Reklama

čtvrtek 30. listopadu 2017

Bouře ve slenici vody!

30. 11. 2017
Vyjádření K. Gotta k letošním dohadům kolem Zlatého slavíka,,Pan Těšínský mě ubezpečil, že v kategorii zpěváků jsem zvítězil bez pochyby. Jeho vysvětlení je pro mě dostačující a uklidňující, proto nemám jediný důvod přemýšlet nad vrácením ocenění, které jsem díky hlasům mých příznivců získal."
Musica Bohemica však trvá na tom, že bez ohledu na zveřejněná reálná čísla platí oficiální výsledky zveřejněné v sobotu. 
 Jen na okraj...
V součtu bodů před odečtem za porušení pravidel fanoušky Ortelu získala tato kapela mezi skupinami 36 146 bodů. Kabát, který cenu za vítězství získal, ale vrátil ji, jich má 31 072 a Chinaski 18 783. Mezi zpěváky získal Karel Gott 40 529 bodů, Tomáš Ortel 31 086 a Michal David 17 993.

„Na jedné straně chápeme za dané situace postoj skupiny Kabát i Michala Davida, na druhé straně ale trváme na svém rozhodnutí, že k porušení pravidel hlasování došlo, že zásah byl oprávněný, a na zveřejněných výsledcích nebudeme nic měnit,” sdělila agentura Musica Bohemica.

45 komentářů :

 1. Synku, ty si nic nepochopil, holt za každé režimu dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Karel Gott má samozřejmě Slavíka oprávněně a zasloženě. Ovšem vsadím se u Horáčka, že příštím Slavíkem už asi nebude a nebude li se opět čachrovat z hlasy.Kdo ho vyhraje, i za kapelu neprozradím...

   Smazat
  2. 12:05 - tímto děkuji soudruhům kteří tímto Ortel krásně zviditelnili - doposud jsem tuto kapelu vůbec neznal, protože v žádných masmédiích nikdy nebyla - jestli ještě někdy bude soutěž o toho oškubaného klofana tak se s chutí obětuju a Ortel tam hodím
   Vaska

   Smazat
 2. Jasně dědo, spi dál. Za každého režimu Karl GOTT...

  OdpovědětSmazat
 3. Mistr Gott má pravdu, je to jeho volba a vy, nýmandi a nuly 11:57 a 12:01, jděte s vašimi urážkami do prdele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12.04 Jděte i s panem mistrem (bývalým Mistrem) první a sviťte; vy Nemo.

   Smazat
 4. 12:04 Jé neblbni nic proti němu nemám ale Ortel je lepší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Při dávných přenosech z divadla ve Slaném žádnou oslňující oduševnělost K. Gott nepředváděl. Takže mu věřím, že věří lhářům a podvodníkům. K tomu, přihlédne-li se k jeho věku a zdraví... nechme starce spát.

   Smazat
 5. Kdo platí tomu hrají.
  Gott je ochoten,dát primáši stovku na čelo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No asi tady Mistr Gott bude urážen diskutujícími. Já se nepřidám a myslím, že on dávat primášovi stovku na čelo nemá opravdu ale opravdu zapotřebí.Nevím čím se provinil, že taková zášť. Že se nepřidal? Máme na jeho přístup k problému samozřejmě různé názory a tím to hasne. Ale ihned ho nedehonestujme a neurážejme.

   Smazat
  2. Gott dokázal být Čechy, Slováky, a hlavně NĚMCI (včetně rakouských) vnímán jako jejich vlastní PRIMÁŠ... Ovšem v jeho případě by byla stovka méně, než drobné... a akci by nevyvolala ani v sedmdesátých letech. Stovka by dnes "nenastartovala" ani Bangu...

