Reklama

pondělí 20. listopadu 2017

Krasnopol v akci? Teroristé se před přesnou municí neschovají nikam (VIDEO)

Napsal/přeložil: Geo
20.11. 2017   Eurasia24
Na internetu se objevil další sestřih videí zásahu cílů ruskými zbraněmi v Sýrii. Na rozdíl od dosud publikovaných záběrů ale tentokrát nejde o likvidaci objektů teroristů leteckými údery, ale jiným druhem zbraně.Na většině záběrů z ruských dronů (všimnětě si signalizace „подсвет“/„остывание“) jsou zachyceny zásahy cílů naváděnou dělostřeleckou municí.

Údery jsou mimořádně přesné a směřují na celou řadu cílů včetně například připraveného sebevražedného vozidla napěchovaného municí (v čase 2:19).

S největší pravděpodobností jde o použití 152milimetrové munice 30F39 Krasnopol, naváděné na označený cíl laserovým paprskem. Munici lze odpalovat z různých dělostřeleckých systémů uvedené „východní“ ráže.

Ruská armáda má v Sýrii například tažené houfnice 2A65 Msta-B, které se během svého provozu ukázaly jako velmi spolehlivé, jednoduché a účinné zbraně. Právě Msta-B je nejčastěji zmiňovanou platformou pro použití naváděné munice Krasnopol. Podrobněji o nasazení těchto děl v Sýrii informovala Eurasia24.cz zde.


Geo, Eurasia24.cz
Foto: YouTube.com

6 komentářů :

 1. Je to prosté, někteří do zničení objektu ivestují miliony, jiní jen desítky tísíc. I tak se dá vyhrát válka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, protože USA vojensko-průmyslovo-mediální-komlex žije z utrpení a smrti a je to pro ně pouze výhodný byznys. Čím dražší je zbraň tím se dá více vydělat a bez konkurence na kvalitě a efektivitě nezáleží.

   Vsuvka jak si mohli a kam zmizela konkurence:
   Po zradě vedení ÚV SSSR, které proběhlo hned po smrti Stalina neměli USA již v podstatě konkurenci a jen se čekalo až v Rusku vymřou nižší kádry oddané myšlence spravedlivé společnosti a pak hned jak to půjde prodat Rusko. Dnes již je zcela jasné, že KS byla a je pouze převlečený západ (Marxistická ideologie je klasická židovská dezinformace - na výuce marxismu leninismu nemohli vyrůst žádné kvalitní kádry schopné efektivně řídit stát - netýká se technických kádru, tam na tom byl socialistický blok relativně dobře).

   Smazat
 2. Jo Ruské zbraně jsou nejlepší na světě.

  OdpovědětSmazat
 3. Těm amíkům opět klesne brada. Ale jsou tak blbí, že jim ani teď nedojde, že Rusi je mají na háku a mají pod palcem celý místní region!

  OdpovědětSmazat
 4. Jak se do nebe vola , tak se z nebe ozyva !!!
  A nebe posila rovnou ty pravy, presne do pekla..
  Ja myslim , ze uz tedka litujou , ze zlobili Medveda...
  Je videt ,ze kdyz se rozzuri neni s nim zadna kloudna rec...Asi , navic , nikdo neunikne...

  OdpovědětSmazat
 5. No vážení není pochyb, že ruské zbraně jsou relativně jednoduché a velice efektivní a hlavně podstatně levnější než zbraně USA. Když jsem si ale prohlédl to video, tak některé zásahy byly úplně mimo zaměřovací kříž. Efekt sice byl, ale ne 100% a to není dobře. Jestli se jedná a řízenou střelbu, tak MUSÍ!!! být efekrt na 100%.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.