Reklama

neděle 12. listopadu 2017

Genderová korektnost = Umíráček Západu

Jaroslav Loudil
12. 11. 2017
Po metru v Londýně nyní i v New Yorku zakázali dosavadní mnohaleté zaběhnuté hlášení : "Dámy a pánové, dveře se zavírají ". Je to prý hrubá urážka transsexuálů a dalších osob, které si nejsou - "zcela jisté, zda jsou muži nebo ženy a nebo něco podobného". Na okamžité dodržování tohoto nařízení dohlédnou nadřízení zaměstnanců metra. V metru v New Yorku tak už nyní nesmí existovat v hlášení rozhlasu muži nebo ženy ,ale už jenom : "pasažéři, cestující,... a podobné prý neurážející bezpohlavní výrazy. Tedy 95 % populace se musí přizpůsobit 5 % . Muži a ženy mizí v propadlišti dějin.


Po nedávném kácení soch různých osobností americké historie, které se prý svým počínáním -"nezachovaly dobře" - tak genderové řádění v USA nabírá na síle. Kdesi prý byla už zbourána i socha Kryštofa Kolumba, neboť bylo zjištěno jeho neuctivé chování k místním domorodcům po přistání jeho lodi Santa Maria roku 1492. USA jsou naším velkým vzorem a tak počítám, že i u nás už budeme brzy bourat sochy -"závadných osob". Těžko pochybovat, že například i Jan Žižka byl velmi rozpornou osobností , za kterou často zůstávala spoušť , tedy ano zbourat Žižku. Ani otec vlasti Karel IV nemá - "zrovna čistý rejstřík". 5.prosince 1349 proběhl v Norimberku pogrom na Židy, kde bylo zavražděno na 560 Židů. Karel IV tento pogrom schválil a na vrahy vyhlásil amnestii. Tedy bourejme Karla IV. Ve Vídni mají zase hodně soch císaře Fantiška Josefa. Jak známo to on vyhlásil První světovou, takže Franc Josef také k zemi !! I Julius Fučík - "Je na tom také špatně !!" Byl sice za odboj popraven fašisty, ale byl to přeci komunista ! Takže musíme bourat ! Co se dá dělat ! ...atd, atd.

Velmi - "podezřele" - vypadají i záchodky, tedy WC, kde je instalován panáček a panenka. Některé transsexuály to jen uráží, u jiných to prý vzbuzuje přímo hrůzu !! Nemohou se totiž rozhodnout, do kterých dveří mají vstoupit. Návrhy jsou už hotové. Budou se rekonstruovat WC tak, že budou zrušeny pisoáry , WC budou jednotná s konáním potřeby v kabinkách pro muže i ženy současně. Ve Švédsku už to tak i funguje.

P.S. Kdysi prošla morálním úpadkem a rozkladem bohatá říše Římská . I oni se stále více a více zamotávali do řešení okrajových a zcela nepodstatných věcí, až nakonec zkolabovali. Stále více své energie věnovali na zhovadilosti, až na to dojeli a zanikli. Systém současné liberální demokracie nastoupil stejnou cestu. Její konec je už blízko. Ti chytřejší, co vidí dál, například Orbán , se už snaží konat. Ale Brusel drží své kormidlo směřující do propasti zatím pevně. Bohužel pro nás.

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/454700-uz-zadne-damy-a-panove-s-tradicnim-oslovenim-konci-i-metro-v-new-yorku.html

34 komentářů :

 1. Snadná pomoc! Stačí, aby to hlášení doplnili o oslovení těch zbývajících 25 lidských variací, a vše bude opět v "korekt-normálu".
  Bude to k pousmání asi tak, jak to nedávno udělal kterýsi německý poslanec, když se ve svém obstrukčním projevu k návrhu jakéhosi bundes-korekt-zákona "pokusil" všechny ty lidské evoluční psychosexuální výdobytky vyjmenovat.
  Jen nevím, kolika dalšími stanicemi to metro mezitím i stihne projet ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kvůli genderové vyváženosti bude v Bruseli i kašna s čůrající holčičkou s názvem Makrela Piss.

   Smazat
 2. Je třeba se rychle zbavit šílenců to je cesta do pekel a opět zlo jde z usa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plivete si na Zizku, cesi
   To jste tak nesvepravni ze i k tomu vas udajne navedla Amerika?

   Smazat
  2. 13:33 Hale ho-do na Žižku nešahej to je největší Čech co žil. To mají v popisu práce vaši Čeští poskoci.

   Smazat
  3. Ohledně zrádců a kolaborantů měl Žižka pravdu,že: Čech jen od čecha poražen býti může.

