Reklama

pátek 17. listopadu 2017

Fejková diplomacie: Lavrov přistihl americkou velvyslankyni v OSN při lži


17. 11. 2017       zdroj a zdroj
Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov obvinil americkou velvyslankyni při OSN Nikki Haleyovou ze lhaní a nazval ji autorkou nového jevu - "fejkové" diplomacie. Tak okomentoval její prohlášení o tom, že žádný její pokus dotelefonovat se ke svému ruskému kolegovi Vasiliji Nebenzi se nezdařil. "Geneze: Colin Powell vynalezl "zkumavkovou diplomacii", S. Pauerová se zabývala hysterickou diplomacií a N. Haleyová vytváří "fejkovou diplomacii", jedovatě k tomu zažertoval senátor Alexej Puškov.


"Skutečnost, že paní Haleyová, stálá zástupkyně USA v Radě bezpečnosti (OSN), prohlásila, že údajně všechny její pokusy dotelefonovat se v posledních dnech našemu zástupci Vasiliji Nebenzi, aby s ním odsouhlasila nějaký obecný kolektivní text (rezoluce o prodloužení mechanismus Organizace pro zákaz chemických zbraní a OSN k šetření chemických útoků v Sýrii) se nezdařily, je naprostá lež", poznamenal šéf ministerstva zahraničí RF.

Lavrov dodal, že Haleyová je autorkou nového jevu, zvaného "fejková diplomacie".

Ministr dodal, že ruská strana neodmítala pokusy amerických kolegů o posouzení návrhů rezolucí.


Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

19 komentářů :

 1. Tak jestli to řekl ministr Lavrov, pak je to bezmála Písmo Svaté ...
  A je třeba se k tomu pomodlit...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A když to, co prohlásila americká strana, proslulá lží a falší... je to jako když farář káže. Je podle vás třeba řvát Alláhu Akbar...

   Smazat
  2. Cikani vzdy hlavne soustaji lzou a kradou .Nemusi se to ucit ma to v genech stejne jako vyvolene etnikum, kteri to maji take v genech ,skoro stejne -soustaji pervertuji kradou a lzou

   Smazat
  3. Strana a vlada našich nami zvolenych Šmejdů pry brzy nařidi,aby faraři přešli na islam jinak půjdou na prcak nebotjim budou kazatelny zdynamitovany IS samopalniky do mrtě!

   Smazat
  4. O.35 - kdo je to námi zvolený šmejd? Tobě pět minut po půlnoci straší na věži? Tak zalez do pelechu a vyser se na psaní takovejch krávovin.

   Smazat
  5. Co z "emeričana/ky" může vypadnout, než lež....

   Smazat
  6. Lavrov je jedinej ministr zahraničí kterému lze věřit.Ti ostatní jsou prolhaní parchanti a náš švidratej Zvorálem se pohybuje na čele peletonu.

   Smazat
 2. Ty vogo. Vždyť Rusové lžou už od pravěku a každý to zná. No tak jednou pro změnu zalhal náš US spojenec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty seš ňákej chytrej....ty vemeno z kvočny, ale pokud to myslíš jako ironii,tak dobrý.

   Smazat
  2. MŮJ spojenec tedy ušáci nejsou, mluv za sebe!!!

   Smazat
  3. Rusové lžou přesvědčivě, nenechaji se při lhaní nachytat. A to se musí umět!

   Smazat
 3. Nikomu kdo zastupuje SS nelze věřit, hrabou jen pod sebe, ato pořád a pořádně. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 4. Celý západní svět lže jako když tiskne.

  OdpovědětSmazat
 5. Haleyova i kdyz lze, tak mluvi pravdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Halleyová mluví pravdu poněkud po židovsku. Jenom když se splete...

   Smazat
 6. Ta paní byla někým vybrána na tento post spíš pro svůj vzhled (a možná i díky nějaké té službičce) než pro své schopnosti, a pak to takto dopadá.
  Tupých hlav na vedoucích a prestižních místech je i nás v současnosti nadbytek.

  OdpovědětSmazat
 7. Misogynní vrchní diplomat velmoci. Contradictio in adjecto.

  OdpovědětSmazat
 8. krasavice a ještě k tomu (na americké poměry) inteligentní, co by asi s USA bylo, kdyby neměly tuzemskou židovskou inteligenci, či importovanou inteligenci z celého světa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona ani neni zidovka je to strevo z Indie a sousta o sto sest, malem ji to stalo misto guvernera nezli si ji Generalissimo vybral za lharsteinku. A ze je hezka ? Ta podobana spindira z Indie ?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.