Reklama

středa 1. listopadu 2017

Maďarský premiér Viktor Orbán řekl, že vlna migrantů do Evropy je dílem záhadné finanční síly, aby Evropu přeměnila ve „smíšený kontinent“. Východní část střední Evropy je podle něj v zápasu o osud kontinentu klíčová coby „zóna bez imigrantů“ odmítající kvóty. Všechny volby v Evropě jsou podle něj nyní klíčové, jako byly ty rakouské, německé a české, protože se rozhoduje o tom, zda si lidé vezmou zpět rozhodování o národních záležitostech, anebo kontrolu přenechají evropským byrokratům úzce spjatým s podnikatelskými elitami.

1.11. 2017 PL
Střed Evropy lze ještě zachránit před islámskými smečkami.„Dokud Brusel nevrátí státům jejich suverenitu, kormidlo Evropy se nemůže otočit správným směrem.“ Poláci, Češi, Slováci a Maďaři by měli spojit síly." řekl V.Orbán
Co si o těchto slovech maďarského premiéra myslí naši politici. Mnoho z nich podporuje spolupráci zemí Visegrádu na obranu před centralizací ze strany Bruselu a vnucování imigrantů.
Předseda hnutí ANO a poslanec Andrej Babiš na dotaz neodpověděl.
Děkuju panu premiéru Orbánovi za podporu – chceme-li přežít jako národy, chceme-li žít bezpečně, nemůžeme si dovolit zaplavit naše země migranty z nepřátelských a nekompatibilních kultur,“ řekl předseda SPD a poslanec Tomio Okamura.
„‚Teď už ho chytá fantas‘, praví náš národní klasik,“ reagoval na Orbána čestný předseda TOP 09 a poslanec Karel Schwarzenberg.
Že pašerákem vlny, s níž Evropu zaplavuje i teroristická chátra, není jen mafiánské podsvětí, je veřejným tajemstvím už roky. Nad sluncem jasnější je i to, ‚cui prodest‘ – a proč se před ním hrbí i evropské ‚elity‘. Je to kolektivní hromádka neštěstí. Třese se jen o své posty a prachy. Suverenita je to poslední, nač si troufá. Právě ta totiž zjeví, zač ty naduté nuly stojí, v celé nahotě. Na suverenitu musíme uplatnit restituční nárok my všichni, tedy suverén i podle ústav zemí V4. A vynutit si politiku, která si z Bruselu nic diktovat nenechá. Jak každý u sebe doma, tak spolu s opozičními silami jiných zemí, jimž Brusel škodí jak svou migrační politikou, tak spoustou jiných hloupostí a podrazů,“ říká místopředseda KSČM Josef Skála.
„Mám už dlouho stejný názor jako Orbán, navíc ověřený praxí, která se týkala spolupráce agrárních komor zemí V4. Úzce jsme spolupracovali, nejméně čtyřikrát do roka se sešli a přijímali společné memorandum. Jedině tak nás Brusel bral vážně, sami každý zvlášť bychom byli bez šancí. Myslím, že přijde doba, kdy západ země V4 ocení, a pokud ne, tak bude ‚oceněn‘ vlastními voliči,“ podotkl předseda SPO a senátor Jan Veleba.

„To je otázka na Andreje Babiše, on by měl jako vítěz voleb určovat po sestavení vlády naši politiku vůči EU a migraci. Přiznám se, že od počátku kampaně jsem nejzvědavější právě na to, jak se v tomto ohledu Andrej Babiš zachová,“ říká europoslanec Jan Keller. Jak bylo řečeno, Babiš redakci na otázku k této záležitosti neodpověděl.

„Jak to řekl Orbán, je to zavádějící a takto V4 stejně fungovat nebude, přesnější je lépe sdílená suverenita – tedy ani diktát Bruselu, ani návrat k nacionálně chápaným státům – revize EU by měla narovnat proporce mezi společným aquis, exekutivou a národními parlamenty, zároveň posílit Evropský parlament a demokracii evropského rozhodování,“ míní místopředseda KSČM a poslanecJiří Dolejš.

Začala kulturní, protiislámská válka. Státy střední a východní Evropy ještě lze zachránit před invazí islámských smeček

„V knize ‚Evropa (opět) spěje ke katastrofě‘, kterou jsem vydal v roce 2016, jsem upozorňoval na totéž co maďarský premiér. V úvodu knihy jsem uvedl: ‚Jsme na rozcestí. Pokud se nepodaří zastavit migrační vlnu z Asie a Afriky, primitivní a agresivní verze islámu postupně obsadí Evropu. Ano, přiznejme si, že pokud migranty tvrdě nezastavíme, třeba i zbraněmi, primitivní islamismus nevzdělaných, a co hůř, nevzdělatelných lidí, nás převálcuje.‘ Bohužel, Německo je již asi ztraceno podobně jako koncem 30. let 20 století. Tehdy zvítězil fašismus, teď Německo obsazují s pomocí naivních socanů, Zelených a absolutně měkké Merkelové kromě Turků také lidi z migrační invaze podporované novými fašisty – tedy tzv. multikulturními naivkami. Další státy střední a východní Evropy ještě lze zachránit před invazí islámských smeček. V tom s maďarským premiérem souhlasím. Musíme doufat, že se nové vlády východních států EU postaví proti fašistům z neziskových pseudoorganizací, které jsou vlastně ubytovacími agenturami pro islamisty. Obrovské investice a nadační fondy z oblasti Saúdské Arábie a Kataru to jistí. Společně s takovými úchyly, jako je Soros a spol.!“ uvedl senátor Jaroslav Doubrava.

