Reklama

pátek 10. listopadu 2017

Daily Mail: NATO připravuje Evropu na invazi!

- kou -
10.11.201 DailyMail a PrvníZprávy

Do militaristického šílenství se musí podle NATO zapojit celý kontinent v úzké provázanosti s Evropskou unií a soukromým sektorem. NATO vyzývá evropské země, aby aktualizovaly svoji infrastrukturu pro rychlé nasazení vojsk a vojenského vybavení, informuje Daily Mail.

Jak generální tajemník aliance Jens Stoltenberg v rozhovoru s ministry obrany NATO v Bruselu zdůraznil, že evropské silnice, mosty a železniční sítě by měly být vhodné pro přepravu tanků a těžkého vojenského vybavení.

Během tiskové konference v Bruselu Stoltenberg řekl, že NATO potřebuje velitelskou strukturu, aby se zajistilo, že „u aliance jsou potřebné síly, jsou na správném místě se správným vybavením a ve správném čase", poznamenala britská publikace.

„To platí nejen pro struktury velení. Musíme také zajistit, aby silnice a mosty byly dostatečně silné, aby odolaly našim největším vozidlům, a že železniční sítě rychle přesunují tanky a těžké zbraně,“ zdůraznil Stoltenberg.

Podle generálního tajemníka NATO má aliance k civilní infrastruktuře „vojenské požadavky", které je třeba aktualizovat, aby se zohlednily dnešní vojenské potřeby, napsal Daily Mail.

„Ale NATO se s touto prací nemůže vypořádat samo. Vyžaduje úzkou spolupráci mezi vládami zemí a soukromým sektorem. Evropská unie také hraje důležitou roli. Proto by NATO a EU měly nadále úzce spolupracovat na této zásadní otázce," řekl Stoltenberg.

Zdůraznil také, že všechny země NATO by měly být schopny bojovat proti kybernetickým útokům „stejně efektivně jako u pozemních útoků, z moře nebo ze vzduchu," informoval Daily Mail.


(kou, prvnizpravy.cz, dailymail.co.uk, foto: arch.)

Související článek:
Americký generál: Evropa musí být připravena na válku s Ruskem!  

70 komentářů :

 1. Nevážené NATO, jestli rozpoutáte válku s Ruskem, tak vaši vojáci budou mizet po milionech. Takových už bylo, co to zkoušeli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když USA a Evropa zaútočí na Rusko (nebo Čínu), bude to útok sebevražedný, až se nám panenky přetočí! A my budeme na straně poražených!
   Co se týče zločineckých USA zřejmě už zapomněly jak v minulosti dostaly přes svou válkychtivou držku od Sev. Korey (1953) a od Sev. Vietnamu (1968). I díky internacionální pomoci dobrovolníků z Číny a ze SSSR.

   Smazat
  2. 17:37 vypadá to kolego, že by to potřebovali důrazně připomenout.

   Smazat
  3. Mám takový dojem, že v tomto případě by mohly být naše přepravní trasy pro US velice nebezpečné.!!!!!!

   Smazat
  4. Miliony vojáků v NATO? Kde by se jich tolik vzalo? Nebo, kolik vojáků by NATO do boje bylo schopné pustit do boje?

   Smazat
  5. Ruský medvěd + Čínský drak Nebude poražených ani vítězů.

   Smazat
  6. To je blbost, bude to snadnější než si kdo myslí! Chujlostan bude zničen! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Paní Merkel a pan Macron spolu s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou a putleroffsku soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ....

   Smazat
  7. 19:42 Určitě!! Naháněli by je a nejenom u nás. Kolik promile našeho národa má ty kurvy pindostánský rádo!!?

