Reklama

pondělí 6. listopadu 2017

Jaroslav Plesl vypustil temné informace na téma „Topolánek“

6. 11. 2017 PL,část článku
Bývalý premiér Mirek Topolánek sehnal potřebné senátorské podpisy pro prezidentskou kandidaturu.
„Langer podporuje Topolánka na prezidenta. Čeho my se tu ještě nedočkáme?!“ zkonstatoval Plesl v souvislosti s podporou bývalého ministra vnitra Ivana Langera ve směru k Topolánkovi.
„Teď už jen zbývá, aby kandidaturu oznámil Pavel Bém a Jana Nagyová,“ dodal také Plesl.

Je fascinující, k čemu se celej ten tábor kolem ČEZ/Monte Argentario teď upíná. Nejdřív udělali svého mluvčího a hlavního stratéga z Kalouska, což se ukázalo jako zcela tragický rozhodnutí. A teď se zas všechny naděje upínají ke spasiteli Topolánkovi, zatímco Dalík nastupuje do kriminálu. A k tomu Chovanec v televizi vykládá, že by bylo dobré sehnat podporu pro zvolení předsedy ODS do čela Sněmovny. Takhle se to opravdu dělat nedá,“ míní také šéfredaktor MF Dnes Plesl.

„Mirka Němcová by to snad vzala. Minule volila knížete, tak má solidní předpoklad pro výkon prezidentského úřadu. By jí to Martin Roman mohl zaplatit...“ dodal Plesl.

25 komentářů :

 1. Pokud budou voliči volit Topolánka,a byl by zvolen,tak tomuto národu není pomoci.

  OdpovědětSmazat
 2. Připravte si vlaječky, becherovkáři, Mirek se valí na Hrad.

  OdpovědětSmazat
 3. znám kvalitnějšáho kandidáta a to je Tonda Křópal z Břochotína na Olomócku.Tento kandidát má naprosté předpoklade pro tuto zaprděnou zemičku pro zaprdance české jak komentoval král zaprděnců Havel.Mezi náma ono je jedno jakej kretén tam bude seděť a pokud to nebude kretén tak ho z něj uděláme.CO ZAPRDÉNCI.

  OdpovědětSmazat
 4. Hrobníci českého průmyslu se šikují pod jeden prapor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá. Takto praví jedno staré přísloví, bohužel stále platné.

   Smazat
 5. Bacha na Mirka Topolánka, má poměrně temnou minulost a vytunelovanou teplárnu v Přerově. Lidé co ho znají by vám povykládali co je to za lumen.

  OdpovědětSmazat
 6. Topolánek není bez šancí , lidé už dávno zapoměli co vyváděl , volit ho bude ODS a ostatní podobné strany !!

  OdpovědětSmazat
 7. Je to absolutní tragedie, jak ti švábi vylézají z děr s cílem nepustit ta koryta, odehnat demokraticky zvolené konkurenty a smět dál vesele škodit národu (který jim vůbec nerozumí a tak je potřeba mu tu péči a dohled vnutit silou i proti jeho vůli!).
  Téhle hydry, která si čuchla k moci, se nezbavíme - Kalousek, Topolánek, Vhovanec, Herman ... všichni v jednom šiku spasit tuto zem ... na zvracení!!!
  PROBOHA LIDI, VZPAMATUJME SE KONEČNĚ A VYKOPEJME JE!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Topolánek je ideální kandidát na prezidenta.
   Proč?
   On je jako by z pr dele vypadl Fischerovi. Nevolitelná pro většinu národa. Nechť tedy postoupí do druhého kola.
   Proti těm homo, pedo a ostatním kudrnáčům bude v očích svých chlebodárců vítanou změnou. v prvním kole.

   Smazat
 8. Když Topolánek ,tak také Kájínek.

  OdpovědětSmazat
 9. Co z ODS leze je k zblití A. Řebíček, Novák, Nečas Langer Němcová, Fiala a znovu Topolánek...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. v ODS je k zblití úplně všechno. Tam není nic dobrého.

   Smazat
  2. Ono to v jinejch partajích není lepší.

   Smazat
 10. Vyčpělý, neuměl politik, prošustr. To je fakt poplužní drzost Topola, který kandiduje na prezidenta. Někdo mu to platí, což nebude problém zjistit. Předpovídám krach této volby. Topol je jen pro smích!

  OdpovědětSmazat
 11. Bude prima mít seznam jeho podporovatelů. Jistě se jednou hodí, když bude dobře, tak orgánům činným v trestním řízení. Když jim tahle dobrá karta nepadne, tak ouvej - lidová spravedlnost se až tak humánností zprvu nezabývá.

  OdpovědětSmazat
 12. Panečku, kdo by to řekl, jak Parlamentní listy spolupracujou s MF Dnes.
  Je to všechno jedna verbež.

  OdpovědětSmazat
 13. Jenom ne Drahouše nebo Hráčka, kteří jsou pro informační totalitu, m.j. Říkat pravdu o muftím a vůdci nelze, za to je vězení. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 14. Alespoň v Německu.

  OdpovědětSmazat
 15. Bylo by opravdu pro EU potěšující, kdyby v Čechii byl na Hradě chlap s gulami, to by bylo sousto mít v portfoliu druhého Berlusconiho. Dobře vydíratelný, nevidící si do nevymáchané huby, to by byl kup pro paní Merkel a spol.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 16. Mno nic jen další nevolitelný nýmand.

  OdpovědětSmazat
 17. tady se potvrzuje, že mafie ovládající dosud tuto zemi je prorostlá nejen justicí, všemi státními orgány, ale i všemi partajemi napříč politickou scénou. A to včetně tzv. komunistů! Podívejte se jak se všichni kolektivně snaží z ulice, kterou jim určil ve volbách Český národ, aby je zařízl v jejich třicetiletému bezbřehému loupení a ve zotročování Českého národa a tak jim znemožnil obsazování vládních pozic, dostat se k obsazování vedoucích funkcí parlamentu, jako jsou ústavně právní výbor, dohled nad tajnými službami, vnitrem a obranou, legislativní radou vlády apod., aby jednak mohli lobovat za vodiče loutek v zákulisí polit. scény a za druhé, aby udrželi pro své chlebodárce přístup k penězovodům ze státního rozpočtu.
  A tak všichni, včetně komunistů uklízejí své třicet let hýčkané předsedy partají, o kterých lidem vypráví, jak s nimi zatočí za ta zvěrstva napáchaná na důchodcích, svobodných matkách, všech pracujících a vůbec Českém národě, do vysokých, dobře placených funkcí v parlamentě a správních radách, aby mohli nasadit ve jménu nás týmy "B", které mají léta připraveny v záloze a které, jen co se oklepou, budou pokračovat v tom svinstvu, páchaném na nás až doposud!
  Oni si neumí představit, že se na politickou scénu nevrátí.
  je na vás, abyste jim to dali pěkně sežrat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je sice pěkné a pravdivé, ale to jak jsme jim to dali sežrat se ukázalo ve volbách, dali jsme to "nažrat" feťákům a eurohujerským koblihářům. Fakt si začínám říkat, že tento národ si nic lepšího nezasluhuje.

   Smazat
 18. nejzajimavějši je kolik byvalych komunistickych lampasaku a estebaku totalitniho československa je v čele pry demokratickeho čezka

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.