„Jediné, co nám pomůže, je přesvědčit lidi, že začala kulturní, protiislámská válka. Zaměřit se na národní identitu je naší zoufalou obrannou možností. Hovořit striktně o radikalizaci islámu jako náboženství nebo věřících muslimů sice nelze, protože kdo z cizinců chce, žije v EU pohodlně v míru. Radikalizuje se jenom část lidí, ti, kteří přijali militantní islamismus. Bohužel stačí jedno procento těch, kteří bezohledně uchvátí v komunitě moc, aby si přisvojili i sílu a poslušnost zbývajících 99 procent žijících ve 20 ulicích muslimského ghetta v německém, francouzském či švédském městě. Proto se musíme proti islámskému fenoménu plošně bránit. Jsme ve skutečné válce, bohužel EU nám nepomůže, protože je plná uslintaných Chamberleinů. Orbán má pravdu. Moc bych si takového premiéra přál mít i u nás!“ dodal Jaroslav Doubrava.


24 komentářů :

 1. Takového premiéra u nás, ano to by byla radost. A nechci strašit, ale jenom představa mít za prezidenta Drahouše nebo Hráčka či snad jeho výsost spící senilitu a k tomu, nedej bože, ve vládě opět budulínky z ČSSD a KDU, doplněné, ale to už raději ani nenapíšu. Ještě k tomu, kdo financuje příchod těch co nás mají ničit, tak ví přeci každý, včetně Viktora, to ví i Karel Gott a kdyby se probudil, po dlouhém "spánku", JFK i ten by věděl... Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 2. Má pravdu, až na to, že Merkelová dle mne není měkká a naivní, moc dobře ví, co dělá a vědomě se podílí na genocidě vlastního národa. Tito lidí by měli v následující obranné válce jít na řadu jako první - pověsit a pak bojovat všemi prostředky s okupanty!

  OdpovědětSmazat
 3. A u nás hloupí voliči volí Sorosova Babiše,Piráty,kteří sem tu pakáž chtějí dostat.Zdeněk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně se k migrantům pozitivně stavěla TOP 09, KDU i Sobotka a část ČSSD. Proti byl hlavně Chovanec. Až v poslední době jakoby prozřeli.

   Smazat
 4. Záhadná finanční síla je Vatikán.
  Hle jak církve prosperují*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vatikán úzce spolupracuje s finanční silou hákových nosů...

   Smazat
 5. Přečtěte si to na AE News, už EU chystá zákon na přerozdělování migrantů/nebo jak to nazvat/. Je potřeba urychleně začít organizovat proti tomu odpor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je vítěz voleb řekl že tu nechce migranty a tím vyhrál volby.

   Smazat
 6. Další podraz:
  Nejvyšší poplach! Evropský parlament dostal na stůl reformu Dublinského protokolu a česká média mlčí! Nový Dublin ukotvuje povinné přerozdělování krimigrantů, o zákonu se bude hlasovat tento měsíc na zasedání ve Štrasburgu!

  https://aeronet.cz/news/nejvyssi-poplach-evropsky-parlament-dostal-na-stul-reformu-dublinskeho-protokolu-a-ceska-media-mlci-novy-dublin-ukotvuje-povinne-prerozdelovani-krimigrantu-o-zakonu-se-bude-hlasovat-tento-mesic/

  OdpovědětSmazat
 7. A CO TI JEHO EROHUJEŘI V E PARLAMENTU, PRODALI NÁS UŽ PŘEDEM A AB ANI NEHNUL BRVOU A VÍ PROČ. VOLIČI TO NEZAREGISTROVALI. BOHUŽEL. CO BUDE DÁL?? JE TO PRŮSER!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Bojím se Babiše. Nevěřím mu. Lhal a lže neustále tak, jak se mu to hodí. To, že zde nechce imigranty řekl těsně před volbami. Do té doby se jakémukoliv vyjádření k imigrantům vyhýbal. Je po volbách, neskutečný počet voličů mu to hodil, ted již se přestane přetvařovat a pustí je sem. Samozřejmě za to nebude moct, jako vždycky za to může někdo jiný. Takto brečet umí dokonale.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Babiš je na slova.
   Na PRÁCI má lidi. V Brusselu Jourovou, atd.
   Znepokojení jsme my, on je klidný, Jourová neselže.
   Za námi sice stojí Okamura, ale za Babišem o něco bohatší Soros:

   http://www.zvedavec.org/komentare/2017/10/7392-babisovo-ano-je-napojene-na-zlocince-sorose-vic-nez-jsme-mysleli.htm

   Děda.

