Reklama

středa 29. listopadu 2017

Byli jsme obelháváni! - Třicet let britský tajný dokument zamlčoval pravdu o EU

Lara Deauville
29.11.2017  Expres,  překlad Zvědavec
Tajný dokument, který zůstal 30 let skrytý, doporučoval britské vládě ukrývat skutečnosti o členství v EU, aby v momentě, až si veřejnost uvědomí, co se děje, bylo pozdě. Téměř všechny šokující předpovědi - od ztráty britské svrchovanosti k měnové unii a nadměrných pravomocí evropských soudů - se staly skutečností.

Ale zatraceně pro konzervativního premiéra Edwarda Heatha a všechny ty, kteří mlčeli o tomto objevu na začátku 70. let, dokument, známý jako FCO30/1048, byl na základě zákona o oficiálních tajemstvích již téměř pět desetiletí skrytý.

Tajný dokument, datovaný v dubnu 1971, navrhoval, aby vláda udržela britskou veřejnost v nevědomosti ohledně členství v Evropském společenství; uvádí se v něm, že bude trvat 30 let, než si voliči uvědomí, co se děje, ale už bude příliš pozdě na vystoupení ze Společenství.

Poslední detail byl jedinou věcí, v níž se tento potupný dokument, který byl vypracován pro Úřad zahraničního a britského společenství (FCO), mýlil.

Neznámý autor - nadřízený státní zaměstnanec - správně předpovídal, že tehdejší Evropské hospodářské společenství (EHS se v roce 1993 účinně přejmenovalo na EU) směřuje k ekonomické, měnové a fiskální unii se společnou zahraniční a obrannou politikou, což bude představovat největší kapitulaci britské národní suverenity od roku 1066.

Dále uvedl, že „zákon Společenství“ bude nadřazený našim vlastním soudům, a že stále větší moc bude přecházet z parlamentu na byrokratický systém, soustředěný v Bruselu.

Autor dokonce přesně potvrdil, že Brusel bude hrát větší roli v životech britských občanů, a to povede k „všeobecnému pocitu odcizení od vlády“.

Šokujícím způsobem bylo politikům nicméně doporučeno, aby „nejitřili obavy veřejnosti tím, že budou přisuzovat nepopulární opatření… vzdálenému a nekontrolovatelnému fungování Společenství“.

Bylo jim řečeno, aby zachovali dojem, že vše řídí britská vláda, a nikoli neoprávněná skupina zahraničních politiků - a že tento trik vydrží „alespoň toto století“ - a že do té doby bude Británie tak spojená s Bruselem, že bude nemožné odejít.

Dokument FCO30/1048, který byl nyní odtajněn v souladu s 30letým pravidlem, naprosto šokoval a rozhněval příznivce Brexitu.

Annabelle Sandersonová, expertka na Brexit a bývalá poradkyně společnosti Nigel Farage, uvedla: „Navzdory všem tvrzením politiků mnoha stran, že se EU nestane centrálním státem, tento dokument z roku 1971 ukazuje, že přesně tohle bylo plánem.“

„Šibalští věční reptalové z Labouristické, Liberálně demokratické a Konzervativní strany si tohle musí ověřit a zeptat se sami sebe, proč jsou poslanci, když ve skutečnosti nechtějí, aby Westminster řídil tuto zemi.“

„Hlasovali jsme pro Brexit. To, co musí nastat, je řádné, čisté oddělení se od Bruselu, abychom se opět mohli stát suverénním státem, jehož finance jsou v této zemi vynakládány na služby, které potřebujeme, a mít parlament a soudy, které budou tvořit zákony a řídit se jimi.“

Spisovatel a novinář Christopher Booker, jeden ze zakladatelů satirického časopisu „Soukromé očko“ (Private Eye), uvedl: „Měli jsme tu státního zaměstnance, který radil, aby naši politici mlčky přimhouřili oko nad zatajováním informací, do nichž je Heath zasvětil, v neposlední řadě i skrýváním informací, do jak velké míry Británie již nebude demokratickou zemí, ale v podstatě jen zemí, řízenou neoprávněnými úředníky, kteří nenesou žádnou zodpovědnost.“

„Jedním ze způsobů, jak vytvořit iluzi, že je tento systém stále demokratický - jak navrhoval tento anonymní vysoký státní úředník - je dát lidem šanci volit nové zástupce na evropské, regionální a místní úrovni.“

„O několik let později jsme byli svědky vytvoření zvoleného Evropského parlamentu - a dnes zažíváme mánii ohledně dosazování nově zvolených starostů coby bezvýznamných místních figurek.“

Proevropský Sir Edward Heath byl vůdcem Konzervativní strany v letech 1965 - 1975. Zemřel v roce 2005.

