Reklama

pátek 10. listopadu 2017

Jiří Paroubek: Sprosťáctvím proti Zemanovi

Jiří Paroubek 10.11.2017 zdroj
 

V posledních několika týdnech se některá média, a vyniká v tom zejména veřejnoprávní televize, zaměřují na otázku zdraví prezidenta republiky.
Musím říci, že i střízlivý pozorovatel jako jsem já, je tím poněkud ovlivňován. Ale upřímně, pokud prezident zhubnul, tak je to jen dobře. Koneckonců já sám jsem za poslední rok a tři čtvrtě zhubnul zhruba o 18 kilo a vím, jak mně to prospívá a jak dobře se cítím.


To, že prezident Zeman ve svých 73 letech zrovna nebude vypadat jako prvotřídní manekýn, je zřejmé. Od toho konec konců úřad prezidenta ani není. Nemusím se všemi kroky prezidenta souhlasit (a často nesouhlasím), ale jeho vyjádření mají stále hlavu a patu. A vypadá to, že jeho úsudek, byť s jeho závěry často nesouhlasím, svědčí o jeho dobré duševní kondici.

To, co si dovolilo jakési individuum, takto radní obvodu Brno – Střed z pastrany Žít Brno, které napsalo, že M. Zeman má rakovinu a zbývá mu 3 – 7 měsíců života, je neslýchané. Je jen dobře, že Zemanův ošetřující lékař MUDr. Kalaš z nemocnice na Homolce okamžitě takové tvrzení odmítl. Spekulace o Zemanově rakovině s metastázami na více místech těla, s kterými přišel onen brněnský lhář, jsou prostě neuvěřitelné.

Zdá se, že Zemana mají ve volební kampani porazit lži. A to lži o jeho zdravotním stavu. Zemana určitě neporazí ani nejnovější kandidát české pravice M.xTopolánek, který vstoupil do prezidentského klání.

Nejvyšší správní, nebo dokonce Ústavní soud by si měly posvítit na to, jak je možné, že někteří senátoři i poslanci poskytli podporu kandidatury více prezidentskými kandidátům. No, a pokud tomu tak opravdu je a kandidát na prezidentství tím nemá potřebný počet hlasů senátorů či poslanců, měl by z volebního souboje o prezidentství odstoupit. Možná, že je to právě případ M.xTopolánka.

M. Topolánek navíc není v naší zemi jen symbolem jistého korupčního období, které nyní „odstonal" jeho nejbližší kamarád M. Dalík odchodem do nápravného zařízení na několik let. M. Topolánek se svou vládou, založenou na přeběhlících z opačného politického tábora, zavedli systém politické korupce, který uplatňovali až do pádu své vlády. K tomuto pádu došlo mimo jiné také proto, že z vládního tábora se naopak vydělilo několik poslanců a poslankyň, kteří a které už se na vládní praxi Topolánkovy vlády nemohli dívat.

No a konečně, za éry Topolánkovy vlády došlo k útoku na sociální zákonodárství, a to útoku naprosto bezprecedentnímu. Došlo k útoku na daňové příjmy likvidací daňové progrese, čímž stát každoročně přišel nejméně o 60, spíše ale o 70 miliard svých příjmů. Prostě pro nižší příjmové a středně příjmové vrstvy občanů nebyla Topolánkova vláda právě požehnáním. A je potřeba to znovu připomínat.

Když bych si představil, že tento člověk má vyměnit M. Zemana v jeho křesle, tak ze zoufalství raději půjdu volit M. Zemana.


Jiří Paroubek

32 komentářů :

 1. To bude platit i při presidentské volbě, 1 senátor = 5000 hlasů normálních lidí ? Mě by to už ani nepřekvapilo. Pokud může kandidovat Topolánek, pokud nějaký brněnský idiot může beztrestně pouštět do etéru " potvrzené zprávy " o presidentově podlomeném zdraví, potom je tady opravdu možné vše. Zvláštní doba, na hony vzdálená žvástům o pravdě a ..........

  OdpovědětSmazat
 2. Ano, jak je možné, že někteří senátoři i poslanci poskytli podporu kandidatury více prezidentskými kandidátům. Ten nový výklad zákona umožnilo asi Chovancovo MV. Proč? Chce to zrušit hlasy senátorů i poslanců. Je to nesmysl o rovnosti. TES

  OdpovědětSmazat
 3. Ty brněnskej ksindle zasranej,co uráží pana prezidenta.Doufám,že na tobě vysoudí těch pět mega,protože ty brněnská nulo jsi naprosto největší morální zmrd ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co byste chtěl po orgánu strany (L)žit Brno... prosadivší se s podporou Pirátů (viz wiki..)

