Reklama

neděle 19. listopadu 2017

Generálního auditor NATO, který odhalil kanál financování DAEŠ z USA a Evropy, byl nalezen zastřelený. Kdo bude další?


19. 11. 2017     zdroj a zdroj a zdroj
Auditor NATO, který našel důkazy financování DAEŠ vládami Západu, byl nalezen zavražděný v Belgii. Yves Chandelon, generální auditor NATO, byl nalezen mrtvý ve městě Andenne v belgických Ardenách. Byl nalezen se zbraní v pravé ruce při zdánlivém pokusu o sebevraždu.


Rodinní příslušníci však vyzývají orgány, aby to vyšetřovaly jako vraždu, a prohlásili,
že Yv si stěžoval na telefonické hrozby v týdnu, který předcházel jeho smrti, a poznamenali, že byl levák a že by proto nepoužil svou pravou ruku k výstřelu.

Podle informací policie nebyla zbraň, použitá k vraždě Yva, registrovaná. Přičemž on sám však vlastnil tři registrované zbraně.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

26 komentářů :

 1. Vrazi říše pekelné , válečníci USA ZABIJÍ KOHOKOLIV , aby na jejich vrahy nepadl stín pochybností zvláště teď , kdy USANATOvrazi připravují svou vysněnou válku s Ruskem !!! Přežírání Západních parazitů je dovedlo k nejhoršímu řešení , tedy k další válce a k drancování Ruska !!! Prokletá říše ZLA-USA a její fašounské západní klony v EU !!! NATOvrazi - pojděte !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom by mohl vyprávět i John Fitzgerald Kennedy... kdyby mu nevystřelili mozek z hlavy.

   Smazat
  2. Správně řečeno, USSA je říše pekelná, jedem a sírou prosířená.USSA a jejich lokajové nikdy Rusko neporazí a nikdy jeho lid nezotročí k plýnovanému vyhrancování.Pokud USSA, NATO a EU strčí rypák za jeho hranice, tak zloba ruského medvěda srazí na kolena tuhle fašoidní sebranku!

   Smazat
  3. Všichno od vraždy J.F. Kennedyho vědí, že v USA už dávno nevládnou ani demokraticky ani "demokraticky" zvolení poslanci, ale CIA a armáda, ovšem kdo je v neviditelném pozadí, toť otázka.

   Smazat
 2. O tom,ze Nato podyebava Rusko v Syrii,neni pochyb,avsak,vsetko pod ruskom boja proti tyranovi a vrahovi syrcanov,strojcovi chem.utokov na civilistov atd,atd..tolko konstrukcii,ze sa tomu ani neda verit.
  Pre nas je dolezite jedno,aby sme vystupili z onoho exklusivneho vrazedneho spolku s menom Nato!!Nato,potrebuje len nasu vlajocku,ze sme s nimi.Nebudme poplatny diablovi z poza oceanu 8 tisic km od nas.Co my mame s nimi??

  OdpovědětSmazat
 3. Ako prosia moslimi pred citanim sur z koranu...AUDU BILAHI MINA IL SAJTAN...ochranuj ma allah pred ukladmi tohoto kamenovaneho satana.Satan je USA!!Jedno je iste,ze USA a NATO,su na Blizkom vychode nenavidene a Rusko je vitane!Lebo len muz c.1 vo svete,podla us magazinu Forbes,Vladimir Vladimirovic Putin urobi prietrz zvoli imperialnych mocnosti,ktore na svoje prezitie potrebuju korystit,parazitovat,aby prezili.

  OdpovědětSmazat
 4. Jj. Pravda a láíska vítězí nad lží a nenávistí na všech frontách. Jestli von v tom nemá prsty Putin. Možná se mu nelíbilo, že někdo odhalil financování DAEŠe NATEM, protože by to mohlo ohrozit dobrou pověst Západu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, blbá hlavo, hlava není na česání, ale na přemyšlení! Takže zalez! A Putina do toho nemontuj, srabe!