   Smazat
 2. Pravdou je,ze kdyz uz jsme v NATO-tedy v armade UST je potreba se podle toho chovat.Cesko je soucasti Nato-svetove teroristicke organizace pod primym velenim UST.
  Je jasne,ze soucasna vladni sebranka udela vsechno aby sla poruce pozadavku veleni Nato-de facto Americanu.Moc casu jim nezbejva aby tomu pozadavku dali pozehnani,nez jim narod nakope kalhoty. Otazkou zustava jak to s nima v budoucnu dopadne protoze jak jsem cetl nize na Slovensku uz bylo podano trestni oznameni na byvalou vladu za napomahani terorizmu,spoluucasti na vrazdach civilniho obyvatelstva,napomahani cizi mocnosti a genocidu v souvislosti z Kosovem.Doufam,ze Slovaci maji trochu rozumu a bude to hromadna zaloba podana proti bejvale vladni sebrance ktera to zpusobila.
  Jednou to uz tady bylo kdyz velka Nemecka rise vozila po cesky zeleznici tanky na Vychod.
  Nejak se to furt posralo,vlaky mali zpozdeni,bourali se,vyhybky se kurvili,no proste blamaz!
  Zeby se historie zopakla? Vlakem prevazet tezkou techniku je nejrychlejsi pozemni zpusob ale kdyz se to zacne poserkovat,zacnou vypadavat pojistky,srouby z koleji a takove nevysvetlitelne veci tak to dokaze poradne nastvat logisticky nacelniky zodpovedny za plynuly provoz. Svet se toci a historie opakuje jak nas dejiny poucujou.A jeste nejhorsi je kdyz vypravci strati pistalku anebo chytne prujem.)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smějící se bestie ?

   Smazat
  2. 17:31-jistě, opět jsme díky "vůdcům a osudu" na nesprávné straně. Zdá se, že nás čeká "konečné řešení", atomové a je jedno kdy bude, zda letos nebo za x let.

   Smazat
  3. Kde budem bylo jasné hned při cinkání. Co je jusej nevěděl snad jen najivní přiblblík. Co prováděly ty demokratické státy ve světě za zvěrstva bylo známo. Takže co jste čekaly.

   Smazat
  4. 19:27 Těžko se ti dá uvěřit, že ti už tenkrát bylo něco jasný, když základy češtiny ti nejsou jasný dodnes.

   Smazat
  5. Zpověď bezdomovce11. listopadu 2017 0:10

   19:27 -
   Na Václaváku v XI/1989 jsem měl v rukou klíče od bytu, chaty, garáže a kanceláře. Měl jsem sytý žaludek! V teplém kožichu se mi zvesela cinkalo! A teď? Teď jsem hladný, nezaměstnaný, rozvedený, bez stálého příjmu a důchodu. Nemám z čeho platit výživné! Mám na krku exekuce! Mám prázdní ruce bez klíčů a nemám už čím cinkat. Jsem otrhaný, chodím v otřepaných sandálech a s holým zadkem! Občas přespávám u charity!
   Děkuji Ti, Havle, že jsi se o mně tak "hezky" postaral za mou blbost!!! "Děkuji" všem politickým politrukům a zrádcům národa z protilidových vlád po roce 1989!

   Smazat
  6. 0:10- bylo by to uvěřitelnější, nebýt té "tapety", a s chybou- "prázdný(é)".

   Smazat
  7. 00:10 Bohužel pro tebe jsi to už tenkrát nepochopil. Od tý chvíle, kdy jsi cinkal, ses měl začít o sebe starat sám. Takže sorry, ale líto mi tě není.

   Smazat
  8. 0:41 hraběcí rady si nech od cesty a starej se o sebe, jak radíš. Beztak jen opisuješ.

   Smazat
 3. zelený idiot stoltenberg

  OdpovědětSmazat
 4. Stačí zlikvidovat Stoltenberga - krvežíznivého psa a pár USANATOvrahů a bude po válečných choutkách těch prašivých kojotů !!! Za blaho satanistů mají umírat lidi , kteří tu prokletou pakáž živí ???? Pojděte vy válkychtivý zrůdy , NATOvrazi amerických šakalů !!!

