Reklama

sobota 18. listopadu 2017

Drobná lekce z demokracie pro české komedianty

Jitka Přikrylová
18.11. 2017   Rukojmí
Voltairovi se připisuje vznešená věta: “Nesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit, abyste je říkat mohl.” V Česku elity ale vědí, co je pro národ nejlepší, jen kdyby jim to voliči pořád tak blbě nekazili.

Před časem proběhly v Česku parlamentní volby a brzy budou následovat prezidentské. Jen pro pořádek, můj hlas nedostala žádná ze stran, co se do parlamentu dostala. Ohledně prezidenta... ještě nedávno bych se jasně stavěla do pozic s českou kavárenskou scénou a dnes se hezky chytám za frňák. Zeman mi pořád ještě úplně nesedí, ale čím dál tím víc mám chuť mu to tam hodit.
Je strašně zajímavé, že do dolní komory se vecpalo hned devět stran a přitom se asi čeští voliči shodnou jen v jediném. Že ty volby dopadly úplně na hovno.
Fakt těžko hádat, jestli strany, které se ještě před pár týdny považovaly za velké hráče, mají počet mandátů tak dobrý na to Babišovým lidem držet dveře, se naprdly proto, že jasně ztratily anebo proto, že vyhrálo zrovinka ANO. Protože ono sakra vyhrálo. Být to závod třeba v běhu, tak poté, co Babiš protrhl cílovou pásku, klidně byste si mohli jít uvařit kafe a ještě stihli cigaretku, než byste sledovali, jak se k cílové rovině bez velkého nadšení trousí ostatní.
Dokážu pochopit, že z toho radost neměli. Ale, zatraceně jsou tři týdny po volbách a tyhle zdrcnuté ministraničky se tak shodnou na tom, že se neshodnou. Tak se ožerte, vytvítujte se z toho nebo si dejte s milenkami (a milenci, ať nediskriminuju, že) maratón kamasútry a pak se vraťte a zkuste být na malinkou chvíli zase politiky. Zatím jste jen třída fakanů, kteří vedle toho nového šprta nechtějí sedět.
Všichni tihle démokrati se důstojně vyjadřují k tomu, že s Babišem do vlády nikdy. Podporovat jeho menšinovou vládu, to nikdy. A klidně dodají, že o to určitě Babišovi jde, uhrát to na nové volby.
Když máte pocit, že víc trapno za ně vám už nebude, oni to vždycky zaručeně posunou ještě do většího absurdna. Tuhle Kalousek, jehož topka se do sněmovny dostala o pověstný puchýř na zádeli svého předsedy, tak Míra přišel s návrhem na blokaci sněmovny. Přitom lidí tam má tak na to zahrát si mariáš.
I tuhle blbost sami pár dnů nato přebili. Čtyři strany, co dohromady nedají ani čtvrtinu sněmovny, utvořili Demokratický blok. Fotka z tiskové konference oněch Osmi posledních demokratů, mi vetlačila slzy do očí.
Navíc se zdá, že prezidentská volba bude ještě větší šaráda. Kandidáti jeden vedle druhého mají matné a prázdné programy a zřejmý jen jediný cíl: Porazit Zemana. Když zjistili, že na to zkrátka nemají, odkudsi vytáhli dlouho schováného žolíka. Proti Zemanově Hůlce postaví Topolánkův Penis.
No a protože ani to by nemuselo stačit, je tady pořád ještě staré dobré vydírání. Jakýsi stařík s cukrovkou vyhlásil hladovku “do úplného konce” nebo dokud Zeman nestáhne kandidaturu. Protože tomu brzo novináři přestali věnovat pozornost (oni by o tom samozřejmě moc rádi psali dál, jen by jim to nikdo nečet), kdo jiný než sebranka komediantů napíše Zemanovi otevřený dopis, že má odstoupit, s výmluvným názvem “Pane prezidente, umožněte panu Hradílkovi žít”. Není za tím nikdo jiný než kandidátka na prezidenta z roku 2013 Fišerová, co ji ještě pořád nepřešla migréna z toho, že ji Zeman porazil.
Začala jsem citátem Voltaira, tak dalším jeho citátem můžu skončit. “Nekonečná malost bývá provázena nekonečně velkou pýchou.”

