Reklama

pátek 24. listopadu 2017

DLR pomohla obnovit pořádek v LLR. Dohoda Plotnického s Ukrajinou?


24. 11. 2017       zdroj a zdroj a zdroj
Doněcké silové orgány zadržely v LLR skupinu ukrajinských diverzantů. Sdělil to dříve odvolaný ministr vnitra LLR Igor Kornet, který se dostal do konfliktu s hlavou republiky Igorem Plotnickým. Informovala o tom agentura RIA Novosti. Kornet vysvětlil, že operace byla uskutečněna společně s operativci DLR. Zadržení dostávali příkazy od velení 3. zvláštního pluku speciálního určení Hlavní správy rozvědky Ministerstva obrany Ukrajiny.


Zadržení diverzanti chystali teroristické útoky na území republik, plánovali podkopání politické situace zemí. Podle údajů internetové stránky Gazeta.ru zločinci chtěli šířit dezinformace, které by zhoršily pověst justičních orgánů. To by paralyzovalo činnost těchto struktur.

Kornet vysvětlil, že vše, co se děje v Lugansku, je důsledkem protiteroristické operace, jejímž účelem je zadržení diverzních a průzkumných skupin. V důsledku dohody vedení LLR s Ukrajinou se mohla republika již za 2 týdny vrátit pod kontrolu Ukrajiny. LLR byla blízko ke katastrofě.

Kornet poznamenal, že v případě úspěchu ukrajinských agentů ohledně jeho odstranění z vedení ministerstva vnitra byl příští ráno připraven do republiky vstoupit 3. zvláštní pluk speciálního určení Hlavní správy rozvědky Ministerstva obrany Ukrajiny. "Nám se ale všechno podařilo", zdůraznil šéf ministerstva vnitra.

Jména zadržených odmítl v zájmu vyšetřování uvést. Jak Kornet slíbil, do konce týdne bude vše v pořádku, operace již bude dokončena. Podezřelí chystali sérii teroristických útoků za účelem destabilizace politické situace v lidových republikách. V současné době probíhá šetření. Po spolupachatelích zadržených je vyhlášeno pátrání .

Stále častěji někteří experti konstatují, že to, co se děje v LLR, se jeví, že konflikt mezi Kornetem a Plotnickým přeroste v opravdový převrat, jehož důsledkem bude sjednocení republik.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

5 komentářů :

 1. Ksjednoceni nedojde protože Plotnickí je oligarcha a paktuje s oligarchem Porošenkem a navíc Plotnickí dal zavrażdit polního velitele Pavlova s Motoroli.Ukrajinski konflikt je jenom o penezí a na válku su potrební tri věci,rubli eurá a doláre.

  OdpovědětSmazat
 2. Konečně se sjednotí. Je nesmysl čelit banderovským bandám každý sólo. Jedna z účinných metod rozvracečů je poštvat lidi proti sobě. Když se sjednotí, tak mají aalespoň o tento problém méně. Sláva bojovníkům proti fašistické lůze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sláva všem usilující o spravedlivější společnost.

   Smazat
 3. K sjednoceni nedojde protože Plotnickí je oligarcha ...??? ...no tak tím by se dalo vysvětlit, proč musí jít...:-)

  OdpovědětSmazat
 4. Jo to by bylo pro obě země dobré pak se banderovci na ně nechytají.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.