Reklama

neděle 5. listopadu 2017

Co se vlastně stalo v říjnových volbách a co to je konceptuální moc?Vladimíra Vítová
5. 11. 2017
„Elity“, respektive ti, co disponují neomezenými financemi (a nejedná se o národní „elity“) pečlivě a soustavně sledují skutečné nálady ve společnosti a pak přiměřeně těmto náladám vybírají tzv. politiky. Pro celé spektrum společenských nálad jsou do slova a do písmene mediálně pěstováni politici dle požadovaných vlastností a schopností, aby se s nimi lidé seznámili a zvykli si na ně. Když nevyhovuje jeden, nahradí ho někým jiným. To je základ.


Všechny politické strany, které dostanou prostor v médiích, patří do jednoho mechanismu. A ten je řízen z jedné „peněženky“, avšak přes různé „pokladníky“. Boj mezi nimi je jen divadýlko pro lůzu, tedy pro lid / voliče. Ale výsledek jakéhokoliv sčítání parlamentních politických sil – ať pro ustavení vlády nebo pro přijetí zákonů - bude vždy jen a jen tautologie, tedy „výpověď o témže“.

Přes politické strany je realizován standardní nadnárodní systém řízení skrze tři větve moci – zákonodárnou, výkonnou a soudní. Veškerý společenský vývoj se však pohybuje pouze v koridoru, který určuje tzv. nadnárodní konceptuální moc. Kdokoliv se snaží z tohoto koridoru uhnout, dostane přes prsty skrze moc soudní. Skutečné řízení společnosti tedy probíhá o úroveň výše, než jsou národní moc zákonodárná, výkonná a soudní.

Tento systém řízení nemá absolutně žádný vztah k blahu národa. Vše probíhá pouze v zájmu nadnárodní konceptuální moci. Je to vyšší, ale skrytá, hierarchická úroveň společenského řízení, která se zakládá na určitém chápání světa. V panující konceptuální moci, které je od roku 1989 podřízena Česká republika, se jedná o zničení národních států, bezbřehý liberalismus a de facto o legalizaci a „dobrovolné“ přijetí otroctví (minimálně ekonomického a sociálního) a o snahy zničit lidskou společnost a její přirozenou jednotku rodinu, kde je otec muž a matka žena. Konečným cílem je genocida bílé rasy.

Mnozí mohou namítnout, že genocida je násilný zločin, avšak podle Úmluvy OSN o zabránění a trestání zločinů genocidy z roku 1948 se dle Čl. II genocidou rozumí činy, spáchané v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou národní, etnickou, rasovou nebo náboženskou skupinu jako takovou: a) usmrcení příslušníků takové skupiny; b) způsobení těžkých tělesných ublížení nebo duševních poruch členům takové skupiny; c) úmyslné uvedení kterékoli skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit její úplné nebo částečné fyzické zničení; d) opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí; e) násilné převádění dětí z jedné skupiny do jiné.

Podle plánu Richarda Kalergiho, jehož cenu převzala v roce 2010 za podporu migrace A. Merkelová, je cílem migrace propojit černou a bílou rasu takovým způsobem, že nebude možné, aby bílé rasové povědomí nadále přetrvávalo. Podle všech dostupných informací je nelegální imigrace jedna z největších bojových operací v dějinách lidstva (viz dokumenty EU a OSN - EuroMed, Agenda 21, Agenda 2030, Zpráva OSN z roku 2000: „Migrace k náhradě původního obyvatelstva“, kde se uvádí, že Evropa bude v roce 2025 „potřebovat“ 159 miliónů imigrantů, a dále různé univerzitní a vojenské studie (např. Pentagonu) na téma: strategicky řízená migrace jako zbraň hromadného ničení atd. atd. atd.).

Konceptuální řízení se neuskutečňuje pomocí jednotlivých vlád, ale nadnárodním tzv. bezstrukturním řízením, které nepodléhá žádným volbám. Například skrze neziskovky, banky, média, reklamy, filmy, očkování, inkluzivní vzdělávání atd. atd. atd.

Tato pravidla lze změnit, ovšem má to jednu podmínku: lidé musejí změnu chtít. Lidé se sami musí snažit dobrat pravdy, protože v mainstreamových médiích ani od mediálně známých politiků se jim pravdy nikdy nedostane.

