Reklama

středa 8. listopadu 2017

J.G.Jatras: Otřesné odhalení: Zločinný Islamský stát vytvořily USA a Saudská Arábie. Mainstreamová média ovšem mlčí. A mlčí i Trumpův tým.

8. 11. 2017
Takže tady to máme – a přímo od pramene. Někdejší premiér Kataru vydal svědectví o tom, jak jeho země, řízena Spojenými státy a pod jejich dohledem, spolupracovala se Saudskou Arábií a Tureckem při dodávání zbraní a peněz džihádistickým povstalcům v Sýrii. Explozivní interview o této věci je „veřejným přiznáním o tajné dohodě a koordinaci čtyř zemí, zaměřené k destabilizování nezávislého státu a k podpoře podvratných skupin Al-Nusrá a Al-Kajda na jeho území“.


Někdejší katarský premiér Hamad bin Jassim bin Jaber al-Thani, který za katarskou stranu až do roku 2013 na operace v Sýrii dohlížel, prohlásil při komentování skutečnosti, že státy Perského zálivu za podpory USA a Turecka ozbrojovaly v Sýrii džihádisty, doslova toto: „Nechci jít do detailů, ale vlastníme dokumenty o tom, jak se měnila i jak rostla naše role při dění v Sýrii“

Bývalý premiér Kataru.dále uvedl, že saudskoarabský král Abduláh (vládl v SA až do své smrti v r. 2015), a Spojené státy, postavily Katar do vedoucí role tajných operací v Sýrii v tehdejší tzv. proxy válce proti této zemi (proxy válka je válka s nastrčenými figurami, při níž hlavní její iniciátor zůstává skryt).

Tento výrok přednesl al-Thani jako omluvu za podporu, kterou tehdy Katar terorizmu poskytoval, a současně i jako kritiku USA a Saudské Arábie za to, že udělaly z Kataru pouhého svého „podržtašku“. Čili troubu, který ve financování ozbrojených povstalců v Sýrii stále pokračoval, zatímco ony se z jejich původně široké podpory pomalu stahovaly. A to až do okamžiku, kdy na ně al-Thani podrážděně vyštěkl: „Vždyť jsme předtím byli přece všichni v jednom zákopu!“

Teď, když je tedy tohle všechno venku, skoro by se vám chtělo Hillary Clintonovou, která v době, o níž al-Thani hovoří, byla ministryní zahraničí USA, politovat. A současně si asi též říkáte: „Téhle věcičky Trumpův tým určitě dokonale využije.“

Ale omyl. Stal se pravý opak. Ani pípnutí se neozvalo z Trumpovy vlády a ani slovíčko z televize Fox, která tradičně republikány podporuje. Všichni zůstali tak tiší a mlčenliví, jak tiché a mlčenlivé jsou hroby statisíců Syřanů, zabitých džihádisty.

Prostě se to nestalo.

Z webu Strategic Culture Foundation vybral a přeložil Lubomír Man

26 komentářů :

 1. Tak to je ale půlka plánu funguje islamizace Evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nebylo původně v plánu, ale když se na tom dá vydělat...

   Smazat
  2. To bylo jen přirozené pokračování podpory Talibánců v Afghanistánu, jestli se nemýlím.

   Smazat
 2. Snůška blábolů ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč se tohle všechno děje, něco napoví básnička:
   "Jsme stádo, jsou nás miliony
   společně se paseme, společně .ereme
   a ničeho na světě nelitujeme
   jsme stádo beranů, a náš úděl je takový,
   mod nad námi je dána pastýřům
   řekli z vůle mudrců, tak žijeme neznajíce ty tyrany, kteří z nás udělali ty berany".
   Jo jo a o tom to je, kdy už to pochopíme a půjdeme pro začátek alespoň všichni k volbám?

   Smazat
  2. Oprava: moc nad námi je dána...

   Smazat
  3. A to jsi napsal jen dvě slova.

   Smazat
  4. 0:04 To mi připomělo ten předvolební klip jak tam byla ta hezká holka v kloboučku! "Máme tu vzkaz pro člena zločinecké organizace Bureše. Nejsme ovce! Zkoušej si buzerovat své zaměstnance a ne nás ...":)))

   Smazat
  5. Re (23:17):
   Pravda i bolí! (nejen, že vítězí)...