V roce 2015 se začalo jeho jméno objevovat v souvislosti s operací wiltshirské police „Conifer“, což bylo vyšetřování ohledně sexuálního zneužívání dětí v minulosti.

Detektivové řekli, že kdyby byl Heath naživu - bylo by mu nyní 101 let - byl by předveden k výslechu na základě sedmi obvinění, včetně údajného znásilnění jedenáctiletého chlapce, ale zároveň uvedli, že by z toho neměl být vyvozován žádný závěr o jeho provinění.

Operace Conifer byla na začátku tohoto roku ukončena, neboť nebyl nalezen „žádný usvědčující důkaz“ o sexuálním zneužívání sirem Edwardem, ani žádné důkazy o konspiraci.

Pravicový politik Heath, který pocházel z rodiny z nižší střední třídy, se narodil v Broadstairs v Kentu.

Během druhé světové války sloužil u Královského dělostřelectva, kde získal hodnost podplukovníka.

Ačkoli tvrdil, že nikdy nikoho nezabil, byl účastníkem vylodění v Normandii v 1944 a napsal o rozsáhlých škodách, které jeho dělostřelecká baterie způsobila německým okupačním silám.

V září 1945 také velel popravčí četě, která popravila polského vojáka, odsouzeného za znásilnění a vraždu.

23. dubna 1992 obdržel Podvazkový řád, byl povýšen do rytířského stavu a stal se z něj Sir Edward Heath.


We were lied to! Secret document FCO 30/1048 kept truth about EU from British for 30 years vyšel 24. listopadu 2017 na express.co.uk. Překlad v ceně 348 Kč Zvědavec.

40 komentářů :

 1. EU ničí Evropské hodnoty. je evidentní, že se se snaží potlačit křesťanství a prosazuje islám nebo jiné ideologie. Je to ničitel hodnot. Před časem měnový a ekonomický odbor při Evropské komisi nařídil Slovensku přepracovat své pamětní dvoueurové mince tak, aby byly odstraněny křesťanské symboly na vyobrazeních svatého Cyrila a Metoděje.

  http://www.epshark.cz/clanek/186/nova-oficialni-historie-evropy-vymazava-krestanstvi-a-propaguje-islam

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Křesťanství je přeci pouhá DUALISTICKÁ HEREZE IUDAISMU... takže chránit je nemá cenu. To, u JHVH, chápe kdejaký šlemil...

   Smazat
  2. Kolik mrtvych ma na svedomi krestanstvi .Peknych par set milionu.Tudy cesta rozhodne nevede.

   Smazat
 2. Tak pokud je tohle pravdou, potvrdilo se mé podezření. Parlamenty a vlády členských zemí EU budou vpodstatě pouhými loutkami v rukou centrální moci v Bruselu. Evropský parlament bude sice nadále volen v poměru k velikosti a významu každé členské země, ale změní se na pouhý hlasovací stroj, žehnající nesmyslům předkládaných Evropskou komisí, nikým nevoleným orgánem. Poslanci evropského parlamentu budou korumpováni vysokými prebendami, navíc, země velikosti a významu ČR nebudou nikdy schopné cokoliv zásadního prosadit. Což se vpodstatě už děje.
  Opuštění EU by bylo bezesporu velmi těžké a následky tohoto počinu by nesla drtivá většina obyvatel. Ale je to asi jediná cesta, jak zachovat národní státy pro příští generace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. skutečnej vládce eurosojuzu je banka Goldman sachs a ta patří tomu chazarskýmu zmetkoj ročildoj !!!
   Vaska

   Smazat
 3. 6.46,nase vlady nikdy nevystupia z eu,ak ona sama nepadne.Nas,skvarecky,by hospodarsky znicili,pre vystrahu ostatnim statom.Nasi premieri su stastni,ze sa im eu stara o tisice nezamestnanich,ktorich by mali doma na krku a kazili by im statistiky o zamestnanosti.Upisali sme sa diablovi a bud padneme spolu,alebo prezivorime!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to přesně je. Východisko neexistuje. PRADĚDA.