   Smazat
 3. Na to lze říct jediné: "Jsou to idioti a patří do klece."

  OdpovědětSmazat
 4. Kam ten svět spěje? Vždyť toto už není opravdu normální...
  Ještě jedno pozastavení křivého západního pohledu.
  V USSA je ovlivnění voleb prezidenta to, že údajně z Ruska pocházely inzeráty a reklamy na Fejsbúku. Dodávaly info a kompro...
  Může mi prosím někdo seriózně vysvětlit, jak je možné, že našim prezidentským kandidátům může kdokoli ze zahraničí posílat ofi na účet peníze?
  Kdo to asi bude? A co za to bude chtít? Z Německa, z Francie, ze Švýcarska?....
  A hlavně následovatelům Vašíka...
  To je v pořádku, aby cizí mocnosti a kapitál ovlivńoval naše prezidenty?

  OdpovědětSmazat
 5. Minorita vítězí, majorita se musí přizpůsobit. Ale takhle to funguje jen v končící dekadentní společnosti, pak se naopak kormidlo dějin výchýlý na opačný totalitní extrém. Blázni dnes vítězí a ostatním je to jedno, ti pouze pro sebe hrabou dokud to bude trochu možné. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amici se ozbrojuji, shromazduji si jidlo atd
   Jak se pripravujes ty na vychyleni kormidla

   Smazat
 6. Volte Drahouše, nejlepšího probruseláka s nejvíce zahraničními penězy, nikoliv tedy od Putina. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 7. No teď u nás bude na pořadu dne cikánská otázka :)))
  Protestují proti znovuzvolení prezidenta Zemana, protože prý jsou pracovití a velice přizpůsobiví... :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jj, ještě by někdo měl rozjet sudetský hákenkrojclery a Milda by to měl na dalších pět let jistý. Kavárna se po*ere. Milda na Hrad!!! Kdy má rozum, srdce a miluje svou rodinu a vlast, volí MILDU ZEMANŮ - novodobého Jana Žižku.

   Smazat
  2. 11,08 - chachachachachachachachachachachacha,
   hlavně jsou děěěsně vtipní ... prý pracovití!!!
   Ale přizpůsobiví jsou, to zas jo, jak mohou škodit a čerpat nezasloužené výhody, to se přizpůsobí na to šup.

   Smazat
 8. Experimenty s feminizací jazyka ve Francii

  O genderově vyváženější formě jazyka se v poslední době debatuje také ve Francii, avšak mnohem vášnivěji. Iniciátoři změn si přejí, aby v textu byla u slov s mužským rodem zároveň používána i jeho ženská koncovka. „Čtenáři.ky žerou vzrušující romány a novely,“ uvedla agentura AFP příklad novotvaru.https://zpravy.idnes.cz/metro-new-york-usa-gender-neutralni-hlaseni-damy-panove-pjq-/zahranicni.aspx?c=A171111_114314_zahranicni_pmk už se těším na termíny jako kopáčka,horníčka etc

  OdpovědětSmazat
 9. USA budou první zemí, kde bude zakázán sex.
  Aby se impotenti necítili diskriminovaně.

  OdpovědětSmazat
 10. Pane 10:58, přesně o to globalistům jde. Potřebují v západním světě vytvořit totalitní společnost, kterou budou plně ovládat. Demokratické státy, resp. to, co z nich ještě zbylo, jim neumožňují převzít neomezenou moc. Stále se v nich mohou díky volbám objevovat lidé, jako je Orbán, Okamura nebo Zeman. Proto potřebují zničit státy, národy, rodiny a tradiční hodnoty, prostřednictvím masové imigrace a propagací zvrácené neomarxistické ideologie. Jakmile se společnost bude vlivem jimi vyvolané všeobecné morální dekadence, ekonomického úpadku a extrémní kriminality topit v krvi, tak ji vítězoslavně přijdou zachránit znovuzavedením pořádku za pomocí brutálního diktátorského režimu, přičemž obyvatelé jim, jakožto zachráncům budou ještě tleskat. Tím se západní svět ocitne zcela v jejich područí. K tomu je však nutné zničit posledního vážného protivníka, a tím je Rusko, které pořád nechce podlehnout. Bohužel jen havlističtí pomatenci to pořád ještě nechápou. Až to pochopí i oni, bude pozdě.