   Smazat
  2. Jyrka má jistě pravdu, tahat sebou zbytečná kila je zhovadilost. Je ovšem rozdíl, když naprostá většina našich jelit se u koryta mění ve vepře a když Miloš u "koryta" chápe, že že je lepší pro zdraví něco udělat. A to je zásadní rozdíl v sebereflexi i v inteligenci. A nějaký hovado z Brna nás přece nerozhodí, Jen ať ho soud řádně osolí. Ale v Brně jsou i slušní a normální lidé, kteří vědí např, že: Nohavica, to je Špica!

   Smazat
  3. A pak že Pražáci... :-D)

   Smazat
 4. Tady je vidět za co stojí zákony a celá slavná ústava ČR. Protože ji tvořili voli pro voli. Nejlepší je, že každý nový vůl ji může vykládat dle svého. Není lepší oko za oko zub za zub?
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "...za co stojí celá slavná ústava ČR. Protože ji tvořili voli pro voli." - až na to i-y naprostý souhlas. Za ty prachy, co se nestydějí brát, odevzdávají práci jak ten soudce, co "ledvinky musel jíst teplý!" Hašku Jaroslave, jak ty nám tady dnes chybíš! Ty kdyby´s ty jejich kydy slyšel dnes.

   Smazat
 5. Co chtít po demokratických sviních nejsme jako oni my jsme horší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O moc horší....
   Jeden se nechá bičovat v bordelu na Ukrajině, druhej lže,jak když tiskne...
   Ať se demokraticky ukáží všechny fotky,
   bez cenzury, bombardéra Vaška. Jak vypadal po operacích střev, plic, zlomené klíční kosti a všeho možného... Dovolil si snad někdo něco zveřejnit nebo někde krafat?
   A co nás to jako daňové poplatníky všechno stálo?
   Že vám není hanba.. , ale peníze a koryto nesmrdí, že?
   I když mohu mít taky sto výhrad vůči prezidentovi Zemanovi, tak z kandidátů je nejinteligentnější a pracuje hlavně pro svou zemi. V tom je ten největší problém......
   A i kdyby byl na vozíčku, jako amer.prezident, tak nejde o nohy, ale o hlavu. Ta je v pořádku.
   Kolik dávají ostatní na kadeřníky,lazebníky,kosmetiku???? Prezident Zeman to dává na Klokánky, ale o tom ani řádka...

   Smazat
  2. 16:06 bombardér Vašíkhttps://drive.google.com/file/d/1XKIZ8Cry_jgxHY9jMX4EvAb5-fSfytgg/view?usp=sharing

   Smazat
 6. Racionálně uvažující žurnalisté a komentátoři celé řady alternativních medií včetně NR se snaží napravovat škody, které v rámci jakési hybridní války proti občanům této země působí media hlavního proudu včetně tzv. medií veřejné služby. Kvalita žurnalistického produktu, který tato media nabízejí nemá daleko k produktům jiných šmejdů. Zaslechl jsem včera večer v pořadu pana Soukupa na TV Barandov, jak si paní Udženija s panem Hamáčkem pokrytecky postýskávali na skutečností, že si prý pan Babiš, když šel do politiky, koupil MF Dnes, a že prý je to "nekalá konkurence" proti jiným politikům. Myšleno politikům ČSSD, ODS a jiných "zavedených stran". Nejde ani tak o to, že Hamáček lže, když tvrdí, že Babiš koupil MF Dnes, když vstoupil do politiky. Koupil je mnohem později. Jde o skutečnost, že představitelé "politických a.s." jako jsou ČSSD, ODS, TOP09 a KDU-ČSL, si na šedém pozadí veřejné politiky, media hlavního proudu, včetně veřejnoprávních, zcela bezostyšně zprivatizovali. A když Erik Best mluví například o ČSSD,a.s., pak pod toto souručenství zahrnuje nejen politiky a media, ale především hlavní sponzory těchto "zavedených", šéfy korporací typu Sorosze nebo Bakaly. Inu občas je potřeba vidět věci v souvislostech, že.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Hamáček lže, když tvrdí" - Vážený pane Staňku! Když napíšete, že někdo lže, tak jeho lživé tvrzení opravte Vaším pravdivým popisem skutečnosti, ať můžeme vidět věci v pravdivých souvislostech, že. Takhle jste napsal jenom variaci na thema "JE TO LEŽ, JE TO KAMPAŇ A JÁ TO ODMÍTÁM!" Na to tu už jednoho máme. Z dovozu! MISTRA nad MISTRY! Původem z východu, z komunistické šlechty, západoevropskými universitami edukovaného a je to selfmejdman! První miliony si vydělal sbíráním míčků tenisovým matadorům, tak se mu nemontujte do oboru!