V tomto videu je princip konceptuální nadnárodní moci velmi jednoduše vysvětlen ZDE.

41 komentářů :

 1. Paní Vítová nám to pěkně rozebrala, rozebrala i nás. Tedy otázka zní: kde vezme kapitál v Česku potřebné laciné pracovní síly? Ženy údajně pro lenost nechtějí mít děti, jako potenciál pracovních sil pro budoucno. Ale asi to bude trochu jinak? Ženy dobře vnímají, jaký hrob si kopeme a do toho politického, ekonomického a válkychtivého marasmu děti přivádět nechtějí. Jak to, že stát za "socíku" dovedl rodinnou politikou oživit porodnost a obyvatel u nás přibývalo. A jak to, že toto nedokáže tzv. demokratický kapitalismus, který dovede jen laciné pracovní síly importovat, vyrábět nezaměstnané, bezdomovce, ekonomické krize a vymírání národa! Návrat diktatury kapitálu ukázal, že není lepší než diktatura proletariátu, i když byla tato hodně a zbytečně spackaná. Světová revoluce to snad napraví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám problém s tím, kdo tu světovou revoluci povede a kde v Evropě zřídí Gulagy? Potom už žádné volby nebudou

   Smazat
  2. Neměj. Na tebe stačí psychiatrie.

   Smazat
  3. Pro 18,00 zaspal jste dobu, kdo dnes nemá peníze je v Gulagu. Nebo si myslíte jako v ČT že pod mostem je příjemně? Zkuste to.

   Smazat
  4. 17:37 Asi máte pravdu, ale teď už to musí být revoluce marxistická a nikoliv leninystická.
   Jirka

   Smazat
 2. "Bílé rasové povědomí"?
  Bílý tatínek, bílá maminka, bílá děťátka?
  Joj - to bude krása!
  A kdo se odrodí - čepelem v tu zrádnou hruď!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Genderový inkluzní sluníčkový Janek???

   Smazat
  2. Víte, ono to, že jsme v Evropě bílí, v Africe žijí převážně tmavší a v Asii je to trochu mezi tím, vzniklo přirozeným výběrem. Takže snaha to změnit je znásilňování přírody a co je proti přírodě, to se vždycky v konečném důsledku šeredně vymstí. Takže si klidně hrajte své multikulti hry, jestli Vás baví, ale normální, neúchylné spoluobčany k nim nenuťte.

   Smazat
  3. 18:51
   Schickelgruber by to neřekl líp!

   Smazat
  4. 17,51 -a máte snad, pane KOpecký, něco proti tomu? Mně se tedy představa bílý tatínek, bílá maminka a bílé děti velmi líbí a tak to má taky být - jsme v České republice, Slované, víme???
   Pokud preferujete černou barvu, šupejte do Afriky, tam bude Vaše místo!
   Příroda to nějak zařídila, rozdělila, každý světadíl má svoje, a chtít to uměle měnit je zločin proti přírodě.
   Místo každého je dané a je jen na něm samotném, jak si to kolem sebe udělá. Ono ničit si své země a pak utíkat jinam a ještě drze tvrdit, že se mu MUSÍ pomáhat, vzbudí jen nenávist a povede k válkám.
   To byste rád???

   Smazat
 3. Výborný a podnětný článek, bohužel ne pro všechny!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vvenc 5.listopadu 2017 19:07
   Jasně, jenom pro bílé!

   Smazat
  2. Anonymní 5.listopadu 2017 19:08

   Já bych to zúžil: je to píčovina pro silně přihlouplé bílé.
   Díky podobným myslitelům jako PhDr.Vítová proto ČSNS/ANS také po zásluze dostala ve volbách skvělých 1573 hlasů (Dr.Sládek 9857, Radostné Česko 3857, DSSS 10402) a rozdrtila i takové veličiny jako Petr Cibulka nebo Společnost proti výstavbě v Prokopském údolí.

   Smazat
  3. 19:18-neříkali něco podobného vaši předci a vesele "kupčili" dále?

   Smazat
  4. Miroslav Povolny 21:24
   Sorry, ale nerozumím, co chcete říct.
   Vy znáte mé předky?