71 komentářů :

 1. Jenom pro pořádek a aby bylo jasno. Demokracie tu bude, až budeme vládnout těm co si zvolíme. Jak prosté.
  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím vás, někde jsem zaslechl, že má Kalousek nějaký blok. Poraďte mu někdo, ať si zajde k psychologovi. A ať si nechá taky předepsat Želiv.

   Smazat
  2. Kalouskovi by nejlépe slušel Blok C Jáchymov.

   Smazat
  3. Opravdu krásné foto.Bylo by ho třeba pověsit někám na strom nebo traverzu a třeba i odděleně.

   Smazat
  4. s tím se dá souhlasit. Nějak se zdá, že si politické strany myslí, že tu lidé jsou pro jejich rozmary namísto aby lidmi zvolení politici lidem sloužili. Zní to brutálně, ale kdo to nevidí, tak si myslím jen lže do kapsy.

   Smazat
 2. Krásné foto. Jeden lepší než druhý.

  OdpovědětSmazat
 3. Dnes jsme měli zabíjačku a při té příležitosti drželi hromadnou jedlovku, ne na podporu současného prezidenta ale na to, aby každý(!)občan, který splňuje příslušné podmínky mohl o tento post usilovat. Jen volbou rozhodneme kdo bude prezidentem a kdo ne. Na podporu demokratických principů jsme se přežrali, je mi špatně a chyt mě žlučník ale vydrželi jsem do konce. Můžu si za to sám. Pan Hradílek si též usiluje o své zdraví ze svých důvodů, nebudu mu do toho kecat, je to jeho věc, je dospělý. Vydrží li do samého svého jako my, je opravdu jeho věc. Možná, že by jsme mohli být příkladem některým jemu podobným a k panu Hradílkovi by se mohli přidat...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomu se říká "protestní žranice":)) Dejte si, dokud to jde.

   Smazat
  2. Super článek.
   jen by nad něj slušel nadpis.
   NE,NE, NEBERTE NÁM KORYTA,CO PAK BUDEM DĚLAT.
   Opravdu "elita" národa, jen mám takový pocit, že mě něco tlaší v oblasti žaludku. Je to až k smíchu, jak ta banda kvičí společnou řečí, protože (jak jsou na fotu), tak ani za jednoho z nich, nestojí se ani zmiňovat.Kdyby to byla komedie na nově, tak dobrý, měla by sledovanost, ale bohužel toto je reál naší politiky. Teď je jen otázka, kdy si to tito potentáti ovědomí. Vlastně já zapoměl a přecenil jsem je. N I K D Y.

   Smazat
  3. Jestli-pak se našel někdo, kdo kontroloval, ty hlasy POTky z venčí? Raději nikdo, možná by se mohlo na něco přijít. Několik hlasů odkud? Z Bankladéže?
   A s kterých ještě prdelkovic pošleme hlasy, aby se tam "Kecal" udržel? Vždyť mají novináři "NOTY" z Bruselu, tak jak je možné že to pořád nevychází.
   Jak by řekl klasik. "Jste v prdeli pánové, tak vyklidˇte prostory, bude se malovat."

   Smazat
  4. A Hradílek prý s hladovkou fixloval, protože mu našli na petici mastný flek.

   Smazat
 4. Výborný a vtipní článek souhlas.