   Smazat
  2. Anonymní 10:49 - Kdy Babiš vstoupil do politiky a kdy koupil MF Dnes jsou veřejně dostupné údaje. Chcete-li vidět věci v souvislostech, nikdo a nic vám nebrání si z veřejnosti dostupných zdrojů - Obchodní rejstřík a Rejstřík politických stran a politických hnutí - zjistit, že :
   Babišovo hnutí vzniklo transformací Akce Nespokojených Občanů (listopad 2011) do politického hnutí ANO 2011 (registrace květen 2012), Agrofert je akcionářem MAFRA od října 2013.
   Tedy, IMHO o pravdivosti páně Hamáčkových tvrzení lze i nadále úspěšně pochybovat. :-)

   Smazat
 7. Člověk, který hledí na svět pouze přes svůj osobní prospěch a zisk, nikdy nemůže být dobrým politikem, natož presidentem!
  Stačí zavzpomínat na dobu, kdy byl "na vrcholu", jak hospodařila jeho vláda a hlavně její někteří členové, např. Hřebíček a další. NIKDO z jejich komapnie ani slůvkem nezmínil střet zájmů, který v jeho vládě měli nejméně 3 členové!
  Tady neplatí, že sejde z očí, sejde z mysli, to se totiž vryje do paměti a při vyslovení jména Topolánek se jasně vybaví, jaký to byl "vůdce".

  Děkuji nechci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte svatou pravdu. Než zvolit Topolánka, tak to zvolím raději kačera Donalda eventuálně Mickey Mouse.

   Smazat
 8. Můj názor: myslím si, že je škoda, pokud pražská ČSSD neumožnila vstup do ČSSD J. Paroubkovi. Ať už J. Paroubka vnímáme jakkoliv, nepochybně je to silná osobnost a byl by zcela určitě tvrdým a inteligentním protivníkem proti panu Nekradem. Prozatím v řadách ČSSD není žádná silná, charismatická osoba, která by byla schopna v této pro ní velmi špatné situaci odlepit základnu ode dna a začít skutečně bojovat v zájmu toho, co bylo a mělo by být smyslem existence této strany. Jsem toho názoru, že J. Paroubek by to dokázal. Jeho nástupem by se začali dít věci. A má také pravdu, že by se měl dát prostor pro lidi typu dr. Tejce atd., protože šlo o velmi zkušené politiky, kteří své politické řemeslo opravdu umí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "...byl by tvrdým a inteligentním protivníkem proti panu Nekradem" - také jsem piráta Bartoše tipoval na Užitečného Idiota (to jsou ti, co si myslí, že se tyhle hry hrají podle pravidel). On je v situaci, kdy jde o velký prachy, čili o život! Hlídejte si ho, piráti! I toho druhého vyjednavače, ten je taky dobrej.

   Smazat
 9. Ano, mnozí si můžeme představovat, že by na postu prezidenta státu měl být člověk typu TGM nebo E.B., ale kde takového máme. Současní kandidáti jsou jen prosté figuriny, za které se bude dobře tahat oligarchii.
  Předvolební podpásovka toho nýmanda z Brna je jen obdobou Kubiceho zprávy či Čapího hnízda.... a jen dokazují rozsah podlosti, kterou jsou mnozí čeští politici přímo posedlí. Což se týká i kandidáta za 5 minut dvanáct, významného jen svým hochštapléstvím a korupcí.
  Zeman zhubnul, to vidí každý, to je pro pohybové ústrojí člověka s nadváhou vždy jen pozitivní, ale snad i většina občanů - mimo toho nýmanda z Brna - ví, že zhubnutí může výrazně i snížit hladiny cukru v krvi a tedy negativní projevy cukrovky.