   Smazat
  5. 21:44- Vy znáte výše jmenované?

   Smazat
 4. http://www.quintus-sertorius.net/news/aeronet-se-odkopal/

  OdpovědětSmazat
 5. Zajímavé, co se tu hned vyrojilo pokrokových obránců eurohodnot. Zřejmě článek trefil dost přesně.

  OdpovědětSmazat
 6. Škoda že tímto křížením nevzniknou neplodní jedinci jako v případě křížení oslice s koněm, či kobyly s oslem. Tam si to stvořitel pohlídal, u lidí bohužel ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:35

   Stvořitel si taky nepohlídal, aby se nerodilo tolik blbců jako jste Vy, vážený -

   Příkladem výkvětu bílé rasy byl nacistický projekt "Lebensborn" (bylo pro něj vybráno i 13 lidických dětí; ostatní - ne dost kvalitní podle jejich měřítek - zplynovali v Kulmhofu), kde došlo ke křížení SS-manů s arijskými blonďatými děvčaty.

   Existují o tom zajímavé studie, na které se odkazuje zde:
   - https://de.wikipedia.org/wiki/Lebensborn
   - https://en.wikipedia.org/wiki/Lebensborn

   V češtině bohužel jen velmi stručně:
   https://en.wikipedia.org/wiki/Lebensborn

   Bojovníkům za bílou rasu hodně zdaru!

   Smazat
  2. 20:47-proč "bílou" rasu spojujete s nacismem? Mám Vám citovat ze Starého zákona? Nebo novější "citové" vztahy s vašimi bratranci?

   Smazat
  3. 21:09

   S kteroupak rasou ráčíte spojovat nacisty Vy?

   Co to tu žvaníte o bratrancích?!

   Ty úvozovky jsou u Vás něco jako senná rýma? Čím se liší "bílý" a bílý, "citový" a citový?

   Smazat
  4. 21:41-já nacisty spojuji s národními vůdci a několika národy, různých ras. Proto ta nabídka citací. Co Vás rozčiluje více, mé uvozovky nebo poukázání na aplikace nacizmu?

   Smazat
  5. P:S:- možná mám "bílou" v uvozovkách, protože to nepoužívám jako technický termín. Jinak jsem rád, že mne čtete a vnímáte moji nedokonalost, jako já Vaši.

   Smazat
  6. 20:35 Rusové jsou také bílí, stejně jako Němci. Takže jděte se vycpat s těmi svými neuvěřitelnými kváky!

   Smazat
 7. Je zapotřebí rozhlédnout se po světě.

  VÁLKA V DÁNSKU - O TOM ČT A NAŠE MEDIA MLČÍ:

  V Dánsku se hroutí právní stát díky tomu, že „nízkofrekvenční džihád“ a gangy migrantů přebírají ulice. Dánská vláda by neměla být překvapena. Ale zdá se, že je. Tisíce incidentů zahrnující uvolněné šrouby kol na vozidlech, velké kameny nebo bloky házené z dálničních přejezdů a tenké ocelové dráty napínané na cyklistických cestách, které mají stínat hlavy nic netušícím cyklistům, rozšiřují mezi Dány rostoucí pocit hrůzy.

  Ve většině případů se ukázalo, že pachatelé pocházejí ze zemí MENAP (Střední východ, severní Afrika, Pákistán). V posledním vývoji toho, co bylo charakterizováno jako „masivní nízkofrekvenční džihád“, gangy migrantů a uprchlíků arabského či severoafrického původu nyní náhodně střílí nevinné lidi v hlavním městě Kodani, čímž ohrožují život místních obyvatel i návštěvníků tohoto oblíbeného turistického města.

