Reklama

neděle 26. listopadu 2017

Český slavík 2017 a Pražská kavárna

26. 11. 2017      RadimValenčíkPíše
Já v tom vidím spíše vzdor a poselství. Byl nastartován proces, kdy velká většina veřejnosti pochopila, že se s lidmi hraje nepoctivá hra. Normální lidi však především pochopili, že ne třeba v "nadřízeném" Německu Frau Merkel, v "podřízeném" Česku stále ještě pár dní přítel Sobotka, jsou ti, kteří chápou, o co jde. Ale naopak. Normální lidé pochopili, že tito a další slouhové současné moci ztratili soudnost a jejich poskokové že hloupnou.


Tohle to ještě více utvrdí tzv. Pražskou kavárnu v tom, že "lidi jsou blbí":
Výsledky Českého slavíka 2017:
Celková vítězka: Lucie Bílá
Zpěváci: 1. Karel Gott, 2. Michal David, 3. Tomáš Ortel
Zpěvačky: 1. Lucie Bílá, 2. Ewa Farna, 3. Lucie Vondráčková
Skupina: 1. Kabát, 2. Ortel, 3. Chinaski
Objev roku: Mirai
Nejstreamovanější skladba: Když nemůžeš, tak přidej (Mirai)
Skladba Rádia Impuls: Když nemůžeš, tak přidej (Mirai)
Slavíci bez hranic: No Name
V logice věci, kdo začne používat dvojí metr jako nástroj moci a ukázňování, ten přestává být schopen sebereflexe a neodvratně se zapouzdřuje do názorů odtržených od reality

Jakmile lidé pochopí, že tzv. "elity" selhaly, že od těchto "elit" nelze očekávat ani zastání ani nápravu, začínají projevovat vzdor při nejrůznějších příležitostech a hledají cestu k nápravě.
A nepomůže ani stále průhlednější manipulace veřejným míněním ze strany slouhovského mainstreamu. Zvlášť, když je tak trapná, jaká byla například i při vyhlašování letošního Českého slavíka.

Nyní jde především o to, aby si normální lidé uvědomili, jakou obrovskou odpovědnost tím, že začali přemýšlet a dávat své názory při různých příležitostech najevo, na sebe vzali. Jednoduchá řešení neexistují a cokoli, co je cestou k lepší budoucnosti, musí projít složitým procesem slaďování názorů a konsensuálním přijetím. V tomto procesu se budou rodit skutečné osobnosti, které budou nositeli změny k lepšímu.

50 komentářů :

 1. Zdrcující pocit trapnosti, to je hlavní dojem ze slavíků.
  Přečetl jsem si i komentáře na iDnesu pod článkem od paní Spáčilové a zjistil jsem, že to nebyl zdaleka jen můj dojem. Úpadek, trapnost, suterén zábavy...

  OdpovědětSmazat
 2. Doporučuji slavíka rozšířit o kategorie Nejvíc gelu na palici a Nejvíc odhalené kozy, kde je pro kavárnu jistota, že se tam Ortel určitě neobjeví.

  OdpovědětSmazat
 3. Je to jen židovská taškařice,podporovat a odměňovat své souvěrce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. co myslíš, že je politika, soudy, policie, šmíra. Úplně to samé.
   udělali si z toho trafiky

   Smazat
 4. jestli tahle forma protestu není pro ony elity spíš k smíchu.

  OdpovědětSmazat
 5. Slavík je úchyl.Slavík roku 2018-2019-2020 bude = Kája/pokud tu ješte bude/.Lucinka - samo . Kabáti - se ví.Dvorana sl. - Olympik nebo někdo jiný,záleží jek se hudební mafie dohodne.Jen jste nějak zapoměli na Dežu a jeho skvělé písně/omrdat,píča atd/v asistenci blbé blondýny/ale opravdu blbé/.Jednoduše - škoda času to sledovat to už je lepší film ug a Gek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdy a kde dávají film Čuk a Gek? Určitě bych na to šel. Taky bych šel na Tichý Don. Alespoň na chvíli se vymotat z těch neskutečně ideologicky podjatých sraček, které produkuje nebo provozuje současná televize napříč všemi kanály. Mozkový klystýr.

   Smazat
  2. 18:52 Filmy ruské a sovětské provenience (ale i z období italského neorealismu -režie de Sica) se prodávají na Hlavním nádraží v Praze v denní době. ceny od 10 korun.

   Smazat
 6. Totální zblbnutí elit, každý si dělá z této předváděčky srandu, vyčpělý opelichaný Slavík, myslíme , že Kája má alespoň rozum ale věk, již asi sehrál svojí roli,ostatní režimní poskoci v čele s Bílou od které se inteligence nedá čekat, Obrteli divím se, že mezi ně jdeš! Tak hluboko klesli pražští manipulátoři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádné totální zblbnutí.
   Řízenej program.
   jen ulice si musí myslet, že jde o zblbnutí

   Smazat
 7. No jo opět dostal ocenění ORTEL taky tak to je správné.