  OdpovědětSmazat
 5. "Nesouhlasím s vašimi názory, ale do poslední kapky krve budu bránit vaše právo říkat je veřejně". Voltair.
  Pro "politiky a kavárnu" - ve starém Římě řekl jeden senátor druhému "kdybys býval mlčel, mohl ses zdát filosofem". Ta setba nenávistného štvaní podobného 50. létům, mě vedla k tomu, že jsem dala hlas ANO. Moje forma protestu. Přehlédnu-li kandidáty na prezidenta republiky, tak je moje volba jasná.Prezident USA Rooswelt byl vozíčkář, prezident Havel byl snad více v nemocnici než na Hradčanech.Prezident má myslet( nejlépe vlastní hlavou) na republiku a nebýt loutkou někým dosazenou a přeříkávající doporučený text. Mimochodem, už ODA podporující pana Kulhánka splatila svůj dluh za prohrané volby? Alena

  OdpovědětSmazat
 6. Tak prej je málo lidí do volebních komisí pro volbu prezidenta :-) Nebude to nakonec důvod pro zrušení přímých voleb prezidenta? Vůbec bych se nedivil, kdyby to byla zase nějaká sviňská hra jak se zbavit nepohodlných kandidátů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tohle jsem ještě neslyšel a jsem naprosto klidný. Lidí bude jako máku!

   Smazat
  2. Prostý lid nevolí podle daného scénáře demokratického Brůselu a požadavků z USA, vypadá to, že se demokraticky zakáže přímá volba prezidenta a také parlamentní volby, aby se tomuto novodobému demokraturnímu režimu, demokraticky předešllo, zvolení těch nežádoucích a nepohodlných, rádoby individuí.

   Smazat
 7. Je fakt, že úroveň lidí na fotce je strašná, ale funguje to a ještě dělají ofrky a mečí, jak se jim ubližuje. Nejhorší je Fiala se svými akademickými tituly a Kalousek, který své rošťárny vydává za buchvíjak geniální povolební strategii. Strašná úroveň.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už jen to množství akademických titulů před a za jménem hovoří o duševním zdraví daného člověka. Leckdy se mi zdá, že IQ daného člověka s těmito tituly limituje do pásma slabomyslnosti.

   Smazat
  2. Vzdělání a vědomosti nejsou zárukou inteligence jednotlivce. Prof.Putna, JUDr. Benda...

   Smazat
  3. Pro 22:02
   Jo, viděl jsem šot z konference, kde Kalous nabádal ostatní poslance, aby bojkotovali sněmovnu. Má ten element ještě trochu pudu sebezáchovy? Jako komedie dobry, ale proboha toto je skutečnost. Chocholoušek by měl radost, že má dalšího pacienta.

   Smazat
  4. Já bych rád, kdyby ten mladík, kterého Kalousek tehdá profackoval, zesílil a zmužněl, a šel by to Kalouskovi oplatit, s nějakým přídavkem k tomu. Třeba se to stane. Nebo to za něj vezme kamarád.

   Smazat
  5. "Kalousek, který své rošťárny vydává za bůhvíjak geniální povolební strategii."-Nápad
   prezidenta Zemana bazírovat na slůvku "MOŽNÁ"
   v ÚSTAVĚ (které tam beztoho prdli gerlochové,
   aby mohli vypouštět své barevné právnické ohně bengálské při svých bohatě placených produkcích na obrazovém jevišti TV), narozdíl od minulého vyžadování 101 podpisů. A co tako
   vá Opoziční smlouva? Vynikající(a vtipný!), s ÚSTAVOU komfortní, nápad Zemanův! Jenže ten Kalouskův nápad je DOBREJ! A s ÚSTAVOU komfortní, zde je nutno přemýšlet, nadávat umí každej blbec, tím sám sebe klsifikuje.

   Smazat
 8. Nestíhám- modrých titulků článků je stále víc, než těch označených červeně- tedy přečtených ( a to je nevlídný podzim, na zahrádce už co nevidět půjde jen stavět sněhuláky), ale tentokrát jsem měl šťastný pravý ukazovák, jenž mi svým dvojklikem otevřel právě tento článek! Tak díky za něj paní Přikrylová a díky i Vám anonymům za s nadhledem psané reakce ! Q.

  OdpovědětSmazat
 9. Foto: "Naši exoti."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Naše Šorošovská bandička."

   Smazat
  2. "Unda a undatři."

   Smazat
  3. jenom se směji a směji,Češi nikdy nezklamou,co se bžundy týká,bravo diskutéři,Eva ze Slovenska

   Smazat
 10. Podle hesla, více žen do politiky, mi tam bolestně schází milka od esáčka, a dlouhé sádlo z kalouse. A taky od ženija z údu.