   Smazat
  2. Babiš se odpovědi na otázku migrace vyhnul ... a na funkci ministra zahraničí uvažuje s panem Stropnickým. Že by kdy jeden nebo druhý podpořil stanovisko maďarského Orbána nevzpomínám. Vlastnosti blbců je i to, že nevědouc, škodí sami sobě. Proto Babišova ANO úspěch.

   Smazat
  3. Babiš byl ve vládě vítačů a vše, co dělali Sralbotka s Bělobrádkem odsouhlasil, takže jaké máte,kurva, ještě pochybnosti o tom, komu a čemu slouží, když se díváte na to, jak hlasují jeho poslanci v parlamentu i EP a co dělá Jourová a ten trotl Stropnický ??!!
   Babiš chce Sorose v Praze a ta jeho Ďourová je s ním jedna ruka, chystá musulmanům "halál" žrádlo a platí jim za jeho certifikáty Muslimské obci...Babiš je křivej, jak turecká šavle a jen opravdový a slepý vůl ho mohl volit !!!
   Tenhle nomentlaturní šmejd z minulého režimu z "Čiernej pri P.či" tuhle už tak zku.venou republiku v jakousi "Čechii" jen dorazí a vy na to budete čumět a jako vždycky nechápavě kroutit těma prázdnejma makovicema...

   Smazat
  4. Připomínám Babiš navrhoval, aby se ČR připojila k žalobě Slovenska a Maďarska proti kvótam. Lidovci a ČSSD a i poslanci, až na čestné výjimky to razantně odmítli. On od začátku imigranty odmítal, tak jako i prezident.

   Smazat
  5. 11:46 Babiš je vítač migrantů. Zařizují to jeho lidi.

   Smazat
  6. Bratislavčan (Blavak)2. listopadu 2017 17:46

   Vážení čitatelia, viackrát som vás na tomto webu varoval pred Babišom. Že voliť jeho zlepenec ANO je už za čiarou a znamená spadnúť z blata do kaluže. Zrejme ste nepochopili následky vašej špatnej volby! A teraz ich budete postupne niesť na svojich ramenách: vy, vaša rodina (deti, vnúčata) a ďalšie vaše pokolenia. Je mi to ľúto!

   Smazat
 9. Panu Babišovi nevěřím , sám hlásá to , co chce lid slyšet a jeho ministři a EU poslanci , kteří to mohou opravdu ovlivnit , jednají a hlasují jinak , než p. Babiš hlásá !

  OdpovědětSmazat
 10. Invaze muslimů do Evropy je dílem nadnárodního kapitálu. V tomto ohledu pan Babiš rozhodně neselže. T

  OdpovědětSmazat
 11. Povšimněte si Dolejšova zrádcovského stanoviska - on fakticky hájí EU s jeho současnými parazitními mocenskými orgány a ani slovem se nezmíní o potenciálu V4 účinně odolat tlaku na přeměnu středoevropského prostoru v denacionalizační multikulturní mixér druhořadé pozice.

  OdpovědětSmazat
 12. Anonymní2. listopadu 2017 9:50
  Souhlasím s Vaším příspěvkem. Nějaké teorie, že jsme ve válce s islámem je jenom mlžení a zametání stop. Musíme se vzepřít tlakům pohůnků majitelů peněz, eurokomisařů, kteří usilují o rozvrat našeho národa a země. Nejenom našeho, všech evropských.
  Od Západoevropanů ten odpor nepřijde. Jsou zdegenerovaní komfortem, mnohem více, než my, Středoevropané. Bohužel, ten jejich komfort je i na náš úkor, ale to je jiný problém. My, V4 a okolí, jsme nadějí Evropanů. Pouze od nás může vzejít odpor proti vývoji EU. Na rozdíl od Západoevropanů, my rozbitím EU nic neztratíme, neboť žádných nezasloužených výhod v rámci EU neužíváme. Proto do těch požadovaných reforem EU, můžeme šlapat i za cenu rozbití EU.
  Tento přístup má jediná parlamentní strana, SPD. Komunisté se bojí ohrozit EU, vítači Piráti jsou součástí problému a majitelé Agrofertu, žijí z dotací. P.K.

  OdpovědětSmazat
 13. Pro těch pár miliardářů ovládajících svět je to celkem logický přístup spojit evropskou vzdělanost s Islámem, který je schopen zajistit dostatek pracovní síly pro evropský průmysl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moudrý Brouk Pytlík2. listopadu 2017 17:54

   14:02 - A teď si raději přečti, co za blbost jsi napsal. A prosím, pak blíže rozveď o jaké pracovní síly jde pro evropský průmysl. Máš na mysli kvalifikované, vzdělané a gramotné síly ovládající češtinu, která je jedním z nejtěžších jazyků?! Jak je to vlastně?

   Smazat
  2. 17:54- Vy po sobě své bláboly čtete? Např. "evropský průmysl" vyžaduje češtinu?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.