěze voleb by nejraději demokraticky zardousili a vládli bez něj. Z voličů jsou opět němí pozorovatelé, kteří za pár let opět podlehnou iluzi smyslu voleb. Českou politiku reálně ovládá pár rodin a těm je zcela jedno, kdo volby vyhraje a jaká vláda bude.

Vincent Pribula

37 komentářů :

 1. Moc pěkně napsáno piráti+top09 jsou nejhorší strany. A iluzi voleb jíž nepodlehnu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Piráti jsou pokračovateli zelených ekokomunistů
   http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2017/10/22228651_473884772997931_8355233838319105999_n.jpg

   Smazat
  2. Inu - "mládí vpřed", Tak jako v r. 89. A pokud Babiš nassaje a začne s legalizací trávy místo řepky, která už možná není "in" tak se brzo můžeme dočkat legalizace ostatních drog s pak budou rodičové pozdě naříkat nad svejma ratolestma. A vše k tomu pomalu ale jistě spjeje. (Viz Gayové lesby ony "rodiny" a t.d.

   Smazat
  3. Bohumil Pečinka: Piráti se rozdělí a polovina skončí jinde. Jde o to, kdo si je podchytí
   http://www.reflex.cz/clanek/volby-volby-2017/82731/bohumil-pecinka-pirati-se-rozdeli-a-polovina-skonci-jinde-jde-o-to-kdo-si-je-podchyti.html

   Smazat
  4. 17:47 - Co vypisuješ za blbosti!
   1. Piráti NEJSOU pokračovateli zelených ekokomunistů.
   2. Co se týče strany zelených, používá se i neoficiální název strana ekoteroristů.
   A teď blbečku pilně studuj politologii, abys napříště nevypadal jako duplovaný totální blbec!

   Smazat
  5. Myslím si, že levicový program Pirátů přilákal hodně bývalých voličů Zelených, ČSSD a KSČM. Piráti vlastně slibují všechno všem, vystupují proti privatizaci důchodového systému, dokonce chtějí zavést socialistický utopistický základní příjem. Bartoš chodí na demonstrace ultralevicové Antify, která je v Česku na seznamu extrémistických organizací a v USA dokonce zakázána. Piráti spolupracují s dalšími levicovými a anarchistiskými skupinami, které např. podporují okupaci drogového doupěte Klinika, jehož vyklizení bylo nařízeno i soudem.

   Smazat
 2. Cucáci Piráti se dostali do parlamentu i díky studentským volbách, které organizovala záškodnická neziskovka Člověk v tísni, bohatě dotovaná z našich i zahraničních daní. Piráti dostávali takový prostor k předvolební prezentaci, jaký si málokdo dovedl představit. Jenom málo medií si dovolilo upozornit na jejich levičácko fašistickou orientaci a přímé napojení na Antifu. Na tu, která bývá často nasazována proti pokojným demonstracím odpůrců EU a migrace. Smažky, vítači a provokatéři se dostali na výsluní a k pravidelnému příjmu financí. Pokud dostanou v PS bezpečností výbor, o který moc a moc stojí, stanou se sami bezpečnostím rizikem pro celou zemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.08

   Naprostý souhlas a i s článkem p. Pribuly . Az mrazi, když si to člověk promítne kam směruje republika , Evropa .... atd !   Babis je vítěz voleb a ja doufám, že on a jeho poradci ví, co za luzu a odpad jsou piráti , kteří klidne nechaji zničit tuto zem, když budou mit příležitost v čele s vlastizradcem Pankem ! To samé
   dela homosexual M .Stropnicky a Zelení , KDU CSL , ODS


   GAZDIKOVCI a TROPACI a další hnusostrany, které štvou proti
   naší republice , prezidentovi Zemanovi , lidem .....
   Musím napsat , ze p . Zeman řekl , ze proti politickym zločincům
   se máme bránit demokraticky a nebo kalasnikovem , myslím ,že demokraticky už to fakt nejde , viz. povolební vyjednavani , je to hnus / az na male výjimky / a tedy doufám, i když jsem Babise nevolila , že má v záloze něco , aby všechny ty prasacke strany - " utřel " , je to na soustavne zvraceni ..... Hany

   Smazat
  2. Jak Piráti a guru oklamali voliče
   http://literarky.cz/komentare/ostatni/25049-jak-pirati-a-guru-oklamali-volie

   Smazat
  3. Poslanec SPD líčí dění před volebním štábem: Napadla nás Antifa, ozbrojená složka Pirátů. A podílela se na tom i ČT, klidně to napište
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Poslanec-SPD-lici-deni-pred-volebnim-stabem-Napadla-nas-Antifa-ozbrojena-slozka-Piratu-A-podilela-se-na-tom-i-CT-klidne-to-napiste-509936