  OdpovědětSmazat
 5. V tom případě jsem pro okamžitě přestat se všemi opravami silnic, mostů, železnic a vůbec všeho, co by těm prasatům mohlo být k užitku. My to nějak přežijeme a oni utřou.
  Pokud by se tak chovaly všechny státy V.Evropy, bylo by NATO v prrrr..., kam patří.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:54
   Zastavit s okamžitou platností práce na dopravních stavbách navrhoval již Vítězslav Bárta, ministr dopravy za Věci veřejné. Poměrně snadno mu vysvětlili, že to nepůjde.

   Smazat
  2. 15:51 - to jako že se kvůli tomu u nás přestanou stavět a opravovat silnice???

   Smazat
 6. Tak proto jezdí po dálnici . Nemá šrouby .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:00 ono ani to jim není moc platné protože s tou technikou co zde zatím předvedli zdechnou na polovině cesty.

   Smazat
  2. Už je to jasné, proč dálnice u Ostravy je zvlněná a auta musí snížit rychlost na 60 km/h. Může za to Putin!

   Smazat
 7. Minuly tyden se porad opakovala v radiu zprava, ze z D1 zmizi vsechna dopravni omezeni. Dela se to kazdy rok, ze se v zime prace na udrzbe D1 zastavi. Letos to ale poprve zduvodnovali "prujezdnosti techniky, provadejici zimni udrzbu". Ted uz tomu rozumim o neco lepe. ;-)

  OdpovědětSmazat
 8. Stoltenbergu, jejejej,
  pomoc tady nehledej.
  Radši rychle utíkej
  holou řiť si zachovej.

  OdpovědětSmazat
 9. Ten nadpis poněkud je zavádějící. Tedy NATO chystá invazi do Ruska a země EU na přístupové cestě k Rusku jsou povinné vybudovat takové silnice a cesty, které se nezbortí pod válečnou technikou agresora. No, jen je zapotřebí ještě sehnat asi hodně žoldnéřů, ochotných páchat nejen válečné zločiny, ale také sebevraždu. Jinak nepochybuji, že občané EU, pokud tuto válku Západu přežijí, přivedou válečné zločince znovu do Norimberka. Bude to poslední šance pro Evropu, kdy se ale naplní, že ne semité, ale žlutí budou kolonizovat Evropu a přivedou ji k rozumu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:29 Pardon, ale kde se v tom článku píše o tom, že NATO chystá invazi do Ruska?

   Smazat
  2. Pokud k něčemu takovému dojde, tak již nebude žádný Norimberk, protože nebude koho soudit.

   Smazat
  3. 19:10 A proč by k nějaké podobné invazi mělo dojít? Pokud ruská strana nebude žádným způsobem ohrožovat bezpečnost svých sousedů, bude klid.

   Smazat
  4. 19:41 Rusko nikoho neohrožuje, naopak je ohroženo vojsky USA a NATO v nepříjemné blízkosti svých hranic. Tím chci říci, že jestli USA a NATO půjdou vojensky na Rusko, tak Rusko provede to co sliboval již Stalin spojencům a to, že jestli budou stále otálet s otevřením západní fronty, tak i za cenu obrovských ztrát projdou celou Evropu až na Atlatské pobřeží a celý tehdejší západní svět, ale hlavně Německo vymažou z mapy Evropy. Dnes by to pro Rusko nebyl zase takový problém, protože než by se západní vojska NATO vzpamatovali (vojska USA jsou daleko), tak by bylo po všem. Tím pádem by pak již nebylo v "Norimberku" koho soudit.

   Smazat
  5. 22:51 Stejný pocit mají občané Pobaltí. Cítí se ohroženi vojsky RF v nepříjemné blízkosti svých hranic. A zvlášť po událostech na Ukrajině. V tom se jim nelze divit.

   Smazat
  6. 23:07 - kdo tě platí za ty kecy? Ušáci rozjebali Ukrajinu, a ty tu prudíš s pitominama? Fakt na hlavu!