  OdpovědětSmazat
 11. Tak hleďme, jak ta blbost lidská je nekonečná. A co tak že by si hlášení vzpomenula na děti? To by také někoho uráželo, protože děti nechce ani vidět, natož mít? Co je prosím normálního v otroctví, za feudalismu a kapitalismu? Snad války a zabíjení lidí pro pobavení vrchnosti? Snad sexuální harašérky se svým vzpomínkovým optimismem, jak jim byly oplácávány zadky v době, kdy sušená švestka byla škaredší? Samozřejmě biologickou normou je muž a žena s normální sexuální orientací, normálními anatomickými rozměry přiměřenými věku a fyziologickými funkcemi včetně mentálních schopností. To, že některý člověk normalitou nedisponuje, není ovšem jeho vina, geny si žádný předem neurčuje a tím méně vybírá. Je tedy na společnosti, aby byla vzájemná tolerance všech variant lidského bytí bez privilegijí jedněch či druhých a bez osobování si jiných práv, než odpovídají biologii člověka. Muž, pokud má vzhled muže, není ženou a opačně. Je to tak obecně u savců, že jsou samci a samice, pokud jsou v normě. A normou je to, co je schopno udržet rod.
  Jak se to prosím ale zařídí s českým jazykem, až bude muset zmizet rod mužský a ženský?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V cesku uz je spousta jinych veci zakazano

   Smazat
 12. Obecně platí, že agresivní, nemorální a netolerantní menšina má velkou šanci stát se vedoucí silou státu, byť s její politikou a jí předkládanými řešeními většina nesouhlasí.
  Je to zcela běžný jev, kdy společnost připustí vzestup bezpáteřních, ideologicky a myšlenkově prázdných jedinců.
  Z toho plyne politika dnešní evropy. Zabýváním se nepodstatnými věcmi a vydáváním nesmyslných zákonů, příkazů a nařízení, se modeluje poslušný občan. Nad hovadinami mávne rukou a plní. Zákon se přeci musí plnit a dodržovat. K tomu je ve společnosti dostatek posluhovačů ochotných za úplatu na dodržování nesmyslů dohlížet a tvrdě pokutovat. Společnost se rozdělí a až se jednou Ti, na kterých skutečně stojí běh společnosti, zastaví, společnost se zhroutí.
  Úředník bez pekaře se nenají, bez popeláře si nevyveze popelnici ..atd.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 13. Aby se radkalnim zpusobem zmenila spolecnost je treba aby si obcan uvedomil nekolik skutecnosti ktere formuji jeho zivot!
  AD 1/zamestnanec musi naucit zamestnavatele jak se k nemu ma spravat.Jestlize mu dovoli aby mu skakal po hlave tak to ma prohrane a stava se z nej podcenenej otrok.
  AD2/obcan musi naucit urednika/plostici/ kde je mez toho jak moc krve mu muze vysat nez ho nasere.
  AD 3/ obcan-volic musi naucit politika kam az muze zajit nez ho vytoci do stavu ve kterem se prestane kontrolovat.
  Tohle jsou 3 zakladni faktory ktere formuji spolecnost a urcuji stav zdravi spolecnosti. A az se pracujici obcan/mysleno clovek kterej produkuje hodnoty svou manualni praci/ nauci poznat svoji cenu dojde ve spolecnosti ke zmene.
  Jestlize system odmita respektovat skutecnosti Ad 1-3 musi obcan pristoupit nekompromisne k vymahani napravy a to zpusobem tim nejjednodussim a v dane situaci nejucinnejsim,to je nazyvano R.S.- rucne a strucne!
  Stavajici system si moc dobre uvedomuje skutecnost,ze useknutim hlav slepicim znasejicim zlata vejce se muzou rozloucit s vidinou zlaty smazenice.
  Manualne pracujici clovek tvorici materialni hodnoty je zakladem spolecnosti kazdeho systemu. A znicenim toho zakladu dojde ke zriceni systemu jako celku.
  Je nacase aby obcan s tim zacal neco delat.Nez bude pozde!
  Tohleto neni uceni Marxe,ani Lenina, to je nastineni skutecneho stavu deni v nemocne spolecnosti ocima cloveka ktery ma dlouholete zkusenosti a videl uz kone blejt,hada chcat a kozu zpivat.
  Moc casu k naprave uz nezbejva...

  OdpovědětSmazat
 14. Nepotřebujeme prezidenta , nepotřebujeme poslance ani senát . Vše řídí Brusel , tak naco další darmožrouty . Uredníku je jak sraček a zákony hlídají jak psy .Z EU my nemůže vystoupit . Jse malá země která musí poslouchat velkého bratra . Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:22 - Ty jsi ale blb! Zalez a už neopruzuj!

   Smazat
  2. Velký Marcel zase zvracel!!!

