Reklama

úterý 28. listopadu 2017

Podle pana Martina Fendrycha zvítězili ve volbách ANO a Okamurovci díky Rusům

Jaroslav Loudil
28. 11. 2017
dle pana Martina Fendrycha zvítězili ve volbách ANO a Okamurovci díky Rusům. A také Brexit - "zařídili" - Rusové, také Trump byl zvolen - "díky Rusům" , v rebélii Katalánska mají také -"prsty" Rusové , v dobrém výsledku LePenové a německé protiimigrační strany AfD také a pokud bude v lednu opět zvolen Zeman, tak to také - "zařídí Rusové". Někteří lidé jsou prostě zcela mimo. U tradičních - "zaběhlých stran" a jejích příznivců můžeme pozorovat - "zásadní defekt v myšlení" , který nyní určuje a asi i bude určovat jejich chování. Oni totiž nejsou vůbec ani v nejmenším schopni si přiznat, že se jejich konání a politika stále více rozchází s přáním a očekáváním obyvatel, tedy voličů. Pokud tedy u nás ve volbách dostal Babiš = "populista" - 30 %, "rasista" Okamura - 10 %, Komunisté - 7 % a piráti - 11 % = 58 % celkem , pak za to prý nemůže dosavadní neúspěšná politika zaběhlých stran, ale Putin a Rusko prostřednictvím jimi řízených dezinformačních Webů. Silně to připomíná Husákův a Jakešův komunistický režim, krátce před jeho krachem. Ti se také tehdá mylně domnívali že : "Všechno tu přeci děláme jen pro lidi a oni nás tedy nutně musí mít rádi". V roce 1989 se ukázalo, že jsme je rádi neměli.

Kdysi v roce 1989 a1990 nám bylo sdělováno zhruba toto : " Konečně skončil monopol jedné strany na informace v médiích. Konečně je zde pluralita názorů ! Už nikdo nesmí ideologicky ovlivňovat veřejné mínění. Informace se budou svobodně šířit v médiích , aby si občané mohli sami udělat názor na věc.

A jak to dopadlo ?? V neděli večer rychle přepínám na jiný televizní kanál, když má být vysílán pořad : "168 hodin". Takovou - "ideologickou masáž" - obyvatel, jakou tady můžeme vidět a slyšet snad naposledy prováděl Josef Goebbels v Německu či současné Severokorejsé vedení ! Mám pocit, že tuto relaci koupili a nechávají vysílat naši Sluníčkáři či přímo TOP-09 pánů Kalouska a knížete Schwarzenberka. Neustálé výpady proti : Zemanovi, Rusku, Číně, Babišovi, ...atd, atd. Je to jako flašinet, který se točí pořád dokola. Tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou.

Naše mainstreamová média se pasovala do role totalitní státní televize ČSSR , tedy : "Jenom my máme zcela úplnou pravdu a všechno ostatní jsou záměrné dezinformace !! Tedy ČT- 1 a ČT- 24 si osobují :" Monopol" na PRAVDU , všechny ostatní infomace se řadí do kategorie : "Dezinformačních Webů". Maně si vzpomínám na Jana Husa, který za svůj odlišný názor skončil kdysi na hranici a také na boj totalitního režimu před rokem 1989 s vysíláním Svobodné Evropy a Hlasu Ameriky. Čím více režim tyto stanice pomlouval a rušil, tím více jsme je pak všichni posluchali.

P.S. Svobodná Evropa do r.1989 = "Dezinformační Weby dneška". Všude tam se můžete dozvědět to, co vám maninstrem zatajuje a nebo překrucuje.

Češi provozují 3,5 milionu televizorů a na provoz ČT zaplatí ročně - 5,69 mld. Kč. Každý majitel - 135 Kč měsíčně. Sami si tak sponzorujeme lháře z ČT. Jsem pro zrušení České Televize ,kanálů je dnes tolik, že je nikdo ani nestíhá přepínant. Nechat do sebe denně pumpovat něčí ideologii , já myslím , že z toho už jsme snad vyrostli. A nebo jsme spokojeni s návratem před rok 1989 ?? , kdy nám ČT a ČT-24 určuje co si máme myslet ??

https://nazory.aktualne.cz/komentare/proruske-servery-nici-cesko-a-babisovi-pomohly-vyhrat-volby/r~afd7d46ac9f911e7b6830cc47ab5f122/?_ga=2.160655613.1369266420.1511563440-287375510.1503400407

https://nazory.aktualne.cz/komentare/rusti-a-cinsti-spioni-v-cesku-radi-jak-cerna-ruka/r~71ad3f66b96b11e7b128002590604f2e/

43 komentářů :

 1. Tvrdím, že nastolení demokracie je podmíněno odstraněním moci politických stran a hnutí a její převzetí obcemi a městy. Tou žábou na prameni demokracie - vlády obcí a měst sobě a státu jsou právě politické strany a hnutí!!

