Reklama

pátek 3. listopadu 2017

Janda třetí génius putimské strážnice - objevil proruského konspirátora Žantovského

Jiří Jaroš Nickelli
3.11.2017  ČeskéNárodníListy

Galerie putimských géniů - strážců to státní protiruské čistoty - u nás nekončí. Po pánech Hermanovi a Kalouskovi třetím géniem se stal mistr médiocentra "Evropské hodnoty" pan Jakub Janda. 


 
Jeho objev spočívá v "nalezení proruského konspirátora, který se zasloužil nikoli o český, ale o ruský stát". Už jen to stačí na mediální popravu docenta Žantovského, kterému se navíc připočítává další velezločin - letitá spolupráce s Parlamentními listy. Což má býti server oblíbený kavárnou neoblíbeným presidentem Zemanem.

Zkrátka, koho vyznamená president Zeman, je buďto bavič starého režimu, nebo nepřítel trůnu a náboženství havlismu, anebo proruský šváb - nedejbože proruský agent či konspirátor. Tak to učí inkvisice velkopanské kavárny, neboli jediné pravé elity jinak plebejského nepoučitelného národa, jenž volí katastrofálně - jako vesničtí vidláci.

Vůbec nevadí, že pan Janda neurčil ani jediný atribut, který by svědčil proti panu docentu Žantovskému jakožto proruskému konspirátoru alias nepříteli elitodemokrátie. Prostě promluvila eurokapacita a je dokonáno. Ite missa est. Tak koná správný inkvisitor. A ani ještě nevytáhl klasický metodologický spis Kladivo na čarodějnice (Maleus maleficarum...).

Ještě že máme klasické dílo mistra satiry a lidové sociologie Jaroslava Haška. Jinak bychom ani nemohli správně rámcovat geniální nálezy velmistra Evropských hodnot.

Jeden sociolog 19.století - nebyl to náhodou Engels? - pravil, že v dějinách se někdy tragedie opakují jako frašky. Teď nám právě takové frašky předvádějí politické mrtvoly parlamentních voleb a jejich medialisté.Jiří Jaroš Nickelli,
Historicko dokumentační komise ČSBS Boskovice

25 komentářů :

 1. Janda je z podivných kruhů podporovaná a placená nula, která má jediný úkol - škodit ČR všude, kde se dá !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona je to teplá parta kolem Hermana a Vondry a lidí z Ambassy.

   Smazat
  2. Při gruppenanalu vzrušeně volají UTVOŘTE KRUH !!!!!!!

   Smazat
 2. Je to jako ovšem tvrdit i opak, že všichni, co jsou proti Zemanovi, Babišovi a zastánci mezinárodního vydíráni v zájmu velkokapitálu, zastánci našich agresívních válek s miliony mrtvých civilistů atd., jsou všichni gauneři! Nikoliv, nemalá část z nich není při smyslech a rozumu, možná také dost v trvalém rauši drogovém a alkoholovém. To se pak i 3. světová válka zdá, jako procházka skvostnou silvestrovskou nocí s pestrými ohňostroji. Snad je trochu chybou, že ti poslední jsou až příliš u kormidla lodi, kterou ženou vpřed pádla českého národa. No a to by měl Babiš zkusit napravit, jenže ti opační jsou v parlamentě v přesile.
  To jsou ti naši státobortiči v tzv. systémových partajích, které zde "statečně" po 27 roků rozkrádali majetek státu - občanů, partají totálně poddaných oligarchii. No a že oligarchie nikdy Babišovi neodpustí, že se vydal proobčanským směrem a zradil velkokapitál, je jisté. Všimli jste si, jak zástupci této oligarchie prostřednictvím svých hlásných troubů, Kalousů, Sobotů, Fialových i Bílobradatých vzteky šilhají, sinají, kopou, slintají, pukají a snad se národ dočká i brzy - amen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo kopají 17.27- protože přijde jedno veliké obrovské šlus s rozkrádáním a roztaháváním peněz z řady funkcí, z všelijakých těch dozorčích rad ČEZ a dalších. Tihle šmejdi jsou tak neskutečně nenažraní, že mít jenom jeden příjem by jim přišlo strašné. Dřepí jednou prdelí na řadě židlí, a teď jim hrozí obrovský kopanec do té prdele, tak se ani nemůžeme divit. Když takhle vyšilujou, zcela určitě -ale určitě - nejde o žádnou ideologii a zásady, postoje a principy, ale jen a jen a pouze o peníze - peníze - peníze - hrabat, mít moc na další hrabání, u každého lizu být první a strojit trafiky i pro svoje parchanty a rodinné klany. Tahle společnost je nemocná, ztratila imunitu, a začíná požírat sama sebe.Že to zas odserou lidi, - je nasnadě. Tohle, co se stalo, to absolutní podkopání a rozkopání vždy platných zásad, postupů a zákonných vazeb, byla tragedie.