  OdpovědětSmazat
 11. a co se to tam vedle Fijaly nacpalo za soudružku? nTo neznám... "mladá" krev strany?

  Slávek.Brno

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slávku, ta mladá, ambiciózní"soužka" je za HROB 009-Markéta Pekarová-Adamová,nová pravdoláskařská havloidní a probruselská omladina, nastrčená k provedení islamizace ČR a připojení do tvrdého jádra do již zislamizované IV.říše!

   Smazat
  2. A je třeba tyhle škůdce České země odstranit ze všech veřejných funkcí.

   Smazat
  3. Omlouvám se, ale když vidim tu fotku na titulku, tak si stále musím dokolala říkat a ptát se , kdo muze tento politický odpad - vygumovana totalni páka - volit do PS ????

   Tohle je opravdu na soustavne zvracení a Babis by chtěl do vlady ODS s posukem Fialou , fakt nechápu !!

   Smazat
  4. Pozor. Od Babiše je to klamná činnost. Počíná si docela zajímavě.

   Smazat
 12. Tlak na odstranění Miloše Zemana z kandidatury, byť vydíráním hladovkou, když šervené embassy karty a všesměrové očerňování, nepomohly, je ze strany mainstreamu a těchto pravdoláskařů značná.Toto není žádná demokracie, ale DEMOKRATURA v celé své kráse.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych řekla, že je to totální hnus !

   Někdo mi tu Prosím napište , že spim , že se mi tyto hnusy jen zdaji, že nic z toho není pravda ....... Děkuji

   Smazat
  2. 23.48-Bohužel se Vám to nezdá a myslím, že bude ze strany pravdoláskařů, protivlastenecky založených politiků, EU a USA, ještě mnohem hůř!Tímto hrdým "západním" světem, vládne demokratura nikoliv demokracie!

   Smazat
  3. Kult Venci Flašky v celé své kráse.Tak si to všichni užívejme a co říci.Jedině zvolat:"Hradílek, Fišerová, Drahoš, Hilšer na hrad!".Zrušit nebo raději zakázat přímou volbu prezidenta.Pak budou havloidi nadmíru mlaskat blahem.

   Smazat
  4. eurototáč

   Smazat
  5. Ta hladovka je náhodou výborný nápad. Měli by ji držet všichni kavárníci a to spolu se žíznivkou a měli by hlavně vytrvat. Co problémů by se tím vyřešilo. I na pomník bych jim pak ráda přispěla, hrdinům!

   Smazat
 13. Pěkná fotka . A kde je ten zlobivý černoušek ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Domča Ferrijů jako nová a nadějná protivlastenecká, probruselská a proamerická omladina za Hop-Trop 09 a plnohodnotná náhrada knýžete?

   Smazat
  2. To z něho bude mít jeho pán radost.

   Smazat
 14. Jen aby Zemananezvulili i v parlamentu.

  OdpovědětSmazat
 15. Vydávajíc se za zachránce demokracie mi, nevím proč, připomínají tu část našeho národa, která s vlaječkami vítala nezvané hosty v roce 1938 a v 1968 provolávala slávu obsazujícím vojskům Varšavské smlouvy. Připadají mi jako Ti "přizpůsobivý", Ti co za každého režimu pochopí, jaký kabát si obléci a nemajíc vnitřní rozpor, oblečou si jej.
  Hloubka jejich myšlenek je dána bezmyšlenkovitým mentorováním myšlenek spojených se spojením Evropy v jeden celek a zařazením naší země do hejna západní civilizace, která nás v minulosti ne jednou hodila zcela bez uzardění přes palubu.
  Vážení spoluobčané, osoby z fotografie a partaje, které zastupují jsou nevolitelné z principu jejich působení v letech od roku 1989 a s ohledem na jejich myšlenkové pochody, které v současnosti prezentují. Prosím, v případě předčasných voleb dejte svůj drahocenný hlas někomu jinému. Komukoliv, snad nejde vybrat hůře ....
  ABC

  OdpovědětSmazat
 16. Ta divadelní fotka mi připomíná plakát na "Sněhurku a 7 trpaslíků". Protože samostatné otrávené jablko na fotce nevidím, pak je zřejmé, že náš Míra Kalousek hraje v této hře strhující životní dvojroli trpaslíka i otráveného jablka.

