Reklama

pondělí 6. listopadu 2017

Edvard Beneš – prašivý pes!

Zdeněk Hrabica
6. 11. 2017
Tento výrok náleží Adolfu Hitlerovi. Pronásledoval Edvarda Beneše až do jeho smrti. Jenže česká prašivina mu dávala, jak šla doba, vždy trochu pozměněný význam. Nechci dělat knižnímu titulu Václava Junka „Osudy českých zrádců“ žádnou reklamu, ale lze jej na současných knižních pultech i ve veřejných knihovnách spatřit a nahlédnout do jeho stránek. 
Máme svobodu slova, můžeme psát a říkat si, co se každému zlíbí. Já se však ptám po něčem jiném – k čemu máme ministerstvo kultury s povedeným ministrem, když vůkol vzrůstá a je rozsévána prašivina ducha. A zrovna dneska jsem si v novinách přečetl – že Českou republiku netvoří jenom Čechy – Morava – Slezsko – ale i Sudety – z nichž jsme prý zcela proti lidskosti a proti mezinárodnímu právu vystěhovali sudetské Němce? K čemu máme Orwelovu Farmu zvířat – ÚSTRk?
Kdo ví, kdo odpoví?

Foto autor

27 komentářů :

 1. Tu knihu budou dostávat veřejné knihovny zadarmo. Vládnoucí jelita si utrhnou od huby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je možné. Každopádně Knihu Lina Heydrich: "Můj život s Reihardem" má Knihovna města Plzně ve svých fondech 10x, zatímco knihu Evy Hahnové ,,Od Palackého k Benešovi" - ani jednu.

   Smazat
  2. To je typické. Přitom když navrhnete nějakou knihu, aby ji veřejné knihovny zařadily do svých fondů, tak ji zevrubně kádrují a často to ani neschválí (p.Lukavský). Příkladem jsou např. všechny knihy, které vykládají poslední války na Balkáně jinak, než propaganda NATO. Osobní zkušenost.

   Smazat
 2. Havel bil nejlepší ať ho nebesa oslavují ať se za nej papež František za nej modlí a odpočinuťí dej Havlovi o pane ámen.Havel bil lidumil kterí mi strejdu osvobodil s Pankráce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu hezky jsi to napsal .Čech jak poleno -doslova .

   Smazat
  2. 20:59 Jsi ta ale kus vola. Havel bylo největší neštěstí, které nás po převratu v roce 1989 mohlo potkat. Byl to politicky hloupý snílek, který věřil každému darebákovi(on sám nebyl lepší). Po něm pak následovali další a další.

   Smazat
  3. Analfabety, ty já nejradši...

   Smazat
 3. Tady ta kniha je jasný výplod debilní hlavy jakéhosi JUNKA.Některé kapitoly jsou samozřejmě vylhané a tudíž trestné.JUNEK SE SNAŽIL NAPODOBIT GOEBELSE .Ten by ho ale za tenhle paskvil nakopal a po zásluze odměnil.Prostě je to blb ,zalezlí do pražských kavárenských řití.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blb, ale velmi arogantní. Ostatně, to se spolu dost často snoubí.

   Smazat
 4. Tak tuhle knihu mám po druhé ji číst nebudu a odnesu ji do antikvariátu strašná slátanina.

  OdpovědětSmazat
 5. Ja porad nechapu , proc by Cesi meli plakat pro Nemce?? Plakaji Nemci pro Cechy, ktere pozavirali do koncentraku a postrileli?? Uz mne to unavuje. Benes byl hrdina , vytahl Cechy z valky , ze nebyli zlikvidovani . Co by jste zadali od nej vice?? Vse je jen Globalismus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě si pamatuji ze školy - Masaryk - osvoboditel.
   Beneš - budovatel. A pomluvy od všiváků, kteří by zradili za prachy kohokoliv a kdykoliv, mne jen přesvědčují o hnusu současnosti.