  Štefan

  OdpovědětVymazat
 2. A bude hur
  Inu Havelsko

  OdpovědětVymazat
 3. VE KTERÉM KUFRU ZASE TUHLE ZHŮVĚŘILOST NAŠEL? Odkud přiletěl? Z Washingtonu D.C.?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:53 To je setrvačnost a zaťatost myšlení většiny "bojovníků za svobodu a demokracii". Když si uleví a náhodou si při tom nadrobí do trenclí, tak budou přesvědčeni, že za to můžou "komouši". A protože celá jejich existence je odvozena od nenávisti tak si nutně musí vytvořit nějakého nepřítele, který "za všechno může". K tomu jim slouží Rusko, přestože tam už od dob Jelcina komunisté nevládnou. Komunistická Čína by byla logičtější jako viník všech jejich neúspěchů, ale na to by jim neskočil ani místní Pepek Vyskoč.

   Vymazat
  2. Geniální fendryší dedukce: Za výbuch kyjevské ropné rafinerie může Putin, neboť dodává na Ukrajinu surovinu, která hoří.

   Vymazat
  3. Dnešní neomarxističtí (havlističtí) ideologové, kteří své lži prezentují především v ČT, TV Nova a ČRo, považují občany ČR za naprosté idioty. Je smutné, že mnohým lidem nevadí, že si z nich tito propagandisté vlastně dělají srandu, ačkoliv jejich lži jsou naprosto zjevné. Toto masívní vymývání mozků začalo tím, když dvě letadla narazila do dvou mrakodrapů, a třetí se natolik leknul, že raději preventivně spadnul sám.

   Vymazat
 4. Další chytráček musí napsat své moudro, když snědl Šalamounovo lejno.

  OdpovědětVymazat
 5. Jo jsem pro zestátnění ČT jak to navrhoval Okamura.

  OdpovědětVymazat
 6. Takhle vypadá ten export lží MADE IN uASS!!!!!

  OdpovědětVymazat
 7. A že se tady válejí po ulicích desítky tisíc bezdomovců, za to také můžou Rusové?

  OdpovědětVymazat
 8. Teda opravdu nevím, za kterým voličem byli ruští agenti aby dali svůj hlas ANO nebo Okamurovi. Věřte, že já jsem ještě na takové úrovni, že vím co dělám a nedám se jen tak ovlivnit. Současné Rusko nemám příliš v lásce, přesto že je to zrovna takový kapitalistický stát jako my. Nevím kdo víc získává naše lidi na svou stranu, Amerika nebo Rusko. Třeba rudé karty na našeho demokraticky zvoleného prezidenta. Nakonec se dozvíme, že za nimi stál Putin a vměšoval se do našich záležitostí. Vždyť byly rudé, nebo červené to je jedno. Zrovna tak mohu tvrdit, že pana Fendricha proti Rusku podporují Amíci a štědře se mu odměňují.Dokažme si to navzájem. M.R.

  OdpovědětVymazat
 9. Jak to vypadá p. Martin Fendrych skutečně již dorostl k hospitalizaci u p.Doc. Chocholouška.Od okamžiku kdy opustil svého guru Ivana Langra píše čím dál více úplné pitomosti asi jako žáček posledního stupně MŠ

  OdpovědětVymazat
 10. Okamuru jsem volil, ale nedostal ani rublík... Měl by se po tom Fendrych podívat!

  OdpovědětVymazat
 11. Fendrych je idiot, vhodný tak jenom pro pasáka krav Rumla. Odkud zase ten idiot vystrčil hlavu. Asi ji vytáh s pozadí mama Merkel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu.Když náměstkoval Rumlovi,již tehdy byl pěkný "cyp".Od té doby se ke korytu nedostal,tak se živí,jak umí a kdo mu lépe platí.