   Smazat
 3. Piráti, jsou přece vzati do lepší společnosti demokratických stran a lidí.
  I oni přece chtějí snižovat daně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Předseda Pirátů Bartoš je levicový extremista a antisemita. Zde jsou důkazy
   http://www.stop-multikulti.cz/predseda-piratu-bartos-je-levicovy-extremista-a-antisemita-zde-jsou-dukazy/

   Smazat
 4. V článku se hovoří o 5 (z 9 do Parlamentu zvolených) politických stranách financovaných ze zákulisí. Je třeba ale připomenout, že všechny jsou prosystémové, jen některé s návrhy na jisté kosmetické úpravy (v mezích mírného pokroku). Ani jedna z nich nehovoří o českých národních zájmech. Za koho tam vlastně byly zvoleny? Nebo již nemají naši občané a tento stát žádné společné zájmy? Jak pak chceme v současném světě obstát?

  OdpovědětSmazat
 5. Proč se pořád komentátoři voleb podivují fragmentaci politické scény? Když velké strany dokázaly, že neexistuje pravice/levice, ale pouze zájmy, v čele stran se s drzím čelem drží majitelé dechberoucích kauz, zatímco společnost je skutečně fragmentovaná...
  P.S. O KDU-ČSL, TOP09 a STAN se nedá mluvit jako o samostatných stranách. Kalouska KDU porodila a on zase STAN. Jsou to jedna "rodina", fantomové strany, Havlova hra na pluralitu...

  OdpovědětSmazat
 6. Církevní špinavé peníze ovládají chaos v naší zemi*

  OdpovědětSmazat
 7. TO JE ONO! TO JE ONO! cingilingybum.

  OdpovědětSmazat
 8. Ten výpadek serveru při sčítání hlasů byl zajímavý, pak teprve došlo k obratu. Dobrá "náhoda". Členové strany Pirátů jsou IT specialisté - pan dr. I. Bartoš má z IT doktorát. Tato strana má nadnárodní celoevropské ústředí. Vidím to tak, že dokáží hackersky ovlivnit jakékoli hlasování. Není naděje na změnu, ač si to přeje většina.

  OdpovědětSmazat
 9. Symbolika lebky a hnátů se objevuje i u zednářů nebo
  "spolku" elitních absolventů soukromé Yale Univerzity v USA.
  http://epochaplus.cz/skull-and-bones-ovlivnuje-studentsky-klub-beh-sveta/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. FOTO Ivana Bartoše s levičáckou Antifou? „Hrdej!“ „Nestydím se“
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/FOTO-Ivana-Bartose-s-levicackou-Antifou-Hrdej-Nestydim-se-508567

   Smazat
  2. Ale taky u SS.

   Smazat
 10. Jak se volby dělaly v minulosti?Nebylo by lepší vynechat počítačovou techniku a vše posílat ručně? Přepočítávat apod?Každý předseda volebního okrsku by měl mít určený telefon, heslo a hlásit výsledek telefonem? Zabránilo by se tak spekulacím.A že by to trvalo déle? No bože.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:18, píšete to správně. Jen doplním, po sečtení hlasů volební komisí /kde se lidi znají a každý má zájem na správném zápisu/ a kde členové komise potvrdí výsledek, se každé zúčastněné straně vydá ověřená kopie / každá strana si tak může udělat kontrolu po své linii/ a potom ručně až k Ústř. VK. Jakmile se do sčítání vloží mezičlánek, dřív nebo později to někdo zneužije. Evidentně třeba Rakousko, USA a další .

   Smazat
 11. Top09 dostaly do sněmovny i hlasy voličů v zahraničí, když zvítězila ve všech zemích (i ve Vatikánu předběhla KDU-ČSL) kromě Afganistánu. Nní to podezřelé?
  https://www.info.cz/volby/volby-2017/volby-v-zahranici-ovladla-top-09-hnuti-ano-vyhralo-pouze-v-afghanistanu-17990.html

  OdpovědětSmazat
 12. má pravdu, předsedo

  OdpovědětSmazat
 13. Piráti mají nejlepší koncept zemědělské politiky ze stran v Parlamentu. Jsou mladí a vzdělaní. Rozhodně jsou štikou v českém prohnilém politickém rybníku.Nyní vyvstává otázka zda prohnilost zmiňovaných vod nepovede k záhubě štiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2017/10/22406203_724355494428702_5170143267043723541_n.jpg

   Smazat
  2. No jasně, každá bába bude povinně pěstovat za oknem 20 rostlinek marihuány a vesele z nich platit DPH. Která nesplní státní dodávky, bude vyvěšena (pouze foto) v místním konzumu pro výstrahu ostatním.

   Smazat
  3. 16:33 Mládí a vzdělání není zárukou moudrosti. Často je tomu naopak. Místo mravnosti se projevuje sobeckostí a nekritickou až sociopatickou namyšleností. Jak se říká, mladý člověk je přesvědčen, že starší generace se ve všem mýlí. Až teprve v jejich věku zjistí, že se ve všem mýlil on sám.