   Smazat
 6. prý zcela proti lidskosti a proti mezinárodnímu právu vystěhovali sudetské Němce? - hlúposť - previedlo to aj Poľsko, Slovensko a aj iné štáty - a bolo to rozhodnutie mocností ktoré vyhrali II. svetovú -tak čo sa furt obviňujete a dáte obviňovať, nikto z okolia to nerobí, prečo aj ? - a ktoré medzinárodné právo sa - vtedy - porušilo ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poláci jasně řekli, o otázce odsunu s Němci již nikdy diskutovat nebudeme! Je to jednou provždy uzavřené! Kdyby se nějaký polský politik zúčastnil nějakého srazu ,,jejich sudeťáků", byl by ihned politicky ale i veřejně znemožněn.Poláky moc v oblibě nemám ale v tomhle je chválím!

   Smazat
 7. Pokud budou psát "dějiny" kriminálníci a zrádci, lepší to nebude.

  OdpovědětSmazat
 8. no tak beneš nas neosvobodil a zbytek byla jen dohoda mezi vitězi kdo bude mit kde kolonii na což neměl beneš nejmenši šanci cokoliv měnit natož protestovat třeba jen proti slovičku a že to je pravda je vic než vyditelne i v dnešni době

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bylo by dobré, kdyby si 9:05 nastudoval, co to je kolonie a koloniální závislost. Sověti se k nám chovali úplně jinak než dnešní "přátelé", nezničili naše hospodářství, neničili naši kulturu a inteligenci, nevycucávali naše zdroje. To všechno za minulého režimu zůtalo naše! Kolonií jsme se stali až za posledních 28 let a to hloupostí našich nových "elit" a nás lidí, kteří jsme to nechali tak daleko dojít.

   Smazat
  2. Anonymní 9:20
   Samozřejmě máte pravdu, jen nevěřím tomu, že naše zkolonizování bylo způsobeno hloupostí "našich" "elit". Zjevně to skutečně většinou nejsou žádní velcí myslitelé, ale úplní hlupáci také ne. To vše bylo provedeno cíleně, sotva se rozkoukali a zjistili, odkud vítr vane. Ostatně pro mě to nejsou ani žádné elity.

   Smazat
  3. 9.05
   Váš názor by mohl navazovat na
   Rozkas pro Obyvatele
   (dá se najít i fotokopie Googlem)

   Smazat
 9. Vážení,
  jsme svědky vytváření informační základny pro skutky, které mají přijít někdy později. V Praze funguje rezidentura revanše, různí Kristlíkové a Junkové píší knihy, všelijací pisálkové škrábou do novin, pod záminkou péče o válečné hroby vlastně nově vznikají pohřebiště německých vojáků
  z druhé světové války, což dostává i podporu z ministerstva obrany a pod. Na Bruntálsku a Olomoucku už léta působí křižáci, přičemž nezapo-mínají na vychovu mládeže (gymnázium v Olomouci) a kde se dá tam se prezentují...v několika obcích už obnovili německé památníky, v Dolní Moravici přitom odmontovali památník našim osvoboditelům bez náhrady. Bysta presidenta Beneše i s jeho slovy o revanši sudeťáků byla vymístěna z hotelu Růže v Českém Krumlově. V Krnově si milí rodáci podle čt sami instalovali památník na odsun. České politické strany to nechává chladnými a nebo tomu pomáhají. Klub českého pohraničí nedostane od státu podporu...Lidovci spolupracují s Posseltem. V české televizi se za české peníze natáčejí filmy a dokumenty za české peníze, které vypovídají o násilnostech proti Němcům. V Brně se organizují akce...Tohle je jasná tendence. Od záplavy informací se přechází do akcí, které zatím ještě nesahají otevřeně po majetku. Ale nemylme se. Tohle nemá skončit u falešného výkladu dějin, tohle nemá skončit sypáním popela na hlavu, tohle nemá skončit u přepisování dějin...Češi se mají začít stydět natolik, že budou povolně přijímat roztahování německého živlu coby dominantního živlu. Češi mají být natolik zmanipulováni a někteří zkorumpováni, aby dovolili další krádež. Nás všechny okradli mezinárodní kapitalisté a udělali z nás kolonii. Okradla nás všechny církev katolická, hodlá nás okrást i parta aktivistů - milých krajanů vlastizrádce Hermana. Možná, že už se chystají vynořit skuteční vlastníci pozemků v pohraničí, které za socialismu obhospodařovaly státní statky a dnes na nich podnikají "bílé koně".
  To je to, oč tu kráčí. A co na to české politické strany? Většinou se rvou o koryta a zaplétají do příprav na válku proti Rusku. Některé se přímo paktují se sudeťáky a jiné jsou víceméně pasívní.
  Je to téma, které je nutné zvednout.
  Jindřich K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím si to také. Není to náhoda, je za tím plán.
   Někdo to platí - a ne jen tak pro srandu.
   PB

