Reklama

sobota 11. listopadu 2017

"Kdo spolupracuje s Ruskou federací, toho budeme střílet", na internetu se objevilo video s prohlášením Turčinova


11. 11. 2017      zdroj+video
Tajemník Rady národní obrany Ukrajiny prohlásil, že Ukrajinci, podezřelí ze spolupráce s Ruskem, budou zatčeni a zastřeleni. "Neexistuje žádná jiná cesta", konstatoval Turčinov. Video zveřejnil na YouTube ukrajinský 5. kanál. Již dříve se skandální politik nejednou objevil v titulcích zpráv s halasnými, ale planými hrozbami. Navrhoval také zákaz cestování Ukrajinců do Ruska, vždyť to dělají jen "špioni". Turčinov také přislíbil, že budou sestrojeny superdrony, které budou pozorovat, co se děje na celém území Ruské federace - až na Kamčatku.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

22 komentářů :

 1. Turčinov zřejmě dostal zánět mozkových blan.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikoliv, tak jako drtivá většina kyjevské bandy je i Turčinov chazarský sionistický židobanderovec. A propos, víte, že když tito židobanderovci zrušili ruštinu jako úřední jazyk, vyhlásili úředním jazykem hebrejštinu? To ale tak nějak opomíjeno.

   Smazat
  2. EU a USA tleskaj. To je demokracie a na Syřany uvalíme demokratické sankce. To by v tom byl čert, aby ta západní demokracie nevyhrála.

   Smazat
  3. Kdyz si Rotschild koupil potrubi na plyn a tim celou Ukrajinu je jiste ,ze tam prijedou ochranci z USA a NATO. aby to zajistili...

   Smazat
  4. Moje rada : NIC jim do toho potrubí nepouštět! Q.

   Smazat
  5. Obávam sa, že sa mýlite. Ako mohol dostať zápal niečoho, čo nemá?

   Smazat
 2. Divím se, že by rozumní lidé naslouchali Turčinovi, který dle vyjadřování má IQ vysypaného popelníku. Mohlo by se stát, že bude jeden z prvních, do dostame kulí do té demokratické kebule.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle amíků je to demokrat. Že je fašoun to nevadí, je proti Rusku. A o tom to je.

   Smazat
 3. Blázen z nenávisti,musí se strašně užírat asi nedobře skončí.

  OdpovědětSmazat
 4. A za tohle bojovali Štětináč, Švarcmberk a Zaorálek. To skutečně nemá chybu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedivte se, jsou stejní jako on.
   Přeju jim, ať se tou svou zlobou a nenávistí zadusí, věřím, že lidé jako tito nemohou dobře skončit, co vyšlou - vrátí se.

   Smazat
 5. Věřte, že zhyne na svou nenávist. Tito lidé nemívají šťastný konec. To platí pro celý vesmír.

  OdpovědětSmazat
 6. Soude dle vyjadreni, jedna se o integrovanou a vysoce vzdelanou osobnost. ;-)

  OdpovědětSmazat
 7. No nic přeji mu 1.80 provazu nic jiného jsi nezaslouží.

  OdpovědětSmazat
 8. Někdo někde napsal, že Turčinovův otec byl ve wehrmachtu. Turčinov se narodil evidentně po válce a asi ne po dálkovém oplodnění jeho matky. To ho Rusové nechali jen tak?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Turčinov je bývalý oblastní předseda Komsomolu a nyní ukro-nacista ve službách chazarských oligarchů a USA...je to v první řadě zločinec a psychopat a také on nejspíš nevratně poznamenán hned 8. den po narození zohavením pohlavního orgánu...

   Smazat
 9. No,ale taknějak se podobně vyjadřovaja propaganda i u nás před rokem 89. To už je ale naštěstí pryč,že.

  OdpovědětSmazat
 10. Odpovědi
  1. Padání vlasů způsobuje duševní pohnutí v šestinedělí!!!

   Smazat
 11. No, za chvíli to tam bude vypadat jako v SSSR v 30a 40 letech, lidé zatýkaní a odsuzování bez soudu a zastřelení. Samozřejmě podrobeni mučení, aby se z nich dostalo přiznání. Byla tam také špionománie a intenzivně se hledali škůdci státu. Podobnost čistě náhodná.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.