   Smazat
  7. 23:20 No, zeptej se lidí v Pobaltí, jestli tento stav oni považujou za pitominu. (že to za pitominu považuješ ty je celkem fuk)

   Smazat
  8. 23,07 je ožralý, jinak by nemohl psát takové bludy. Občané Pobaltí se ohrožení necítí, to jen jejich šéfíci, pilní podpindoníci, lezou do zadku SSA a NATO v domnění, že z toho budou něco mít a budou podrbaní za ouškama. Netuší, že užitečných idiotů se SSA a nato zbavuje jako prvních, aby nemohli mluvit.

   Smazat
  9. 23,37 - těší nás, že nasloucháš západní propagandě, takoví tupci bez vlastního názoru, jen opakující do zblbnutí, co slyšeli na čt, to je k popukání. Bohužel i takoví debilové mají volební právo a smějí se pohybovat mezi lidmi bez dohledu. Ach jo.

   Smazat
  10. 23:31 No jo, i takoví debilové jako jsem já se smějí pohybovat mezi lidmi bez dozoru a dokonce máme i volební právo. Tomu se říká demokracie, víš?

   Smazat
  11. Panstvo 18:34, 19:41, 23:07, 23:59 váš problém je v naprosté neschopnosti logicky uvažovat. Ruská Federace jakoukoli anexí v Evropě ani jinde nezíská žádnou ekonomickou výhodu a vojensko strategickou pouze v případech, kdy je odtud vojensky přímo ohrožována. To jsou ovšem případy, které by hrozily zažehnutím války, kdy by protivníkem 140ti milionové Ruské Federace s vojenským rozpočtem možná 80 miliard US dolarů byla 500 milionová Evropa a 320ti milionové USA s vojenským rozpočtem celkem nejméně 800 miliard US dolarů. Za těchto podmínek je nemožné předpokládat, že má Ruská Federace, obklíčená vojenskými základnami NATO resp. USA, sebemenší zájem na válečném konfliktu. V přírodě to ovšem chodí tak, že i drobný tvor se mnohdy brání daleko většímu, když zahnán do kouta, musí. Vy, nadepsané panstvo 18:34, 19:41, 23:07, 23:59 - jste vůbec schopni myslet, logicky a věcně argumentovat? Nebo chcete vidět Ruskou Federaci na kolenou za cenu rizika války nebo války skutečné? Obávám se, že tak hloupí, snad i bezohlední skutečně jste.

   Smazat
  12. 23:27
   A ty jsi se ptal??????
   Jediní kteří tu řvou ty zprávy jak se lidé bojí jsou kavárenští povaleči a žumpa ČT a Črozhlas. Nepočítám taková hovada jako Lagršádlová a spol.

   Smazat
  13. Však na tom sepjetí Evropanů v boji s Mongolci stojí naše idea, ne? Když dobrovolníci 22. června 1941 překračovali sovětské hranice, byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji.

   Smazat
 10. NATO v čele s USA není hrozbou ani pro 25 milionovou KLDR. Rusko a Čína se jim musí vysmát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kim dobře ví, jak by dopadla jeho KLDR, kdyby nějaká jejich raketa ohrozila území USA.

   Smazat
  2. 19,38 - ty jsi bedna!
   Ale kytu.

   Smazat
  3. Ale oni nejsou všechny národy jako my. Ti Korejci vědí co je to cedit krev za svojí zem. Vyzkoušeli si to a ještě to mají v paměti. To my si to už nepamatujeme. A přece byly časy, kdy od nás utíkali Němci, Francouzi, Angličani, Švédové, všichni kolem nás. A někdy stačilo aby nás slyšeli zpívat. Ale my jsme to zapoměli a naučili jsme se taktizovat a uhýbat. Jen si vzpomeňte na dějepis.
   Děda Vašek

   Smazat
  4. Ale jdi ty. Korejci by ve válce proti USA přežili tak půl hodiny. Naštěstí to sami dobře vědí.