   Vymazat
 12. Nemohu se zbavit dojmu, že kdyby komunistická propaganda zblbla lidi jen z poloviny tak, jako to dokázala ta svobododemokratická, dáváme si první máj dvanáctkrát do roka a mimina místo "táta, máma" učíme "ať žije Sovětský svaz". Když třeba vidím lidi, kteří žijí z toho, co nakoupili v Kauflandu ve slevách, jak si chválí svůj blahobyt...
  J. Hruška

  OdpovědětVymazat
 13. Za vše může Rusko !
  Američani mají zase na svědomí 5% hlasů top 09.

  OdpovědětVymazat
 14. Není ten Fenadrych nevlastní bratr Zavolárka ?

  OdpovědětVymazat
 15. Fendrychu! Kazdej vecer pred spanim se podivej pod svou postel jestli tam nahodou nemas Putina!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už na ministerstvu vnitra nosil veřejně viditelnou pistoli, aby nebyl Rusy zaskočen.Jen nevím, jak se té fobii říká lékařsky. Rusofobie je jen jedním z příznaků.

   Vymazat
 16. USA prohrálo válku s Syrii, takže chazarská diaspora zde šílí a toto jsou důsledky, ztratili veškerou soudnost

  OdpovědětVymazat
 17. Včera večer jsem slyšel v hospodě se bavit nějaké chlapy, vypadali na tajné, kteří si vykládali, že Fendrych je placený dvojitý agent Moskvy.Jeho úkolem je prý přesvědčit Čechy, že jsou opravdu řízeni Putinem. Tak nevím, věřit tomu, podle toho jak se Fendrych neustále vyjadřuje k Rusku a Zemanovi, to vypadá, že by to mohla být pravda. Pokud to je pravda, měli by Fendrycha zavřít až zčerná, taková prokomunistická zrůda se hned tak nevidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už vám zpravodajství České televize nabídlo místo? Píšete moudře, jako ti z "havlovic" a z US embassy... ;-)

   Vymazat
  2. 16:28 Pavlačové drby. Vy jste na ně skočil a "tajný" se za rohem tlemí jak vás dostali.

   Vymazat
 18. A CO KUFRY, A CO KUFRY, PANE FENDRYCH?

  OdpovědětVymazat
 19. Vypadá jako Bakalův brácha.

  OdpovědětVymazat
 20. Diskuze Skály z KSČM s vyšinutou, hluchoslepou, starou antikomuniskou Šustrovou a mladým zmasírovaným redaktorem:

  https://zpravy.idnes.cz/rozstrel-rijnova-revoluce-komuniste-rusko-sovetsky-svaz-petruska-sustrova-josef-skala-g7w-/domaci.aspx?c=A171106_145035_domaci_fka


  1h03min, stojí z vidění celé.

  OdpovědětVymazat
 21. Pan Fendrych se kapánek zmýlil, nebyli to Rusové, ale "blbí" čeští občané, řízení Marťany. Ty konspirační teorie! Já jsem volil ANO, ač jsem byl vždy předtím volič levicový. Ale co dělat, když levice, pokud se jí míní soc. dem. (společně s odborovými bossy) a pravolevá lidovecká koketa, dostala volebním programem ANO KO, ze kterého se ještě neprobrali. Je to ostuda levice, že její "sociální spravedlnost" dalece propadla pod ANO!!! No a kdo měl tedy sbírat body za ty odpadlíky z občanské společnosti? Nevztekejme se, že si program sociálně spravedlivější společnosti přivlastnil oligarcha. Máme nyní 4 roky na to ho v programu podporovat a pokud zklame, tak za 4 roky "do kytek" s ANO! Ovšem pokud se Babišovi povede, tak se národ bude muset rozloučit s "tradičními stranami". Zda to bude na Olšanech nebo na Vinohradském hřbitově, to se zavčas dozvíme. Ale možná, že se "tradiční" partaje pochlapí a že aspoň část své služebnosti převedou během 4 roků od kapitalismu k občanům ČR.

  OdpovědětVymazat
 22. O parlamentní demokracii:
  http://kaliyuga0.webnode.cz/news/o-parlamentni-demokracii/

  OdpovědětVymazat
 23. Fendrych je zaprodaná vlastizrádná krysa a bude kopat za páníčka do podělání, protože v normální společnosti by se takový blb a trubec neměl jak živit poctivě.
  Jestlipak by ječel a pištěl, kdyby volby vyhrál opilec Kalous, že mu pomohly SS emerické. ??