   Smazat
 10. Tak pokud je mi znamo, tak odsun nemecke mensiny z pohranici CSR byl iniciovan viteznymi mocnostmi - USA, GB, SSSR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bylo to preventivní opatření, aby národnostní menšiny nemohly být zneužity imperialisty proti hostitelským státům. Němci sice byli odsunuti z mnoha zemí východní Evropy, ale zapomnělo se na muslimy v Bosně a na Kosovu. A byla zase válka a rozbíjení "nepohodlných" států.

   Smazat
 11. co se lidi divíte, při tom co sedí na Ministerstvu kultury se ani nedalo jiného čekat. Dle posledního oznámení dalo MK na údržbu památek cca 600 mil. A za likvidaci vepřína v Letech dá 480 mil. a to nejsou započítané náklady na likvidaci a následnou stavbu toho památníku . Byla jsem se tam v létě podívat nikdo nikde, nějaká uhrabaná cestička k maringotce jakoby museum. No počkám si až se tam pohrnou ty davy .

  OdpovědětSmazat
 12. Beneš byl svou politikou krajně nebezpečný všem totalitám, i těm, které si říkají patvarem "liberální demokracie", ač jde o klasickou diktaturu kapitálu. Koho a kdy Beneš zradil - snad autor nemyslí Mnichov, kdy byl zrazen Beneš Francií, Anglií a jejich paktováním s nacismem a fašismem. Nebo snad myslí únor 1948, kdy tehdejší političtí hochštapléři nár. soc. a lidovců chtěli prorazit svoji avanturistickou komedií zpět do světa tuhého a války chtivého kapitalismu. A neměli ani všech pět pohromadě, když podali někteří ministři demisi, která ústavně nemohla vést k pádu vlády. Oni zradili občany tehdejší ČSR, když chtěli národ zaprodat "bájnému" Západu - vidíme dnes, čeho jsme my i Svět byli ušetření po 40 roků: devastace země, zamoření odpadky, nezaměstnanosti, bezdomovectví bezbřehé žebroty (která si třeba říká "nadace"), zotročení oligarchií prostřednictvím jejich politických bossů v partajích typu odees, soc.dem., topOO, klerikálů a okradení občanů a země o biliony Kč.
  Beneš kdysi mluvil v tom smyslu, že jednou z poražených diktátorů a diktátorků povstane síla, která bude obracet na ruby výsledky 2. světové války a nakonec porazí demokracii. Máme to zde v plné parádě - vítězství kapitálu nad lidmi.
  Pokud někdo zradil český národ z prezidentů, tak to určitě nebyl Beneš, tehdy i dnes nenáviděný všemi antidemokraty. Na zrazení máme v nedávné historii prezidentů odpuzující příklad zkorumpovanosti a podlosti.
  Prohlašení: Nikdy neměl nic společného s režimem 1948-1989, naopak jsem patřil k "buržoasii", což ale neznamená, že musím dnes trpět ztrátou paměti a nechat se korumpovat do slouhovské pozice soudobé podoby diktatury.

  OdpovědětSmazat
 13. Ad 20:59
  Ano, Havel bil to nejlepší. Čaro nechtěného, že?
  Morave

  OdpovědětSmazat
 14. Ad 9:46
  Vážený pane, už několik let pociťuji to, co jste Vy tak dobře popsal. Je to smutné, ale je to tak.
  Morave

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.