  OdpovědětSmazat
 8. Gratuluji vítězům, že mají takové oddané fanoušky, kterým není zatěžko poslat hlas.
  Jinak si myslím, že pro ostatní je nejlepší, tyto šoubysnysové věci ignorovat. Je totiž zřejmé, že to je součást debilizace národa. P.K.

  OdpovědětSmazat
 9. Byla vymyšlena nová hodotící stupnice. Pokud vyhraješ tak se budeme řídit loňským počtem hlasů. Prosím, proč ty kreténi rovnou nanavrhli aby platilo hlasová ní uskutečněné po hadráku. Ty ostatní jsou ovlivněna neinteligentními fandy.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 10. Navrhuji dát do pravidel slavíka 2018 informace kdo může vyhrát, pak nebude muset pořadatel podvádět. :D

  OdpovědětSmazat
 11. Nejsem až takový pamětník ale kolem roku 1968-69 byla podobná soutěž jménem ,, Houpačka,,teda tuším.Jeden čas tam byl favorit Karel Kryl,no nic já toho falešnýho a 40 ti i více Slavíka nežeru

  OdpovědětSmazat
 12. Slouha bývalé moci, milicionář Valenčík se zlobí na slouhy moci současné?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milicionář? Hlavně že to není příznivec Václava Hajzla a pokud byl v milicích a nebo dokonce v STB, tak je to slušný člověk a ne nějaká prolhaná demokratická sv..ě.

   Smazat
  2. 15,35 - máte pravdu.
   A už je na čase přestat řešit, co kdo kdy kde před 89-ým, ale začít se zajímat, co dělají lidi DNES!!!!

   Smazat
  3. Devótní slouja jsi sám. Máš vymytou palici, tak se neser mezi dospělé !

   Smazat
 13. Český slavík se včerejškem stává jen trapnou odezvou dřívějšího Zlatého slavíka. To co agentura provedla s Ortelem, respektive s hlasy jeho příznivců, které vymazala a dala mu hlasy z loňska, je už opravdu vrchol sluníčkářské drzosti i hlouposti. Ortel dle sluníček prostě vyhrát nesmí a já jenom lituji K. Gotta, M.Davida a Kabát, že zvítězili takto neregulérně. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby ti co získlali tako prvenství v profláknuté soutěži stáli za něco, tak ty tyto trofeje vrátili.

   Smazat
  2. Nemohou, ješitnost jim to nedovolí! Jen mi vrtá hlavou, že Banga byl v první stovce... Asi i on vyzýval na netu... ale jemu loňské body nedali - nebylo co...

   Smazat
 14. "Mravokárci" a tvůrci evropských "hodnot" jsou devianti:
  https://kloucek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=570518
  http://www.novarepublika.cz/2016/08/evropsky-hodnotny-jakub-janda.html

  OdpovědětSmazat
 15. Počet hlasů byl upraven i při volbách do parlamentu: po půlhodinovém výpadku při sčítání šly procenta SPD výrazně dolů, přičemž naopak výrazně stouply v případě pirátů a TOP, ... "Elity" demokracii nedopustí.

  OdpovědětSmazat
 16. Co mají počty hlasů ve Zlatém slavíku a ve volbách do parlamentu společného? Jistotu manipulace. V obou "soutěžích" jsou vítězové známí předem a když to nebude TOP88, tak to bude Kája.

  OdpovědětSmazat
 17. Největším trhákem je odchodné profáknuté havlisické zombmbi Kubišové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:43 Martu Kubišovou bylo možné si vážit do r. 89 po 89. již ne.

   Smazat
 18. 'Nyní jde především o to, aby si normální lidé uvědomili, jakou obrovskou odpovědnost tím, že začali přemýšlet a dávat své názory při různých příležitostech najevo, na sebe vzali.'

  Doufám, že na tuhle větu si pan Radim Valenčík nebude nárokovat kopirajt. Vynikající!!

  OdpovědětSmazat
 19. Co tam dělá Michal David?:)))

  OdpovědětSmazat
 20. Být na místě Káji Gotta odnesl bych jim tam to celé hejno zlatých ptáků*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Být na místě K. Gotta, hodím jim tu cenu na hlavu, prostě ji odmítnu, že je to neregulérní. On toto nemá zapotřebí a bylo by to skvělé gesto jak vůči národu, tak vůči té bandě velezrádné manipulativní všech těch pořadatelů a jejich páníčků, slouhů režimu!!!

