Reklama

čtvrtek 23. listopadu 2017

Americká média jsou rozhořčena: Proč Putin nepozval USA do Soči na setkání o Sýrii?

23. 11. 2017        zdroj
Americká média i nadále vyjadřují rozhořčení ohledně toho, proč Rusko "alespoň formálně" nepozvalo do Soči zástupce USA k rokování o budoucím osudu Sýrie. Připomeňme si, že prezident Ruska Vladimír Putin se nejprve setkal s prezidentem SAR Bašárem Asadem, a pak se zúčastnil třístranných jednání o politickém urovnání v Sýrii s hlavami Íránu a Turecka.


Podle logiky amerických médií mělo Rusko zaslat pozvání na setkání do USA. Přičemž není jasné, v jakém formátu se americká delegace "chystala" k účasti na diskusi o syrského problému, pokud nepřijímá prezidentství Asada a pokud Sýrii a Írán USA vůbec zahrnuly do seznamu zemí, které "podporují terorismus". Kromě toho se jakýkoliv kontakt s Ruskem v Americe automaticky stává důvodem pro další vlnu konspirologie ze seriálu "a zde je důkaz spojení Trumpa s Ruskem".

Televizní kanál CNN nazval setkání Vladimíra Putina s Erdoganem a Rúhání "analogem Jaltské konference". Z materiálu:

Setkali se v Soči, aby se pokusili vyřešit osud poválečné Sýrie. Z hlediska Putina je situace jasným úspěchem Ruska na Blízkém východě.

Zároveň bylo poukázáno na to, že v USA "nejsou známy všechny detaily" tohoto setkání, a bylo dodáno, že "i tak je vše jasné - složení účastníků hovoří samo za sebe". Zdá se, že společná fotografie "světových tyranů", Putina, Rúhání a Erdogana, udělala na USA hluboký dojem ...

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

37 komentářů :

 1. Čemu se usa diví za tu válku můžou oni tak tam nemají co dělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:51 nemáš pravdu. Na tu schůzku měli být USA pozvány, aby si vyslechli kolk budou muset zaplatit za zdevastovanou a zcela rozvrácenou zemi, v tomto případě Syrii. Věř tomu, že vícekrát by již USA nekřičely, že nebyly pozvány.

   Smazat
  2. 12:55 Kdyby fungovala OSN tak by byly dávno pryč. Jenomže tam sedí usa loutky.Jo souhlas to bych jim přál.

   Smazat
  3. Nevím proč by se mělo jednat s USA které stojí za válkou která tam proběhla Tam nemají co dělat nikdo je nepozval z vedení Syrie takže jsou pouze okupanty svrchované země

   Smazat
  4. Protože na USA Kašle.

   Smazat
 2. Sorošova media se diví, bože to jsou komedianti.

  OdpovědětSmazat
 3. Mocenský vliv světového satana je u konce.Skončilo tak období, kdy v mocenském a ekonomickém zájmu mohl napadat, rozvracet jednu zemi za druhou a ve jménu západní demokracie legálně vraždit po statisících.Rusko a Čína tak vyrovnaly vliv tzv. "Západu", který míří k sebedestrukci a rozkladu EU, vedenou 4.říší, včetně rozpadu bývalého hegemona USA.Ten se stane nejlépe vyzbrojeným, nebojeschopným a hospodářsky rozvojovým.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mocenský vliv satana u konce není. Má na programu rozvrácenou muslimskou Evropu a jako chuťovku se škádlí se Sev.Koreou.
   Ivana

   Smazat
 4. Na ja, a Capo di Tuti Capi COSA NOSTRA nebyl také pozván... Kam ten svět spěje...

  OdpovědětSmazat
 5. Vnitrni zalezitosti Syrie jsou veci Syrie !! Usaci by chteli "osvobozovat ve stylu "Enduring Freeeedooom" a rozvratit co se da a znicit..Co se da !!
  Putin je akorat tak pozve DO PEKEL !!

  OdpovědětSmazat
 6. Jak je jiz zvykem,juesej by rada urvala kus kolace!A propo,co by ti nejvecsi,nejcistejsi demokrati usa,delali v skupine nejvecsich tyranu?Usa,pravdepodobne bude muset opustit Syrii,no Irak jiste neopusti...maji tam zasluhu 1 milion zabitich civilistu a taky do tehle spinavosti hodne investovali.