   Smazat
  6. 9.43 Klobouček je přeci velmi praktická, slušivá pomůcka k zakrytí stop po ODROHOVÁNÍ... A kráva je přeci mnohonásobně větší stvoření, než ovce. Jestli tu hezkou holku někdo nazval jenom ovcí, měla právo zabučet ,místo zabečet.

   Smazat
 3. Na neco TAK EVIDENTNIHO ze ISIL/ISIS je uSSa snad ani neni treba "oficialni priznani". Tvrit opak bude jen nekdo (a strasnej hajzl a komplic to musi bejt) kdo chce mlzit a lhat (samozrejme zbytecne).

  OdpovědětSmazat
 4. Standardní postup.
  Nejprv to vymyslí, pak to realizují, pak se to neoficiálně postupně prozrazuje, pak se povědomost o tom šíří, pak to někdo důvěryhodný dodatečně oficiálně potvrdí, pak to původce ... mlčením přiznává. Když nedementuje.

  Přiznání, omluvu, odčinění, nebo jen stud, od dnešních USA očekávat nelze.
  Ani prestiž jim neklesne.
  Už dlouho nemá odkud.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
 5. Vsechny tyhle fakta jsou odhaleny a juesej vi,ze s tim nikto na svete,nic neudela.Tak daleko dosla drzost te demokraticke krajiny-snusky lotru celyho sveta.Jedine,Vladimir Vladimirovic
  Putin,muz c.1 ve svete,podle us magazinu Forbes,
  se pokusi udelat pritrz bezpravi vedene usa.Proto
  sankce,nebo RF,dela neco spravne!

  OdpovědětSmazat
 6. Pro lidi, kteří nehledají informace pouze na mainstreamu, celkem nic překvapivého. A dokonce ani to, že informace uvedené v článku budou médii hlavního proudu i nadále vymlčovány.
  Jirka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americky liberalismus ,spíš Američtí kolonialisté otrokáři . Už víc jak sto let přebrali po Amglanech ,Francouzích atd. kolonialismus s miliony životu ! Trumpeta řve na KLDR ale to není Irák,Libye , Sýrie atd. Čína a Rusko nikdy nedopustí aby jaderné bomby budou padat u hraníc ,takže Trump spěje ke zničení života na zemi !

   Smazat
 7. Až Putinovi dojde trpělivost,tak se Trumpeta posere za chůze.....my ovšem taky!

  OdpovědětSmazat
 8. 8,22
  Protože nás mezi tu NATOvsko-USSÁckou pakáž nacpal za velkýho potlesku lejnolahvárenský žumpy udavač a ochlasta Venzl Havel!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byl v jejich žoldu, nenáviděl naši zem, a to je výsledek. A my se nechali zblbnout jak tupci na to odporné západní pozlátko!!!

   Smazat
  2. To je sice pravda,ale je třeba se stěch sraček dostat.Především nakopat řitě těm prosorrovských hajzlů.
   lada

   Smazat
  3. Vono toho je potřeba - ale nic z toho se neudělá! :D:D:D

   Smazat
 9. všichni vidí co jsou USA za světovej ksindl.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo u nás se Zemanovi taky smála v den prezidentských voleb celá hospoda, že to má "spočítaný", že prej "už to o něm všichni vědí" (že ho platí Lukoil) :)))

   Smazat
 10. Netušil jsem, že na něco takového mohu myslet a nebo i napsat:
  - ty kteří provedou teroristický útok a sami jej přežijí, zlikvidovat i s pomocníky včetně jejich rodin, tak jak ve světě likvidují nepohodlné finančníky a osoby s "nežádoucími" znalostmi, když už nejsou potřební.
  Stejně tak postupovat Likvidovat i "navrátilce" z řad teroristů.
  V kriminále by jen získávali další "spolubojovníky".
  Je to kruté, ale doba je taková.
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
 11. S islamisty a teroristy neby s těmi co k teroru vybízejí ( mnoha evropskými imámy) jednat stejně tak jako s nimi jednají ti, co je nejvíce znají. Tedy Saudská Arábie nebo USA. Rozhodně ne jako člověk v plísni, pardon v tísni. Nevím, kde na ty bilboardy v arabštině u silnic berou peníze, že by od vlády? Tak navrhuji, ať to platí členové té které vlády nebo peníze vezmou člověku v tísni, když je nedává lidem v tísni, ale na bilboardy v arabštině..Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.