  Tři lidé byli již postřeleni díkyt divoké formě snahy migrantů dosáhnout svého cíle. Vzhledem k tomu, že všichni zranění byli mladí muži – ve snaze minimalizovat počet budoucích obětí – dánská policie nyní varuje všechny muže ve věku 17 až 25 let, aby se vyhnuli veřejným prostorům v Kodani. Preben Bang Henriksen, mluvčí dánské většinové vládní strany Liberal Venstre je zděšen tak rychlým poklesem bezpečnosti na veřejných prostranstvích ve dříve bezpečném a klidném království:

  „Neměli jsme taková varování od policie od druhé světové války. Je to naprosto nepřijatelné,“ prohlásil Preben Bang Henriksen. Mluvčí opozičních sociálních demokratů Trine Bramsen souhlasí s liberální vládou a označila současnou bezpečnostní situaci za „katastrofu“. Po celá desetiletí, kritici islámu a muslimské imigrace varovali před nezodpovědnými liberálními politiky, kteří povzbuzují přijímání migrantů, nebo uprchlíků z islámských zemí. Dánští politici by proto neměli být překvapeni vznikem tohoto opovržlivého násilí. Ale zřejmě jsou.

  Ve snaze omezit toto zhoršení právního státu – a veřejné bezpečnosti obecně – dánský parlament souhlasil s tím, že bude na domácím území nasazena armáda. Toto nasazení bude dále omezovat schopnosti Dánska plnit své závazky vůči NATO. A to navzdory tomu, že vláda slíbila americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, že zvýší výdaje Dánska na podporu vojenské aliance.

  A naše media včetně ČT tuto maičkost jako vždy tutlají.  https://www.10news.one/danish-government-on-escalating-malicious-migrant-crime-worst-situation-since-2nd-world-war/
  Zedo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je teda síla! Máte ještě nějaké další zdroje?
   Jirka

   Smazat
 8. Myslím, že skutečnost je ještě horší. Je jisté, že k žádné integraci dojít nemůže, ať už z kulturních, jazykových či sociálních důvodů. Jde pouze o zvýšení napětí a vyvolání "velkého konfliktu" v Evropě. Komu to není stále jasné, nechť si prostuduje dílo "velkého" ideologa neokonzervativců Z. Brzezinskeho.
  V kontextu "Průmyslu 4.0", o kterém s obdivem kokrhá v TV kdejaká mluvící hlava hujerského ekoanálytika bude totiž jakákoliv (i levná) lidská pracovní síla vlastně nechtěná a nadbytečná. Co tedy s ní? Nejlépe, kdyby se vymlátila mezi sebou, že...?

  OdpovědětSmazat
 9. S článkem souhlasím volil jsem SPD.

  OdpovědětSmazat
 10. Tak to jste článek nepochopil a skočil na špek manipulátorům. SPD je právě jednou z povolených takzvaných opozičních stran. A dokázala to tím, že neměla v programu požadavek na vystoupení z NATO. VK

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VK Volil jsem SPD kuli referendu o vystoupení z eu to je náš největší problém. Nemůžete chtít vše najednou.

   Smazat
 11. Kupodivu existuje něco jako genetika a ta praví, že etnika se liší nejen zděděnými znaky viditelnými, ale taky fyziologickými a duševními. Ty rozdíly vznikly jednak náhodou, jednak působením prostředí. A tak víra, že se agresivní přistěhovalci s nechutí k práci dají převychovat je totéž, jako strach ze šlápnutí na kanál.

  OdpovědětSmazat
 12. Koukám, že paní Vítová nadále krmí vděčné publikum fantasmagorií o "Kalergiho plánu" a několika dalšími podobnými konstrukty. Pěkné sračky přebírá NR, jen co je pravda! - A pologramotní blbečkové jako vždy radostně přizvukují.

  Kokotko

  PS: Československý občan Richard Coudenhove-Kalergi byl po matce poloviční Japonec. Kráčel ve šlépějích svého otce, když bojoval proti antisemitismu (nejen nacistů).
  Náš užvaněný moravský Japoneček naproti tomu bojuje proti islámu a Cikánům. I Andrej Babiš už se podivil nad tím, proč Okamura pořád mluví, když nemá co říct.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě že jste Anonymní pane Velkoknězi.

   Smazat
  2. Kokotko, kokotko, - přečti si tohle! A Thomas Barnett, poradce bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda oficiálně sdělil následující: „Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě. Nepřátelé této globalizace budou zničeni. Kritiky zabijeme“. Cílem současné imigrace tedy je, aby neexistovaly „bílé“ země a to BEZ DISKUSE! Jakákoliv diskuse končí onálepkováním z rasismus anebo neonacismu. Nutno podotknout, že globalisté sami jsou „neviditelní“. Viditelná je pouze politická „elita“, avšak ta je na nejnižší úrovni v hierarchii globálního řízení světa.