   Smazat
 15. Neni Loudil Pytlik
  Stejna uroven
  V Americe predvadeji levicaci hnus
  Ale cesi si uz dejepis znicili

  OdpovědětSmazat
 16. Nebylo by dobré, kdyby jsme se celosvětově oslovovali soudruzi a soudružky? No není to geniální a takové neutrální? Už Jack London tak oslovoval své přátele na Klondike. i Vinnetou a Old Shaterhand s greenhorny se tak oslovovali.

  OdpovědětSmazat
 17. Bůh už Ameriku dávno opustil a když ho vyháněli, otočil se a řekl: jen Bůh má právo konat dobro a proto ti, kdož se mi pletou do řemesla, budou náležitě potrestáni.

  OdpovědětSmazat
 18. To musí být huleníčko!!! To musí být matroš a kvalitka. To bude prvotřídní opium nebo hašiš z Afghanistánu, že jim po tom tak sračkovatí mozky a rodí se jim v už tak dutých palicích takové blbosti. Teď už vím kdo je odběratel toho nejkvalitnějšího fetu. Ukrajina, Británie, USA, Brusel a naše kavárenská avantgarda. Proto mají stejné příznaky duševní degradace. Hergot ať už to svinstvo nehulí nebo ať to hulí zavření na psychárnách.

  OdpovědětSmazat
 19. 11:43: neomarxistická ideologie a ještě k tomu zvrácená - co to je? Když je něco neo - znamená to, že je to nové, řecky neos - nový. Tedy by to měla být ideologie marxistická, jenom vylepšena - bohatým ber, chudým dávej.
  Připadá mně, že bohužel nejste moc řekl bych informovaný, že tyto věci nemáte promýšlené. Pokud to tak nastiňuje někdo jiný, jehož myšlenky jste převzal, myslím si, že to odporuje zdravému selskému rozumu a má z lidí udělat idioty, pomíchat všechno dohromady, aby ničemu nikdo nerozuměl a nevěděl kde má kráčet. Bohužel dneska ví, kde mají kráčet jen skutečně vzdělaní, tedy informování tedy studování lidé /latinsky studeo - snažím se/, tedy lidi, kteří věhovali čas a pracně se snažili něco pochopit a naučit.
  Přece to co tu máme, to matení hlav a to nahrávání globalistům to je řádění neoliberální, to jest neokonservativní, to jest jinými slovy neokapitalistické ideologie. Vy svými vyjadřeními želbohu k tomuto řádění jen napomáháte.
  Konec mé úvahy. Chtěl bych říci, že při hodnocení toho co vidím, používám selský, doufám zdravý, to jest doufám ještě zdravý dosud svůj rozum. Jinak pokud mám hodnotit tento článek, uvítal bych kdyby autor napsal co je přičinou v daném případě nástupu genderové ideologie do veřejného života. Upadek starého Říma měl také svou příčinu - a tou byla ekonomie.
  Nynější společnost, stejně jako ty předchozí funguje na základě způsobu přerozdělení nadhodnoty. Pokud se nadhodnota v drtivé části dává pouze nejvíce bohatým, funguje to tak jak to funguje nyní, co to jest čím dále tím hůř - nakonec válka - viz Marx. Ano, to je marxistická ideologie, ta platí i dnes. Pokud se neučiní přitrž tomuto způsobu mizení a zneužití nadhodnoty těmi nejbohatšími, tak skončíme v jaderném holokaustu. Nezbývá nic jiného než provést totéž, co provedli kdysi komunisté, zespolečenštit kapitály - já bych zespolečenštil kapitály ty největší, malé kapitály bych ponechal v soukromých rukou. Zavedl bych novodobý NEP, který fungoval kdysi v Sovětském svazu. Rozhodující změnou kromě toho zespolečenštění ve srovnání s předchozím totalitním režimem, musí být veřejná kontrola lidí, kteří tyto zespolečenštěné majtky budou zpravovat. Vidíte nějakou jinou cestu k lepšímu? Chcete to ponechat tak jak to je? V tomto případě se dočkáte toho holoukaustu. Podpis: Prosťaček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:31- jsem trochu na rozpacích, mám věřit "Prosťáčkovi", idealistovi nebo reálnému pohledu 11:43? Toť problém mnohých i mým. Boj srdce a rozumu, dobra se zlem.

   Smazat
 20. Za chvíli bude europolitbyrem zavedena náboženská policie, hájící islámské tradice emigrantů proti původní většině.Takže, pokud žena nebude dostatečně zahalena, tresty za prohřešky se vykonají pro výstrahu, přímo na ulici!Gender-homo-eurofašismus-islamismus na vzestupu!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.