  OdpovědětVymazat
 24. Autor velmi dobře vystihl příčinu, proč v říjnových volbách zvítězily protestní strany. AntiBabiš kampaň pokryteckých reliktů novodobé totality, prý tradičních, nebo dokonce snad zavedených parlamentních stran a jejich běsnění po prohraných volbách, včetně CNN efektu zkorumpovaných medií na tom nemůže nic změnit. Jasně se ukazuje skutečnost, že z jejich strany o šíření a zachování demokracie nikdy nešlo. Usurpovat moc a vládnout těm "co se živí prací". To jsou cíle politických korporací nebo také politických a.s..Babiš se postavil do čela protestního hnutí do čela tisíců nespokojených s režimem, režimem který na pozadí líbivých hesel o demokracii vytvořil systém technologie moci. Systém který z pozadí bankovních, průmyslových a mediálních korporací, z pozadí nikým nevolených elit a klientelisticky motivovaných úředníků státních institucí, řídí tento stát. Toto souručenství v obavách o svých "třicet stříbrných" nyní přes Babiše útočí na nás nespokojené občany, nejen voliče ANO. Vítězství stran protestu proti politickým a.s. ve volbách jasně ukázalo, že občané, jakkoliv "masírováni" mediální propagandou, chápou společenskou situaci docela přesně. Vycházejí z reality svých vlastních zkušeností a prodejnými politiky, medii a taky umělci se balamutit nedají.

  OdpovědětVymazat
 25. Posedlost Ruskem zavani u Fendrycha buď nizkym IQ ,nebo slabomyslnym fanatismem

  OdpovědětVymazat
 26. Pan Loudil možná také zvonil klíči jako by netušil, že režimy se udržují mocenskými prostředky státu a na svou podporu provozují a podporují propagandu. O tehdejších komunistech říká, jak se domnívali, že: "Všechno tu přeci děláme jen pro lidi a oni nás tedy nutně musí mít rádi" Nedomnívali se, když StB měla sekci „vnitřních nepřátel“ a někteří se ocítali v teplácích. Dál pan Loudil k vysílání Svobodné Evropy a dalších praví, že „Čím více režim tyto stanice pomlouval a rušil, tím více jsme je pak všichni poslouchali“. No, nerušil „čím víc“, když rušičky zcela vypnul někdy roku 1975. Jako zcela soustavný posluchač všech těch „štvavých“ vysílaček si dovolím tvrdit, že provozovaly, snad krom svébytných Radio Tirana a Radio Vatikán, prozápadní, ostře protikomunistickou propagandu, zejména Svobodná Evropa dost často a zřetelně mimo pravdu. Takže tak, pád čs. komunistů přineslo 40let únavy z režimu, nepřátelská propaganda, neznalost, touha části společnosti po majetku a moci, především ale ztráta geopolitické podpory supermocností. Kardinální otázkou pane Loudile je, bylo nebo nebylo to z bláta do louže?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravdou je, že většina státu byla pro nějakou zmněnu. Ale pravdou je, že jsme byli zneužiti a PODVEDENI.

   Vymazat
  2. ještě doplnění k 1:42
   A OKRADENI!!!!

   Vymazat
 27. Havlismus je obdobná ideologie,jako Daeš,obě jsou nenávistně zrůdné,akorát,že havlismus nám byl vnucen,a o to je blbější,Daeš se vyvíjel a má alespoň nějakou logiku,i když byl také zneužit jinými darebáky......

  OdpovědětVymazat
 28. Fendrych je rudohlavej rusofobní Čůrák!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 29. Fendrych je totálně vygumovanej na modro s kavárenským dechem

  když se rusm všude daří prosadit své příznivce,tak mi tedy není jasné proč neodstraní ty Fendrychy a jemu podobné v západním světě a hlavně v USA když jsou v tajném prosazování svých zájmů ve světě tak úspěšní,no to by ale ten Fendrych a jemu podobní chcípli hlady neboť k lopatě a poctivé práci se neumí postavit

  OdpovědětVymazat
 30. To chce Chocholouška...

  OdpovědětVymazat
 31. Fendrych je tupan a ližanálek.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.