  OdpovědětSmazat
 7. putin je batman ktereho amerika nenavidi protože se nenarodil v holivudu

  OdpovědětSmazat
 8. Drzost USA nezná mezí. Vyvolávají války nebo tzv. barevné revoluce po celém světě a když ne tak jejich velvyslanectví alespoň tiskne a vydává červené karty a radí prezidentům a premiérům kdy a kam můžou jet na návštěvu. No a nakonec, když válka nedopadne podle jejich vůle a přání, tak se snaží dotyčnou zemi rozbíjet tzv. "mírovými rozhovory" a vecpat se na jednání, rádoby o ní, nikoliv s ní, všude kde se dá i nedá. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 9. Wall Street Journal: rekordní úroda pšenice v Rusku ohrožuje americké zemědělce
  https://cz.sputniknews.com/svet/201711126262604-uroda-psenice-rusko-ohrozeni-americky-zemedelec/

  OdpovědětSmazat
 10. Z Ruska se stává velmoc v nečekané oblasti
  http://www.kurzy.cz/zpravy/431705-vikendar-z-ruska-se-stava-velmoc-v-necekane-oblasti/

  OdpovědětSmazat
 11. a co by tam ten USA ksindl asi tak pohledával...Vrchní sponzor ISIS!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do všeho by kecal a snažil by se ještě honem honem něco trhnout nebo nějak uškodit a jednání třeba i zhatit, vše se hodí, oni si nedají pokoj ...

   Smazat
  2. USA nejsou jen zločinecké, ale i neskutečně superblbé! Ať už konečně chcípnou!

   Smazat
 12. ty emerické štíny a teroristi ať drží raději rypák,Vláďa ví dobře koho má kde pozvat a co udělat...jen tak dále,není možné,že bychom ty hegemony nezničili a nevyloučili z důležitých jednání ....o lidech s lidmi a pro lidi NE PRO KORPORÁTNÍ NENAŽRANÉ ZRŮDY

  OdpovědětSmazat
 13. Blbci z Fašingtonu ještě nepochopili, že oni už o ničem rozhodovat nebudou. Až Assad vybije poslední zbytky isiláků, tak padne výmluva USA o tom, že bojují proti Isil. Pak už budou jen cizí nepozvanou armádou na zemí Sýrie bez důvodu dalšího setrvávání v Sýrii. Assad podá u OSN žádost, aby USA opustily Sýrii, což bude těžko odmítnutelné. Pokud USA neposlechnou, použije proti ni spolu se spojenci Iránem a Tureckem vojenský útok. Rusko, na přání Assada, vyhlásí bezletovou zónu nad celým územím Sýrie a amíkům nezbude než honem balit kufry jako ve Vietnamu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sýrie již v září OSN podala protest proti nelegální přítomnosti vojsk USA v zemi a žádá OSN, aby USA nařídila odchod vojsk. Dále si stěžovali Rusové na znemožnění útoku na IS a doplnili tuto stížnost o snímky z dronů, jak IS předává bez boje území koalici vedené USA bez boje. (Sputnik)
   Ivana

   Smazat
 14. Americká média ? To jsou asi ta, co Trump označil termínem "fakenews". Byla a jsou proti Trumpovi a teď by ho chtěli vidět v Soči? Pár dnů poté, co americká média zuřila kvůli letmému setkání Trumpa s Putinem? Směšné, směšné, směšné!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni už nevědí, co. Jsou totálně víte kde.
   Ovšem to jim nebrání neustále uvažovat o válkách.

   Smazat
 15. Ostatně, to každý další, kdo se nehodlá stát politickou loutkou vedenou na US špagátech, je pro Washington tyranem, diktátorem, ..., darebákem.
  Mají to už tak ve Washingtonu zakódováno ve svých hlavách, že jediným přípustným světovým diktátorem, tyranem ..., jsou jen a jen oni.