   Smazat
  3. Anonymní12. listopadu 2017 18:08
   Opisovat pořád stejné bludy šířené po internetu, to dovede každý trouba. A když tomu nějaký vůl věří, proč bych mu to proboha rozmlouval?!

   Kokotko

   Smazat
 13. A jelikož článek paní PhDr. Vítové má přece jen jeden nový akcent, a sice "bílou rasu", přidám uklidňující zprávu z Britských listů:

  "Nemějte starost. Polovinu věřících v kostele v Texasu vyvraždil běloch. To znamená, že všechno je v naprostém pořádku. Nejde o terorismus..."

  Kokotko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kokotko, vy nemůžete spát nebo sloužíte noční? Tu druhou polovinu věřících vyvraždil kdo? Z ranních zpráv rádia jsem se dozvěděl jen, že nebyl ještě identifikován, Vy máte jiné "svodky"?

   Smazat
  2. Ve svých pamětech o své politické dráze prozradil Coudenhove-Kalergi v roce 1966 mimochodem tuto informaci o počátcích propagace svého hnutí:

   „Počátkem roku 1924 nám volal baron Louis Rothschild: Jeden z jeho přátel, Max Warburg z Hamburgu, četl mou knihu (Pan-Europa – pozn. překl.) a chtěl nás poznat. K mému velkému údivu mi Warburg spontánně nabídl šedesát tisíc zlatých marek za účelem oživení hnutí během prvních tří let.“ (Ein Leben für Europa. Meine Erinnerungen. Kiepenheur und Witsch, 1966, str. 124-125).

   Proč nám současné politické „elity“ zamlčují některé myšlenkové rysy otce evropské myšlenky? A jak je vůbec možné, že se významní politikové EU nechají vyznamenávat cenou, pojmenovanou po muži, který se snažil své rasistické teorie uplatňovat v praxi?

   “ Nový Evropan, který by splnil Coudenhove-Kalergiho sen o jednotě bez hranic, musí být zbaven zátěže národní identity: „Pro Panevropu si přeji euroasijsko-negroidní rasu budoucnosti, a tak lidské osobnosti zajistit různorodost.“ (Wiener Freimaurerzeitung 9–10/1923).

   Coudenhove-Kalergi propagoval, že "šťastné mase míšenců" musí vládnout „duchovní elita“. Ta má vzniknout kolem „panské rasy“, jak nazývá ve svých dílech Židy. Ve své práci Adel (Vídeň 1922) označuje Coudenhove-Kalergi Židy v pozitivním a žádoucím smyslu za Führernation (vedoucí národ), Herrenrasse (panská rasa), Herrenmensch (panský člověk) a Herrenvolk (panský národ).

   http://xn--identit-fwa.com/blog/2012/12/11/il-piano-kalergi-il-genocidio-dei-popoli-europei/

   Smazat
 14. Jsem v tomto pesimista. Tyto tendence jsou zřejmé, nicméně je to reakce na nemožnost řídit stát zvolenými zástupci, protože jsou to prostě lidé s omezenými možnostmi, vzděláním a rozhledem. Společnost je natolik složitá, že bez samovolného, systémového, tedy i sprvky umělé inteligence, se nebude rozvíjet. Spěje k diktatuře, ač se nám to líbí, nebo nelíbí.
  Sorosovky jsou posledním pokusem nějak systém ukočírovat jinými finančními toky, než je vlastní produkt státu. Proti nim stojí jiné světové finanční organizace, jedním z nich je i čínský systém. Navzájem bojují o hegemonii. Až dojde k celosvětovému převzetí moci, bude umělá inteligence natolik vyspělá, že jim to bude naprd. Doufám, že budu už pod drnem.

  OdpovědětSmazat
 15. 2 Dělba moci
  2.1 Zákonodárná moc
  2.2 Výkonná moc
  2.3 Soudní moc


  TO JE OBECNE ZNAMO,

  CO ZNAMO NENI, CO JE SKYTA SILA, TO JE

  4. NEJVYSSI MOC - MOC IDEOLOGICKA.

  Protoze politici pro vytvareni zakonu se ridi ideologii, a toto nam zamlcuji.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.