Reklama

neděle 26. listopadu 2017

Jiří X. Doležal napsal: V Bohnicích na pavilonu demencí by už měli chystat prezidentské apartmá; níže uvedený obsah fotobloku však jasně prokazuje, že v blázinci by měli chystat pavilon demencí hlavně pro pana Doležala

Břetislav Olšer
26.11.2017  Rukojmí
Jiří X. Doležal (*1965) - český presstitut z bulvárního Reflexu, závislý na jointech a proto zastánce legalizace užívání lehké drogy - marihuany nejen z léčebných důvodů, nedávno v tomto obskurním magazínu napsal na adresu prezidenta Miloše Zemana, kdy měl v Rusku setkání rovněž s Vladimírem Putinem, že mezi Zemanovy příznaky demence údajně patří mj. problémy s pamětí, myšlením a plánováním, ale též s vyjadřováním.
Pan prezident dle Doležala přiznal alarmující detail o své psychické kondici. Bohužel je ten detail prý tak podstatný, že by měl vést k jeho odvolání z funkce pro zdravotní nezpůsobilost. Česká republika si nemůže dovolit mít v čele dementního prezidenta, tvrdí zhulený Doležal.

Kdoví, jak by toto o dvacet roků mladší zfetované pako fyzicky zvládlo tisícikilometrové lety z Prahy do Soči, poté do Moskvy, následně ještě do Jekatěrinburgu a zpět do Prahy. Jak by se tento dement Doležal duševně vypořádal jako v Rusku prezident Zeman s desítkami tamních brilantních projevů a svými garancemi podepsaných obchodních smluv za miliardy korun…?
https://www.youtube.com/watch?v=X0HcGqdeyJM


V Bohnicích na pavilonu demencí by už měli chystat prezidentské apartmá, dlouho prázdné nezůstane, napsal Doležal v Reflexu po několika marihuanových skuncích... Nabízí se tedy otázka, kdo z těchto dvou mužů je opravdu dementní; odpověď následuje...


"Smrdí, hulí. To jsou ty hlavní věci, proč s ním nechci být. Měla jsem růžové brýle. Věřila jsem tomu, že ho vychovám. Jenže tak to není. Hulí víc a smrdí víc," popsala kouření jointů jako hlavní příčinu jejího rozchodu s Jiřím X. Doležalem jeho manželka Alexandra. "Sžívali jsme se v létě, to jsme hodně větrali, nevadilo mi to. První zimu jsme přežili, další se už hádali kvůli smradu."


Inu, dle výše uvedených slov pana Jiřího X. Doležala, jeho manželky a fotografií jeho i prezidenta Zemana, je snadné i pro laika rozeznat, kdo tady z těchto dvou mužů trpí demencí… 


- - -

19 komentářů :

 1. Vypadá jak zdechlina, chová se jak zdechlina. Bude u něj zdechlina. Párkrát jsem od něj něco četl a divím se, že to hovado má stálé čtenáře. I když vlastně jsou to stejní mamrdi, jako on.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. čim větši uchyl tim větši reklama hlavně že pišou v nujorktajmsech že nova avantgarda představa že by to mohlo mit potomky a dale se množit je větši horor oproti hičkokovi ktery je z tohoto pohledu vlastně vesele čteni čteni na dobrou noc

   Smazat
 2. Doležal je fakt mršina a kretén. V ohnicích mu stačí klecové lůžko. Pro něj akorát. A pětkrát denně skotské střiky, to mu spraví náladu, debilovi...

  OdpovědětSmazat
 3. Čo je to ta doleža, to žal neviem.

  OdpovědětSmazat
 4. Co "pana" Doležala znám, tedy jenom z obrazovky nebo tisku jsem přesvědčen, že se jedná o psychopata.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 5. No jo adept do pavilonu 27 v Bohnicích.

  OdpovědětSmazat
 6. A já pořád, proč jsou ve velké oblibě zoologické zahrady.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli se Evropská Unie rychle nevzpamatuje, budeme muset nechat rozšířit pavilony primátů tisícinásobně... a krmit vepřovým, mastit vepřovým sádlem... a k pravidelným vytím opičáků z vyvýšených míst nechat spoluvýt sbory evropských psů.

   Smazat
 7. Doležal?
  V normálním světě by se dávno léčil ve cvokhausu, tady ho někteří žerou - bohužel.

  OdpovědětSmazat
 8. Já hlavně nechápu, proč tenhle vyfetovanej magor už dávno nesedí v kriminále? Vždyť je tady zákon na šíření toxikománie? A přesně to tady tohle hovado sedmadvacet roků dělá!
  Co už tím zničil a zlikvidoval lidí! To je v podstatě masovej vrah!

  OdpovědětSmazat
 9. Vážení, nebuďte vulgární.Bláznů a dětem se nemá odporovat.I cvok je člověk. Za to spíše mohou ti, kteří ty bláboli zvřejňují.

  OdpovědětSmazat
 10. Nic o ničem. Věnovat tolik slov psímu hovnu u pangejtu.

  OdpovědětSmazat
 11. Potkal jsem Doležala před lety na jeho fuck cestování v Indii. Pak jsem si přečetl jeho článek v Reflexu a přestal jsem Reflex kupovat. Prezentoval totiž také jako své zážitky a zkušenosti - příhody vyslechnuté v hotelových barech.

  OdpovědětSmazat
 12. deset z deseti dochtoru doporučuje nehulit a ja přidavam lopatu k tomu velkou hromadu jeho exkrementu a uklizet sam by se umlatil bez ciziho zaviněni ale to by zase čete neměla koho vynašet do nebes a lid by neměl nikoho na jirkovo předčasně zestarla moudra ovšem kulturni fronta tento typ alkoholiku a pijaku marjany adoruje něc jako dalaj slamu

  OdpovědětSmazat
 13. Tohle,že je novinář? To snad ne, jak ho novináři mohou vystát, jak ho někdo může zaměstnat. A zato poslední foto - to je jasná propagace fašismu.

  OdpovědětSmazat
 14. J.X. Doležal prostě provokuje. Celá jeho existence je na tom založena. Já být prezidentem, tak ho zažaluji, ale ne o 5 Mega jako Bártíka, ale o 20 Mega. Ono by mu sklaplo a Reflexu taky.

  OdpovědětSmazat
 15. Jiří X. Doležal je bývalý důstojník ČSLA. V současné době je na rozvědce ve štábu protivníka, Pražské kavárně. Podporujte ho!

  OdpovědětSmazat
 16. Kéž by aspoň některý z dalších českých politiků byl tak s hlavou na tom tak dobře jako Zeman, to by bylo národu hej. A já se přiznávám, že sám asi nemám IQ zcela ideální, protože nechápu, že až na malé výjimky, máme v politice sice dobré kecaly, ale obsahově chudinu na úrovni IQ 70. Myslíte si, že v tom Wallesteinském paláci už díky alkoholické restauraci a domácí produkci drog jsou tradiční politici "vyhulení" do šašků? Který z kandidátů na prezidenta je nejen známý, ale také má za sebou nějaké zásluhy o stát a občany této země? Ale většina je neznámých a zviditelňuje se právě jen přes "svoji kandidaturu". Směšnější snůšku mužů jsem neviděl.

  OdpovědětSmazat
 17. synek lektorky VUMLu, jinak známé alkoholičky, co vyrůstal ve vilové čtvrti přecpané komouši, ze které násilně vystěhovali původní obyvatele - skutečnou elitu
  r.m.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.