   Smazat
  2. 8:36 a 12:50 - východisko existuje. Opětovně neprodyšně uzavřít západní hranice a co nejdříve odejít z EU a NATO a spojit se s Ruskem, Čínou a dalšími asijskými vyspělými státy. Samozřejmě při uzavření západních hranic nebránit obchodu a cestování, to by mohlo nadále jen prospívat oběma stranám. Ovšem spolky typu EU a NATO nebrat.

   Smazat
  3. Nevidím sílu toto realizovat. PRADĚDA.

   Smazat
 4. On to někdo trefně napsal,Spojené státy Evropské,pochopitelně se Sídlem v Bruselu,přesně podle vzoru USA.Mělo to až dojít k jedné Evropské úřední řeči.
  Takto se přece lépe ovládají státy z jednoho místa a když se mluví i o prezidentu EU,tak to by byl stejný cirkus,jak v USA,že by jednotlivé státy vůbec neměly možnost ovlivnit kandidáta.

  OdpovědětSmazat
 5. Stát je silný nástroj k ovládání lidu a soustátí - EU ještě mnohem, mnohem, mnohem silnější. Jde o prostou centralizaci moci. nejdeme k demokracii, ale od ní. Cesta k ní vede skrz decentralizaci moci, tzn od mocného (směrem dovnitř) státu k mocným obcím a městům.
  Není to těžké pochopit, ale zdá se že je to těžké přijat, tak jako bylo obtížné přijat, že je Země kulatá.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 6. Bohužel lidé jsi zvolily euhujerskou stranu ano bude hůř.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi blb, píše se "si".

   Smazat
  2. A píše se zvolili....

   Smazat
  3. Jé kluci promiňte já to za ty roky zapomněl a jinak je mi to u p....e.

   Smazat
  4. No když nepíšete spisovně a bezchybně tak ničemu nerozumíte a nemáte tady co pohledávat.

   Smazat
  5. Taky miluju cesky pravopis ,ale presto si myslim ,ze tady jde spis o to ,co dotycny rika .Rajtovat na gramatice je nekdy znakem nadrazenosti .Vsichni obcane ,kteri nemaji maturitu ,nemuseji byt jeste podradnymi idioty.

   Smazat
  6. 14:43- asi tak. Opravdový průšvih bude toto:
   http://www.novarepublika.cz/2017/11/eu-nam-bude-urcovat-kolik-prijmeme.html
   A až dojde na tu jednotnou "Úřední řeč", bude jedno jak tady dole kdo hútorí a šuma fuk napíše-li I nebo Y. Q.

   Smazat
  7. 12:55 Tak takové kavárnické bláboly jsi strčte za klobouk.

   Smazat
  8. 14:43 Bagoun - na to, aby byl zvládnut pravopis, stačívala člověku s průměrným intelektem základní škola. Čech, který si váží mateřštiny, krom jisté úrovněpravopisu, užívá diakritiku. Pokud si není jist, tak svůj písemný projev nechá ve Wordu kontrolovat funkcí „Pravopis“. Je otázkou, jak vážně brát názory někoho, kdo tak běžné úkony nezvládá. Je mi líto.

   Smazat
  9. Jste sebestredny, skoro výjimečný.

   Smazat
 7. Tady rádoby komunista se integruje do eu:

  „Umělé urychlování problému přijetí eura nemá smysl – k tomu se může vyjádřit nová vláda, ale předpokládám, že ani ona nebude spěchat. ČR je součástí evropské integrace i bez toho a EU musí nejdříve zvládnout řadu svých problémů. Takže ani spěchat do eura, ani strašení czexitem. Konečně aktivní reprezentace ČR v EU je t, co potřebujeme,“ míní místopředseda KSČM a poslanec Jiří Dolejš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dolejš je TOP09 v KSČM. Pak se diví, že je skoro nikdo nevolí, když v televizích vystupuje jen tahle hloupá figura.

   Smazat
  2. Podle mě je Dolejš jedním z mála v té partaji, který je v pohodě. Jeho řeči mají hlavu a patu. Dnes u politiků skoro nevídané.