   Smazat
  2. Tak to byla asi ironie, že.

   Smazat
  3. Tak hlava je fakt na přemýšlení. A pochopit ironii snad není taková námaha, ne?

   Smazat
  4. Ironie a sarkasmus se uvádí v uvozovkách (viď. pravidla pravopisu).

   Smazat
  5. Většinou ale pravidla pravopisu zaznívájí na přednáškách ve škole, né na diskuzi.A když máš dlouhé vedení tak to nezamlouvej.

   Smazat
 5. Dalsi bude Trump,kdyz zisti,ze mu tajny sluzby lzou.

  OdpovědětSmazat

 6. Som veľmi zvedavý,kedy drvivá vačšina ľudí na planéte ZEM pochopí,že najvačším zločincom na svete je
  NATO a USA ,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ms Fyzikar.
   Když Izrael,tak i miláček Izraele Milošek.
   I napomáhání,zamlčování zločinů je trestné.

   Smazat
 7. Tento spolek mezinárodního terorismu a banditismu (co po světě šíří na bodácích jejich "hodnoty") tímto postoupil na další úroveň.
  Úroveň mezinárodní zločinné mafie, pro kterou porušení pravidel omerty je hrdelním zločinem. Rozsudek nad provinilým byl právě vykonán ...
  Příští auditor NATO již bude vybrán pečlivěji a sám (ve svém zájmu) podobnou "chybu" určitě neriskne.
  A o to víc pak bude terorismus ve světě podporován.

  OdpovědětSmazat
 8. 20:44 šmarjá panenko Marjá, ty nazváš někoho blbou hlavou? Čéče, jestli chceš vidět opravdového blba, tak jukni do zrcadla. Ten člověk si zjevně dělá prdel z mainstreamu, pražský bažiny a všech těch jandovců, štětináčů a podobných existencí. Používá ironii, a to způsobem, aby ji i hlupec pochopil. Jen blb to nedá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čo to hutoriš? Enem nepraskni, nebo ti praskne žilka v té tvojé gebeni. A dumaj o tem, že aj terpaslík je na Himalajoch mrňaví.
   Feri báči z Horného grúňa

   Smazat
 9. Hlavně že pravda o západu vyšla na veřejnost jsou to stejné špíny jako ti teroristé.

  OdpovědětSmazat
 10. Amíci a jejich slouhové. Zaorálek z ČSSD prý na americkou ambasádu chodil v hlubokém předklonu už padesát metrů od vstupních dveří. A teď si představte kolik parchantů a vnuků těhle slouhů hraje v USA hokej a studují tam. a co z toho bude? Tisíce nových slouhů.

  OdpovědětSmazat
 11. Stalo se to skoro před rokem, proč to v článku není uvedeno?

  OdpovědětSmazat
 12. Stálo by za to ve zprávě zmínit, kdy se to odehrálo. Loni v prosinci 2016.

  OdpovědětSmazat
 13. A co si myslíte vy, občánci, že vám za ty rozumy zde šířené hlídací psi demokreatůry nemohou zakroutit krkem? To je normální praxe kapitálu, že jeho zásluhou oponenti či dokonce revolucionáři (ne kontrarevolucionáři, jak je přinesl listopad 1989), či domahači se pravdy, práva a spravedlnosti netrpí dlouhověkostí. Teroristé nejsou jen ti, co ve snaze upozornit na masové vraždění páchané válečnými agresory páchají sebevražedné atentáty. Daleko většími teroristy jsou ti zabíjeníchtiví žoldnéři ve službách kapitálu, ať již vraždí bombami nebo raketami.

  OdpovědětSmazat
 14. Dobré se vracet k poučení, že vraždy whistlblowerů jsou zapsány a budou pomstěny. I na českým ministerstvech je whistleblowing chráněn etickými kodexy. NATO je zjevně nějaký nekulturní despotický komplot.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.