   Smazat
  2. 19:59 pěkně slovy popsaná, ale pouze bouře ve sklenici špinavé vody z kanalizační stoky, kterou je potřeba vylít, sklenici vymýt a naplnit vodou čistou, pramenitou. Nemyslíte?

   Smazat
 3. Pane Nickelli, musím se rázně ohradit! Vaše srovnání uráží putimské strážníky. Jand je leccos, ale kvalitrozumových a lidských strážníků v Putimě nedosahuje. Jestli je něco třetího,tak leda tak pyj pražské žumpy. Ani tam to na první, či druhé místo nedotáhne.

  OdpovědětSmazat
 4. Jakub Janda je skutecny vladtizradni lidsky odpad kterymu by melo bejt dozivotne zakazano vystupovani ve verejnom prostoru pro sireni nenavisti, rasizmu, xenofobie a fasizmu !!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Nebyl on Hašek taky takový proruský agent? Vždyť v Rusku chvíli pracoval jako lidový komisař a měl ruskou ženu...

  OdpovědětSmazat
 6. J.Janda v očích proruských enkláv v ČR nemá dobrou reputaci ale normální Čech si ho bude plést s Petrem stejného příjmení. Nojo,když někdo šlápne Putlerovské agitace na ocas,tak vítači z dob 68 a dnešní sajrant od russké ambasády spustí tu známou odrhovaču už od dob Lenina.Je zajímavé,že redaktorem pod článkem bude psán Dvořàk,no budiž ale hovna podobného ražení se vždy připojí. On ten Ruský vliv na ČR a okolí státy má pro vás tu negaci,že ti Rus@ky nikdo nechce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Můžete ty nikdo vyjmenovat !!??

   Smazat
  2. Ti ,,nikdo" se o dost připravují. O ruskou literaturu, hudbu, balet...Byl jsem v Rusku,obyčejní lidé když zjistili, že jsem Čech by mi snesli modré z nebe. Byl jsem v USA, obyčejní lidé,když jsem jim řekl že jsem Čech tak na mě čuměli jako na ekzota, odkud že to jsem a kde to je. Ti vzdělaní mě zařadili do Jugoslávie.Nevím, proč bych měl patřit k těm nikdo a nechtít něco co je ruské. Komunismus nám jsem už asi nedodají a jako kapitalistický stát je s námi přeci na stejné ekonomické a ideologické lodi.

   Smazat
  3. 17,59 - mluvte za sebe, hulváte!
   To, že byste rád, aby to tak bylo, neznamená, že to tak je.
   Normální lidé proti Rusku nic nemají a je jich většina, a ublížený řev Vás a Vám podobných na tom nic nezmění. Jste ubožáci a trapní zoufalci, co by rádi z přátel udělali nepřátele a naopak.
   Jediné, co nás ohrožuje, jsou krvelačné dobyvačné pláty USA a NATO a doufejme, že s odchodem Ameriky z role četníka tohle skončí a budou mít dost starostí sami se sebou.
   Nebýt USA a lidí, jako jste Vy, by se mohlo žít v Evropě nádherně.