   Smazat
  5. "Ale jdi ty." Co tam američané dosáhli? Nakone utíkali a byli rádi že se udrželi na jihu. Oni vědí a přesto by šli za vlast bojovat a třeba umřít. Tento termín ještě existuje i když u nás už to vlastně neslyšíme. Jsme totiž tam kde nás chtějí mít kolonizátoři. Stát, únie, NATO - ale kdo ještě vysloví slovo VLAST ? Děda Vašek

   Smazat
 11. Já jen ... aby se v případě konfliktu se mnou nepočítalo že bych stál na straně NATO !

  OdpovědětSmazat
 12. ....tak už mě svítá.... každé ráno si jen tak cvičně pročtu titulky zpráv. Dnes mne zaujal jeden titulek, ani nevím kde to bylo - "české železnice jsou přetížené, nestíhají přepravovat cestující"....Docela mne to pobavilo, před 40 lety cestovalo vlaky mnohem víc lidí, nákladními vlaky se dopravovalo téměř vše. Dnes snad nákladní vlaky ani neexistují, i ty pitomý osobáky přepravují kamiony. Netrvalo dlouho a už je mi jasné. proč byl vypuštěn "kontrolní chroust". Američanům se válčení zachtělo a tak všichni do pozoru, začít opravovat silnice, železnice a hezky rychle, Američan se chystá na Rusa. ... už se to peče v Bruselu..... čert aby vzal NATO, i EU !!!

  OdpovědětSmazat
 13. Jens Stoltenberg by nejspíše potřeboval pěkně naklepat makovici, aby nepřemýšlel na kravinama a věnoval se něčemu užitečnějšímu.

  OdpovědětSmazat
 14. Putine, ani zřeknutí se VŘSR ti přízeň USA-NATO-EU nepřinese. Budete pořád jen to Rusko, které je třeba zničit, rozparcelovat a vydrancovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi ale mudrlant viď??Nech Rusko Ruskem a starej se raději o svoji zem.

   Smazat
  2. 19,24 - proč se domníváte, že V. Putin stojí o přízeň SSA - nato - eu????

   Smazat
  3. Pro 19:30 a jemu podobné nemyslící: starám se o svou vlast a proto chci, aby nebyla zatahovaná do válečných her SS. Odveta či preventivní úder by náš národ zcela vyhubil. Proto chci odejít z NATO - servisní to organizace největšího světového kurvítka.

   Smazat
  4. 5:52 Pokud chceš odněkud odejít, není nic jednoduššího. Vem si boty, bundu a jdi kam chceš. A zavři za sebou, dík.

   Smazat
 15. Hajzlici z NATO , budu kruti stale iba o vojne , kym nedostanu po cuni. Oni este nevedia , ze v pripade vojny im zdrhne vecsina na druhu stranu .
  Vecsina ludi totiz pouziva este stale rozum . A ti co to nedokazu pochopit , no co s nimi vypiju si svoj pohar horkosti az do dna...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tibore, a to mluvíš o potenciální válce s kým?

   Smazat
  2. 19:48 - oslíku, víš co to je kontext? Z kontextu je jasné, že NATO - servisní organizace imperiálních Spoj.států - intenzivně chystá válku proti Rusku a jeho spojencům.

   Smazat
 16. Je zajímavé, že válečný jekot a vřískot na všech diskuzích jednoznačně vede. Není žádné jiné tema, sebezávažnější, ke kterému by "čtenáři" toho na diskuzích nablábolili tolik, jako když je to tema válečné. Kdo by se chtěl publicistikou a psaním komentářů obstojně živit, měl by psát jen o válce - cokoliv - i výmysly -protože jak se kamkoliv nahrne válečné tema, diskuzní lid se našup ztopoří, a píše stovky příspěvků. Ať už k válce dojde, nebo ne, psát se o tom dá pořád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:29 - Co jsi tím svým výšplechtem chtěl naznačit? Že jsi ignorant, který nevnímá realitu? Že ti to nemyslí a hltáš propagandu z NATO? Nebo že jsi osobně sám blbec Stropnický?