   Smazat
 14. Fragmentace politické scény jen kopíruje fragmentaci společnosti. Je to jen obraz prosazování individualismu at-absurdum. Každý se snaží na úkor druhého urvat nějakou výhodu. Morální kodex byl za Klause rozdupán na prach a dnešní stav je výsledkem naší vlastní naivity a hlouposti. Ve jménu cizích zištných zájmů jsme se vzdali sami sebe. Jediný kdo udělá něco ve vašem zájmu jste vy sami a pouze kolektivní organismus spojený společnou ideou je schopný se bránit. Proto jste systémově atomizováni vnuceným konzumem. Rozděl a panuj. Jak prosté.

  OdpovědětSmazat
 15. 16:33
  Co to je za blábol, vy jistě máte velké znalosti ohledně zemědělství!
  Václav

  OdpovědětSmazat
 16. Reakce velká a pád jednou, ne dnes ani zítra, bude také velký. Moc mi to připomíná mé mládí a útěk přemnohých, co neměli s marxismem nic společného, ba právě naopak, do KSČ po r. 1948. K pirátům prchají tisíce, tehdy do KSČ to byly statisíce. Je to představa, že se budou podílet na vládě i plném korytě, když budou u kormidla. ne jako pracanti "u vesla". V menším měřítku si to prodělaly všechny partaje, ostatně to byl i základ partajního veksláctví a tak jen dotaz - už se přihlásil Kalousek, Fiala, Sobotka či Bělobrádek? Že ne" Ale kdoví, pod jakým jménem.

  OdpovědětSmazat
 17. Toz lidé be mele více poslóchat Valerie Valeriovice a potem be nebele az takove berani a teho Slavato be vehodile na drohó strano pjekne na tvrdé toz je to fsecko vo tem gdo nemá fistróna tak je v p.... Pavle Grigorovivi......toz slonce v srdci a bode lieb......howk

  OdpovědětSmazat
 18. Fenomén Pirátů autor mylně zjednodušuje spojováním s lebkou a hnátami. Revolta proti zavedeným stranám má přitom oprávněné jádro - kam dovedly tuto zemi ODS a ČSSD? Koho volit místo nich - když nechcete volit oligarchu? Fakt, že strana byla a je tak trochu mediálně opečovávaná, aby se náhodou ta revolta nezvrhla "nesprávným" směrem, to už je jiná. Takže ano, čekejme grandiozní projekty digitalizace státní správy, snahu o potlačení korupce a snad i legalizaci nějaké té trávy, vše ovšem v pevném objetí EU a NATO! "Disidenti" v pirátské partaji posloužili nanejvýš k získání několika protestních hlasů, jinak už byli odsunuti stranou a nadále se s nimi nepočítá. Piráti nebyli založeni jako antisystémová strana a nikdy jí ani nebudou. Jedná se o systémovou stranu "pro ty mladý" ve slušivém kabátku digitálních rebelů 21. století. O nic jiného nejde.
  XJX

  OdpovědětSmazat
 19. Pan Pribula jemně nastínil nevyhnutelnou a stále se prohlubující degeneraci soudobého kapitalistického sytému. Volby jen ukázaly dokončení procesu duchovní degradace české společnosti. Jen tak dál. T

  OdpovědětSmazat
 20. Pochopte, že když je někdo úspěšný, je z toho opilý. Málokdo ovšem má úspěch až do smrti. Tak, jak se rozevírají nůžky v sociálním postavení, přibývá i počet lidí, co mají dojem, že za jejich úspěchem stojí jejich inteligentnostní nadřazenost.
  Neuvědomují si ovšem, že jejich postavení je dáno rozestavěním i jiných figur na šachovnici. Jak je známo, ne každá hra bývá vítězná.
  Pro Piráty ovšem hraje fakt, že jsou tak mladí. Otázkou je, co s nimi bude za dvacet, třicet let ? ...

  OdpovědětSmazat
 21. Nejcennější devizou kapitálu v "demokracii" je lidská nevědomost a přímo hlupství. Proto tak zabírají, hlavně u hlupáků, reklamy.
  Také mladí prvovoliči, bez vlastních zkušeností, doblblí konzumem, který jim mnozí sociálně slabí rodiče zajišťují půjčkami. A nakonec ani oni na tom nejsou nijak lépe. Dají zase na laciná hesla a dokonce úplné fantasmagorie.
  Bohužel není kdo by je z toho vyvedl.
  Jsme stále v "růstu", plechové krabičky se vyrábějí čím dále více, baráky rostou jak houby a lízinky, úvěry a půjčky jsou čím dál výhodnější.
  Kupujte lidičky, kupujte !
  Exekutoři se na vás už moc těší.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.