   Smazat
 6. Pokud se oceňuje v soutěži vždy poslední konkrétní rok, tak Karel Gott už několik let nemá na prvním místě co dělat.Já bych tu soutěž zrušil. A to není nic proti panu Gottovi. Prostě čas plyne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidi ho mají rádi, rádi ho poslouchají, je prostě oblíbený u všech věkových kategorii. Vzpomeťe jak před lety rozpálil mladé na rokovém koncertu. A o tom Slavík je. Navíc, že umí je neoddiskutovatelné. Takový Sinatra byl v Americe nějaký Gott, uctívaný až do své smrti.

   Smazat
  2. A prečo by nemal? Dostal hlasy od ľudí? Dostal. Tak čo chceš? Chceš si určovať sám, kto má vyhrať a kto nie? O čo si odchodnejší od tých podvodníkov? Či si jeden z nich?

   Smazat
 7. Karel Gott je holt špína. Soutěž byla evidentně zneužita z politických důvodů. On, chudinka, přežil těžkou nemoc, proto ho spousta lidí volí, i když mu zpívání už dávno nejde. Cením si zpěváků, kteří odmítli se na této lumpárně účastnit.

  OdpovědětSmazat
 8. 12:46 Śpína jste vy a to velká.

  OdpovědětSmazat
 9. Tady skvělý článek od Větvičky:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Chcijou-nam-na-hlavy-a-uz-se-ani-nepokouseji-predstirat-ze-je-to-dest-rika-Ladislav-Vetvicka-ke-kauze-Ortel-A-pravi-Odesli-jsme-z-Rakouska-i-vychodniho-bloku-odejdeme-z-EU-514305

  OdpovědětSmazat
 10. Jen abysme ten odchod zavčas stihli....jinak jsme v p....věku!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Povinná četba pro vítače:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201711296349811-zdravotni-sestra-navrh-chlapci-vlk-prace/

  OdpovědětSmazat
 12. Slavík - cinklá špína...prasat od koryt.A ten dementní blbeček z pořádající agentury by měl kvůli lhaní a manipulaci vrátit svazáckej průkaz...Buzerant je to a kádrovák!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Demokracie dostáva na prdel . Kde je demokratický blok ? Mlčí . Příště nebude ani pět procent . Za komunistů jsme nemohli poslouchat Plastic People . Ze západu tu jezdili jen kýče . Ortel zpívá o problémech této země . Dnešním soudruhům havlistum tyto názory nejdou pod nos . Náš prezident a pár politiků je proti islamizaci naši země . My slované nežijeme stovky let s občany z kolonií : afriky a ázie . Těch pár studentů z rozvojového světa to je jen naštěstí kapička . Buďme rádi za svojí zem bez čtvrtí kde policie má strach vstoupit . Díky Zemanovi a Ortelu žijeme zatím v pohodě . Raději pošleme sto milionů aby muslimové a afričané zůstali doma . Za Osmanské říše taky křesťané platili Turkum ale výpalné a za unesené slovany . Podívejte jak ukončili výtači TOP 0009 na hranici volitelnosti a chovaji se jak by vyhráli volby . Tak všechno nejlepší k zlatému slavíku pro Ortel .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pletete dohromady politiku a umění. Ortel je umělecky opravdu sračka, texty, melodie a přednes na úrovni žáka 5. třídy ZŠ. Například s bývalým Orlíkem a potažmo Landou se to nedá vůbec srovnat.

   Smazat
  2. 13:27
   Naprosto souhlasím, ale raději bych viděl Topáky na skutečné hranici (tedy takové která se stavěla pro čarodějnice) Langšádlová by se ta vyjímala. Po stranách by mohla mít čaroděje Kalouska a vrhního buzeranta Pospíšila

   Smazat
  3. 15.26 Inu, myslíte že děda Gott je v současném stavu víc než taková umělecká (jak jste to napsal...) Ovšem texty má perfektně přijatelné pro všechny režimy. Také působil současně v Rakousku, obou Německách, i v bývalém Československu. Za všech režimů Kája... to bez výhrad.

