Reklama

.

.

čtvrtek 23. listopadu 2017

Čína koupí televizi NOVA

Jaroslav Loudil
23. 11. 2017
agentura Reuters hlásí zájem čínské firmy CEFC o koupi televize NOVA. Pokud k tomu dojde, nelze to než uvítat !  Užvaněné hlásné trouby amerického imperialismu, ČT, ČT-24 a ČRo  by tak možná obdržely určitou konkurenci  a český posluchač by konečně mohl získat vyváženější přehled o dění ve světě. 


Dosud je totiž soustavně masírován zprávami ČT o  - "skvělých zákrocích USA v rozvojovém i jiném světě, které posilují samotné základy liberální demokracie  ".  Během toho - "posilování základů liberální demokracie" - svrhly bombardéry USA na civilisty asi 20 zemí světa několikanásobně více bomb, jak na fašistické Německo během let 1939-45.  Bylo zavražděno na 5 milionů civilistů v chudých zemích třetího světa a to celkem nedávno. Naše ČT ovšem stále podrobně pátrá, co vlastně provedl Stalin v Rusku kolem roku 1925, kdy naši tátové či dědové ještě nosili plíny. Tak to nás všechny opravdu mohutně zajímá !!, vašnostové  z ČT !

P.S. Doporučuji našemu : "Ústavu pro zkoumání totalitních režimů"  , aby se ihned začal věnovat vpádu 100 000 invazních žoldáků USA do Iráku roku 2003. Zahynulo tam následně na 500 000 civilistů a stát se úplně zhroutil. Jde  o válečný zločin srovnalený s Hitlerovou invazí do Polska roku 1939. Není třeba si něco nalhávat do kapsy o našich spojencích. Vrah zůstává vrahem i kdyby o demokracii hulákal 24 hodin denně.

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/penta-a-cinska-cefc-maji-zajem-o-koupi-televize-nova-40054?seq-no=3&dop-ab-variant=&source=article-detail

21 komentářů :

 1. USA, EU a celý slavný kapitalistický a DEMOKRATICKÝ "Západ" je na konci s dechem.Pokud nevyprovokuje konflikt s RF a Čínou, bude velmi rychle jeho ekonomická role ve světě upadat!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:55 - pokud by tzv.Demokratický západ válku s Ruskem a Čínou vyprovokoval, tak by ten jeho konec byl ještě rychlejší.

   Vymazat
 2. Nevěřím, k tomu nemůže dojít.
  To by byli promarněné miliardy za dezinformační průmysl*

  OdpovědětVymazat
 3. To by byla pecka !!!!! Svet se zacina zrychlovat....!!! Ale smerem spravnym - na vychod !!!! Americka hegemonie dostava tezce na "prdel " !!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážený, pecka by byla, kdyby ten směr nebyl určován ani východem a ani západem, ale tím, že se život všech lidí na větě zlepší natolik, aby je neohrožovaly války, měli co jíst a žít důstojně. A to bez ohledu na to, zda se narodil v Asii, nebo na americkém (severním i jižním) kontinentu.

   Vymazat
  2. Tak to musite nejdriv zrusit kapitalismus (hyenismus) a hadradit jej utopii, coz je ukol zcela neproviditelny.

   Vymazat
 4. Čínská lidová republika : Koupíme vás všechny a všechno.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to bych si mozna koupil TV a zacal sledovat NOVU. Ale zadne poplatky platit stejne nehodlam.

  OdpovědětVymazat
 6. Jsem zvědavý, jak pak bude informovat v Televizních novinách. Zda bude pokračovat s tou hrůzou,co tam je nyní.

  OdpovědětVymazat
 7. Slavii sice Číňani koupili , ale tohle je divné , jak by tu potom kapitalisti oblbovali lidi !!??!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zvýší nám koncesionářský poplatek na čété a nasadí nové, čerstvé síly. A bude se kontrolovat sledovanost. Nejdříve namátkově a pak týdně budou chodit komisaři a přezkušovat. A žádné jenom výmluvy, že nám nešel zvuk nebo tak. Budou i tresty.

   Vymazat
  2. 16:45 jsi se právě probudil a ruku jsi měl v nočníku, že ano.

   Vymazat
  3. 18.54 nežere maso - nechápe vtip ?A 16.45 super !Jako v Norsku s detma .

   Vymazat
 8. No nevím, jak by mohli přesně ovlivňovat mínění, akorát že by se méně hovořilo o Tibetu a více o Asii, což by bylo dobré. Zpravodajce čété v Číně, sestře Šámalové, by klesla čelist, protože by už nemohla ty svoje bláboly mlátit do hlavy bezbranným koncesionářům a šla by asi do důchodu. Takže za mě dobré. Jenom aby pak nedávali nějaké čínské seriály, jak to kdysi bylo snad u Primy, když tam byl jedna brazilská telenovela za druhou. Ale Číňani snad už koupili i půlku Hollywoodu, takže by mohli dávat i nějaké čerstvé novinky, a ne jako čété dává novinky z roku 1999.

  OdpovědětVymazat
 9. Já se nejvíc těším na čínského Mrazíka a pak taky na celoměsíční oslavy narozenin Maa, místo oslav kormidelníka Havla. To bude úleva, přece jen něco nového se dozvíme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, Jo, všeho moc škodí, a rychle se to člověku přežere.

   Vymazat
 10. Tak to je skvělá zpráva pryč s usa majiteli.

  OdpovědětVymazat
 11. Sorry jako, ale spoléhat v touze po vyváženém informování na Číňany, na to už musí být jeden "hóóódně chytrý"...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neumim si predstavit horsi tv nez je ČT .

   Vymazat
  2. 23:13 hlavně se uveď módně pitomoučkým "sorry jako", abys dodal svému moudru váhy. Koupi NOVY "Číňany" režim těžko připustí. A pokud by k ní náhodou došlo, bude pokračovat hra o sledovanost, tedy o výnosy reklamy. CEFC není Lidová Čína, ale podnikatelský subjekt. Jistěže by neposluhoval propagandě USA, ale spíš Číny, nešlo by o vyváženost, ale o možnost jisté protiváhy. Nic víc.

   Vymazat
 12. Momentálně jediná televize u nás, ve které se nelže, je TV Barrandov Jaromíra Soukupa.
  Jsem zvědavá, jak se změní vysílání TV NOVA, až ji koupí Číňani.
  Ivana

  OdpovědětVymazat