  OdpovědětSmazat
 10. Smrdutý vánek Topolánek. To snad ne?
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrušit Senát a poloviční Parlament, to pro ČR úplně stačí.
   emeritní kapitán

   Smazat
 11. "Paroubek by to dokázal..." - Bohužel mu za jeho mládí někdo starší neprozradil pravdu "když chlapovi
  jde vocas nahoru, rozum mu jde dolů". Tak jadrně mi tuto životní pravdu zjevil o generaci starší kolega v
  amatérské kapele, pročež si ji dodnes doslova pamatuji. Politik Paroubek projevil slabinu a Eulálie Čubíčkovic od té doby vibrují v nekonečném orgasmu s
  Marešovým pornem, uměřenou kritikou soudem shledaným,
  v ruce. Příště si vezmi, Jiří, Menzelův klacek! Silnější.

  OdpovědětSmazat
 12. Vnimam velmi dobre, co se deje zde (v Americe) a chci vas informovat o zajimave veci v psychologii volicu !

  Cim vice media stvou proti oblibenym statnikum, kteri neztratili kontak s produktivnim / delnym lidem, tim vice jsou lide spjati s tim, koho volili !

  Nas oblibeny president Trump, nikdy nemel tak silnou pozici americke ulice jakou ma dnes.
  Cim vice jsou na neho lopatovany hnusarny medii , tim
  vice jsme na jeho strane ! A tak to bude i v Cesku s presidentem Zemanem !

  President Zeman bude znovu zvolen ! Cesko nema zadnou politickou osobnnost, ktera by zaujala svet, krome Zemana a Okamury ! Vse ostatni jsou neznami lide !
  Presidentova podpora naseho Trumpa v dobe, kdy nemel viteztvi jiste - zajistila v podvedomi kazdeho Americana oblibu ceskeho presidenta Zemana !

  Tim ,ze je "politicky nekorektni" a rika co ma srdci, tim, ze neni poplatny Merkerove, ho plne kvalifikuje na jeho pozici.
  Cesi volte Zemana !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hono obdivovat velkého parazita může jen malý parazit. Velcí parazité soupeří všemi prostředky. V základě každého velkého majetku je zločin!

   Smazat
 13. osobně jsem si takto přímou volbu prezidenta nepředstavoval. Očekával jsem nominaci na úřad prezidenta osobnost a politika (nikoliv komedianta) z jejich řad. občané a vy si vyberte. Nikoliv, že budou nastrkovat politické nuly a my si máme vybrat. A ten tyátr se sbíráním podpisů - no to je tedy něco.

  OdpovědětSmazat
 14. Jiří Paroubek měl spoustu chyb, ale jako předseda vlády se v zásadě osvědčil. Škoda, že měl poněkud papalášské manýry a toužil patřit k "honoraci". Tož, budiž mu odpuštěno...Útoky na prezidenta republiky jsou tak nechutné a masivní, že i ti, kteří s jeho výroky a chováním mají občas značný problém, nebudou ve volbách váhat a podpoří jej. Zdravotní stav prezidenta samozřejmě není ani zdaleka optimální, ale mozek mu slouží očividně výborně. Z historie známe spoustu případů, kdy politik vykonal velké dílo přesto, že byl fyzicky hendikepován. Stačí připomenout prezidenta F.D. Roosevelta, který ač na vozíku úspěšně vedl USA prakticky celou II.sv. válku. Politický a mediální mainstream se strašně mýlí, pokud se domnívá, že většina Čechů jsou manipulovatelní blbečci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pacifista a mírotvůrce10. listopadu 2017 13:48

   Roosevelt také stihnul bezdůvodně hodit atomovky na nevinné lidi v japonské Hirošimy a Nagasaky!

   Smazat
  2. Neosvědčil, byl to přeborník na dluhy a možná ho nepřekonal ani Kalousek. S odstupem času je po celé Evropě zřejmé, že dluhy slouží šmejdům k ovládnutí zemí a kdo dělal dluhy je gauner.

   Smazat
  3. 13:48 atomové bomby nechal na nevinné civilisty svrhnout až nástupce zemřelého Rooseveldta - prezidenta Truman!!!

   Smazat
 15. Jiří Paroubek má charakteristické rysy skupiny občanů ze kterých pochází. Lidově se jim říkalo se jím světský.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.