   Smazat
  3. 12:33 - vy ale nejste volič levice, že?!

   Smazat
 8. Anonymní 10:17
  Dolejš je žid a tak je jasné,že podporuje EU,migranti,ale co horší a to i Babiše.Takže,jako komunista,by neměl podporovat velkokapitalistu,velkostatkáře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš je jediný, kdo dokázal sesadit ČSSD, ODS a KDU z "trůnu". A kdyby nic jiného, tak toto je už hezké samo o sobě. Dívat se na spoustu "starých" tváří v čele státu, od Němcové se Stanjurou přes Chovance se Zaorálkem po Hermana s Bělobrádkem, už může iritovat mnoho lidí, zvláště těch co jsou alespoň drobet v obraze. Takže díky moc. Karel z Plzně

   Smazat
  2. Jestli je Dolejš žid nebo ne, jestli podporuje Babiše nebo ne, je mi u pr.dele. Jistý je to, že jediná KSČM a SPD podala Babišovi ruku ke spolupráci i když ne přímé a otevřené. Babiš by byl hlupák kdyby toho nevyužil. Když si sečtet všechny hlasy, tak má pohodlnou většinu i pro menšinovou vládu. 13:37 napsal velkou pravdu a to:"Babiš je jediný, kdo dokázal sesadit ČSSD, ODS a KDU z trůnu". Už to stojí za to, aby dostal důvěru a ukázal co umí. A že umí o tom není pochyb.

   Smazat
  3. S timhle idiotskym antisemitismem bez uz do h..zlu.Jak to souvisi ?Nijak .Vole.

   Smazat
  4. Pane Bagoune, 10:29 je notorický antisemita, který "židem" označí každého, kdo mu není 2x libý a sympatický. Je to takové malé české rasistické čuně, které občas zavítá do diskuze na NR a redakce ho většinou smázne.

   Smazat
  5. 14:47 Jak to souvis, blbínku? Chceš to fakt vědět? Tak poslouchej:

   Zatímco bílí křesťané tisíc let budovali Evropu, zakládali židovští judaisté na celém území kahaly, v nichž se navzájem utvrzovali ve své víře o nadřazenosti jejich rasy a budoucímu převzetí moci na hostitelském kontinentu. Pomocí neslýchaného vydírání bílých dlužníků si získávali finanční prostředky k tomu, aby se dostali na panské a královské dvory, které je chránili před hněvem lidu! I k nám od raného středovkěku přicházeli cordobští nosatí obchodníci s pohanskými otroky, které kupovali od českých panovníků, z čehož měli až třináctsetpadesátiprocentní zisk! Otroky pak transportovali na jih Španělska a odtud do severní Afriky, především do dnešního Egypta. Před lety byla v Káhiře objevena takzvaná geniza – úkryt, kde se uchovávaly veškeré dokumenty, jež vznikly na půdě synagogy. Z dochovaných listin (které pocházejí až z 9. století) dnes víme, že otroků, kteří se dostali do severní Afriky z prostoru střední Evropy, nebyly stovky, ale jenom za vlády Boleslava I. desetitisíce! Muži, ženy i děti. Právě během maurské okupace Španělska vyvinul nový typ žida-politika, žida-státníka a žida-finančníka. Po znovudobytí Španělska dochází k početným projevům násilností obyvatelstva proti židům za jejich kolaborantství s Maury. Celá akce skončila vypo­vězením židů ze Španělska v roce 1492. Po vypovězení židů ze Španělska se jim otevřela cesta do nové zaslíbené země u ústí Rýnu. Podíl židů na odtržení Holandska od nenáviděné španělské koruny se dá jen těžko dokázat, i když se o tom vůbec nedá pochybovat.
   Zdrojem finančních prostředků, které židé používali k zabezpečení vlivu na královských a velmožských dvorech, byla lichva. V průběhu 16.století se však v důsledku nových objevů a vzniku zámořských kolonií nesmírně zvětšil rozsah světového obchodu, a s ním se židům otevřely nové zdroje finančních prostředků. Hlavní institucí, která židům dopomohla k jejich finanční moci, byla burza. V průběhu 16. století byly pro obchodní činnost na burze vypracovány přesná pravidla, nazvaná uzance. Od začátku 17.století se v Amster­damu vytváří burza moderního typu: kromě zboží s obilím, bavlnou, vlnou se začíná obchodovat také s cennými papíry, především se státními půjč­kami, akciemi a devizami. V následujících řádcích si o těchto obchodech řekneme více. Zde však chceme upozornit ještě na to, že k tomuto vývoji dochází po odloučení Holandska od španělské koruny, čímž se židům, vypovězeným v roce 1492 ze Španělska, otevřela cesta do Holandska. O tom, jak mohutná byla tato invaze, svědčí skutečnost, že počet amsterdamského obyvatelstva se v letech 1585-1595 zdvojnásobil.
   Pomocí státních půjček dostali židé panovníky pod svoji moc. Od druhé poloviny 15.století začínají být feudální vojska nahrazována žoldnéřskými a vrchnostenská místní správa placenými úředníky. K úhradě s tím spojených nákladů nemohly feudální panovnické důchody stačit. Je to nesmírně důležitá okolnost ve vývoji politické moci v evropském novově­ku.