  OdpovědětSmazat
 17. Když něco v Česku uděláte správně a dobře, třeba se domluvíte na spolupráci... to se neodpouští.

  OdpovědětSmazat
 18. Je mi na bliti ze zpovedi byvalych havloidu a kavarniku
  Nemeli by psat, meli by se zbytek zivota stydet

  OdpovědětSmazat
 19. Sestavení toho demokratického bloku,jak se uvádí,je záměr Kalouska,dostat hejno vrabců do jedné klece.Takže,Kalousek bude rozdávat úkoly,řídit jejich projevy,hlasování,vlastně se budou řídit svědomím Kalouska a ne svým.Už předem je jasné,že tyto poslance odepsal,znevážil a znemožnil jim nové zvolení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kalousek nemá komu šéfovat , tak zblbnul další loutky . Akorát Bartoš mu nesedl na lep . Škoda , piráti by dopadli jak tito pidistrany . Bartoš není hloupý ale pokud se přihlásí k výtačum islámu , tak dopadnou piráti na dně Kalouslové žumpy . Uvidíme , zdar marcel SPD .

   Smazat
  2. Hejno vrabců v jedné kleci, jenom zamknout mříž.

   Smazat
  3. doufám,že piráti naší omladinu nezklamou,jinak mají i tak širokou základnu svých lidí a to v Somálsku,tam je pirátů na rozdávání

   Smazat
 20. 8 hlupáků v akci, ještě tam chybí hlupáčci z evropských porno hodnot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hrubý omyl! To nejsou hlupáci, to jsou chytráci a hlupáci je volí!

   Smazat
 21. Kecy, kecy
  Uz je v cesku vlada?
  Neni a nebude, leda urednicka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádné strachy bude. Babiš si počíná velmi mazaně a přesto že jsem ho nevolil tak mu začínám fandit.

   Smazat
 22. Tzv. demokratická unie, tvořená dle mého názoru jenom těmi nedemokratickými stranami, které rozhodně nechtějí prosazovat vůli či přání lidu, jsou například proti referendu všech lidí nebo jej chtějí vyvolávat jen na určité jimi jakožto "božstvy" vybrané "prkotiny", tak tato unie nám všem ukázala kdo přesně jsou ti "skřítkové", kteří ostatním pouze okopávají kotníky, nic pro naši zemi nedělají a přesto se tváří jako moudrost sama. Vede je jejich soudruh a vůdce Kalousek a tahounem je o... Fiala. Ods se tak podruhé sama pohřbívá, přitom ještě ani nevstala z mrtvých. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 23. Havel a havlisté mají na svědomí Karla Kryla . Dnes je to vlastně top09 . Fijala a jeho sebranka nebudenic tvořit jen háze klacky pod nohy Babišovi a Okamurovi . Straší
  umírajícíma komunisty . Přitom blok debilu a ČSSD podporovala Kyjevské benderovce . Ukrajinský pochod s hořícíma fakulama za účasti Zaoráleka byl poslední hřebík do rakve čssd . Babiše nemám rád ale je to stále menší zlo než demokreténský blok Fijalový .

  OdpovědětSmazat
 24. Tak tu fotečku si dejte milí přátelé na plochu, abyste do příštích voleb nezapomněli, že s ultrapravicovými TOP 09 a ODS táhnou v jednom šiku lidovci a STAN , které nemůžete pro příště již nikdy volit!, Neb oni se přihlásili k odpovědnosti za vykradenou republiku, za její bilionové zadlužení, za žebrotu, chudobince, bezdomovectví a vymírání národa - oni - pademokratické "sebrání" politických šašků ve službách oligarchie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:02 Nepodceňujte vychcanost Kalouska! Vzhledem k tomu, jak Babiš toužil po koalici s ODS a jak byl z jejich odmítnutí smutný bych se vůbec nedivil, kdyby mu "Demokratický Blok" jako celek nabídl spolupráci při 2.nebo 3.pokusu o sestavení vlády. Kalousek se "obětuje pro záchranu republiky" a voličům zbudou oči jen pro pláč.