   Smazat
  4. 17:59 píše velmi zmateně a trochu bez logiky. Může mi někdo přeložit, co ten člověk vlastně chtěl svým blouzněním vyjádřit? Má rád nebo nemá rád Petra Jandu? Má sex s Jakubem Jandou nebo nemá? Proč motá do Toho Dvořáka? Antonína nebo Petra? Hudebníka nebo televizního manipulátora? Kterého? Jak poznám "proruskou enklávu" v Čechách? Podle rubašky, balalajky? Zakážeme v hospodách boršč a soljanku? A co šašlik? Co je Putlerovská agitka? Je to Janda, a když, tak který z nich? Proč Janda nechce Rus@ky? Nepřitahují ho nebo jsou v sexu nešikovní a málo čiperní? Je autor zmateností 17:59 vítač z roku 1968, nebo se ještě k tomu nepřiznal. Sakra samé otázku, ale z toho bludného textu se nedá vyčíst skoro nic. Snad jen skrývaná homosexualita a omezené vzdělání. To by ukazovalo spíš na internátní katolické školství? A čeština také dost zanedbaná...

   Smazat
  5. 19:47 Nelamte si s tím 17:59 hlavu. Celý jeho projev jen potvrzuje pravidlo, že základní vlastností každého rusofóba je nablblost až debilita. Od takových lidí je marné očekávat alespoň elementární logiku.

   Smazat
 7. Je to prostě chudák: nevzdělaný, neschopný a zamindrákovaný. Takže oceňovaný od podobných individuí. V Praze mají líheň.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buďme shovívaví k takovým individuím, jako je 17:59. Oni za to v podstatě nemohou. maminka z něj chtěla mít faráře, on chce být papežem. Držme mu palce. Tam by se mohl uplatnit a nám dát pokoj.

   Smazat
 8. ...Janda je jen loutka, je otázka kdo ji vodí a co tím sleduje .....metoda je to zcela estébácká, tak se to v minulosti často praktikovalo...je vidět, že dějiny se opakují a směřujeme opět zpět do totality !!!!... a to s požehnáním nejvyšších míst....kdo jinak by dokázal takového "hňupa" držet v takovém vlivném a dobře placeném místě. Totalita se vším všudy !!!! ... z toho důvodu je s obdivem, že existují lidé jako pan Žantovský a je dobře, že existuje "nová republika" a další alternativní stránky, kde se o "kašpárcích" typu Janda mluví bez obalu.

  OdpovědětSmazat
 9. Co máte proti Rusku? Že nás osvobodilo za 2. světové války? Že, řečeno dnešním NATO slovníkem, "mírovou misí" oddálilo o 20 roků vytunelování 5 bilionů Kč národního majetku ČR a okupaci NATO a EU. Také jsem patřil k těm, kteří byli rozezleni na "bratrskou pomoc 1968", jenže z vykradení bratry v NATO/EUtriku po r. 1989 jsem se poučil, že kapitalismus proti 1. republice se stal ještě vydřidušejší a že kapitalistická totalita, ve které dnes žijeme, je horší, než ta někdejší socialistická.

  OdpovědětSmazat
 10. Pánové, pokud je řeč o skokanu na lyžích panu Jandovi, tak si vzpomeňte, kolik měl pádu přitom na hlavu. Není zdvořilé se posmívat Zemanovi, že chodí s hůlkou, ani Jandovi, i když tomu hůl na hlavu nepomůže.

  OdpovědětSmazat
 11. Škoda že nevyhrál Okamura to by janda opět kouřil péra na to jediný je dobrý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:09 optimisto, když SPD 12 dnů po volbách ohlásila, že nemá nic proti NATO

   Smazat
  2. 4:40 Nejde o nato ale neziskovkám a podobným parazitům by zatrhl ťipec.

   Smazat
  3. 12:41 jde také o to, kdo jak drží předvolební slovo.

   Smazat
 12. Nejsem schopná pochopit , jak se mohl takový odpad jako je Jakub Janda a jeho "ministerstvo pravdy " dostat na pozici , za které může špehovat a hanit lidi , kterým nesahá ani po kotníky !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.