   Kdežto Ortel je vlastenecký, jako býval Kryl blahé paměti.

   Tak mě napadá... kdyby Kája byl vlastenecký, kdo by ho teď znal... byl by Rakušanem, Němcem, nebo Čechem?

   Českému srdci byl bližší herec bez akademie, Karel HAŠLER s jeho českými písničkami, než operní sólisté, také z Národního, se školenými hlasy.
   Mě je bližší Ortel s jeho českým vlastenectvím, než "nadnárodní" Gott (a to na jeho vrcholu) s opereťáckou hlasovou průpravou a s banálními texty. Proč?

   Smazat
  4. Karel Gott určitě dělal dobré jméno své vasti i ve světě. Lady Karneval, Včelka Mája... Karla Hašlera respektuju i vlastenecký Ortel ale srovnává se tu nesouměřitelné.A vyčítat Gottovi, že působil v zahraničí a nespíval jen doma vlastenecké písně? To teda nevím. Možná že jsem příspěvek 16.11 špatně pochopil, je pro mne složitý.

   Smazat
 14. I kdyby Mistr cenu odmítl, tak na veřejnoprávním ČRO1, ho stejně nenechají zpívat.
  Schválně, kdy jste ho tam naposledy slyšeli ? Tam může jen ten, kdo má ten správný světonázor a to on ani zlatá slavice nemá. Proto tam taky ani Lucie Bílá nezpívá.
  Komu jsem to řekl a poslouchá ČRO1, tak jen pokyvoval, že mám vlastně pravdu. A to příznivcem obou umělců skutečně nejsem.

  OdpovědětSmazat
 15. Bouře ve sklenici vody !
  Milí Češi fašizmus je tady*

  OdpovědětSmazat
 16. Zrušte "Slavíka", nahraďte ho "Vránou" V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 17. I Karel Gott je normální havlistický šmejd. Pro slávu si nechá vrtat koleno . Podělal se před Husákem, podělal se i před současným mainstreamem. Nic nového pod slunce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všichni jsme byli podělaní . Ostuda s hlasy pro Ortel . Jak za KSČ . Marcel

   Smazat
 18. Karle Gotte prosím vás tady nejde jen o vás a počet hlasů, které jste dostal, ale o spravedlnost pro všechny zúčastněné a hlasující. Proto prosím nemluvte jen o bouři ve sklenici vody, ale o podvodu na hlasující a s námi pak i doufejte ve změnu organizace, pořádajícího příštího Slavíka. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, Kájovi se křivda nestala, protože pan Těšínský má ke Kájovi respekt, tedy zatím.

   Smazat
 19. Za socialismu se kupovaly celé balíky Mladého světa, dnes se pořizují balíky Sim karet. Podvody se dělaly a dělají. Soutěž se měla dávno zrušit!

  OdpovědětSmazat
 20. Je nedůstojné komukoli z účastníků této soutěže spílat a hojit si na něm své antipatie. Ti všichni zúčastnění jsou podvedeni. Chyba je na straně pořadatelů soutěže a ti ji tímto zcela zařízli.
  Každý, kdo převzal slavíka se na to jen vyjeveně kouká, jaká špinavá politická hra se s nimi hraje.
  Na druhou stranu, je velice dobře, že se takto stále obnažuje ta šílená politická korektnost. Je velice potěšující, že mladá generace chápe pojem slova vlastenectví a národní hrdost, která se v písních Ortelu velmi často objevuje. Je tu jistá naděje, že neskončíme v zatuchlém jedovatém zahnědlém multikulti koktejlu.
  Otázkou zůstává, proč toto národní obrození mysli musí nést snad pouze Ortel.
  Doufám, že se tyto tendence nyní budou objevovat i jinde.
  Pořadatelé slavíka zas probudili nechtěně i některé dřímající.
  No a ti, kteří se probudit ze zjištných důvodů nemohou, budou mít jen o trošku horší spaní. Zatím.

