Reklama

čtvrtek 23. listopadu 2017

Čína koupí televizi NOVA

Jaroslav Loudil
23. 11. 2017
agentura Reuters hlásí zájem čínské firmy CEFC o koupi televize NOVA. Pokud k tomu dojde, nelze to než uvítat !  Užvaněné hlásné trouby amerického imperialismu, ČT, ČT-24 a ČRo  by tak možná obdržely určitou konkurenci  a český posluchač by konečně mohl získat vyváženější přehled o dění ve světě. 


Dosud je totiž soustavně masírován zprávami ČT o  - "skvělých zákrocích USA v rozvojovém i jiném světě, které posilují samotné základy liberální demokracie  ".  Během toho - "posilování základů liberální demokracie" - svrhly bombardéry USA na civilisty asi 20 zemí světa několikanásobně více bomb, jak na fašistické Německo během let 1939-45.  Bylo zavražděno na 5 milionů civilistů v chudých zemích třetího světa a to celkem nedávno. Naše ČT ovšem stále podrobně pátrá, co vlastně provedl Stalin v Rusku kolem roku 1925, kdy naši tátové či dědové ještě nosili plíny. Tak to nás všechny opravdu mohutně zajímá !!, vašnostové  z ČT !

P.S. Doporučuji našemu : "Ústavu pro zkoumání totalitních režimů"  , aby se ihned začal věnovat vpádu 100 000 invazních žoldáků USA do Iráku roku 2003. Zahynulo tam následně na 500 000 civilistů a stát se úplně zhroutil. Jde  o válečný zločin srovnalený s Hitlerovou invazí do Polska roku 1939. Není třeba si něco nalhávat do kapsy o našich spojencích. Vrah zůstává vrahem i kdyby o demokracii hulákal 24 hodin denně.

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/penta-a-cinska-cefc-maji-zajem-o-koupi-televize-nova-40054?seq-no=3&dop-ab-variant=&source=article-detail

23 komentářů :

 1. USA, EU a celý slavný kapitalistický a DEMOKRATICKÝ "Západ" je na konci s dechem.Pokud nevyprovokuje konflikt s RF a Čínou, bude velmi rychle jeho ekonomická role ve světě upadat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:55 - pokud by tzv.Demokratický západ válku s Ruskem a Čínou vyprovokoval, tak by ten jeho konec byl ještě rychlejší.

   Smazat
 2. Nevěřím, k tomu nemůže dojít.
  To by byli promarněné miliardy za dezinformační průmysl*

  OdpovědětSmazat
 3. To by byla pecka !!!!! Svet se zacina zrychlovat....!!! Ale smerem spravnym - na vychod !!!! Americka hegemonie dostava tezce na "prdel " !!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážený, pecka by byla, kdyby ten směr nebyl určován ani východem a ani západem, ale tím, že se život všech lidí na větě zlepší natolik, aby je neohrožovaly války, měli co jíst a žít důstojně. A to bez ohledu na to, zda se narodil v Asii, nebo na americkém (severním i jižním) kontinentu.

   Smazat
  2. Tak to musite nejdriv zrusit kapitalismus (hyenismus) a hadradit jej utopii, coz je ukol zcela neproviditelny.

   Smazat
 4. Čínská lidová republika : Koupíme vás všechny a všechno.

  OdpovědětSmazat
 5. Tak to bych si mozna koupil TV a zacal sledovat NOVU. Ale zadne poplatky platit stejne nehodlam.

  OdpovědětSmazat
 6. Jsem zvědavý, jak pak bude informovat v Televizních novinách. Zda bude pokračovat s tou hrůzou,co tam je nyní.

  OdpovědětSmazat
 7. Slavii sice Číňani koupili , ale tohle je divné , jak by tu potom kapitalisti oblbovali lidi !!??!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zvýší nám koncesionářský poplatek na čété a nasadí nové, čerstvé síly. A bude se kontrolovat sledovanost. Nejdříve namátkově a pak týdně budou chodit komisaři a přezkušovat. A žádné jenom výmluvy, že nám nešel zvuk nebo tak. Budou i tresty.

   Smazat
  2. 16:45 jsi se právě probudil a ruku jsi měl v nočníku, že ano.

   Smazat
  3. 18.54 nežere maso - nechápe vtip ?A 16.45 super !Jako v Norsku s detma .

   Smazat
 8. No nevím, jak by mohli přesně ovlivňovat mínění, akorát že by se méně hovořilo o Tibetu a více o Asii, což by bylo dobré. Zpravodajce čété v Číně, sestře Šámalové, by klesla čelist, protože by už nemohla ty svoje bláboly mlátit do hlavy bezbranným koncesionářům a šla by asi do důchodu. Takže za mě dobré. Jenom aby pak nedávali nějaké čínské seriály, jak to kdysi bylo snad u Primy, když tam byl jedna brazilská telenovela za druhou. Ale Číňani snad už koupili i půlku Hollywoodu, takže by mohli dávat i nějaké čerstvé novinky, a ne jako čété dává novinky z roku 1999.

  OdpovědětSmazat
 9. Já se nejvíc těším na čínského Mrazíka a pak taky na celoměsíční oslavy narozenin Maa, místo oslav kormidelníka Havla. To bude úleva, přece jen něco nového se dozvíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, Jo, všeho moc škodí, a rychle se to člověku přežere.

   Smazat
  2. Notorický alkoholik je u tebe kormidelník ?,to jste to dopracovali,hraboši.....

   Smazat
 10. Tak to je skvělá zpráva pryč s usa majiteli.

  OdpovědětSmazat
 11. Sorry jako, ale spoléhat v touze po vyváženém informování na Číňany, na to už musí být jeden "hóóódně chytrý"...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neumim si predstavit horsi tv nez je ČT .

   Smazat
  2. 23:13 hlavně se uveď módně pitomoučkým "sorry jako", abys dodal svému moudru váhy. Koupi NOVY "Číňany" režim těžko připustí. A pokud by k ní náhodou došlo, bude pokračovat hra o sledovanost, tedy o výnosy reklamy. CEFC není Lidová Čína, ale podnikatelský subjekt. Jistěže by neposluhoval propagandě USA, ale spíš Číny, nešlo by o vyváženost, ale o možnost jisté protiváhy. Nic víc.

   Smazat
 12. Momentálně jediná televize u nás, ve které se nelže, je TV Barrandov Jaromíra Soukupa.
  Jsem zvědavá, jak se změní vysílání TV NOVA, až ji koupí Číňani.
  Ivana

  OdpovědětSmazat
 13. Není pravdou,že koupí !!!!!!,USA nemá čím splácet dluhy Číně,tak prostě splácí takovým způsobem....a to není všechno !!!!!,..taky se může stát,že ta největší americká letadlová loď dopluje už akorát do Číny a bude zabavena.....chechtáky mají větší moc a ty USA nemají.....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.