   Smazat
  2. Hele, možná tím chtěl kolega říct, že se o válce mezi RF a NATO se křičí jen tady a tomuto podobných webech. Každou chvíli se tu objeví nějaká zaručená informace o tom, jak se NATO chystá napadnout Rusko.

   Smazat
  3. Co tím chtěl autor naznačit nevím, ale každopádně je to nejvtipnější příspěvek z celého dne, smíchy brečím ...

   Smazat
  4. NATO válku nechce, ani omylem. NATO jsou svatoušci, kteří ničí zlé diktátory a přinášejí jen samou svobodu a i ten kus demokracie (když to okolnosti dovolí). Do Afghánistánu to přinášejí už 16 let, a velmi úspěšně. Do Vietnamu jim to trvalo 8 až 10 let a výsledek super. Jugoška taky dobrý. Jsem rád, že jsme spojenci. Jen houšť.

   Smazat
  5. 20:29 není ten článek náhodou o tam, že NATO požaduje přípravu evropské infrastruktury pro potřeby pohybu válečné techniky? Tak o čem a k čemu pod takovou informací diskutovat ty chytráku 20:29?

   Smazat
 17. dnes a denně je aktuální výzva k IZOLACI USA od světa jsou vředem planety který je nutné vypálit nezaslouží si žít společně s národy které se snaží jen vyvražďovat !!!!!!

  OdpovědětSmazat
 18. EU je hitlerovske nemecko

  OdpovědětSmazat
 19. Proč správce tohoto blogu nevymaže toho fašistu od 10:29?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože mu bylo trefně odpovězeno a za další proto, že je krystalickou ukázkou idiocie kombinované s mizerným charakterem.

   Smazat
 20. 1.Ze USA a NATO povazuji za sveho nepritele RF se rika verejne dokonce i v Kongresu.
  2. USA a NATO napadnou RF pouze raketama a sice pouze v okamziku, kdy RF nebude davat pozor. Duvod: i ten nejvetsi pitomec vi, ze RF za dostatek jadernych zbrani, aby znicila jak vsechny zeme NATO v Europe tak i v Americe.
  3. Proc NATO posouva sve ne-nuklearni sily blizko RF. Domniva se, ze RF zavaha a nebude atomarne zasahovat ve svem vlastnim uzemi, kdyz toto by se stalo bojistem. V tom se - domnivam se ja - ale myli.
  4. US Army od 2.svetove valky nevahrala zadnou valku: Korea, Kuba, Vietnam, Afganistan, Syrie, Somalsko, Iran, Irak atd. Jedinou vec co dokaze je znicit zeme ze vzduchu. To Amici ukazali od dob bombardovani Nemecka. Mimochodem, Amici se ani moc neukarali v 1,svetove (prisli, kdyz vse bylo v podstate rozhodnuto) a ve 2.svetove jednak byli porazeni (Battle of the Bulge; na Nemeckem uzemi si ani poradne nestrelili a Wehrmacht padil se Jim vzdat.
  Cili, Amici radi bombarduji a velice radi strkaji jine dopredu. Tvrdych boju se boji, tot jest kdyz nahodou nemaji velikanskou prevahu v palebne sile. Americti vojaci se v Iraku casto divili: ze pry sli do US ARmy, aby meli praci a ne proto, aby byli zabijeni a zranovani!Takze, US RFusko nenapadnou leta tema raketama nebo letadlama. Radi haraseji zbranema, ale to delaji vsechny primitivni narody.

  OdpovědětSmazat
 21. 10:29 je nepochybně text převzatý z protektorátní, nacistické válečné propagandy, vedené tehdejším kulturtrégrem Emanuelem Moravcem. Kdo by čekal, po všem tom co Čechům přinesla Druhá světová válka, že se najdou Emanuela Moravce následovníci. Dostat tě tak do rukou, hajzle ...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.