   Smazat
  2. Řekl bych, že na to nemá náš mistr ješita koule. Toho není schopen. Ví někdo o jeho benefičním vystoupení ve prospěch našich potřebných?

   Smazat
  3. ...zahlédl jsem mistra na obrázku vedle Duky.
   Jestli si ho bere církev na svoji propagaci,
   je to především ve prospěch našich nepotřebných lhářů*

   Smazat
 21. HNUS na n-tou!
  Pořadatelé manipulují vesele hlasy, umělci se šklebí jak idioti, národ na to čumí ...
  Když dělají tohle, myslíte si, že ty skutečné volby byly v pořádku???????????????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volby v kolonii nemohou změnit systém !!!
   Volby jsou dokola se opakující iluzí.
   Zavřít hranice, generální stávka do odvolání politiků*

   Smazat
 22. Kdyby byli frajeři, tak by aspoň napsali, kolik těh hlasů skupina Ortel a ten zpěvák dostali, aby ti chudáci, kteří posílali SMS a zaplatili anketu, věděli, kolik jich je. No, snad se to někdy provalí, tady se prokecne všechno. Ale bylo by to férové. Aspoň vidí fanoušci, jak zatočit s Gottem, stačí mu udělat nějakou stránku na fb a napsat na ní: posílejte Gottovi hlasy. Možná by se to dalo použít i při volbě prezidenta. Milošovi nezapočtou 20% hlasů v každém kraji, kde byl v poslední době na nedovolené návštěvě, pokud mu rovnou nezapočtou jenom ty hlasy, které dostal loni v prvním kole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není špatnej nápad. Necháme to uzrát, domluvíme se tu a příští rok zřídíme stránky na FB, kde vyzveme k podpoře Gotta, Bílé, Davida apod.

   Smazat
 23. Nesleduji předvádění kandidátů na "slavíka", jistě vždycky budou jedni šťastní, že ten jejich vyvolený vyhrál a druzí budou nadávat, že ten jejich ne. Karel Gott byl a vzdor problémům se zdravím zůstává nedostižný hlasem, intonací, texty, ale zejména skromností. On se nepotřebuje dále zviditelňovat, třeba jako kandidát na prezidenta. On nepotřebuje klaku křiklounů a přesto stále táhne. No a to skutečně IQ tykve pořádně štve. Tak, jako i Zeman, proti kterému se protikandidáti na jeho funkci jeví jako mentální nedodělky. O to tristnější je pak pohled a poslech na zkorumpovanou protizemanovskou klaku, vydržovanou pražskou kavárnou a velkokapitálem.

  OdpovědětSmazat

 24. Sledujem denne českú politickú scénu,nedokážem pochopiť o čo ide tej zbabelej pražskej kaviarni.Je mi ľúto obyčajných ľudí,ktorí to všetko musia sledovať...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Matikári,
   mně je zase líto, jakého odporného prezidenta jste si zvolili...

   Smazat
  2. No - ty jsi megablb 18.27 - co do Zlatého slavíka sereš prezidenta? Jsi vypatlanej magor. Házej hovnama po někom jiným.

   Smazat
  3. 18,27 myslí odporného Kisku.
   Sice to skutečně do diskuze o anketě Slavík nepatří, ale má recht. Ten chlap je fakt odporná kreatura.

   Smazat
 25. Proboha co to bylo za hňupa hlavou dolů .

  Styděl jsem se za něj ! Musel jsem to přepnout to by snad nedali ani do Albánské televize . Trapas

  OdpovědětSmazat
 26. Pracuji, a na pozadí běží bedna - zprávy TV Nova, tak jsem zbystřil.
  O nějakém Ortelu a manipulaci s hlasy ani Ň.
  Nic se nestalo, Ortel neexistuje.
  P.S. Abychom si rozuměli. Dle mého hudebního vkusu je Ortel strašlivá šmíra. To ovšem nic nemění na tom, že se jich vůči dobroserným sluníčkoidním smraďavkám zastanu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kabáti požádali v neděli od pořadatelů Českého slavíka, Musica Bohemica, VYSVĚTLENÍ CO JE PŘESNĚ za tím že ORTELU A ORTELOVI BYLY ODEČTENY HLASY! Nemohou se zbavit dojmu, že se stali součástí hry, KTEROU NECHTĚJÍ HRÁT! Počkají do úterka, co na to agentura; potom se rozhodnou, co udělají.

   Kabáti tedy mají rozum a smysl pro fair play. Děkuji.

   Smazat
 27. Čuchám ,že z toho podvodu a švindlu bude pořádný průser.Havloidi zas*aní.

  OdpovědětSmazat
 28. Čuchám ,že z toho podvodu a švindlu bude pořádný průser.Havloidi zas*aní.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.