   Smazat
  6. Výborně, ten popis činnosti židů může být celkem správný, jenomže, oni byli pořád jen menšinou, a to využívanou i zneužívanou, pronásledovanou. Nad panovníky reálnou moc neměli, protože ti na ně, když měli vracet peníze, prostě poštvali lid:-).
   Pokud tedy izraelité dokázali nejen přežít, ale dokonce si udržet vliv, je to známkou řekněme "nadprůměrných schopností" a zároveň "nadprůměrné neschopnosti" většiny. Btw, myslíte si snad, že by "svět bez židů" byl lepší, více spravedlivý? Těžko, jen by se na diskuzích asi více nadávalo na němce, nebo rusy, což se děje stejně. Ale pro Vás by se zcela jistě vůbec nic nezměnilo.:-)

   Smazat
 9. To je ale ptákovina....

  OdpovědětSmazat
 10. Hlavně zachovat dojem, že tu vládne naše vláda. Hlavně zachovat dojem, že nejsou to loutky, a dojem, že to, co se tu teď přihodilo, že lidi neprokoukli. Hlavně o tom nepsat, co vše za pravomoce (ať už levice nebo pravice, ve vzájemné shodě a na věčné časy a nikdy více) s rozjařenou tváří již předali cizí moci, aby se dobrovolně a programově stali cizími loutkami a ušetřili si tak práci a usnadnili si život. Tohle vše bude mít ještě pokračování, jenže oni to ještě zdá se netuší. Zatím si zdá se dál myslí, že lidi nějak očůrají.

  OdpovědětSmazat
 11. Když to mírně přeženu, tak Britové něco spoluzpůsobí - 2.světová a jejich postoj k okupaci Československa ( Mnichov) atd., podpoření vzniku a podepsání lisabonské smlouvy atd. a potom se stáhnou a my ostatní už jen lížeme "smetanu", tak z toho se může však radovat tak jenom takové "sluníčko" typu Tomáška Sedláčka.( sluníčko - korektně řečeno člověk nedospělý, pomýlený, ignorant) Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 12. Chybí maličkost, proč to dělají? Potřebují dostat armády pod jedno velení a další otázka, proti komu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:08 - na to je jednoduchá odpověď. Sami se Ruska a Číny bojí jako čert kříže, protože jsou si velice dobře vědomi, že by dostali těžce na prdel a tak potřebují co nejvíce hlupáků, kteří půjdou s nimi.

   Smazat
 13. Anonymní29. listopadu 2017 10:30, vidíme to stejně. Jinak nejen že jsme byli obelháváni, ale jsme pořád obelháváni.

  OdpovědětSmazat
 14. Toz EU je nastrojem satana.........slonce v srdci....toz Archandeli Mighaeli pozvedni svoj dochovní mec..........howk

  OdpovědětSmazat
 15. Britanie byla tolik zahledena do sebe,ze jejich hlavnim tematem po desitky let byl boj proti Rusku.Mezitim jim unikli hlavny temata o Evrope.Ted prislo probuzeni.Jinak,UK,plati do EU,denne 55 melounu GBP...treba na debetny karty pro migranty v Nemecku,po 800 euro,pro kazdyho.Delaji spravne,ze opousteji vcas Titanik!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.