Reklama

sobota 4. listopadu 2017

Hokejista Ovečkin založil hnutí Putin Team

4. 11. 2017         Regnum
"Jsem hrdý na to, že mohu být součástí takového týmu, podobá se to pocitu, jako když si oblékáte dres ruského týmu a víte, že celá země vám fandí". Útočník ruského reprezentačního týmu a klubu národní hokejové ligy "Washington" Alexandr Ovečkin založil společenské hnutí s názvem Putin Team na podporu ruského prezidenta Vladimíra Putina.


"Osobní vyznamenání a ceny, to všechno je skvělé, ale v hokeji, stejně jako v každé jiné záležitosti, je pro vítězství důležitější tým, napsal 32-letý sportovec na své stránce na Instagramu. Pouze tým je schopný otočit hru, udělat nemožné. V poslední době se v západních médiích setkávám s výrazem Putin’s team, tj. Putinův tým. Víte, velice se mi tato definice zalíbila".

"Osobně jsem připraven být součástí takového týmu, pokračuje hokejista. Nikdy jsem neskrýval svůj vztah k našemu prezidentovi, vždy jsem jej otevřeně podporoval. Jsem si jist, že nás, kteří podporujeme Vladimíra Putina, je mnoho. Tak pojďme se semknout a ukázat všem silné a semknuté Rusko". "Dnes chci oznámit, že zakládám společenské hnutí pod názvem Putin Team. Jsem hrdý na to, že mohu být součástí takového týmu, podobá se to pocitu, jako když si oblékáte dres ruského týmu a víte, že celá země vám fandí", dodal Ovečkin.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

35 komentářů :

 1. Ovečkin ? Tak proč hraje za dolary v NHL.Útočník Fašinktounu se najednou pomátnul a bude si hrát na vlastence.20 let ho živila americká demokracie až se z toho chudák zbláznil. Prachů má jak středně velký město v Rusku dohromady a chce se prezentovat jak jeho blahorodí PutPut. Nasrat,toto bych svým dětem nedal číst ani omylem pane David

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč američtí fašouni nakupují v nepřátelském Rusku raketové motory? Proč ty - očividně šílený rusofob - jezdíš na benzín z ruské ropy?!

   Smazat
  2. 11:13 řekni proč jseš takovej vůl? Kdyby Rusko dlouhá léta nepoužívala západní technologii (PC, mikroprocesory a pod,) tak je dnes na huntě.Jo a ta technologie je i kradená a kopírovaná.Ty tvoje motory si strč někam,protože jejich prapůvod je rovněž zlodějina V2. Kdybych nejezdil na Ruskou ropu,tak budu jezdit na americkou,anebo norskou a možná i kuvajtskou ale tebe trápí vřed na mozku,viď troubo

   Smazat
  3. Zajimalo by mne jedno: jestlize si vydelavas v Kc, proc chodis na takove portaly jako je tento? Dostavas Kc tak vsechno je absolutne v poradku a vubec necti nic o politice a nemysli (to uz delas - a jde ti to!)

   Smazat
  4. Ad 2:48: Vymytej mozku, válečného zločince von Brauna - otce nacistického raketového programu - snad vytěžoval Sovětský svaz? A ten benzín z Kuvajtu nebo třeba Emeriky si přece můžeš objednávat už dnes! Používáním ruského benzínu podporuješ tamější ekonomiku, tedy podrážíš nohy americkým fašistickým predátorům.

   Smazat
 2. 2:48 člověče, Ovečkina neživila americká demokracie, ale „americký“ byznys. Proč by se neměl cítit Rusem, ruským vlastencem, proč by neměl mít právo, stát se podporovatelem určité státní politiky státu, jehož je občanem, podporovatelem politika, pro kterého se rozhodne? Vaše děti bych spíš politoval, protože pokud podědí váš intelekt, převezmou vaši logiku a vulgarizující vyjadřování, v pozitivním smyslu příliš nevyniknou. S tím ale nic nenadělám, vy se proberte!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni to tak prostě mají, jsou to vlastenci. Končalovskij taky žil léta v USA, natáčel filmy a zůstal vlastenec. Nic překvapujícího, jenom čecháček si myslí, že koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Ale ono záleží na tom,jak kdo je hrdý a jak kdo si nechá šlapat po hřbetě. Ten z 2.48 to nepochopí, on by nikdo svému chlebodárci neodporoval. Nikdy!!!

   Smazat
 3. No není to žádný hlupák a asi by nezapadnul do té naší pražské kavárny mezi ty herecké a písničkářské "rozum brady", milující rektální alpinistiku do EU. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 4. no ani za doláre duša nepredal

  OdpovědětSmazat
 5. 4:07 člověče,kdyby byl Ovečkin vlastenec,tak hokej hraje doma v Rusku a odvádí daně do státní kasy své otčiny. Jenže pan Ovečkin bude z jiného těsta. V tomto reportu od pana Davida čuchám možného politika v Rusku.No,proč ne.Ovečkin jako možný kandidát na víznamnou funci v Ruské politice je také možnost.Jo a ty blbečku a,co tvůj intelkt? Ty žereš všechno rusácký hovno a máš prázdnou kapsu jak poctivej komundíra. Cha...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbečku, víznamný jsi akorát ty svojí prostoduchostí.

   Smazat
  2. Opravdu máš vytříbený projev žáka praktické školy.Nic víc.