  OdpovědětSmazat
 16. Politický system USA je normální diktatura střídajících se diktátorů. Nemá s demokracií nic společného, je to totalitní stát s "demokratickou fasádou".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:20:
   • http://aeronet.cz/news/video-statni-senator-z-virginie-natvrdo-odhalil-jakou-moc-drzi-nad-kongresem-deep-state-oligarchove-george-soros-a-zbrojari-trump-je-ztracen-tandemove-rizeni-svazkove-moci-v-usa-a-jeho-kopie/
   Amerikanizmus má kořene v neokonzervativní ideologií USA jako samozvaného světového hegemona. Podle neokonzervativců zhroucení komunizmu a socializmu dalo světu znamení, že dějiny si jako svou budoucnost vybraly „demokratický kapitalizmus“, který ovšem ve skutečnosti není ani demokratický, ani kapitalistický. Je to světový socioekonomický a politický systém, který by se dal nazvat amerikanizmem. A tento „amerikanizmus“ se nyní Washington coby svou světovou nadvládu chystá nasadit na celý svět.
   Rusko, Čína, Sýrie a Irán, které tuto nadvládu nad sebou odmítají, musí být destabilizovány a zničeny, protože americkému „amerikanizmu“ prostě stojí v cestě. Býv. prez. USA Obama to výstižně nazval "zkroucení rukou".
   USA svojí politikou destabilizují světový mír. Americká demokracie je podvod, který slouží komukoliv a kdekoliv.
   USA je nejškodlivější stát na Zemi, který nelegálně bombarduje a zabíjí civilisty v několika zemích současně, tajně vyzbrojuje teroristy na Středním východě a podvratně zasahuje do voleb v zemích po celém světě. Poučuje ostatní suverenní státy o čestnosti, čímž se vysmívá mezinárodnímu právu a pravidlům obchodu.
   Evropa se nechala vtáhnout do amerického protiruského tažení a nyní sklízí shnilé ovoce. „Humanitární intervence“ a „barevné revoluce“, sankce EU, vojenské provokace NATO, transatlantický „Drang nach Osten“, a nyní neví, jak z toho. Evropa se pod praporem EU stala nástupním územím Spojených států, které se podle potřeby ekonomicky i vojensky obětuje na oltář americké hegemonie.

   Smazat
 17. Aj keď neviem, čo si kedy mám o jeho komentároch myslieť, tentoraz by som B. Fulfordovi rád dal za pravdu. Kiež by to nebola len kôpka výmyslov:

  http://prekladyodlesa.sk/demontaz-chazarskej-kabaly-sa-zrychluje-namornictvo-obsadilo-centralu-cia-viac-ako-2000-obvinenych-v-spojenych-statoch-zrutenie-riadiacej-mriezky-v-europe

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velevážený pan Benjamin podle svého komentuje to, co už se stalo. Podle mého jsou to čiré fantazie. Nebo jste už někdy někdo zaregistroval potvrzení alespoň jednoho z jeho blábolů? Lidi spíše zajímá to , co bude, ale Fulfordovy bláboly komentují pouze minulé události, kde lze na skutečnou událost naroubovat jakkoliv nesmyslný blábol!

   Smazat
 18. Proč by Putin měl představitele USA zvát na konferenci o Sýrii do Soči, když USA jsou v Sýrii agresory? Ať si počkají na předvolání k mezinárodnímu tribunálu pro válečné zločince. Chce to je trochu trpělivosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, sturčný, jasný a vše vypovídající, názor! Palec nahoru!

   Smazat
  2. Perfektní, co na to Merkelfuhrer a její demokratičtí amiposkoci z agresívního NATO a v EU?

   Smazat
 19. Cynik by řekl, že je to z důvodu úpadku USA jako mocnosti.

  OdpovědětSmazat
 20. No jo no, když se někdo chová jako fracek, tak se nesmí divit, že se s ním jako s frackem jedná. A nemyslím tím, že by se tak chovala RF, nebo Irán. Turecko nehodnotím. Assada podporuji.

  OdpovědětSmazat
 21. Arogance Amika je neuvěřitelná a namyšlenost bezbřehá,co tento národ představuje a zkouší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA je v úpadku a šeredně na svou velmocenskou politiku, podporovanou dobýváním ohněm a mečem, začínají dojíždět!

   Smazat
 22. Na svet udelala dojem spoluprace USA s Teroristi z IS. V USA by si meli uvedomit ze svou podporou teroristu z IS a napomahani vzniku obcanske valky v Syri se predem sami diskvalifikovali v jednanich o Syrii. Zenevskyjednani ktere organizuji USA nebudou mit zadny vlyv na povalecnem usporadani Syrie, Pokus si USA samy nestahnou sve vojaky ze Syrie, pak o ne prijdou, protoze je Syrska armasa spolu se spojenci nebudou chtit tolerovat na uzemi Syrie. !!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.