Reklama

pátek 10. listopadu 2017

A co mi nabídly I-Dnes
10. 11. 2017
Ruský vliv v Británii? Lídr kampaně za brexit se scházel se špionem Moskvy
7. listopadu 2017 14:00
Ve Velké Británii začíná vyplouvat na povrch možné ovlivňování referenda o brexitu Kremlem. Lídr kampaně za brexit měl v minulosti přímé vazby na ruského špiona Sergeje Nalobina, dění v Británii zřejmě nepřímo ovlivňoval i poradce Donalda Trumpa George Papadopoulos, kterého nyní kvůli schůzkám s ruskými diplomaty vyšetřuje FBI. Do kauzy je namočen rovněž britský ministr zahraničí Boris Johnson.


Rozsáhlá síť vlivu ruských diplomatů a lobbistů se začala rozplétat před několika týdny, kdy FBI zahájila vyšetřování možné vazby Papadopoulose na Kreml. Bývalý poradce amerického prezidenta Trumpa se měl údajně sejít s mužem, jemuž tajné služby přezdívají „profesor z Londýna“ a považují ho za vlivnou postavu ruské propagandy v zahraničí.....
Zdroj
Obrázek je z roku 1877

7 komentářů :

 1. Nenabídnu I.Dnes nic,jenom kdiž bude o tíden havlovín 17 listopad budeme mít porážku prasete kdiž je státni svátek.Ať si vepřo vibete demokraciji jesliže na klobási aneb jaternice.Ješte že máme tu podělanu demokraciji.

  OdpovědětSmazat
 2. I Dnes nečtu,stráta času a nic víc,príspwvoo 20:30 sem psal já.

  OdpovědětSmazat
 3. No vidíte, pane doktore. Tak nejen Cibulka, je to prostě "světový". Epidemie. Jako ten prasečí mor. Jenže ten řeší, alespoň na zlínsku, policejní odstřelovači, s flintami s nočním viděním. A kafilérka. Ale jak na mor zhovadilosti? To je otázka. Se ztuhlým úsměvem zdraví J.B.

  OdpovědětSmazat
 4. Ješte by se měly ozvat Hospodářské noviny, Respekt (Reflex), Česká televize, E15, Globe24, hlídací pes a Jakub Janda a měl byste, pane doktore "plný dům" neboli Full house, jak říkají pokémoni-pokeristé.
  P.S. Málem bych zapomněl - třešničkou na dortu by samozřejmě byl mons. Tomáš Halík...

  OdpovědětSmazat
 5. Jo jo lžeme až se nám od huby práší tomu věří jen nesvéprávný občané.

  OdpovědětSmazat
 6. Nechápu, jak může kapoušům vadit nějaký vliv holanďana na žabožrouta či taliána na švéda. Nebo rusa na anglána. Kapouš jako kapouš, nééé ?

  OdpovědětSmazat
 7. Nemyslím si, že by "síť diplomatů a lobbistů" z Ruska byla lepší, početnější sofistikovanější....než analogické sítě USA, Britanie, Německa, Číny. Jen občané nejsou vždy ve správný čas na správném místě správně blbí, aby jinak všemocné a stupidní propagandě (kdybyste viděli jak závistivě vykukuje Göbbels z hrobu) uvěřili.
  Kdysi se mohl uvztekat Hitler, když vysílání Londýna, Washingtonu či Moskvy říkalo něco jiného, než vůdce potřeboval - a poslech zahraničního rozhlasu se trestal smrtí. Pak se vztekali páni soudruzi, neb hovory z Mnichova i Londýna promlouvali jinak, než si přálo politbyro a tak zapínali své rušičky. A dnes stále stejně: vztekají se soudruzi páni, že si lidé z nich dělají šoufky (nádoba na vybírání septiku) a výklad současnosti si sami píšou na internetu. Zdá se, že tato cesta by mohla být záchranou lidstva před současnou formou diktatury, která se říká zábavně liberální démonkracie.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.