Reklama

neděle 26. listopadu 2017

Debata o Ukrajině tuto středu v Praze

26. 11. 2017

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na debatu o Ukrajině s Hynkem Kmoníčkem, Jaroslavem Baštou, Stanislavem Novotným a dvěma hosty z Ukrajiny. 

Konat se bude ve středu 29. 11. 2017 v Domě ČSVTS na Novotného lávce v Praze (vedle Karlova mostu). Začátek je v 18.00.

11 komentářů :

 1. není to k přímo k debatě o Ukrajině. Ale přečetl jem si blábol jakéhosi podnikatele (úspěšného člena ANo
  který tvrdí, že by rád zaplatíl třeba třikrát více, ale zaměstnanci nejsou. MUsím tomu idootovi sdělit, že v sousedním Německu např. řidiči, což je u nás pomněrně podprůměrné vzdělání vydělávají cca 6x více než u nás. A jinak při poklesu úrovně škoství a to halavně učňovského už u nás asi nikoho nezíská. To je ten důsledek inteligence která nastoupila po hadráku. Budeme mít právníky, akademiky, rádoby historiky (tedy ty co praktikují vlezdopr. .ství germánům a anglosasům, kteři nás už málem poslali na věčnost). Pardon zapomněl jsem na neše genialí filisofy nemající nic společného s filosofy starověku. Jsou to jen většinou idioti kteří nenašli smysl života a marně ho hledají na akademické půdě, ale skutečně inteligentní pracovníky kteří jsou součástí normální společnosti , které zlikvidoval režim ODS vedený KlUSEM tak ti se neurodí za 5 let a to obzvláště proto, že nebudou ani ti kteří by je vyučili. Podnikatelé typu výše uvedeného blba jsou na úrovni ekonoma Kalouska.
  Václav


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a ještě psychology , politology , sociology , genderové vzdělance , Romisty atd.

   Smazat
 2. oprava k 23:42
  ODS vedeným KLAUSEM

  OdpovědětSmazat
 3. Jo to bych jim přál zbavit se banderovců a usa slouhů.

  OdpovědětSmazat
 4. jiná Ukrajina určitě přijde. Velmi brzy, tak do dvou let. Pak budou ti dva tovaryšči upalovat domů i s tím čtvrt milionem nelegálů, co tu neplatí daně, snižují naše žebrácké mzdy a rozkrádají naši zem.
  Poprosil bych aby se někdo z vás obrátil na soudruhy Kmoníčka, Novotného nebo Baštu a požádal je o podání vysvětlení ve věci dlouholeté spolupráce výše jmenovaných s ukrajinskou mafií při vydávání víz na našich zastupitelských úřadech na Ukrajině. Dřív, než je o to požádá státní zastupitelství a nasadí jim klepeta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý vole, státní zastupitelství to už dávno vyšetřovalo. Nesváděj vinu na nevinné.

   Smazat
 5. Teda vaše starosti tak mít. Ještě se starat o Ukrajinu...

  OdpovědětSmazat
 6. Mi na podobných besedách chybí prof. Oskar Krejčí. On se na rozdíl od ostatních neušpinil současným režimem. Profesorem Krejčího jmenovali na Slovensku. Jmenovací řízení se konalo na Univerzitě Matěje Bely v Bánské Bystrici. Na stejné univerzitě se stala docentkou Ilona Švihlíková.

  OdpovědětSmazat
 7. Doporučuji poslech
  https://www.youtube.com/watch?v=92BC5eeEisM
  Джангиров vs Пасхавер: В какой Украине мы хотим жить? Дебаты на UKRLIFE.TV

  Mluví se rusky. Je to divné, nerozumím proč.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Džangirov je marxista a Paschaver liberál. Moderátorka je sympatická paní, ne jako české drzé televizní ochechule. Debilitou vyniká liberál. Dozvěděl jsem se od nich, že v Anglii se šetří tak, že se v jedné teplé vodě okoupe celá rodina. Proto se mají Ukrajinci smířit s tím, že se myjí ve studené vodě a vytápějí jednu místnost. Vybudování vyspělého kapitalismu chce oběti. Dosud jsme si málo užili, protože naše elity nás zatím šetří.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.