  OdpovědětSmazat
 21. Karel vždycky hezky agitoval: (1:00) a pak ještě 2:05 "ve jménu socialismu a míru za ještě krásnější písně a melodie, za ještě šťastnější a radostnější život lidu této země. " No, nic proti, ale hned v prvních dnech převratu vymetal balkóny a "zpíval" zase jinak...
  https://www.youtube.com/watch?v=KkcjRG_mPt4

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Chcešli vidět Karla Gotta, podívej se na kokota".
   To už se o něm říkalo v 80 letech. :-)

   Smazat
  2. Takový žvásty co jim tam ty rudý kurvy napsaly na ty papírky! Všechny jsme je měli v 89 pověsit! Všechny!

   Smazat
  3. 9,27
   A tebe mezi prvníma ty havlolejnosrku!!!!!

   Smazat
 22. Motto: Pan Těšínský mě ubezpečil, že v kategorii zpěváků jsem zvítězil bez pochyby. Jeho vysvětlení je pro mě dostačující a uklidňující, proto nemám jediný důvod přemýšlet nad vrácením ocenění, které jsem díky hlasům mých příznivců získal."
  Karle, ty jsi to zase nepochopil. Přece nejde o to, kolik jsi dostal hlasů ty. Jde o to, že jsi převzal ocenění od subjektu, který manipuluje s hlasy druhých! Není ti za ně hanba? Mělo by. Tento slavík ti štěstí nepřinese.

  OdpovědětSmazat
 23. 1. Ortel je vítězem ve skupinách. 2. Kabáti projevili nečekaný, o to vítanější mravní charakter. 3. Hlasovalo se dle pravidel nezávisle na přáních pořadatele. 4. Dodatečná změna pravidel je znakem totality toho kdo pravidla účelově mění.

  OdpovědětSmazat
 24. Z mého pohledu tady nejde o nějakého slavíka či pana Gotta nebo skupinu Ortel. Jde o to, že je tady nějaká skupina lidí zvaná pražská kavárna, která si jakoukoliv anketu či následně jakékoliv volby nebo jinou naši činnost bude upravovat podle svých demokratických pravidel. Jejich demokratická pravidla chtějí zavádět do užívání internetu a svá pravidla demokracie nám určitě ukáží při volbě prezidenta republiky. Názorným příkladem kavárenské demokracie je jednání ODS. Když měl být zvolen předsedou sněmovny představitel vítězné strany, tak pro něj ODS nehlasovala. Když nebyl zvolen místopředsedou sněmovny předseda ODS Fiala, tak vykřikují, že to bylo v rozporu s poměrným počtem hlasů ve volbách. Prostě demokracie pražské kavárny.

  OdpovědětSmazat
 25. Karel Gott se znemoznil

  OdpovědětSmazat
 26. Kadle, kam se hrabeš na Michala Davida.

  OdpovědětSmazat
 27. Hlasování není o kvalitě zpěvu, orchestru či textu, ale o oblibě zpěváka, orchestru, textu. A že se vytvoří i agentury, prohlasovávající "to své" z důvodů byznysu je nutno v kapitalismu akceptovat. Jen toho Slavíka nepřeceňovat, nedá se změřit výkon fyzikálními veličinami. Tak oč jde. A kdo co je Ortel?

  OdpovědětSmazat
 28. Je veliká škoda, že ani pan Karel Got ani Lucie Bílá nepochopili, že normání lidi a ani Ortel neútočí na ně, ale na propagandu která ovládá tuto soutěž. Stejně jako havlistka Kubišová, která přijme cenu od takové profláknuté organizace. No ale u ní je to normání nejprve běží k p. Dubčekovi a chce u věnovat řetízek a po nějaké době najde náhradu za tohoto politika u opilce Havla. Lépe by bylo kdyby zůstala tou úřednickou myší.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.