Reklama

pondělí 6. listopadu 2017

Erik Best se vyjádřil ke kandidatuře Topolánka na prezidentaČR


6.11. 2017   EB
Bývalý premiér Mirek Topolánek včera ohlásil kandidaturu na prezidenta a Česká televize mu věnovala dvě a půl minuty v hlavní zpravodajské relaci. Topolánek čas využil k tomu, aby obvinil Miloše Zemana a Andreje Babiše z nestandardních neústavních kroků v procesu sestavování vlády a dodal, že může být silným politickým kandidátem, který zatím v soutěži chybí. Česká televize ale ani přes značný prostor, který jeho kandidatuře věnovala, nezmínila to nejpodstatnější - expremiér pracuje pro Daniela Křetínského a jeho energetický a mediální konglomerát EPH. Křetínského holding má nejasnou vlastnickou strukturu a velké peníze vydělal díky vazbám na ČEZ. Topolánek je politickým kandidátem pouze v tom smyslu, že je bývalým politikem. Jinak jde o byznysového kandidáta EPH a ČEZu. Tento vývoj se dá vykládat i tak, že Jiří Drahoš byl velkým zklamáním pro obchodní zájmy, které se teď přesunou směrem k Topolánkovi.

17 komentářů :

 1. Mirek Topolánek vrací úder. Kandidatura na prezidenta je tou správnou odpovědí na Zemanovo "do politiky se nepleť."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KUŠ, BREPTO.

   Smazat
  2. Re (16:03):
   A to mu to prezident Zeman ještě řekl hodně decentně!
   Jenže je to marnost nad marnost.
   On ten tupolánek onu otcovsky dobře míněnou radu zjevně vůbec nepochopil, a patrně ani vy sám na tom nejste o moc líp ...

   Smazat
  3. 18:49: Pane Opluštile blahopřeji k trefnému přizvisku. Jinak kdosi níže říká, že korporátní fašismus je za humny. Asi tomu tak bude.

   Smazat
 2. POLITICI,
  ti současní, nebo ti, kteří už dávno upadli
  v zapomnění,
  prostě počítají
  s KRÁTKOU PAMĚTÍ občanů...
  A tento bývalý premiér to jen potvrzuje.

  OdpovědětSmazat
 3. Tento člověk postrádá základy morálky a slušnosti napadení fotografa, zdvížený prostředníček čachry s fotovolatikou a v neposlední řadě jeho nahé fotky u S.Berusconiho, svého času obletěly půl Evropy. Nezapoměl by dát Dalíkovi milost. To by teda byl prezident hulvát k pohledání.

  OdpovědětSmazat
 4. Nástup korporátního fašismu je čím dál zřetelnější.

  OdpovědětSmazat
 5. Topolánek - bože, to už je na emigraci!!!!!!!
  Všimněte si, jak "ti správní hoši", co chtějí zachránit demográcii (čti= svá koryta) tahají další a další králíky z klobouku a cílem nastrčit je lidem a urvat zase zpátky tu moc, o kterou již přišli. Lidé se trošku začínají probouzet a někomu to děěěsně vadí a rád by Vše vrátil do starých kolejí, kdy se to kradlo a škodilo jedna báseń.
  NESMÍME JIM DÁT DALŠÍ ŠANCI !!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. To jen demonstruje, jaké má pan Topolánek smýšlení o voličích, jejich paměti, sebeúctě a mentálních schopnostech.

  OdpovědětSmazat
 7. Tragédie je těch dostačujících 10 podpisů senátorů.Kdo tohle zakotvil do ústavy nemohl mít všech 5 pohromadě.A navíc když jeden senátor může dát podpis libovolnému počtu zájemců.Proboha oni jsou snad nadlidi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle je obrovská pravda!
   Jeden lump podporuje druhého lumpa, zatímco normální kandidát, i kdyby byl ze zlata, musí přesvědčit tisíce lidí.

   Smazat
 8. Všem, kteří dostali možnost kandidovat na prezidenta, díky pár hlasů senátorů nebo poslanců, bychom neměli dát ve volbách hlas. Ať jim hlas dají poze ti, co je navrhli. Jak může 10 senátorů vyvážit desetitisíce podpisů "normálních" lidí, jak může se opovážit kandidovat člověk, jehož hlavní poradce a spolubydlící(v domě) a kamarád dostal 5 let za nekalé čachry při státní zakázce. Člověk by na něho i rád zapoměl, ale on má tu drzost se opět sám připomenout. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak! Napsal jste to naprosto skvěle.

   Smazat
  2. Karel z Plzně Přesně tak.

   Smazat
 9. Lepší bych to asi nezhodnotila. Naprosto souhlasím. Takoví lidé nemají žádnou soudnost. Byli, jsou a budou stále intrikáři. Pro peníze zradí vše!!! TUPOLÁNKU-STYĎ! SE.

  OdpovědětSmazat
 10. Pěkně se nám "chlapci co spolu mluví" vybarvují a zase pěkně jeden po druhém vylézají z hnoje zapomenutí. Teď ještě chybí pan Knižní velkoobchod, Brčál, Mazánek, Němcová, Biomasa a pár nezapomenutelných šmejdů za socíky jako Špidlín, Marťaň doplněný Sobotkou a zase mohou udělat velkou koalici kamarádů. Nakonec Kalous už o tom žvanil jak se mají semknout. Starej Klaus také nadšením uchcával z kandidatůry Topola. Nečas s tou udřenou nebo spíš prodřenou Kobylou jsou už zase na cestě být čistí jako lílium. Prostě politické chcíplotiny chtějí vylézt z hrobů aby mohli zase škodit, loupit a hrát si na nadlidi. Hnus nad hnus.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.