   Smazat
 25. Adepti do orloje politickýc mrtvol. Brzy tak doplní řadu "významných" velikánů, kteří se zasloužili o ubohost politického života s povinností sesmolit alespoň 2 slaboduché výzvy a petice ročně...

  OdpovědětSmazat
 26. Nyní v tomto okamžiku na ČT 1 Václav Moravec vede diskusi ohledně referendu, kdy se všichni tam přítomní starci shodnou na tom, že lid České republiky nemůže rozhodovat v referendu protože není na to dost vyspělý a asi by špatně rozhodl v referendu třeba o setrvání naší republiky v NATO, v EU. Jinými slovy je to tak, že západní státy lehce podplatí několik poslanců našeho parlamentu, kteří odhlasují cokoliv jenom aby byli u koryt. Na druhé straně je jasné, že těžko západní demokracie mohou podplatit celý Český národ a proto je nepřijatelné lidem Českého národa nechat rozhodovat o tom co národ chce nebo nechce. Pár korupčníků přece nejlépe ví co národ potřebuje. Celý pořad V. Moravce je trapný a už jsme skoro tam kde jsme byli v roce 1939, kdy nám tady nařizovali z Berlína co si máme myslet nebo co máme dělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na čuráka Moravce se vyserte je to teplý buzerantský debil.

   Smazat
 27. ona ještě dluží 52 milionů s příslušenstvím za minulou činnost a škodu způsobenou státu protiprávním jednáním soudruha Kalivody

  OdpovědětSmazat
 28. Kdyby lidi jako autorka blábolu nezahodili své hlasy a dali opravdovou šanci Babišovi i skutečné změně, nemusel by tento přiblblý článek vzniknout a vláda mohla fungovat.

  OdpovědětSmazat
 29. Pěkná "demokratická"sebránka.Parta k pohledání ,ta se jen tak nevidí.Hele demokraté a pěkně pohromadě.Jo,když ti hoří koudel u zadku tak děláš neskutečné a někdy i blbe věcí.

  OdpovědětSmazat
 30. 17:43
  A kdyby lidé hodili půl na půl hlasy SPD a KSČM tak by také nebylo co řešit

  OdpovědětSmazat
 31. Bude to i tak většinová vláda bez většiny. Je jasné že je bude podporovat SPD a KOMOUŠI. Babiš je liška mazaná. Ta nabídka pro ODS byla klamná činnost protože věděl že do toho MODRÝ PTÁCI nepůjdou. Popřely by svá prohlášení.

  OdpovědětSmazat
 32. Tak to byla zase podívaná na tu "domovní blokaci" s hlavní domovnicí, modrou milkou.

  OdpovědětSmazat
 33. Ahoj, jmenuji se Clinton Barkley a slyšel jsem o této prázdné kartě ATM a nikdy jsem jí nevěnoval pozornost kvůli mým pochybnostem. Až do jednoho dne jsem objevil hackera s názvem MAX. Požádal jsem o kartu Blank ATM. Řekli mi, že jejich předprogramovaná čipová karta je stažena bez záznamu a může být také použita pro bezplatné online nákupy jakéhokoli druhu. To bylo šokující a pořád jsem měla pochybnosti. Pak jsem to zkusil, požádal o kartu a souhlasil s jejich podmínkami. O čtyři dny později jsem dostal svou kartu a vyzkoušel jsem si v nejbližší bankomatu se mnou, dokud nebylo moje největší překvapení, že to fungovalo jako magie. Byl jsem schopen stáhnout až 3000 dolarů. Jen jsem cítil, že to může pomoci těm z nás, kteří potřebují finanční stabilitu. prázdný bankomat mě opravdu změnil. Kontaktovat je e-mailovou adresu (atmcardservice43@gmail.com) A věřím, že to také změní váš život.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.