Reklama

pátek 24. listopadu 2017

Jak se může vyvíjet národ, který nepracuje? To platí obecně...

24. 11. 2017   video  (nelze obvyklým způsobem vložit)
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=CIYJXcCT_Uk

15 komentářů :

 1. Díky redakci za připomenutí hlasu rozumu. Přitom ve středověku byla arabská vzdělanost na vyšší úrovni než v Evropě, která se probouzela k životu. Asi paradoxně ropa, která přinesla bohatství, zastavila potřebu pracovat a zbrzdila vývoj národů. Aneb, důkaz o podílu práce na polidštění opice v praxi. Na druhé straně, bohužel, pobídky k tvořivé práci v našich zeměpisných šířkách v současnosti také slábnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Arabská vzdělanost byla mnohem vyšší než v Evropě a Evropané se od nich učili, ale pozor - tehdy to ještě nebyly islámské země!!! S příchodem a rozšířením islámu tyto země totálně zakrněly, či spíše se vydaly dozadu.

   Smazat
  2. REALITA
   dneška: Miliardy muslimů a ani jeden držitel ceny A.Nobela.
   PRIORITA:
   Alláh.

   Smazat
  3. Posuďte sami:
   BIS se snaží potichu do novely trestního zákona protlačit náhubkový paragraf na zákaz sběru neutajovaných informací, např. o migrantech v ČR! Na stole leží největší ohrožení nezávislé žurnalistiky a svobody slova od konce roku 1989.....;
   https://aeronet.cz/news/vime-prvni-bis-se-snazi-potichu-do-novely-trestniho-zakona-protlacit-nahubkovy-paragraf-na-zakaz-sberu-neutajovanych-informaci-napr-o-migrantech-v-cr-na-stole-lezi-nejvetsi-ohrozeni-svobody/

   Smazat
  4. Bohatstvi znamena DEGENERACE jiz od 2,3, 4 generace. U Trumpu jiz generace druha a je to videt...A tak kdyz Dolf sliboval vojackum ze budou Na Ukrajine a V Rusku velkostatkari a mistni co zbudou budou na ne otrocit,nevsiml si tech prirodnich zakonu ze zahalka vede do hliny drive ci pozdeji...
   Ze tisicileta rise se rozpadne pomoci velkostatkaru behem zhruba 100 let...
   Rotschild dnes Paberkuje s ropovodem na Ukrajine , snad ma zaruky od Usa vlady , ale ruku na srdce , KDO BY JIM VERIL !!!
   Ani kdyz reknou jednou pravdu Nesmi se jim verit. Protoze zakon setrvacnosti ukazuje na nebezpeci jim zacit duverovat na delsi cas !!!

   Smazat
  5. Arabove tu VASI vzdelanost odkoukali v Indii prevazne a v milionech se vzdycky nekdo najde...
   Pan Anonym by nemel 20.00 kricet bez uvadeni aspon nejakych prikladu..
   Jestli se nejaky najdou..

   Smazat
  6. Dnešní arabské země jsou islámské od sedmého, nejpozději osmého století, takže všechno až potom. Persie se po dobytí Araby islamizovala o něco pomaleji (a nepoarabštila se), ale i tam, v době největšího rozkvětu věd a kultury byla islámská už několik staletí.

   Křesťanské bylo a je jak Portugalsko, tak Anglie. Sasko i Sicílie. Přesto byly rozdíly. Sicílie byla za osvícené tyranie Fridricha II ve 13. století možná nekulturnější oblast Evropy a nábožensky nejtolerantnější. V čemž byla podobná islámským státům v době, kdy prosperovaly. A Fridrich si mimochodem držel vlastní islámskou gardu natruc papežovi.

   Smazat
  7. Pane Anonyme proc si nezajedete do tech arabskych zemi pochytit neco jejich Vysokanske vzdelanosti a vedy, hlavne Propagandy !!
   Veda masakru vsude kolem nich a bestialniho vrazdeni je tam vysoce vyvinuta , ze ?
   Kultura zase zakbarizovana zakazy proroka vytvorit cokoliv...
   Srovnej pak s " urovni kultury " v Indii hlavne v te neislamske casti..
   jestli na to mate..

   Smazat
 2. Už titulek je idiotský .Napsal to snad Okamura ?

  OdpovědětSmazat
 3. Alláhu Akbar, ten kazatel má NAPROSTOU PRAVDU. Platí to obecně - i na Cikány. Ani blbej PRASEX si nedokázali za své koupit... Přitom z LETSKÉ LŽI O KONCENTRÁKU spousta z nich žije!

  OdpovědětSmazat
 4. Národ, který nepracuje, se vyvíjet nemůže.
  Ustrne a zdegeneruje.
  Proto v historii Evropa došla tam, kde je, protože obyvatelé byli pracovití a toužili se dostat dál. Ale dnes to bohužel už neplatí, mnoho Evropanů chce jen tzv. "žít", což je v překladu užívat si zábavy a flákat se, takže degenerují na kvadrát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky vodeni velbloudu na pousti nevede k vyvoji..Pozirani datli v Oase.
   Potom se neco najde pod zemi a kazdej je KRALEM A NEBO ASPON PRINCEEEMM../Oslovuji se VASE Excelence VELBLOUDOVOSTI !!!/ atd.
   V Evrope jsou vysosti tak my
   je musime mit taky !! At to stoji co chce !!
   A nasledky se dostavujou !!Akbarizace mozku ,Islamokracie..v EU.

   Smazat
 5. Hlavně Pražáci nepracují a užívají si nesnesitelné lehkosti bytí. Vyvíjejí se však úspěšně na zádech pracujícího a živořícího venkova.

  OdpovědětSmazat
 6. Pane Davide, skvělý. Palec nahoru.

  OdpovědětSmazat
 7. Jo jen až dojde ropa to už jsi nic nekoupí a opět budou chovat kozy a velbloudy.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.