   Smazat
  3. 7:21
   ...napsal jsi...kandidat na viznamnou funkci...:):):) ty primitive, nauc se nejdrive gramatiku a pak neco blekotej, tohle je presne ukazatel tveho IQ....mas ho tak na 50....tzn. ze se pohybujes a reagujes na svetlo...:):):) nic vic :):):)

   Smazat
  4. 8;49 tebe jsem potřeboval jako sůl. Když vy putlerovský parchanti nemáte argument,tak váše jedná proti zbraň je gramatika.Že jses ozval svědčí o ubohosti toho tvého IQ 50. Raději napiš něco rozumného k článku a s tou češtinou neser ubožáku

   Smazat
  5. poznámka k 7:21 a jemu podbných:
   Pan Ovečkin vydělává peníze NHL, ale poctivě reprezentuje svoji zemi. Není jako naši rádoby vlatenci, kteří odejdou a kydají špínu na vlastní zem. Věřím, že pokud má děti tak je nevychovává k lásce USA ale k lásce k Rusku.
   Václav

   Smazat
  6. Vzkaz individuu 7,21 - 8,26 - 9,22 - je mi jedno, zda máte pravdu nebo ne - JSTE HULVÁT!!! a to Vás degraduje pro každou normální diskuzi o čemkoliv. Jděte se ukájet k čt24, tam je Vaše místo.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 7:21, tady 4:07. Nevím, proč by nemohl být vlastencem ten, kdo kdekoli ve světě odevzdá dobrou práci. Zda Ovečkin platil správně daně tam nebo onde nevím, takže o tom nekecám. Svůj a váš intelekt ponechám na posouzení jiných, stejně tak to, zda z mého textu plyne nějaká přízeň tam nebo onam. Se stavem mé kapsy si starosti nedělejte, materiálně jsem i s celou širší rodinou zajištěn, bez privatizací či restitucí, víc než dobře. Přiznám, že po zralé úvaze jsem tentokrát volil KSČM. Situace, jak se vyvíjí ukazuje, že řada voličů SPD, Pirátů a částečně i ANO chybovala, když nevolili stejně. S tím si ale hlavu nelamte, natolik to jednoduché není. Čas ukáže. Zdravím srdečně.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 16,23 - opět další hulvátský příspěvek totální gumy na velmi slušně a rozumně napsaný vzkaz. O pisateli to vypovídá vše a není nutné ani dobré se s ním do budoucna špinit, chvíli bude kvičet a pak ho to přestane bavit, když se nikdo nechytí. Je to hlupák, provokatér a tupý zaprodanec demokrácie á la evropský bordel (což je pravý opak demokracie).
   A vůbec nevím, kdo je Lehnin.
   Tak už zmlkni A DEJ SI ČÍPEK, HULVÁTE.

   Smazat
 6. Kuky...Bravo Ovečkine a další ,kteří se již přidali,jste opravdu praví Rusové,hodní příkladu,ještě jednou Sláva Rassiji.

  OdpovědětSmazat
 7. to 7:21
  to, ze nekdo pracuje v zahranici, v jine zemi neznamena, ze musi byt automaticky lokaj tech, co ho zamestnavaji.
  Ale tohle je skoda ti psat, protoze pro tebe, ktery je od prirody kolaborant a obracec kabatu...kam vitr, tam plast...je to prece normalni :):):) Jses proste onuce a ve sve nebetycne hlouposti si neuvedomujes, ze prave ti, kterym tzv. lezes do zadku, ze ti tebou neuveritelne pohrdaji...zvlaste amici.

  OdpovědětSmazat
 8. Ono je skutečně lepší na takovéto omezené, jednoduché trolly vůbec nereagovat a když tak například také nomezeně, například: bla bla bla bla bla... Aottj.

  OdpovědětSmazat
 9. Chtěl jsem napsat něco moudrého, ale pak jsem si vzpomněl, že mám spoustu kamarádů, kteří mají podobné názory a nikdy je ani o kousek nezměnili. Jakoby se zafixovali v něčem z minulosti a nejsou schopni si všimnout, že už je spousta věcí úplně jinak. Ale neznám naštěstí nikoho, a to ani z hospodských spolusedících, kdo by se takhle primitivně a nenávistně vyjadřoval. To je trochu kuriozita. Zajímalo by mě, jestli to náhodou není ten nenávistný projev? Ale namazal bych to, ten člověk si tu vizitku vylepil sám.

  OdpovědětSmazat
 10. Jo Ovečkin je velký vlastenec což se o našich sportovcích říci nedá.

  OdpovědětSmazat
 11. ...cá, to je toho,
  náš pan president založil hnutí církev teám.
  Duka, Radkovský a podobní vrcholový sportovci vlastní víc pozemků než samotný stát,
  jsou největším zaměstnavatelem a hybatelem dnešní politiky...
  Jdi se vycpat pasáčku ovčáčku*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste také případ pro psychiatra.
   A to jak obsahem tak vzhledem a úpravou sdělení.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Vrcholoví sportovci kdyz tak

   Smazat
 12. 11:56 Ovečkin hokejista,to ano ale,že je příznivec Putina,tak ty řiťopichu vlezlej napíšeš ,,Pan Ovečkin,,Ty ho znáš asi dobře,co?

  OdpovědětSmazat
 13. To je ale komediant ...

  OdpovědětSmazat
 14. Kdysi jsem Ovečkina neměl rád, připadal mi jako namachrovaný magor. Ale v r. 2010 přijelo Rusko na MS pro vítězství a od začátku říkali, že nic jiného neberou. Když prohráli s námi finále 2:1, VŠICHNI hráči si hned po převzetí stříbrné medaile sundali, jediný Ovečkin, určitě podle výrazu totálně zklamaný (slušně řečeno), si medaili nechal na krkru a neurazil soupeře svou neúctou. No, i taková drobnost o charakteru leccos vypoví.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.